Įkraunama...
Įkraunama...

Svorio ir ūgio lentelės

Maniškei po 2 savaičių 3metai. Ūgis 100cm. svoris 18kg doh.gif Nu bet daktarė, sako, kad viskas normalu. Šiaip jinai labai valgi nuo pat gimimo, o ypač daug valgyt pradėjo, kai pradėjau primaitint nuo 5mėn košėm ir t.t.
Atsakyti
na,dabar visi vaikai ,t.y busimoji karta auga zymiai didesni,negu kad buvo ju tevai-turiu omeny tevai,kuriems jau 30-40metu dabar.ir tai galbut itakoja daugiau klimato salygos,o labiausiai-tai maistas,genet.modif,visokie maisto priedai ir pan.manau,nereiketu dziaugtis,kad vaikas laabai jau isstypes ir DAUG sveria....
o ypac mergaitems.juk kaip negrazu-''dylda'' ir stora jeigu bus.daug fainesne man pvz ''coliuke''
o del berniuku-ka as zinau,maniskis vyresnelis buvo labai mazo ugio,beveik maziausias darzely ,ir mokykloj...iki 13metu.o po to-staiga-per pusmety-kaip dejo i ugi,tai pries men buvo mazesnis uz mane vos vos-o po men-jau zymiai aukstesnis... mirksiukas.gif
...aisku-tai atsiliepe sveikatai-del staigaus ir greito augimo,bet su laiku viskas manau,susitvarkys mirksiukas.gif mano ugis-1.60 tevo-175...o jaunelis 6metu 1.17 ir svoris 21
jau dabar jis tokio amziaus zymiai pranoksta vyresnely,kai tas buvo tokio amziaus,ir pagal svori,ir pagal ugi.nes,
jaunelis,kemsa viska is eiles,taip jau ribojam cipsus ir coca-cola,del kuriu jis taip dreba,net vaiko gaila...o vyresnelis-nuo mazens neturejo potraukio tokiems dalykams,maitinosi zymiai sveikiau,savos darzoves is sodo,vaisiai,mesos ir bulviu nevalgydavo beveik schmoll.gif ir pan.
...mano sunaus kriksto motina -laabai didziavosi,kad jos dukra 1.5m jaunesne uz maniski, ugiu ir svoriu(vos ne dvigubu) lenkia mano sunu ir visus bendraamzius ir net vyresnius-didziausia darzely-ir kas is to-mokykloj vaikai pradejo saipytis,o dabar,7 klasej doh.gif ugis 1.83....na,ir svoris...stambiu kaulu...nu,tai grazu??????? schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo besika: 16 gegužės 2009 - 00:13
dauguma jusu didziuojates,aukstom is su svoriu dukrytem-bet,manau tai ne privalumas schmoll.gif ,na,nebent manekeniu norit...as tai noreciau,kad mano dykryte(jei turesiu),butu vidutinio ugio,o del svorio-visai nesukciau sau galvos,kad tik nebutu stambiu gabaritu...bet tai tik mano muomone... rolleyes.gif
Atsakyti
Besika, iš dalies su tavimi sutinku, tačiau kai mamos džiaugiasi savo aukštomis ir daug sveriančiomis dukromis, dar nereiškia, kad ir ateity jos tokios bus. Nereikia mamų gąsdinti mirksiukas.gif
Kalbant apie vaikų svorį ir ūgį, aš taip pat nemanau, kad tai yra dalykas, kuriuo reikia labai didžiuotis ar džiaugtis. Svarbiausia, kad vaiko ūgis ir svoris atitiktų normą, pats vaikas būtų sveikas, o ar jis bus aukštesnis, ar žemesnis, ar svers daugiau, ar mažiau, tikrai nėra esminis dalykas.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2009 05 16, 09:50)
Besika, iš dalies su tavimi sutinku, tačiau kai mamos džiaugiasi savo aukštomis ir daug sveriančiomis dukromis, dar nereiškia, kad ir ateity jos tokios bus. Nereikia mamų gąsdinti mirksiukas.gif
Kalbant apie vaikų svorį ir ūgį, aš taip pat nemanau, kad tai yra dalykas, kuriuo reikia labai didžiuotis ar džiaugtis. Svarbiausia, kad vaiko ūgis ir svoris atitiktų normą, pats vaikas būtų sveikas, o ar jis bus aukštesnis, ar žemesnis, ar svers daugiau, ar mažiau, tikrai nėra esminis dalykas.

ax.gif na,as buvau panikoj,kai maniskis pirmagimis buvo tokio mazo ugio ir svorio,nes ir pats vaikas kompleksavo...o juk berniukas-mergos zymiai aukstesnes,ir draugai jo-net visa galva didesni buvo...net jau buvau pagalvojusi apie hormonu terapija doh.gif .... doh.gif
ir tikrai-kiekvienam savo laikas-kiti isstypsta tik po kariuomenes,kiti-jau darzelyje -virsija virs normos ugi-o po to sustoja augti,ir galutinam rezultate -susilygina.
maniskis iki5klases-buvo zemiau minimal ugio lenteleje....
o del antro-nei del svorio-nei del ugio galvos sau nekvarsiju mirksiukas.gif svarbu-sveikas.
nepagrysta problema,kuri anksciau kele man nerima,tai mano mazas ugis,na,ir tevas-neaukstas... mirksiukas.gif dabar nebeteikiu tam reiksmes.
Atsakyti
Sveikutes,

