Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vaiko gimimo liudijimas
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Niktė
QUOTE(TimbaLimba @ 2009 10 05, 23:04)
Ačiū už atsakymą 4u.gif  Ar kopija galioja taip pat visur kaip ir originalas?
*

galios taip pat 4u.gif
onagope
sveikos smile.gif
gal kuri galetu paaiskinti placiau, ar deklaruojant gimusi vaikuti ten pat kur ir mama, butinas buto savininko sutikimas? g.gif kazkur skaiciau kad nereik..butu daug paprasciau ta procedura smile.gif ir kur dabar Vilniuj reikia kreiptis del gyven vietos deklaravimo, i seniunija ar i migracijos tarnyba naugarduko g? g.gif
Kuosma
Sveikos, mamytes. Turiu klausima-beda.. Yra situacija tokia, kad as esu prideklaruota prie Kauno miestosavivaldybes jau keleta metu, gimusia dukryte taip pat noreciau taip prideklaruoti, nes kitokios iseities nera. esam nesusituoke su vyru, o pagal jo deklaruojama gyv.vieta, "anyta" nesutinka deklaruoti dukrytes... schmoll.gif doh.gif Gal kas galit patarti kur tureciau kreiptis, kad prideklaruociau mergaite? ir bent "vaiko pinigelius" gautume.. unsure.gif
TimbaLimba
Labas vakaras,
Gal kas žinote per kiek laiko padaromas pasas vaikui į užsienį? Ir kokius dar dokumentus reikia susitvarkyt prieš darant?
pupppsis_22
QUOTE(TimbaLimba @ 2009 11 11, 22:26)
Labas vakaras,
Gal kas žinote per kiek laiko padaromas pasas vaikui į užsienį? Ir kokius dar dokumentus reikia susitvarkyt prieš darant?
*

mes kai vykome 2sav tik i anglija pas seneli tai tik pasa vaikui rteikejo daugiau nieko.na jis mano sunus tevo nera o ir leidimo abieju tevu nebereikia.man pasa padare menesis ,seip tox terminas menuo
TimbaLimba
QUOTE(pupppsis_22 @ 2009 11 11, 21:49)
mes kai vykome 2sav tik i anglija pas seneli tai tik pasa vaikui rteikejo daugiau nieko.na jis mano sunus tevo nera o ir leidimo abieju tevu nebereikia.man pasa padare menesis ,seip tox terminas menuo
*

Ačiū, o gal žinote kuriam laikui ilgiausiai pasą išduoda? Nes mes planuojam 3-4metam išvažiuot.
pupppsis_22
bijau sumeluoti bet beroc dabar dave mums tai 2m.paskui kaskaip liktais jau 5m bus.bet negarantuoju.bet kad 2m tai tikrai nes tipo pasake kad vaikas auga keiciasi.tai mes daremesvasaros pradzioje.
ritukasx
QUOTE(wwwlaima @ 2009 10 18, 11:16)
sveikos smile.gif
gal kuri galetu paaiskinti placiau, ar deklaruojant gimusi vaikuti ten pat kur ir mama, butinas buto savininko sutikimas? g.gif kazkur skaiciau kad nereik..butu daug paprasciau ta procedura smile.gif ir kur dabar Vilniuj reikia kreiptis del gyven vietos deklaravimo, i seniunija ar i migracijos tarnyba naugarduko g? g.gif
*

Deklaruojant mazamecio vaiko gyvenamaja vieta ten, kur mamos, buto savininko sutikimas nereikalingas. Bent jau man taip sake, kai savo vaiko gyvenamaja vieta deklaravau. Kreipiausi i seniunija.

QUOTE(Kuosma @ 2009 11 06, 15:08)
Sveikos, mamytes. Turiu klausima-beda.. Yra situacija tokia, kad as esu prideklaruota prie Kauno miestosavivaldybes jau keleta metu, gimusia dukryte taip pat noreciau taip prideklaruoti, nes kitokios iseities nera. esam nesusituoke su vyru, o pagal jo deklaruojama gyv.vieta, "anyta" nesutinka deklaruoti dukrytes... schmoll.gif  doh.gif  Gal kas galit patarti kur tureciau kreiptis, kad prideklaruociau mergaite? ir bent "vaiko pinigelius" gautume.. unsure.gif
*

