Įkraunama...
Įkraunama...

Geri kirpėjai Klaipėdoje

As irgi antakius tvarkausi pas Jelena, kol kas geresnes antakiu tvarkytojos neradau. Kam is draugiu rekomendavau, tai visos dabar nuolatines klientes jos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2009 11 12, 13:31)
Nu va, issiaiskinau, kad Romas dirba ir Palangoje, ir Klaipedoje Studlendo centre, kur siandien buvau ir pasigrazinau nail.gif. Liuksiskas meistras ir siltas zmogus, iskart perprato mano sudetinga, siaustis ir pustis linkusi plauka, labai graziai ir paprastai apkirpo, suprato is puses zodziu ko man reikia ir kainavo tik 50lt thumbup.gif . Be to, dave keleta naudingu patarimu, zodziu, jau zinau kur kita karta kirpsiuos ax.gif .

O kiek kainuoja pas Anatolijų plaukų dažymas? Pas mane jie neilgi, truputi žemiau pečių linijos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VIPcompany @ 2009 08 22, 12:06)
studijos A jau nera, ten dabar kazkokia nauja kirpykla GROZIO MUZA g.gif  visas studijos A kolektyvas dabar susijungia su Aidos studija ir planuoja persikelti i naujas patalpas salia pasazo 4u.gif


o cia tai geras!... jauciasi, kad namie dirbu smile.gif ir retai nosi iskisu i miesta.. jau norejau skambinti uzsirasyti i sudija A pas Giedre smile.gif))
tai dabar visai pasimeciau.. nebezinau, kur eit... drauge ilgus metus jau plaukucius tvarkosi pas Julita (berods) Tiltu g. prie Klaipedos laikrascio baro esancioj kirpykloj ir yra labai patenkinta. Gal kas daugiau zino atsiliepimu apie ja?
Atsakyti
sveikos, ka galite nebrangaus ir gero rekomenduot Gargzduose? blush2.gif
Atsakyti
Antakius tvarkančios merginos ieškojau labai ilgai doh.gif kadangi pripažystu tik pinceta tai...radau puikiai dirbančia Vita , ji dirba Vivoj , šiuo metu ji dekrete, bet kartais užsuka i darbeli mūsų pagražinti
Atsakyti
QUOTE(pieniu_medus @ 2009 12 01, 15:06)
o cia tai geras!... jauciasi, kad namie dirbu smile.gif ir retai nosi iskisu i miesta.. jau norejau skambinti uzsirasyti i sudija A pas Giedre smile.gif))
tai dabar visai pasimeciau.. nebezinau, kur eit... drauge ilgus metus jau plaukucius tvarkosi pas Julita (berods) Tiltu g. prie Klaipedos laikrascio baro esancioj kirpykloj ir yra labai patenkinta. Gal kas daugiau zino atsiliepimu apie ja?

o kodel nenorite eiti i aidos studija? ten grizo visas studijos A kolektyvas? kainos tokios pat kaip ir studijoje A buvo, ten gi pagal kategorijas suskirstyti meistrai. biggrin.gif mano drauge lankesi ten neseniai sake kad sumokejo tiek pat kiek mokedavo janonio gatveje. Ji beje irgi lankydavosi pas Giedre, bet lyg ji nebedirba nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
O Kamejoj dar niekas nesilanke?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciusss @ 2009 12 02, 10:46)
O Kamejoj dar niekas nesilanke?? g.gif

ax.gif ir man idomu kaip kamejoje dirba? ejo kalbos kad ten isejo dirbti meistrai is vivos g.gif kazin kaip kainos?
Atsakyti
QUOTE(VIPcompany @ 2009 12 02, 16:37)
ax.gif  ir man idomu kaip kamejoje dirba? ejo kalbos kad ten isejo dirbti meistrai is vivos g.gif  kazin kaip kainos?


uzsirasiau i kameja,penktad ten einu,papasakosiu,kas ten gero po apsilankymo smile.gif Kazi,o kas dar is vivos ten isejo dirbt apart Reginos g.gif Gal manikiuriste Violeta is vivos irgi ten isejo dirbt,niekas nezino? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VIPcompany @ 2009 12 01, 23:29)
o kodel nenorite eiti i aidos studija? ten grizo visas studijos A kolektyvas? kainos tokios pat kaip ir studijoje A buvo, ten gi pagal kategorijas suskirstyti meistrai. biggrin.gif  mano drauge lankesi ten neseniai sake kad sumokejo tiek pat kiek mokedavo janonio gatveje. Ji beje irgi lankydavosi pas Giedre, bet lyg ji nebedirba nestuke.gif  thumbup.gif


tai as del kainu ir bijojau i aidos studija eit.. ax.gif bet jeigu sakot, kad tas pats ir dar meistrai tie patys, tai jau turbut ir uzsirasysiu. Isbandysim smile.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki Gal kas zinot kirpeja Jolanta is Palangos.Dirba vytauto gatveje, prie kazkurio tai viesbucio salonas ax.gif Noreciau nuomones apie ja, ar kirpotes, dazetes ar patiko ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2009 12 04, 20:41)
Sveiki Gal kas zinot kirpeja Jolanta is Palangos.Dirba vytauto gatveje, prie kazkurio tai viesbucio salonas  ax.gif  Noreciau nuomones apie ja, ar kirpotes, dazetes ar patiko  ax.gif  ax.gif

Oi ne taip varda parasiau, ne Jolanta o Ilona
Atsakyti