Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 47 tema

QUOTE(jediara @ 2009 06 27, 05:02)
Palaistyk Efector tirpalu. O pelenais gali ir dabar pabarstyti, nors aš tai darau pavasarį ir rudenį.

aciu 4u.gif
visu priemoniu turiu, kai tik turesiu laiko,griebsiu ta puvini...

ar barstant atidengti bijunu kaklelius? ar pelenai turi liesti pati augala?
[pernai tik zeme aplink apibarsciau, iki 5cm nuo stiebu]
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 06 26, 18:32)
4u.gif  Nugi krutinu savaji nusipirkti koki soda dar, ar keistis kur i fazenda didesne, kotais nenori pasirasyti rolleyes.gif

krutink krutink, nera to, ko moteris neiveiktu lotuliukas.gif . Bet ka tu pavyzdziui darytum su savo augalynu, jei sugalvotumet issikelt g.gif ... sitiek visokio gerio?

QUOTE(Srove @ 2009 06 27, 18:30)
Labai sutinku su sita nuomone, as taipogi klausiau, kaip cia bus po keliu metu?
Tai sake, kad visi jie karpomi, nu nezinau, as asmeniskai nemokeciau ju nukarpyti taip, kad nenukentetu, nesumedetu viskokiu egluciu, kadagiu galai ir neprarastu formos, bet su dideles kantrybes pagalba, gal ir gausis kazkas grazaus g.gif
Nieko tokio, kritika labai gerai, bent jau man, padeda giliau pazvelgti i daromas klaidas ir gal but ateityje ju isvengti 4u.gif

kazkoks kosmaras doh.gif ... uz akiu lengva pasakyti, bet jei ta moteriske is forumo butu, tai nezinau ar isdrysciau blush2.gif , bet vistiek gal geriau, jei zinotu...
dabar jau galiu drasiai sakyt - ir gerai, kad ta tvora uzsitveret lotuliukas.gif .
ji ten planuoja kazkoki dirbtinu miniatiuru soda blink.gif ? jokio naturalumo ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 28 birželio 2009 - 10:36
Merginos vis dar skaitau senas temas ir radau tokia žinutę,nes kaip tik dairiausi rondapo ir mačiau jų kelių rūšių g.gif

QUOTE(Knifofija @ 2007 08 12, 19:24)
O tavo planai labai protingi, tik žemėm užpilk kai praeis nuo nupurškimo nemažiau kaip 2 savaitės, nebent purkštum rundap gold, tada galima po trijų keturių dienų užpilt.

tai kaip supratau tas rundap gold geresnis,o ir kaina mačiau nedaug tesiskiria g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 06 28, 10:23)
Merginos vis dar skaitau senas temas ir radau tokia žinutę,nes kaip tik dairiausi rondapo ir mačiau jų kelių rūšių  g.gif
tai kaip supratau tas rundap gold geresnis,o ir kaina mačiau nedaug tesiskiria  g.gif

taip, ''gold'' stipresni.
kita vertus, Bio roundapas - maziau toksiskas, ypac kas prie vandens telkiniu nori purksti.

ot neprisimenu tiksliai, bet dar stipresnis herbicidas yra lygtais ''glifomaksas'' - nes butent ta veiklioji medziaga ir ieina i herbicidus,
reikia pasinagrineti tu spintu turini, ir paziureti, kokiame preparate to glifosato daugiausia.

dar ''uraganas'', ''dalgis'' - herbicidai, atliks ta pacia funkcija kaip ir roundapas.
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2009 06 28, 11:36)
taip, ''gold'' stipresni.
kita vertus,  Bio roundapas - maziau toksiskas, ypac kas prie vandens telkiniu nori purksti.

ot neprisimenu tiksliai, bet dar stipresnis herbicidas yra lygtais ''glifomaksas'' - nes butent ta veiklioji medziaga ir ieina i herbicidus,
reikia pasinagrineti tu spintu turini, ir paziureti, kokiame preparate to glifosato daugiausia.

dar ''uraganas'', ''dalgis'' -  herbicidai, atliks ta pacia funkcija kaip ir roundapas.