Mano viena pazįstama irgi Kaune prideklaruota prie savivaldybes, jos vaikai - taip pat, ir gauna vaiko pinigelius.
AiNi
QUOTE(vejuota @ 2009 10 04, 12:13)
Gal zinote ar galima gauti lietuviska GM Lietuvos ambasadoje? Ar atvaziavus i LT tvarkyti dokumentus galima ten pakeisti?
Busiu dekinga uz bet koki patarima  4u.gif
*

Gimdžiau užsienyje, vežėm į Lietuvos Ambasadą popierius vaiko pasui daryti ir sakė gimimo liudijimą padarys taip pat kartu. Atsiųs mums į namus.
pupppsis_22
sveiki.turiu klausima toki.pas mane baigesi teismai su teveliu vaiko del alimentu ir viso kito.dnr jam irode kad jis tevelis.dabar del gimimo liudijomo as noreciau kad jame butu irasas kas tevelis ta prasme vardas,pavarde.galiu tai padaryti be jo ane ar reikalingas tetis vel.as turiu dokumenta is teismo patvirtinanti kad jis tetis.bet tada skaitysis kad jau nebesu as vienisa mama jai liudime bus iras kas tetis bet vaikas tures mano pavarde???aciu
TimbaLimba
Ir aš dar turiu klausimuką, kiek kainuoja vaikui 3metų pasą padaryt į užsienį? Ir ar nereikia prieš tai eiti į kokį registrų centrą pažymos apie gyvenamąją vietą? Iš anksto dėkui už ats. 4u.gif
juoduke
laba diena, noriu paklaust :gimus vaikui is pradziu reikia gimimo liudijima issiimti, po to deklaroti vaiko gyv.vieta, po to tik eini i soc.rupybos skyriu del vienkartines ismokos?ar ten priima iskart? ar reikia uzsiregistroti su talonais?ar kaip?gal kas zinote? CIA KLAIPEDOJE...
JOLANCIUK
QUOTE(juoduke @ 2011 01 26, 17:40)
laba diena, noriu paklaust :gimus vaikui is pradziu reikia gimimo liudijima issiimti, po to deklaroti vaiko gyv.vieta, po to tik eini i soc.rupybos skyriu del vienkartines ismokos?ar ten priima iskart? ar reikia uzsiregistroti su talonais?ar kaip?gal kas zinote? CIA KLAIPEDOJE...
*

taip,ispradziu isimat vaiko gymimo liudijima,deklaruojat vaika,paskui i soc.skyriu,man rodos geriau paskambint ir paklaust ju,ar butina uzsirasinet.
Elee
O tai jeigu mes nesusituokę, tai galima vis tiek vienam iš mūsų tik nueiti ir išimti gimimo liudijimą?
JOLANCIUK
QUOTE(Elee @ 2011 02 01, 17:49)
O tai jeigu mes nesusituokę, tai galima vis tiek vienam iš mūsų tik nueiti ir išimti gimimo liudijimą?
*

reikia abiems,nes reikes eiti pas notara pazymos apie tevystes pripazinima ir reikes tavo ir vyro parasu.
Elee
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 02 01, 18:52)
reikia abiems,nes reikes eiti pas notara pazymos apie tevystes pripazinima ir reikes tavo ir vyro parasu.
*

O kaip tą pripažinimą padaro?
JOLANCIUK
QUOTE(Elee @ 2011 02 01, 18:03)
O kaip tą pripažinimą padaro?
*

notaras pazyma israso,jus pasirasot,uzmokat uz ja ir einat su ja i metrikacijos skyriu gymimo lidijimo isimti.
Elee
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 02 01, 19:09)
notaras pazyma israso,jus pasirasot,uzmokat uz ja ir einat su ja i metrikacijos skyriu gymimo lidijimo isimti.
*

O kiek mokėti reikia? ax.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Elee @ 2011 02 01, 18:14)
O kiek mokėti reikia?  ax.gif
*

nezinau kiek dabar,mes kazkur 25-35 lt. mokejom kazkas tokio.
cheburaska7
Laba diena turiu toki klausima.As su vaiko tevu esu nesusitokus tevas dabar isvykes is salies. Ar as bejo galesiu isimt vaiko gimimo liudijima uzrasius ant saves, o jei galima tai poto ar galeciau pakeist ta gim liud? 4u.gif
JOLANCIUK
QUOTE(cheburaska7 @ 2011 02 06, 22:09)
Laba diena turiu toki klausima.As su vaiko tevu esu nesusitokus tevas dabar isvykes is salies. Ar as bejo galesiu isimt vaiko gimimo liudijima uzrasius ant saves, o jei galima tai poto ar galeciau pakeist ta gim liud?  4u.gif
*