mano dičkiui 4metukai, jo ūgis 107cm o svoris 17,5kg. Kūdokas toks.... Niu bet kad jam svorio priaugt be šansų. Jis visada "veiksme". Nepasedi nė kelių minučių ramiai, eina veikia ka nors, kai lauke šilta tai iš kiemo tik pavalgyt gryžta (gan dažnokai). Šiaip svarbu, kad sveikas, o visa kita... (tfu tfu tfu) ax.gif
Atsakyti
sunelis buvo aukstas iki 6 metu o per pastaruosius metus visai neaugo. Jau emiau nuogastauti, kad gal per blogai maitinu, vaikui vitaminu truksta. blush2.gif bet perskaiciau kad vaikai auga suoliais ir siek tiek nurimau, duodu jam tik daugiau daržoviu ir vaisiu, del viso pikto, maza ka...
O va dabartiniu metu vel pradejo augti, thumbup.gif nezinau nuo saules ar nuo naturaliu vitaminu itakos. ax.gif
Atsakyti
Mano dukrytei beveik 3 metukai. Ugis - 98 cm, svoris - 15 kg
Manau norma smile.gif
Atsakyti
Mano suneliui 4,4metukai. Siuo metu sveriam 16,6kg,ugis 109cm. Toks aukstas ir kudas,tiesa,musu tevelis irgi toks ax.gif Tik kazkaip mane pradejo neraminti, kad jis vis, kars nuo karto ,pasako:mamyte,pavargau,noriu paguleti. O dar pradejo ant kojyciu, zemiau keliuku atsirasti melynes,gal jis ir pats uzsigauna,net sunku pasakyti. Kraujo tyrimai daryti visai neseniai, viskas lygtai ir tvarkoj, tiesa, truko kalio ir baltymo. Tai kali bandom privalgyti su bananais,razinom. O su baltymu problema, turim didziule alergija pieno baltymui verysad.gif Tai ir nebezinau, ar ta vaika jau vezti pas gydytoja,o jis bijo ju baisiausiai,mes daug kartu gulejom ligonineje su bronchitais, kol nustate astma. Gal kuri esat susidurusi su mazu svorio augimu(per puse metu vos priaugom 400g) ir vaiko nuovargiu?Ka tai galetu reiksti?Jau visai nusikamavau su tom ivairiom mintim,laukiu atsiliepimu 4u.gif Tiesa, sirdute tirta su echoskopu, gydytoja sake viskas tvarkoje, tiesiog yra koks tai siuliukas, bet dauguma zmoniu panasius turi,jie netrukdo augti ir gyventi.
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2009 05 24, 14:02)
Mano suneliui 4,4metukai. Siuo metu sveriam 16,6kg,ugis 109cm. Toks aukstas ir kudas,tiesa,musu tevelis irgi toks ax.gif  Tik kazkaip mane pradejo neraminti, kad jis vis, kars nuo karto ,pasako:mamyte,pavargau,noriu paguleti. O dar pradejo ant kojyciu, zemiau keliuku atsirasti melynes,gal jis ir pats uzsigauna,net sunku pasakyti. Kraujo tyrimai daryti visai neseniai, viskas lygtai ir tvarkoj, tiesa, truko kalio ir baltymo. Tai kali bandom privalgyti su bananais,razinom. O su baltymu problema, turim didziule alergija pieno baltymui verysad.gif Tai ir nebezinau, ar ta vaika jau vezti pas gydytoja,o jis bijo ju baisiausiai,mes daug kartu gulejom ligonineje su bronchitais, kol nustate astma. Gal kuri esat susidurusi su mazu svorio augimu(per puse metu vos priaugom 400g) ir vaiko nuovargiu?Ka tai galetu reiksti?Jau visai nusikamavau su tom ivairiom mintim,laukiu atsiliepimu 4u.gif  Tiesa, sirdute tirta su echoskopu, gydytoja sake viskas tvarkoje, tiesiog yra koks tai siuliukas, bet dauguma zmoniu panasius turi,jie netrukdo augti ir gyventi.

As nesupratau, o kur jus cia matote kad tas jus mazai svorio unsure.gif Jusu vaikas normalus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2009 05 24, 13:02)
Mano suneliui 4,4metukai. Siuo metu sveriam 16,6kg,ugis 109cm. Toks aukstas ir kudas,tiesa,musu tevelis irgi toks ax.gif  Tik kazkaip mane pradejo neraminti, kad jis vis, kars nuo karto ,pasako:mamyte,pavargau,noriu paguleti. O dar pradejo ant kojyciu, zemiau keliuku atsirasti melynes,gal jis ir pats uzsigauna,net sunku pasakyti. Kraujo tyrimai daryti visai neseniai, viskas lygtai ir tvarkoj, tiesa, truko kalio ir baltymo. Tai kali bandom privalgyti su bananais,razinom. O su baltymu problema, turim didziule alergija pieno baltymui verysad.gif Tai ir nebezinau, ar ta vaika jau vezti pas gydytoja,o jis bijo ju baisiausiai,mes daug kartu gulejom ligonineje su bronchitais, kol nustate astma. Gal kuri esat susidurusi su mazu svorio augimu(per puse metu vos priaugom 400g) ir vaiko nuovargiu?Ka tai galetu reiksti?Jau visai nusikamavau su tom ivairiom mintim,laukiu atsiliepimu 4u.gif  Tiesa, sirdute tirta su echoskopu, gydytoja sake viskas tvarkoje, tiesiog yra koks tai siuliukas, bet dauguma zmoniu panasius turi,jie netrukdo augti ir gyventi.



O ka daktarai sako g.gif O del astmos ir alergijos, kreipciaus pas homeopata 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inguliukas24 @ 2009 05 24, 23:54)
O ka daktarai sako g.gif O del astmos ir alergijos, kreipciaus pas homeopata 4u.gif

Musu astma kontroliuojama vaistais, del alergijos bandom vengti alergizuojanciu produktu. Butu idomu, pas koki homeopata lanketes. Gal galima butu az. Aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaudi: 24 gegužės 2009 - 14:14