Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų virtuvės

QUOTE(Anafora @ 2009 07 03, 15:32)
Gal galite patarti ar verta vietoj plytelių virtuvėje dėti stiklą?

dabar turiu plokštę, naujoj virtuvėj dėsiuos stiklą. nes man taip gražiau.
stiklą būtinai grūdintą, kad kokiu puodu ar keptuve neišdaužtum.
Atsakyti
Ir mes dėjom stiklą,matinį...Iš visdaus yra truputį groblėtas,o išorėj lygus.Nesimato taškų nuo vandens ne antspaudų rankų.Labai geras dalykas ir gražus.
Norėjau įdėt savo virtuvę,bet po tokių bajerių,kai yra vagiamos foto nebesinori.... unsure.gif
Atsakyti
Mes turim stikla taip pat dejom tokios pat spalvos kaip ir spintelese - tonuota. Nu man tai jis super thumbup.gif valau labai retai, o ir tas valymas tai tik brukstelejimas sluoste pries tai langu valiklio papurskus. Tikrai labai patogus dalykas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(***Perlita*** @ 2009 07 04, 15:47)
Ir mes dėjom stiklą,matinį...Iš visdaus yra truputį groblėtas,o išorėj lygus.Nesimato taškų nuo vandens ne antspaudų rankų.Labai geras dalykas ir gražus.
Norėjau įdėt savo virtuvę,bet po tokių bajerių,kai yra vagiamos foto nebesinori.... unsure.gif



QUOTE(SoJa @ 2009 07 04, 16:38)
Mes turim stikla taip pat dejom tokios pat spalvos kaip ir spintelese - tonuota. Nu man tai jis super  thumbup.gif valau labai retai, o ir tas valymas tai tik brukstelejimas sluoste pries tai langu valiklio papurskus. Tikrai labai patogus dalykas  thumbup.gif



o sakykit merginos prie kaitlentes irgi stiklaas detas? ar riebalai irgi lengvai nusivalo nuo stiklo? g.gif
ka dedat uz stiklo? dazote ,tapeta ...ar dar kazka idomaus ?
Atsakyti
skaitau skaitau ir nelabai suprantu.... blush2.gif jūs čia tuos stiklus ant sienų vietoj plytelių dedat? o kaip pritvirtinat.... o kas po stiklu? balta nutinkuota siena? gal galit kas parodyt kaip tai atrodo, nes nelabai įsivaizduoju ax.gif
Atsakyti
nu mes tai klijuosim virtuve ir valgomaji tapetais gan ryskiais (margais),o toje vietoje kur kaitlente stikla ant virsaus. Nu dabar tokia vizija, po pusmecio gero, kai reiks tikrai apsispresti, gal nauju ideju bus kile biggrin.gif Bet stiklas tikrai bus, nes su valymu maziausiai problemu...
Atsakyti
Supratau, atrodo tikrai patogus dalykas tas stiklas, o visgi, kaip jis tvirtinamas? Ir kur galima jo apžiūrėti, na minėjot, kad tonuotą ar tai groblėtą dedate?
Atsakyti
http://www.gobana.lt.../fotos/44/#view

http://www.glassgall...zdziai/;cat:43;

Cia matosi truputi,kaip tas stiklas "prisriubuotas". Tik man asmeniskai tai nelabai grazu cia...

Klaipedoje as buvau stiklitoje ir graveroje
Atsakyti
O kur Vilniuje geriausia tą virtuvei tinkantį stiklą pirkti? Aš irgi planuoju jį dėti savo virtuvėje...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 05 liepos 2009 - 09:03
Pas mane dekoratyviniais varztais prisriubuotas ir man grazu. Gal ir priklijuoti galima, bet man patiko tas variantas su varztais, tai kito ir neieskojau, as dar ir reilingus uzkabinau, tik ant ju nieko nekabinu. mes jokiu tapetu nedejom, ant dazytos sienos stikla ir prisriubavo., apacioj permatomu silikonu uzsilikonimo ir vargo nematau, visi riebalai momentaliai brukstelejus dingsta.
Atsakyti
Aš stiklą patarčiau klijuoti ne tiesiai ant sienos, o iš pradžių ant plokštės ir tik tada ant sienos smile.gif kadangi namas sėda, tai plonesnis stiklas gali ir įtrūkti, na o jei ir storesnis, bet dažytas, tai gali kai kuriose vietose dažai "susijaukti" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 07 03, 19:31)
dabar turiu plokštę, naujoj virtuvėj dėsiuos stiklą. nes man taip gražiau.
stiklą būtinai grūdintą, kad kokiu puodu ar keptuve neišdaužtum.


Tai kad grudinti taip pat duzta, jei metisites puodais ar keptuvem tongue.gif . Bet jei jau isduz, tai paprasciausiai nesusizeisit, nes "sutrupa" i gabalelius.
Papildyta:
QUOTE(kristik @ 2009 07 05, 19:11)
Aš stiklą patarčiau klijuoti ne tiesiai ant sienos, o iš pradžių ant plokštės ir tik tada ant sienos smile.gif kadangi namas sėda, tai plonesnis stiklas gali ir įtrūkti, na o jei ir storesnis, bet dažytas, tai gali kai kuriose vietose dažai "susijaukti"  smile.gif


NU pas mane jau beveik 5m kaip ant sienos(tik sonuose ir apacioj su silikonu 3m ilgio priklijuotas) ir tpfu tpfu tpfu nieko dar neatsitiko smile.gif
Atsakyti