Įkraunama...
Įkraunama...

Geri kirpėjai Klaipėdoje

4u.gif Sveikos.Gal kas galite paršyti kirpėjos Jelenos (kur dirba prie senojo turgaus, virš gėlių parduotuvės) telefoną rolleyes.gif Kiek einu (jei gerai supratau adresą),tiek ten nieko nerandu,uzrakinta verysad.gif Nei darbo lako parsyta unsure.gif Tik maza raudona iskaba,kad kirpykla ir kosmetologijos kabinetas unsure.gif Ar as ne ten einu g.gif Nes kiek einu,nei diena,nei vakarop nieko nerandu kaip tik uzrakintas duris doh.gif
Atsakyti
Gal zinote kuriose salonuose isima plauku spalva?Tikslas naturali spalva.Dabartine tamsiai ruda,jau issiplovusi,o naturali tamsi pelenu.Pasidalinkite savo patartimi. Busiu dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*bella* @ 2010 05 01, 20:40)
Gal zinote kuriose salonuose isima plauku spalva?Tikslas naturali spalva.Dabartine tamsiai ruda,jau issiplovusi,o naturali tamsi pelenu.Pasidalinkite savo patartimi. Busiu dekinga 4u.gif

Sveika. Norėčiau tau patarti kreiptis į savo kirpėją Jelena. Aš pati esu blondinė,prieš dvejus metus buvau juoda. Išblukino mano plaukučius nuostabiai. patį blukinimą darė per keturis kartus,bet jie liko tokie pat sveiki kokie ir buvo. Ji naudojo kažkokia priemone,kuri neturi amoniako ir nesiskiedžia su peroksidu. Ta priemonė veikia tik tamsų daža,o mano ataugusių pašaknų net nenubalino,nes ji neveikia naturalių plaukų. Ji dabar dirba G.Pylimo 7,o jos tel. 860081716. Šiaip ji labai fainuolė,tikrai padarys gerai,nes ji aplamai labai stengiasi saugoti klientų plaikus. Tik užsirašyti reikia,nes turi labai daug darbo,patekti gali tik po kokios savaitėlės. tikrai nueik-nepasigailėsi.
Papildyta:
QUOTE(braskelina @ 2010 04 28, 23:40)
4u.gif Sveikos.Gal kas galite paršyti kirpėjos Jelenos (kur dirba prie senojo turgaus, virš gėlių parduotuvės) telefoną rolleyes.gif Kiek einu (jei gerai supratau adresą),tiek ten nieko nerandu,uzrakinta verysad.gif Nei darbo lako parsyta unsure.gif Tik maza raudona iskaba,kad kirpykla ir kosmetologijos kabinetas unsure.gif Ar as ne ten einu g.gif Nes kiek einu,nei diena,nei vakarop nieko nerandu kaip tik uzrakintas duris  doh.gif

Ji dabar dirba nauju adresu G.Pylimo 7. Šiaip visai netoli tos senosios kirpyklos. Jei žinai antra turgaus įvažiavimą,ten yra sankryžėlė, kur G>Pylimo gatvė kertasi su Sinagogų gatve. Tame name yra čiužiniai,rūbų parduotuvėlė,rusų knigynas ir jos kirpykla. Prie jos laiptų dar stovi parkomatas.
Atsakyti
QUOTE(plika bamba @ 2010 05 01, 22:53)
Sveika. Norėčiau tau patarti kreiptis į savo kirpėją Jelena. Aš pati esu blondinė,prieš dvejus metus buvau juoda. Išblukino mano plaukučius nuostabiai. patį blukinimą darė per keturis kartus,bet jie liko tokie  pat sveiki kokie ir buvo. Ji naudojo kažkokia priemone,kuri neturi amoniako ir nesiskiedžia su peroksidu. Ta priemonė veikia tik tamsų daža,o mano ataugusių pašaknų net nenubalino,nes ji neveikia naturalių plaukų. Ji dabar dirba G.Pylimo 7,o jos tel. 860081716. Šiaip ji labai fainuolė,tikrai padarys gerai,nes ji aplamai labai stengiasi saugoti klientų plaikus. Tik užsirašyti reikia,nes turi labai daug darbo,patekti gali tik po kokios savaitėlės. tikrai nueik-nepasigailėsi.
Papildyta:

Ji dabar dirba nauju adresu G.Pylimo 7. Šiaip visai netoli tos senosios kirpyklos. Jei žinai antra turgaus įvažiavimą,ten yra sankryžėlė, kur G>Pylimo gatvė kertasi su Sinagogų gatve. Tame name yra čiužiniai,rūbų parduotuvėlė,rusų knigynas ir jos kirpykla. Prie jos laiptų dar stovi parkomatas.

Aciu 4u.gif pabandysiu susisiekt ir gal net apsilankysiu.
Atsakyti
QUOTE(*bella* @ 2010 05 02, 21:59)
Aciu  4u.gif pabandysiu susisiekt ir gal net apsilankysiu.

Sėkmės. Jei nueisi-parašyk,kaip viskas pavyko. Manau,kad busi patenkinta. mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos reikia jusu patarimo.
Jei jusu plaukai buti neilgi na iki peciu, ploni, lygūs, ar šviesintumėte sruogelėmis. Ar patartumetė detis chemini?
Nes jau atsibodo nebesusitvarkyti su plaukais tokiais nepaklusniais.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reims @ 2010 05 04, 23:27)
Merginos reikia jusu patarimo.
Jei jusu plaukai buti neilgi na iki peciu, ploni, lygūs, ar šviesintumėte sruogelėmis. Ar patartumetė detis chemini?
Nes jau atsibodo nebesusitvarkyti su plaukais tokiais nepaklusniais.
Aciu 4u.gif

Sveika,turiu plonus plaukucius ir tau tikrai nesiulau detis cheminio.pati sroguojuosi,naudoju purinamasias priemones ir plaukuciai tikrai atrodo grazus ir sveiki.o cheminis,kad ir koks geras bebutu,vistiek sugadins ir taip netvitra plauka.chemija lieka chemija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(fiffan @ 2010 05 05, 11:17)
Sveika,turiu plonus plaukucius ir tau tikrai nesiulau detis cheminio.pati sroguojuosi,naudoju purinamasias priemones ir plaukuciai tikrai atrodo grazus ir sveiki.o cheminis,kad ir koks geras bebutu,vistiek sugadins ir taip netvitra plauka.chemija lieka chemija rolleyes.gif

Aiu uz patarima.
Tai va ir manęs sheminis nelabai vilioja. Tai galvoju nors gal normaliai tada kad iššviesintu, vis gražiau būtų.
Viena man kirpėja patarė, kad oi nešviesink su jokiais šviesinančiais dažais, nudegins plaukus, o jie pas tave lb ploni. Tau lygūs tinka. Lygūs, kaip lygūs, bet kai visai lygūs ir pati kvailai jaučiuosi, jei neišsikeliu šaknų ar net norisi susisukti ar su fenu, ar su bigudžiais. TAI IR NEBEŽINAU KĄ BEDARYTI.
Atsakyti
Gal kas lankėtės Aidos Studijoje pas Lina? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
merginos, gali zinot kuriame klaipedos salone dirba su sebastian plauku prieziuros priemonemis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(plika bamba @ 2010 05 04, 22:06)
Sėkmės. Jei nueisi-parašyk,kaip viskas pavyko. Manau,kad busi patenkinta. mirksiukas.gif

Uzsirasiau pas ja, menesio gale apsilankysiu,tada butinai atsiliepima parasysiu.dekui dar kart 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(magnetism @ 2010 05 06, 14:24)
merginos, gali zinot kuriame klaipedos salone dirba su sebastian plauku prieziuros priemonemis?  ax.gif


Jei neklystu g.gif Proffi salone dirba su siom priemonem.
Atsakyti