"Ar galima nesusituokusios poros kūdikį registruoti mamos pavarde, o vėliau jį perregistruoti tėčio?
Galima. Jei vaiko mama nėra ištekėjusi ir vaiko tėvystė nėra pripažinta ar nustatyta, duodama mamos pavardė, tautybė ir jos nurodytas vardas. Jei įregistravus vaiko gimimą atsiranda tėvelis, patvirtinantis savo tėvystę, vaiką galima registruoti jo pavarde."

http://www.moteris.lt/lt/naujienos/sveika_...iko_dokumentas/
Elee
O vaiko gyvenamosios vietos deklaracija ilgai trunka?
JOLANCIUK
QUOTE(Elee @ 2011 02 08, 15:29)
O vaiko gyvenamosios vietos deklaracija ilgai trunka?
*

10-15 min,bent jau Vilniuj taip.
Elee
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 02 08, 21:21)
10-15 min,bent jau Vilniuj taip.
*

O ką reikia su savimi turėti? Jei aš registruota savo močiutės bute,tai jos nereikės,kad kartu būtų ar ką nors pasirašytu ir t.t.? blush2.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Elee @ 2011 02 08, 20:37)
O ką reikia su savimi turėti? Jei aš  registruota savo močiutės bute,tai jos nereikės,kad kartu būtų ar ką nors pasirašytu ir t.t.?  blush2.gif
*

jei jus ten deklaruota,tai mociutes nereikes,nes vaikas deklaruojamas su vienu is tevu,gimymo liudijimo ir jusu paso,ten uzpildisit prasima ir viskas.
"Deklaruojant vaiko gyvenamąją vietą reikia pateikti vaiko gimimo liudijimą, jo asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Kartu su vaiku turi atvykti vienas iš tėvų, įtėvių arba globėjų. Jie turi turėti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus (asmens tapatybės kortelę arba pasą). Jei vienas iš tėvų pateikia vaiko gyvenamosios vietos deklaraciją tuo pačiu adresu, kaip ir jo deklaruota gyvenamoji vieta, vadovaujantis Vaiko teisių konvencija, savininko sutikimo nereikia (taip pat ir nuosavybės dokumentų)"
diana34
sakykite, ka turiu daryti jei nerandu/pameciau vaiko gimimo liudijima? doh.gif
iškalbinga
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 02 01, 17:09)
*

tai jei kartu einate, gi gyvai pasirasot tai kam tas notaro tvirtinimas??? kaiptik tuo domejaus, paake reiks tik kartu ateit. taciau susituokem. bet skirtingos mano ir vyro pavardes, vaikas gaus mano pavarde, tai vyro sutikimo reiks - irgi nereiks notariniu jokiu popieriu nes pats vietoj rasysis. notariskai reik tada, kai ateina tik vienas...

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 02 06, 22:34)
"Ar galima nesusituokusios poros kūdikį registruoti mamos pavarde, o vėliau jį perregistruoti tėčio?
Galima. Jei vaiko mama nėra ištekėjusi ir vaiko tėvystė nėra pripažinta ar nustatyta, duodama mamos pavardė, tautybė ir jos nurodytas vardas. Jei įregistravus vaiko gimimą atsiranda tėvelis, patvirtinantis savo tėvystę, vaiką galima registruoti jo pavarde."

http://www.moteris.lt/lt/naujienos/sveika_...iko_dokumentas/
*

tik vat reiks teismo keliu tada jau irasyt teva wink.gif kreipti i teisma, kad jis pripazintu... siaip negimusio vaiko tevyste galima pripazint notariskai.

