Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sausa veido oda

Na,as turiu labai inoringa oda - labai retai koks kremas tikrai tinka..isbandzius ju galybe..
Nors pvz. jusu ispeikti L'oreal man visai tikdavo, bet dabar jau netenkina mano isaugusiu poreikiu  ;)(siaip ar taip senstu)..Suradau kremus,kurie tikrai idealiai tinka, tokie vokieciu "Biodroga" firmos - bent jau Kaune yra tik vienoj spec. parduotuvej -kaina apie 80-100 lt, bet jau seniai pastebejau, kad pigesni man netinka, kad ir kaip butu gaila..
Dar tiko tokie "Ahava"- buna tik vaistinese, bet nelabai tinka ziemos sezonui,perdaug lengvi kazkokie..

Cia kazkas minejo Sebamed, Vichi -man jie netiko, netiko ir tie tipo jau prabangus-Matis, gerai, kad nepirkau, o tik pabandziau meginius..
Margarita nepasitikiu, tiesa labai megstu Margaritos koju krema su metomis, bet pirkt ju produkcija veidui nerizikuociau..

Na, perskaicius Salvijos ir Musytes atsiliepimus, galvoju pabandyt ta Nivea, nes labai megstu ju kuno linija, gal kartais tiktu ir veidui.. ???
Atsakyti
Siaip tai as irgi dabar naudoju Margaritos produkcija.Svarbiausia,kad tinka,nes daugelis netinka.Tik nepatiko Margaritos sampunai man.O viena mano drauge nusipirko topini krema is EURO vaistines.Visad ji vezdavos kremus is Belgijos,bet pasibaige ir nuleke i vaistine.Nusipirko apie 5 lt kainuojanti rusiska krema is liepziedziu.Tai dabar jau giria ir giria koks geras.Esu girdejus,kad rusiski kremai neblogi.
O siaip kremus ir sampunus perku tik vaistinese.
Atsakyti
O jus mamkos nebandet EUCERIN krema jautriai odai??? Labaaaai liuks biggrin.gif Man si pavasari labai oda buvo issausejusi, tiesiog gabalais luposi, tai kai nebezinojau , ko griebtis nulekiau i vaistine ir man pasiule ta faina krema. Jis labai lengvos, malonios konsistencijos. Dar nusipirkau kauke sausai odai is Vikondos ( su medetkom, uz 3 Lt.) tai ji man labai gerai "reanimavo" oda. O po to patepiau Eucerinu, ir dabar viskas liuks ;D Odyte grazi ir nebesilupa :-*
Atsakyti
Turiu EUCERIN krema pedoms ir duso zele - ziauriai patenkinta esu!! Liuks linija!
Atsakyti
as pagaliau po ilgu metu paiesku prisitaikiau sau veido krema ;D :  Uriage 'rosseline' ,  tikrai gera kosmetika uriage labai jautriai odai:) kai tuo tarpu panasaus tipo kosmetika 'Avene' man visai netiko..
Atsakyti
QUOTE
as pagaliau po ilgu metu paiesku prisitaikiau sau veido krema ;D :  Uriage 'rosseline' ,  tikrai gera kosmetika uriage labai jautriai odai:)  


Man Uriage aplink akis labai patiko, sakiau reiks ir veidui nusipirkt wink.gif
Atsakyti
Mano veido oda yra misri, todel nei sausai, nei riebiai spec. negaliu naudoti. Seip labai megstu, kad neliktu ant veido riebalo, t,y. gerai susigertu ir oda taptu matine.
Buvau nusipirkusi Eucerin, tai jis mano odai buvo per riebus (atidaviau mamai) - ji patenkinta.
O ji man nupirko NIVEA VISAGE. Sis kremiukas mano odai labai tiko, gerai drekina ir veida padaro matini, jokio blizgesio, kaip man ir patinka.
Atsakyti
QUOTE
as pagaliau po ilgu metu paiesku prisitaikiau sau veido krema ;D :  Uriage 'rosseline' ,  tikrai gera kosmetika uriage labai jautriai odai:) kai tuo tarpu panasaus tipo kosmetika 'Avene' man visai netiko..



va va ,netikejai manim,kai Tau take rekomendavau ...  ;)
Atsakyti
o as turiu is oriflameviena kremuka,tai labai liuks..labai gerai susigeria...(nors siaip tainelabai jau man ta oriflame)....v dar reikspabandyt eucerin...bet jei jau nuo jo blizga veidas,tai jau nebezinau..na jei ka tai galima kaklui sunaudoti ar kamkitam..smile.gif))
Atsakyti
Eucerin su melynu kamstuku (su slapalu) - riebesnis, nuo jo oda ir blizga. O su raudonu - "padaro" veida matini. Jei nesumaisiau. Zodziu, tas , kuris be slapalo - neblizga ant veido. Ir yra pigesnis. 8)
Atsakyti
QUOTE
Eucerin su melynu kamstuku (su slapalu) - riebesnis, nuo jo oda ir blizga. O su raudonu - "padaro" veida matini. Jei nesumaisiau. Zodziu, tas , kuris be slapalo - neblizga ant veido. Ir yra pigesnis. 8)

Teisingai, Zapuks;)
As turiu ta su raudonu dangteliu, jis niekaip negali riebinti odos, nes jis ja TIK DREKINA, o ne riebina... Starkute, gal tu turejai su melynu dangteliu???
Atsakyti
Nzn kas pasidare....
Sauseja veido oda,bet nuo ko?
Seniau,mano oda budavo misri.O riebios vietos net blizgedavo.Tempia oda,o prie gero apsvietimo,net odyte sutrukinejusi matosi.

Gal kas susiduret su tokia problema.Ka daryti?
LAukiu
Atsakyti