Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimimo liudijimas

QUOTE(Busiukas @ 2009 08 31, 21:33)
Specialiai paziurejau mano mergaites gimimo liudijime tautybe irasyta.
O musu su vyru tautybes nera irasyta.



Pas mus taip pat ax.gif
Atsakyti
Paskambinau i metrikacijos biura ir paklausiau, kodel nei mano, nei vyro tautybe nenurodyta, o taip pat ir vaiko, nors paklausinejau kitu pazistamu, tai irasyta ir tevu ir vaiko tautybe. Atsakyti nelabai ka galejo, tik aiskino, kad jie tvarku nekuria. O vaikas sulaukes 16 metu gales pasirinkti tautybe. g.gif
Atsakyti
QUOTE(svaja27 @ 2009 09 01, 10:58)
O vaikas sulaukes 16 metu gales pasirinkti tautybe.  g.gif

Šiaip jau tautybė yra rašoma pagal mamą, o pilietybę vaikas gali rinktis. Kažin ar nebus darbuotojos sumaišiusios šių dviejų sąvokų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 09 01, 11:17)
Šiaip jau tautybė yra rašoma pagal mamą, o pilietybę vaikas gali rinktis. Kažin ar nebus darbuotojos sumaišiusios šių dviejų sąvokų? g.gif

cia jus maisot 4u.gif
tautybe nevisada raso,na bent musu atveju,nes mano vyras yra ir kitos tautybes ir kitos salies pilietybes,vaikams gimimo liudijime neirase tautybes(musu klause irasyt ar ne),jie gales pasirinkti ja sulauke pilnametytstes smile.gif
o pilietybe ,tai jei abu tevai LT pilieciai,tai automatiskai ir vaikas tampa LT pilieciu,o jei vienas is tevu nera LT pilietis,tai vaikui gimus prasai arba Lietuvos pilietybes arba tos salies pilietybes,kurios yra tevas/mama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobretti @ 2009 09 01, 12:55)
cia jus maisot 4u.gif
tautybe nevisada raso,na bent musu atveju,nes mano vyras yra ir kitos tautybes ir kitos salies pilietybes,vaikams gimimo liudijime neirase tautybes(musu klause irasyt ar ne),jie gales pasirinkti ja sulauke pilnametytstes smile.gif
o pilietybe ,tai jei abu tevai LT pilieciai,tai automatiskai ir vaikas tampa LT pilieciu,o jei vienas is tevu nera LT pilietis,tai vaikui gimus prasai arba Lietuvos pilietybes arba tos salies pilietybes,kurios yra tevas/mama mirksiukas.gif

Irgi ne visai taip, tautybę rašo pagal mamą, pageidaujant gali ir pagal tėvą arba neįrašyti. Pilietybę suėjus 16 metų vaikas kokią norės tą ir pasirinks, nebūtinai LT, net jei čia ir gimęs. Kol sueis 16 metų, jam bus suteikta laikina pilietybė, kuri gali būti pagal gimimo vietą arba vieno iš tėvų. Tautybę galės rinktis tik tą kurią turi tėvai.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 09 01, 13:15)
Irgi ne visai taip, tautybę rašo pagal mamą, pageidaujant gali ir pagal tėvą arba neįrašyti. Pilietybę suėjus 16 metų vaikas kokią norės tą ir pasirinks, nebūtinai LT, net jei čia ir gimęs. Kol sueis 16 metų, jam bus suteikta laikina pilietybė, kuri gali būti pagal gimimo vietą arba vieno iš tėvų. Tautybę galės rinktis tik tą kurią turi tėvai.

jus vistiek kazka maisot 4u.gif arba as jusu nesuprantu blush2.gif
pilietybes vaikui laikinai iki 16 nieks nesuteikia,vaikas gimes lietuvos ,jo tevu (jei viens is tevu nera LIETUVOS PILIETIS)prasymu ir gauna LT Pilietybe ir tikrai ne iki 16m.nes pilietybe gali prasytis tik budamas pilnameciu.o vat tautybes iki 16 gali isvis jokios neturet,o kai darysis 16metis savo pirma pasa,tai gales isirasyti savo tautybe mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svaja27 @ 2009 08 31, 13:03)
Sveikos,

Nezinau ar yra tokia tema kas nors parasyta. Mes gyvename Kaune, kai gime vaikas, vyras nuvaziavo uzregistruoti i Rotuse. Kai atspausdino gimimo liudijima, ten nebuvo irasyta nei musu, nei vaiko tautybe. Kai vyras paklause, kodel neirase, atsake, kad tapatybes korteleje nenurodyta, greiciausiai mums pildant dokumentus del asmens tapatybes korteles neirasem savo tautybes. Nuvaziavom i pasu poskyri, pasirodo, kad tokios skilties apie tautybe net nera. Ten paaiskino, kuriu pasai isduoti nuo 2004m. tautybe neberasoma. Vyro sesuo neseniai pagimde, i jos vaiko gimimo liudijima irase tautybe, nors ne Kaune registruotas, taciau jie taip pat tik tapatybes korteles turi. Tai nesuprantu, ar tik Kaune tokie dalykai yra. Gal pasidalintumet Jus savo patirtimi... g.gif

o jus su vyru esat Lietuviai?nes jei vienas is tevu yra ne lietuviu tautybes,tai tos tautybes vaikui gali ir neirasyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobretti @ 2009 09 01, 14:03)
o jus su vyru esat Lietuviai?nes jei vienas is tevu yra ne lietuviu tautybes,tai tos tautybes vaikui gali ir neirasyti mirksiukas.gif



Mano atveju - vyro tautybė yra brūkšnelis, aš - lietuvė. Tai CMSe paprašė parašyt ant gimimo pažymos, kokia vaiko tautybė bus, ir pasirašyt. Veiksmas vyko Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(Cobretti @ 2009 09 01, 14:03)
o jus su vyru esat Lietuviai?nes jei vienas is tevu yra ne lietuviu tautybes,tai tos tautybes vaikui gali ir neirasyti mirksiukas.gif



Mes esam abu lietuviai. Reiks paieskoti Internete kokios informacijos ir vaziuot issiaiskinti.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Iskilo man toks klausimas-ar vaiko gimimo liudijima ir santuokos liudijima laminuoti galima? g.gif
Atsakyti
Įsilaminavau, kad nesudrikstų pirma laiko, tik tiek, kad nesusilenkia dabar. O kodėl būtų negalima, jeigu visi duomenys matomi po laminavimo. Nešiau į firmą kažkur Kalvarijų g., dabar jau nepamenu, ir kainavo iki 5 litų.
Atsakyti
Gal zinot, ar gimimo liudijima isduoda bet kuris metrikacijos skyrius, ar yra kazkokia priklausomybe kur tevai registruoti ar pan?
Papildyta:
QUOTE(Dodže @ 2009 07 10, 10:48)
Gal kas plačiau gali parašyt apie registavimąsi prie savivaldybės?  unsure.gif


Ar registravotes jau prie savivaldybes? Papasakokit smulkiau kaip cia kas vyksta g.gif Mums turbut irgi teks taip registruotis kartu su vaikais...
Atsakyti