QUOTE(diana34 @ 2011 02 09, 10:29)
sakykite, ka turiu daryti  jei nerandu/pameciau vaiko gimimo liudijima?  doh.gif
*

eit i metrikacijos skyriu ir imt dublikata - ka cia daugiau pridarysi smile.gif
JOLANCIUK
QUOTE(iškalbinga @ 2011 02 09, 13:10)
tai jei kartu einate, gi gyvai pasirasot tai kam tas notaro tvirtinimas??? kaiptik tuo domejaus, paake reiks tik kartu ateit. taciau susituokem. bet skirtingos mano ir vyro pavardes, vaikas gaus mano pavarde, tai vyro sutikimo reiks - irgi nereiks notariniu jokiu popieriu nes pats vietoj rasysis. notariskai reik tada, kai ateina tik vienas...
tik vat reiks teismo keliu tada jau irasyt teva wink.gif kreipti i teisma, kad jis pripazintu... siaip negimusio vaiko tevyste galima pripazint notariskai.
eit i metrikacijos skyriu ir imt dublikata - ka cia daugiau pridarysi smile.gif
*

pati sau priestaraujat,pirmoj zinutei paraset,kad nereikia notariskai tvirtint tevystes pripazinimo,o antroj paraset,kad reikia.Tevystes pripazinama,kai vaikas jau gymes,kad gaut gymimo liudijima.Jei tevai nesusituoke,tai reikia eiti pas notara,kad patvirtint tevyste.
Jus susituoke,todel jums ir nereikia,nes turit santuokos liudijima. 4u.gif
Gyvaciuke89
Sveikutes... wink.gif
ne uz kalnu gimdyt ir kyla daug klausimu su tais popierizmais...skaitau,ieskau ir painiojuosi,tai gal padesit,pataisysit jei klystu kur...Su vyru nesam susituoke,as stoviu darbo birzoje,jis dirba-gyvename kartu.tai va,
1.gimus vaikeliui visu pirma reikes eiti pas notara,nes norime duoti tevo pavarde?
2.poto eiti i metrikacijos skyriu,kad issiimti gim.liudijima?ten tureti akta notaro ir savo asmens dokumentus?
3.deklaruoti gyv.vieta?kur reikia ja deklaruoti?seniunijoje?
Cia jau kyla nesmagumu,nes as deklaruota klaipedos rajone,vyras silutes,o gyvename tai klaipedoje,ar nekils paskui sunkumu ar nesklandumu jei rajone uzregistruosim?ta prasme su darzeliais,dokumentu tvarkymais pasalpai gauti,nes viska noreciau tvarkytis klaipedoje,kad paskui netektu i kaima vazinet ir tvarkytis????????
nes pagal kaima tureciau gargzduose tvarkytis viska,jiems priklausau,bet tai labai nepatogu ten vazinet bus su naujagimiu autobusu...
4. kokias ismokas ir pasalpas kada tvarkytis?
kiek supratau pirma bus vienkartine ismoka-1430lt,kuria reikiia tvarkytis sodroje?
kokius dokumentus reikia tureti?
kada greiciausiu laiku galima ja tvarkytis?
5.tvarkytis del pasalpos? kada pradet tvarkytis?
kiek suprantu,tai man priklauso tie 97lt? o gal kitokia?nes gaunu ismokas is birzos,gausiu kol gims vaikelis,paskui automatiskai birza mane isregistruos lauk.ar turi prasmes kokios,kad vaiko tevas gauna i rankas 2600lt?
kokius dokumentus tureti ir kur eiti ja tvarkytis?

na ir viskas atrodo,taip?
baigsis poto tie popierizmai?
bus didelis aciu,jei atsakysit ir pataisysit... clap.gif thumbup.gif rolleyes.gif clap_1.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Gyvaciuke89 @ 2011 02 10, 18:35)
Sveikutes... wink.gif
ne uz kalnu gimdyt ir kyla daug klausimu su tais popierizmais...skaitau,ieskau ir painiojuosi,tai gal padesit,pataisysit jei klystu kur...Su vyru nesam susituoke,as stoviu darbo birzoje,jis dirba-gyvename kartu.tai va,
1.gimus vaikeliui visu pirma reikes eiti pas notara,nes norime duoti tevo pavarde?
2.poto eiti i metrikacijos skyriu,kad issiimti gim.liudijima?ten tureti akta notaro ir savo asmens dokumentus?
3.deklaruoti gyv.vieta?kur reikia ja deklaruoti?seniunijoje?
Cia jau kyla nesmagumu,nes as deklaruota klaipedos rajone,vyras silutes,o gyvename tai klaipedoje,ar nekils paskui sunkumu ar nesklandumu jei rajone uzregistruosim?ta prasme su darzeliais,dokumentu tvarkymais pasalpai gauti,nes viska noreciau tvarkytis klaipedoje,kad paskui netektu i kaima vazinet ir tvarkytis????????
nes pagal kaima tureciau gargzduose tvarkytis viska,jiems priklausau,bet tai labai nepatogu ten vazinet bus su naujagimiu autobusu...
4. kokias ismokas ir pasalpas kada tvarkytis?
kiek supratau pirma bus vienkartine ismoka-1430lt,kuria reikiia tvarkytis sodroje?
kokius dokumentus reikia tureti?
kada greiciausiu laiku galima ja tvarkytis?
5.tvarkytis del pasalpos? kada pradet tvarkytis?
kiek suprantu,tai man priklauso tie 97lt? o gal kitokia?nes gaunu ismokas is birzos,gausiu kol gims vaikelis,paskui automatiskai birza mane isregistruos lauk.ar turi prasmes kokios,kad vaiko tevas gauna i rankas 2600lt?
kokius dokumentus tureti ir kur eiti ja tvarkytis?