o ačius mačiau ir tokius toj spintelėj biggrin.gif
reiks panagrinėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, kartojuos, nes skubu
norint padaryt kaskada, kad vanduo ja teketu, reikia po akminimis pakisti ta pacia plevele kaip ir tvenkinukui?
ar ta plevele turi eiti ir po didziaisiais akmenimis? aciu
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2009 06 28, 00:09)


ar barstant atidengti bijunu kaklelius? ar pelenai turi liesti pati augala?
[pernai tik zeme aplink apibarsciau, iki 5cm nuo stiebu]

Kai barstau, tai stiebų nebuvo, nei pavasarį, nei rudenį, tai bėriau aplink krūmą ir ant jo - nieko neatkasinėjau.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 06 28, 11:16)
krutink krutink, nera to, ko moteris neiveiktu  lotuliukas.gif . Bet ka tu pavyzdziui darytum su savo augalynu, jei sugalvotumet issikelt  g.gif ... sitiek visokio gerio?
kazkoks kosmaras  doh.gif ... uz akiu lengva pasakyti, bet jei ta moteriske is forumo butu, tai nezinau ar isdrysciau  blush2.gif , bet vistiek gal geriau, jei zinotu...
dabar jau galiu drasiai sakyt - ir gerai, kad ta tvora uzsitveret  lotuliukas.gif .
ji ten planuoja kazkoki dirbtinu miniatiuru soda  blink.gif ? jokio naturalumo ...


Nu nera dar taip suauge tie augaliukai, kad negalima juos butu issikasti ir persikelti, bet as ko gero taip nedaryciau, palikciau viska, kaip yra, ne tiek jau daug ten ir sudeta, nes dauguma pirkta lenkijoje uz labai nedideles kainas.
Del kaimynes, nebijau savo nuomones isreiksti, kad ir perskaitys, juk kiekvienas tvarkomes, kaip mums atrodo grazu, jai taip patinka, kodel ne?Man ten ryskiai daug akmenu tokiam plote, kodel as negaliu to pasakyti?Tik nelabai isivaizduoju, kaip pav. galima apkarpyti tokia gyvatsake egle , matem mudvi ja didziule pas pona Vaclova Plunges raj.(labai nebrangiai prekiauja visokiais augaliukais) , nu nepaprastai grazu ispudi ji man ten paliko, bet nedrysciau jos pirkti ir i 6 aru kiema kisti, nes uzaugus ji tikrai uzimtu puse kiemo.Bet kita vertus, man paciai idomu, kuo baigsis visas tas karpymas po keliu metu, o gal bus isties grazu? smile.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, gal kas esat susidūrę su piliarožių amaru? Na, man taip atrodo, kad amaras jas užpuolė: praeitais metais pasėjau eilutę - šįmet jau žiedus sukrovė, tačiau šalia jų pasodinau iš parduotuvės pirktą pilnavidurę piliarožę - ir še tau, kad nori doh.gif Visus piliarožių lapus kažkokie geltoni taškeliai išmargino... Ir dar kas baisiausia, kad ir šįmet pasėti daigeliai visi taškuoti ... verysad.gif

Ir dar klausimėlis į ateitį - kada persodinti lelijas? Jos dabar nužydės, ir norėčiau perkelti į kitą vietą - tik kada tai geriausia padaryti: po žydėjimo ar pavasarį?

Ir dar vienas.. blush2.gif Kaip ir kada reiktų dauginti uolinį laibenį? Labai jau išbujojo pas mane ir šiuo metu nerodo jokio grožio...

Iš anksto dėkui už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Lelijas geriausia sodinti rugpjūčio - rugsėjo mėn.
Atsakyti
Kažin kaip atrodytų toks derinys: saulakis, vilkdalgiai, vilnotoji notra, tulpės ir neužmirštuolės ir gal dar medetkos. Noriu pertvarkyti savo gėlynus, tai dabar ,,suku galvą'',ką, kur ir su kuo kaiminystėje sodinti.
Atsakyti
Keletas derinuku is mano "kolukio" biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

Tina o vat kaip atrodo mano Akantas ir Liūtpėdė. Smalsu butu zvilgtelt ir i tavaji grozi ax.gif
user posted imageuser posted image

Srove pas tavo kaimynka isbuciau lygiai 5 minutes,ne ilgiau...nejauku kazkaip ten rolleyes.gif
Atsakyti