Įkraunama...
Įkraunama...

Geri kirpėjai Klaipėdoje

QUOTE(niamniukas @ 2010 04 12, 21:11)
mergaites, ka jus galvojat vien uz saknu padazyma tiek moket, nu kazkaip nematau, kad lt krize butu, arba cia 'elitas" raso tongue.gif


na man ir pakerpa uz ta pacia suma biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Vakar kirpausi Lux'e pas Saulina karštomis žirklėmis.
Nukirpo tikrai gražiai, mano garbanoti plaukai, jų daug, dar plius ištiesino.
Sumokėjau 70 Lt
Atsakyti
nu sumeles metot cia biggrin.gif nuvarau as i paprasta kirpykla,nudazo kaip noriu,nukerpa,kaukiu padaro,zodziu visa ka reikia,dazai geri.. sumoku maks-70-80 lt. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniukas @ 2010 04 12, 13:09)
uz saknu padazyma 170lt? doh.gif  doh.gif

Plius kirpimas smile.gif

QUOTE(niamniukas @ 2010 04 12, 21:11)
mergaites, ka jus galvojat vien uz saknu padazyma tiek moket, nu kazkaip nematau, kad lt krize butu, arba cia 'elitas" raso tongue.gif

Su elitu neturiu nieko bendro smile.gif Plauku mano nemazai, sruogeliu daug, dazai kokybiski, kirpeja nereali - gal tai ir sudaro didziaja dali kainos, o likusi dalis - ko gero kirpejos ''vardas''. Tiesa sakant, niekada nesigilinau didele cia suma ar ne, nes i kirpykla vaikstau kas 3 menesius, tai galiu sau tai leisti. Neka mazesne suma uz dazyma ir kirpima mokejau nedideliame miestelyje (Radviliskyje) - 120 lt, taciau atlikto darbo kokybes negalima net lyginti su Reginos darbu.
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2010 04 13, 18:01)
Plius kirpimas smile.gif
Su elitu neturiu nieko bendro smile.gif Plauku mano nemazai, sruogeliu daug, dazai kokybiski, kirpeja nereali - gal tai ir sudaro didziaja dali kainos, o likusi dalis - ko gero kirpejos ''vardas''. Tiesa sakant, niekada nesigilinau didele cia suma ar ne, nes i kirpykla vaikstau kas 3 menesius, tai galiu sau tai leisti. Neka mazesne suma uz dazyma ir kirpima mokejau nedideliame miestelyje (Radviliskyje) - 120 lt, taciau atlikto darbo kokybes negalima net lyginti su Reginos darbu.


na jo,plauku dazymas sruogelem,kad ir tik saknu,brangiai kainuoja bet kokioje kirpykloje...
Atsakyti
Kas galit parasyti salono Kameja kontaktini numeri.ACIU
Atsakyti
QUOTE(magnetism @ 2010 04 09, 21:32)
as kirpausi ten su karstom zirklem  ax.gif


O kiek kirpimas kainavo? Ar pakirpo tik galiukus ar kazkoki dar kirpima pritaiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2010 04 16, 12:02)
O kiek kirpimas kainavo? Ar pakirpo tik galiukus ar kazkoki dar kirpima pritaiko  smile.gif


kiek atskirai kainuoja negaliu pasakyti, nes man ir daze kartu.. o ar daro su karstom zirklem modelini kirpima tai nelabai isivaziduoju g.gif nes man tik galus kerpa ir grifka.. ax.gif turbut geriau pasiskambint ir pasiklaust... bandysiu kitai savaitei uzsirasyt pas savo kirpeja, galiu paklaust ax.gif
Atsakyti
QUOTE(magnetism @ 2010 04 16, 16:50)
kiek atskirai kainuoja negaliu pasakyti, nes man ir daze kartu.. o ar daro su karstom zirklem modelini kirpima tai nelabai isivaziduoju  g.gif nes man tik galus kerpa ir grifka..  ax.gif turbut geriau pasiskambint ir pasiklaust... bandysiu kitai savaitei uzsirasyt pas savo kirpeja, galiu paklaust  ax.gif

Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2010 04 16, 15:02)
Buciau labai dekinga 4u.gif



buvau snd grozio safrane, tai va ka pasake apie karstas zirkles - prie paprasto kirpimo kainos plius 20 lt, jomis daro ir modelini kirpima.. o siaip pas juos kiekvienas kirpejas turi savo ikainius, tai del kirpimo kainos reiktu dometis jau konkreciai pas ka eisit kirptis.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(magnetism @ 2010 04 23, 19:23)
buvau snd grozio safrane, tai va ka pasake apie karstas zirkles - prie paprasto kirpimo kainos plius 20 lt, jomis daro ir modelini kirpima.. o siaip pas juos kiekvienas kirpejas turi savo ikainius, tai del kirpimo kainos reiktu dometis jau konkreciai pas ka eisit kirptis..  4u.gif


Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
GAL KAS ŽINOT TIKRAI GERĄ KIRPĖJĄ, NU BET JAU NE ŠIAP KOKĮ KURIS SUGEBA NUČYRINT PLAUKUS. BRANGU AR NE - NEESMĖ. REIK TIKRO GERO KIRPĖJO/OS.
Turiu labai ilgus šviesius plaukus ir noriu juos nukirpti, bet kam tikrai nenoriu duoti, nes iškarpys ir fsio, ta ir pati sau galiu pasidaryti, man reik kad gražiai sutvarkytu plaukus. Ir kad atėjęs į saloną nesulaukti tokio kl. ko nori doh.gif Kaži ko moteris nori atėjusios į kirpyklą? Nori gražios išeiti ax.gif Kirpėja turi pati matyti kas gali būti gražu ar ne. Nes tokiu kirpėjų kurios padaro kaip paprašai pilni pakampiai, o jau tinka netink tavo reikalas. Tai va ieškau profo.
Gal kas susidūrėt ar kirpot ilgus plaukus parašykit.
Papildyta:
QUOTE(Argija @ 2010 03 30, 18:44)

nesiūlau jokios kirpėjos, ar kirpėjo. Tik šiaip idomu, kodėl nepasitikit/nenorit vyro kirpėjo? tiesa sakant ne iš pirmos moteriškės tai girdžiu, idomu kodėl...  g.gif

Man netgi geriau būtų jeigu būtų vyras, kiek vyrų mane kirpo (Italijoje) buvau kaip modelis, bet LT nė vieno tokio nesu dar mačiusi. O kur tas Romas dirba? ax.gif
Atsakyti