na ir viskas atrodo,taip?
baigsis poto tie popierizmai?
bus didelis aciu,jei atsakysit ir pataisysit... clap.gif  thumbup.gif  rolleyes.gif  clap_1.gif
*

1.Taip reikes eit pas notara,patvirtint tevyste.
2.Paskui su notaro pazyma ir savo pasais i metrikacijos skyriu,gymimo liudijimo.
3.Deklaruoti seniunijoje pagal viena is tevu deklaruota gyvenama vieta,o klaipedoj jus nuomojates buta?Del visuokiu ismoku,tai reikes tvarkitis pagal deklaruota gyvenama vieta,nebent persideklaruosit i klaipedos savivaldybe.
4.Kaip suprantu jus is sodros negausit pinigeliu uz dekreta,tai jums priklauso vienkartine pasalpa nesciai 260 lt,vienkartine pasalpa gymusiam vaikui 1430 lt ir 97 lt kas men(visos ismokos tvarkomos socialiniam centre,o ne sodroj),bet jei tetis eis vaiko prieziuros atostogu(jei turi pakankamai stazo),tai ziures pagal jo ismoka is sodros,jei ji virsis 525 lt,tai tuos 97 lt,negaudinesit.
cia placiau apie dokumentus,kokiu reikes
http://www.socmin.lt/index.php?533031094
5.Del kokios butent pasalpos,jei nesciai tai kai iki gimdymo datos liks 70 d.,del gimusio vaiko ismokos,tai kai turesit gimymo liudijima ir prideklaruosit vaika.
Gyvaciuke89
ne,tetis vaiko atostogu eiti nezada,pasiims paprastu pora savaiteliu...
Man jau 36-37 nestumo savaite,tai jei supratu jau praziopsojau ta 260lt nestumo ismoka?ar dar galiu ja tvarkytis?

Papildyta:
3.Ir taip,klaipedoj nuomojam buta,tai ka daryt? man bus per sunku su naujagimiu autobusu trankytis i kita miesta...
JOLANCIUK
QUOTE(Gyvaciuke89 @ 2011 02 10, 19:30)
ne,tetis vaiko atostogu eiti nezada,pasiims paprastu pora savaiteliu...
Man jau 36-37 nestumo savaite,tai jei supratu jau praziopsojau ta 260lt nestumo ismoka?ar dar galiu ja tvarkytis?

Papildyta:
3.Ir taip,klaipedoj nuomojam buta,tai ka daryt? man bus per sunku su naujagimiu autobusu trankytis i kita miesta...
*

galit tvarkitis.O jus su vaiku negalit prisiregistruot prie nuomojomo buto,nekalbejot su savininkais?
vienas tik variantas tada,eikit i savivaldybe,tik issiregistruokit is ten kur jus registruota,i jus registruos prie klaipedos savivaldybes,t.y itrauks i apskaita zmoniu neturinciu gyvenama vieta.
Gyvaciuke89
Na ne,nes savininkai buto gyvena uzsieny kazkur,dar net nesam ju mate ir kalbeje,kada grys irgi neaisku.
O ka ir kur reikia eit tvarkytis,kad issiregistruot is kaimo ?
JOLANCIUK
QUOTE(Gyvaciuke89 @ 2011 02 10, 19:48)
Na ne,nes savininkai buto gyvena uzsieny kazkur,dar net nesam ju mate ir kalbeje,kada grys irgi neaisku.
O ka ir kur reikia eit tvarkytis,kad issiregistruot is kaimo ?
*

