Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sausa veido oda

Ziema visu oda pasauseja, del centrinio sildymo, sauso oro. Saltis ir vejas irgi prie to prisideda. Reikia drekinti patalpas, gerti skysciu, tepti riebesniu drekinanciu kremu.
Atsakyti
Oi man irgi ziauriai sauseja oda ir ne tik veido bet ir ranku dar, ypac vienos rankos, net i silta vandeni negaliu ikisti - skauda. Aisku tepliojuosi viskuo, bet nelabai padeda, sakau, gal kad maitinu, skysciu daugiau iseina ?
Atsakyti
Pabandykit savo leliuku zieminius kremus (Bubcheno, Johnson), kuriuos tepat pries eidami i lauka. Man labai padeda. Tepu ir veida ir rankas - kaip kudikelis. 2.gif Man buvo labai issausejusi oda po pusmecio maitinant vaika, pradejau tepti dukros kremu ir susitvarke smile.gif
Atsakyti
MANO ODA IRGI LABAI ISSAUSEJO,VIETOM NET SERPETOT PRADEJO.NORS IR TEPU SU DREKINAMAIS KREMAIS,NELABAI PADEDA
Atsakyti
QUOTE (Konsuela @ 2004 01 04, 15:37)
Pabandykit savo leliuku zieminius kremus (Bubcheno, Johnson), kuriuos tepat pries eidami i lauka. Man labai padeda. Tepu ir veida ir rankas - kaip kudikelis. 2.gif Man buvo labai issausejusi oda po pusmecio maitinant vaika, pradejau tepti dukros kremu ir susitvarke smile.gif

Bandau sebamed,essex.Nepadeda...as ir galvoju,gal cia maitinimas veikia...
Atsakyti
O aš išsigydžiau , va. Man tai labai padėjo ,, Eucerin,, tonikas veidui, kremas irgi labai geras, bet tonikas labai gerai sureguliuoja drėgmę, jei kam įdomu tai galima nusipirkti vaistinėse, bet labai geras dalykas. biggrin.gif
Atsakyti
Enigma,aciu.Bandysiu.
Atsakyti
o as issigydziau nuejus pas kosmetologe ir pasidarius veido valyma... Oda buvo ziauriai issausejus, tepiau visokiausiais riebiausiais kremais - nieko. sad.gif Veido valymas padejo tuo, kad tiesiog "nusveite" ta issausejusi odos sluoksni ir kremai geriau pradejo veikti. Naudojau lietuviska, margarita maitinamaji, riebu, ir visokius kitokius:) Dar kosmetologe aiskino, kad labai priklauso nuo mitybos, visokiu bandeliu, batonu geriau atsisakyti ir pan. Aisku, ir ziema savo daro...
Atsakyti
labai rekomenduoju pushkala veidui tokiais atvejais. as pvz turiu uriage (dar buna avene, kitu firmu). toks metaliniame flakone, vadinasi Eau Thermale de soin (anglishkaj butu Daily skincare spa water), lietuvishkaj terminio shaltinio vandens aerozolis. Pasipurshki ryte, vakare ar shejp kada noris, galima ant svarios odos, galima ant makijazo.. Liuks daiktas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 01 04, 23:50)
labai rekomenduoju pushkala veidui tokiais atvejais. as pvz turiu uriage (dar buna avene, kitu firmu). toks metaliniame flakone, vadinasi Eau Thermale de soin (anglishkaj butu Daily skincare spa water), lietuvishkaj terminio shaltinio vandens aerozolis. Pasipurshki ryte, vakare ar shejp kada noris, galima ant svarios odos, galima ant makijazo.. Liuks daiktas thumbup.gif

va va, as irgi apie ta purskala norejau rasyti-gavau dovanu nuo Senio Salcio toki "Avene" firmos! Nu dalykas taj thumbup.gif issausejusiai odai. Tikraj rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
As bea paprasiau ta vandeni parodyt, o ji kaip purske man, tai net nusigandau, Bet man patiko, pirksiu butinai, paskui labai geras jausmas.
Atsakyti
Galima pries miega ir ryte veida issitrinti grietine joje yra labai daug baltymu ir riebalu irgi labai gerai veikia ir dauk nekainuoja biggrin.gif
Atsakyti