Įkraunama...
Įkraunama...

Kolonoskopija

QUOTE(liepa27 @ 2013 11 21, 18:10)
skrandzio tyrima dariausi pas prof.Kiudeli.tai tikrai viskas sklandziai praejo.jokiu gerkles suraizymu ir pan.itariu,kad ir zarnyno tyrima jis atliktu svelniai,kiek tai imanoma,zinoma.tik,deja,klinikose narkozes negausit smile.gif

Pritariu, dariau pas ji kolonoskopija jau 3 kartus, viskas sklandžiai
Atsakyti
Sveikos, pradzioje noriu padekoti jums uz sia tema, nes ja perskaiciusi daug ka suzinojau smile.gif
Neseniai, labai labai neseniai man dare kolonoskopija santariskiu klinikose, tai labai nooriu pasidalinti, kad tai visai visai nebaisu- nebaisu niekas, nei isgerti ta skysti, nei past tyrimas nei po jo, viskas labai paprasta.
Noriu patarti gerti ne fortrans, as kazkada ji irgi geraiu, tai siaubas, o gerti Miviprep. Jis aisku kainuoja 50 lt, bet ji isgerti vieni juokai, jis stipraus citrinu kvapo ir skonio, pasaldintas, vnz, galeciau nors ir kita diena isgerti tuos du litrus. Kai pries 10 metu geriau fortrans tai buvo kosmaras...
Pati procedura labai paprasta ir visai negedinga, kambarelyje nusirengi iki puses, duoda antklode- apsigaubi, paskui pats uzlipi ant stalo, guli uzklotas. Kai jau kateteris pajungtas, atidengia tik biskuti. Tokios rimtos narkozes nebuvo, bet labai galva apsvaigo stpriai, nu taip, kad net negalvoji kas ten dedasi, biski suskaudejo viena karta, bet juokas ten ne skausmas. Tesesi gal 15 minuciu tik. Paskui vel apkloja. Jokio diskomforto. Galva greitai pradeda atsvaigti, vnz nors vyras buvo mano lydetojas, bet namo parvairavau pati,nes net juokinga buvo, kad kas veztu, nu tik i darba nejau, nes reiketu vidurius atlaisvinti nuo oro smile.gif Taigi siai procedurai nereikia labiau bijoti, nei paprastai apziurai pas ginekologa. Vat tai....
Atsakyti
As einu ryt i sita tyrima doh.gif Isgeriu beveik 2 litrus fortranso , man nesuveike, visai nepaleido viduriu blink.gif tik ziauriai saltis krecia ir pykina blink.gif . Po kelinto litro jums paleido ? Tarp litru po 1 h . ar daugiau pertrauka daret ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airinė*: 07 sausio 2014 - 15:33
QUOTE(Airinė* @ 2014 01 07, 16:33)
As einu ryt i sita tyrima  doh.gif  Isgeriu beveik 2 litrus fortranso , man nesuveike, visai nepaleido viduriu  blink.gif tik ziauriai saltis krecia ir pykina  blink.gif .  Po kelinto litro jums paleido ?  Tarp litru po 1 h . ar daugiau pertrauka daret ?

Nereikia jokios pertraukos daryti mirksiukas.gif Ir kaip geriat? As geriau po stikline kas 15 minuciu, is viso 5 valandas. Vidurius paleido kazkur po 1,5 litro ir taip ne tik visa vakara, bet dar ir nakti bei anksti ryte tustinausi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 01 07, 15:46)
Nereikia jokios pertraukos daryti mirksiukas.gif Ir kaip geriat? As geriau po stikline kas 15 minuciu, is viso 5 valandas. Vidurius paleido kazkur po 1,5 litro ir taip ne tik visa vakara, bet dar ir nakti bei anksti ryte tustinausi doh.gif


taip ir geriu kas 15 min. Ju suveike po 2 litru, nors dar tik karta buvau mirksiukas.gif Man liepe daryt pertraukas kas valanda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Airinė* @ 2014 01 07, 17:13)
taip ir geriu kas 15 min. Ju suveike po 2 litru, nors dar tik karta buvau  mirksiukas.gif  Man liepe daryt pertraukas kas valanda  unsure.gif

Man rimtai suveikė tik po 3 litro.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2014 01 07, 18:42)
Man rimtai suveikė tik po 3 litro.


Bet koks jis slykstus doh.gif isgeriau 4 , kazkaip tikejaus sedesiu tulike , bet taip normaliai nueini, atsipalaiduoji , vel nueini...

Bet kaip as bijau to tyrimo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airinė*: 07 sausio 2014 - 20:05
QUOTE(Airinė* @ 2014 01 07, 21:05)
Bet koks jis slykstus  doh.gif isgeriau 4 , kazkaip tikejaus sedesiu tulike , bet taip normaliai nueini, atsipalaiduoji , vel nueini...

As tai su visu kompu i wc buvau persikrausciusi lotuliukas.gif Nes tik kelnes uzsimaunu, vel reikia jas nusimauti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 07 sausio 2014 - 20:30
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 01 07, 20:06)
As tai su visu kompu i wc buvau persikrausciusi lotuliukas.gif Nes tik kelnes uzsimaunu, vel reikia jis nusimauti lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinai . Nu dabar dazniau jau lakstau...bet kaip pagalvoji, kiek brudo mes nesiojames... jau koki kibira sukrovus buciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airinė*: 07 sausio 2014 - 20:26
QUOTE(Airinė* @ 2014 01 07, 21:25)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  prajuokinai . Nu dabar dazniau jau lakstau...bet kaip pagalvoji, kiek brudo mes nesiojames... jau koki kibira sukrovus buciau  lotuliukas.gif

As karta per menesi pasidarau profilaktini zarnyno valyma su fortransu, tik geriu pora litru. Labai puikiai isvalo organizma, nereikia ne Tulcinos brangiu zarnyno valymo proceduru, jauciuosi paskui kaip naujai gimusi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 01 07, 20:33)
As karta per menesi pasidarau profilaktini zarnyno valyma su fortransu, tik geriu pora litru. Labai puikiai isvalo organizma, nereikia ne Tulcinos brangiu zarnyno valymo proceduru, jauciuosi paskui kaip naujai gimusi thumbup.gif


Jo tik ka pagalvojau ,kad reiketu taip padaryt... Dar pagalvojau ... kokia gera proga keisti meniu... isvalytas organizmas ...ale ka keist ...as ir tep jau valgau ribotai... mesos nevalgau, nebent zuvis... viskas troskinta, nieko kepto... ai va ...zaliavalge galeciau but ... beveik ..ne 100% , koki 80%
Atsakyti
QUOTE(Airinė* @ 2014 01 07, 21:37)
Jo tik ka pagalvojau ,kad reiketu taip padaryt...  Dar pagalvojau ... kokia gera proga keisti meniu... isvalytas organizmas ...ale ka keist ...as ir tep jau valgau ribotai... mesos nevalgau, nebent zuvis... viskas troskinta, nieko kepto...  ai va ...zaliavalge galeciau but ... beveik ..ne 100% , koki 80%

O del kokiu bedu kolonoskopija darys?
Siaip tai dietologai rekomenduoja valgyti viska drinks_cheers.gif Stengtis atsisakyti tik mieliniu patiekalu, pusfabrikaciu ir didelio kiekio cukraus vartojimo. O visa kita yra reikalinga musu organizmui:ir grudiniai produktai, ir mesiniai, ir darzoves, ir vaisiai, ir virti, ir troskinti. drinks_cheers.gif
Atsakyti