kiek zinau,tai turi eiti buto savininkas ir jus isregistruoti.
Gyvaciuke89
bet as buvau registruota pas seneli name,jis jau senai mires o nama paveldejo vaikai,tai kaip tada daryt?kas gaus mane isregistruot?
JOLANCIUK
QUOTE(Gyvaciuke89 @ 2011 02 10, 20:03)
bet as buvau registruota pas seneli name,jis jau senai mires o nama paveldejo vaikai,tai kaip tada daryt?kas gaus mane isregistruot?
*

tas kas paveldejo.
Gyvaciuke89
oj,kiek cia reikalu bus... sad.gif ohmy.gif
Didelis tau aciu,padejai susigaudyt...dar karta dekoju... drinks_cheers.gif clap.gif
Papildyta:
aj,dar del draudimo...dabar mane draudzia birza-tai gydytojams nemoku ir pan,bet pagimdzius birza mane ismes ir nebebusiu draudziama,tai ka reiks daryt?
ir kaip su vaikuciu?ar ji reikia draust?

Ir dar del tu tevystes atostogu.Jos yra kazkaip skirtingos,kur vyras gali iseiti menesiui ir triem metams,tai jei jis iseitu tu menesio atostogu,tada man jau nebepriklausytu ta 97lt pasalpa?
JOLANCIUK
QUOTE(Gyvaciuke89 @ 2011 02 10, 20:26)
oj,kiek cia reikalu  bus... sad.gif  ohmy.gif
Didelis tau aciu,padejai susigaudyt...dar karta dekoju... drinks_cheers.gif  clap.gif
Papildyta:
aj,dar del  draudimo...dabar mane draudzia birza-tai gydytojams nemoku ir pan,bet pagimdzius  birza mane ismes ir nebebusiu draudziama,tai ka reiks daryt?
ir kaip su vaikuciu?ar ji reikia draust?
*

vaikiukas nuo pat gimymo ira apdraustas,o jus busit apdrausta kol vaikui sueis 3 metukai,bet galit dar i lygoniu kasa paskambint,ten gal detaliau jums paaiskins.
Papildyta:
QUOTE(Gyvaciuke89 @ 2011 02 11, 11:21)
Ir dar del tu tevystes atostogu.Jos yra kazkaip skirtingos,kur vyras gali iseiti menesiui ir triem metams,tai jei jis iseitu tu menesio atostogu,tada man jau nebepriklausytu ta 97lt pasalpa?
*

taip.
juoduke
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 02 08, 21:53)
jei jus ten deklaruota,tai mociutes nereikes,nes vaikas deklaruojamas su vienu is tevu,gimymo liudijimo ir jusu paso,ten uzpildisit prasima ir viskas.
"Deklaruojant vaiko gyvenamąją vietą  reikia pateikti  vaiko gimimo liudijimą, jo asmens  tapatybės kortelę arba pasą.
  Kartu su vaiku turi atvykti vienas iš tėvų, įtėvių arba globėjų. Jie turi turėti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus (asmens  tapatybės kortelę arba pasą).  Jei vienas iš tėvų pateikia vaiko gyvenamosios vietos deklaraciją tuo pačiu adresu, kaip ir jo deklaruota gyvenamoji vieta, vadovaujantis Vaiko teisių konvencija, savininko sutikimo nereikia (taip pat ir nuosavybės dokumentų)"

*

buvau cia klp del deklaracijos, tai man pasake kad butinai turi buti savininkas su dokumentai, jei noriu kad savo vaikeli deklaroti kartu su savimi,as deklarota pas uosvienes ir vyras mano ten registruotas, ir pirmas musu vaikelis deklaruotas su manim,dabar laukiam antro, tai ir klausiu, ar butinai turi eiti savininkas"uosvine" antra karta, juk mes ten deklaroti, o ji nelabai ir turi laisvo laiko....tai sake BUTINAI...
NA IR SUPRASK KAIP NORI...
Natuke
sveiki

per kiek laiko dabar padaromas gimimo liudijimas?
JOLANCIUK
QUOTE(Natuke @ 2011 02 23, 13:45)
sveiki

