Įkraunama...
Įkraunama...

Geri kirpėjai Klaipėdoje

Mano pati mylimiausia kirpėja Natalija iš Sacharos Žardėje. Einu pas ją net dabar, kai ne klp gyvenu. Bet tiek visokios negeros patirties turiu su kitom kirpėjom, kad bijau jau mėginti ieškoti ko nors naujo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciusss @ 2009 12 02, 21:28)
uzsirasiau i kameja,penktad ten einu,papasakosiu,kas ten gero po apsilankymo  smile.gif  Kazi,o kas dar is vivos ten isejo dirbt apart Reginos  g.gif  Gal manikiuriste Violeta is vivos irgi ten isejo dirbt,niekas nezino?  ax.gif

Iš Vivos išejo Virginija ir tas A.... (vyrukas kirpėjas) į Profi.
Atsakyti
Buvau pirmadieni "Surask save" pas Karina ir esu ba galo patenkinta thumbup.gif tike kaina tike kokybe

kirpau liemeny siekiancius plaukus i vadinamaja klasikine kare, paryskino naturalia plauku spalva thumbup.gif siandiena ploviau galva ir isdziovinus plaukus be suku viskas sukrtito kur reikia ir kaip reikia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 09 gruodžio 2009 - 09:59
QUOTE(*Rūta* @ 2009 12 09, 09:29)
Buvau pirmadieni "Surask save" pas Karina ir esu ba galo patenkinta  thumbup.gif  tike kaina tike kokybe

kirpau liemeny siekiancius plaukus i vadinamaja klasikine kare
, paryskino naturalia plauku spalva  thumbup.gif  siandiena ploviau galva ir isdziovinus plaukus be suku viskas sukrtito kur reikia ir kaip reikia  thumbup.gif


negaila plauku? ax.gif blush2.gif idomumo delei, kiek sumokejot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 12 09, 10:29)
Buvau pirmadieni "Surask save" pas Karina ir esu ba galo patenkinta  thumbup.gif  tike kaina tike kokybe

kirpau liemeny siekiancius plaukus i vadinamaja klasikine kare, paryskino naturalia plauku spalva  thumbup.gif  siandiena ploviau galva ir isdziovinus plaukus be suku viskas sukrtito kur reikia ir kaip reikia  thumbup.gif


bigsmile.gif gal butų galima plačiau kokie pačios plaukai, nes man tai labai aktuali tema šiuo metu blush2.gif gal ir parodyti galetumėte koks kirpimas mirksiukas.gif
Taip pat ieškau gero meistro/meistrės Klaipėdoje. Mano plaukai ilgi, nors ir ne iki liemens, stori ir dar linkę šiauštis, banguotis. Noriu kirpti trumpai, bet reikia kad kažkas egrai patartų ir nukirptų taip kad būtų įmanoma gerai atrodyti ne tik išėjus iš kirpyklos. Šiuo metu tai pačiai plaukų išsitiešinti nėra šansų, o netiesintais palaidais negaliu eiti, bijau į stulpa įpulti, nes galiu kelio nematyt doh.gif Žodžiu taip ir vaikštau į arklio uodegą susirišus verysad.gif Bet bijau kad vienintelė šukuosena su kuria sugebėsiu susitvarkyti būtų kaip Nomedos Marčėnaitės thumbup.gif Nors vyras sako, kad man tiktų taip, ale biškiuką bijau, nes visą gyvenimą ilgais plaukais buvau unsure.gif
Atsakyti
Pietinėje dalyje kirpykloj Vingis dirba kirpėja Ilona. Kiek kirpausi niekada nenusivyliau.
Mano plaukai banguoti, iki menčių.
Atsakyti
Man pats pačiausias kirpėjas Romas iš salono "princesė Audronė" studlende thumbup.gif
Tik, kad tenka iš anksto planuoti kirpimąsi, nes jis dažnai išvažiuoja, arba nebūna laisvų vietų tinkamu laiku doh.gif Apsilankysiu po naujų, jau laukiu wub.gif
Ne pirmi metai, kaip jam ištikima ax.gif
Atsakyti
ir as susimasciau truputi pasikarpyti plaukus , mano ilkgi beveiki iki juosmens nestori , tiesus bet vistiek bijau patiketi betkam, gal kas galite parekomenduoti gera kirpeja kuris ar kuri tikrai graziai iskarpo paliekant visai ilgi mirksiukas.gif nes bijau likti ispesiota doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Gal kuri lankotes Zanos kirpykloje Minijos gatveje? Kokios kirpejos ten geros? Perskaiciau kad ten atlieka daug visokiu atgaivinimo proceduru plaukam. Labiausiai sudomino plauku laminavimo procedura. Gal kuri jau ir isbandziusi? Lauksiu atsiliepimu mirksiukas.gif
Atsakyti
o nera atsiliepimu apie Žanos kirpykla? kazkaip nelabai radau, o butu labai idomios bent kokios mintys g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,
As Klaipedoje einu i prekybos centre Big1 esancia grozio salona, berods "Abra kadabra" ar kazkaip uzsirasau pas bet kuria kirpeja, bet visada labai gerai nukerpa, net pasiulo kad tiktu.
Vienu zodziu as neprivalau aiskinti, tik pasakau mazdaug kaip noreciau, o jinai viska padaro. Jau buvau daug kartu esu labai laiminga, zinoma, tik tiek, kad as kerpuosi trumpai, tai kaip su ilgaplaukemis elgiasi nezinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2009 12 29, 19:02)
Man pats pačiausias kirpėjas Romas iš salono "princesė Audronė" studlende  thumbup.gif 
Tik, kad tenka iš anksto planuoti kirpimąsi, nes jis dažnai išvažiuoja, arba nebūna laisvų vietų tinkamu laiku  doh.gif  Apsilankysiu po naujų, jau laukiu  wub.gif
Ne pirmi metai, kaip jam ištikima  ax.gif

mano viena draugė irgi pas jį lankosi, tai irgi girdžiu apie jį gerų žodžių ax.gif
Atsakyti