per kiek laiko dabar padaromas gimimo liudijimas?
*

per 10-15 min.
wirginute
Sveikutes visos 4u.gif Na perskaiciau visa tema ir dabar jau kaip ir aisku ko reikia gimimo liudijimui ir priregistravimui smile.gif Bet kamuoja dar vienas klausimas: kada ejote pas ta notara tevytse patvirtint g.gif nes tevelis nori paimti menesi tevystes atostogu, o ten taip pat reikalingas tas patvirtinimas verysad.gif Iskarto po gimdymo juk nenuleksi pas ta notara doh.gif Gal kas gali parasyt kaip daryt su tevystes atostogom jei esam nevede mirksiukas.gif Labai aciu is anksto smile.gif
vikosiuks
QUOTE(Gyvaciuke89 @ 2011 02 10, 20:03)

prisiregistruok kitur- ir automatiskai isregistruos is ten..
Aiwezee
Sveikutes, vat iskilo man toks klausimas, gal kuri nors zinosite smile.gif
Su vaiko tevu mes nevede ir eisim isiimti vaikuciui gimimo liudijima, santuokos rumuose pasake, kad reikia dokumento, jog tevas duoda savo pavarde vaikeliui, bet ta dokumenta turi patvirtinti notaras. Gal kuri nors zinote kokia to dokumento patvirtinimo kaina galetu buti?
Na gal supratote. Dekui Jums labai uz atsakyma. smile.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Aiwezee @ 2011 03 08, 16:09)
Sveikutes, vat iskilo man toks klausimas, gal kuri nors zinosite smile.gif
Su vaiko tevu mes nevede ir eisim isiimti vaikuciui gimimo liudijima, santuokos rumuose pasake, kad reikia dokumento, jog tevas duoda savo pavarde vaikeliui, bet ta dokumenta turi patvirtinti notaras. Gal kuri nors zinote kokia to dokumento patvirtinimo kaina galetu buti?
Na gal supratote. Dekui Jums labai uz atsakyma. smile.gif
*

70-80 lt,pries beveik 3 metus,dabar man atrodo kaina tokia pati liko,bent jau vilniuj.
Pretorija
Gal kas nors galetu pagelbeti...
Kiek zinau, kad issiimti vaiko gimimo liudijima, reikia abieju tevu pasu, santuokos liudijimo ir israso is ligonines...TAip jau nutiko, kad santuokos liudijimas siuo metu yra atiduotas kitai istaigai ir tik negreit ji atgausime...Ar gali tevelis vaziuoti isimti vaikui gimimo liudijima paemes tik musu abieju pasus ir israsa is ligonines?? Juk tas pats CMB registruoja tiek santuokas, tiek gimimus, juk turetu tureti kazkur duomenu bazeje informacija apie musu santuoka ax.gif
Dezdemona*
Sakykit abu su vyru esam priregistruoti ten pat (Vilniuje), bet neturime tai patvirtinanciu pazymu. Ar einant i metrikacijos skyriu issiimti vaiko gimimo liudijimo tos pazymos butinos ar jie matys tai automatiskai?
JOLANCIUK
QUOTE(Dezdemona* @ 2011 04 27, 22:39)
Sakykit abu su vyru esam priregistruoti ten pat (Vilniuje), bet neturime tai patvirtinanciu pazymu. Ar einant i metrikacijos skyriu issiimti vaiko gimimo liudijimo tos pazymos butinos ar jie matys tai automatiskai?
*

Reikes tik jusu pasu ir santuokos liudijimo.
Selva
4u.gif
Papildyta:
Noriu pasitikslinti:

Gyvenu UK, vyras- uzsienietis. Civiliskai nesame susituoke (tik "sliubas"). Dukrelei norime isimti lietuviska pasa, tai daryti rengiames LT. Taciau, norint padaryti pasa Lietuvoje, reikia lietuvisko gimimo liudijimo. Noriu savo mama, dukreles mociute igalioti isimti anukei gimimo liudijima. Pasiskambinau i Kauno m metrikacijos skyriu, igaliojimus priima. Taipgi, reikia pateikti angliska gimimo liudijima, patvirtinta apostile, isversta, patvirtinta ambasados (turime), mano ir vyro pasu kopijas. Angliskame gimimo liudijime dukreles pavarde- vyro. O sioje temoje perskaiciau, kad civiliskai nesusituokusiu vaikai registruojami motinos pavarde unsure.gif Ar tai taikoma ir mano atveju?
taškas
Sveiki,

Mes su vyru registruoti Vilniuje,vaikelis gime Kaune,ir laikinai gyvename Kaune,ar galime issimti vaikelio gimimo liudijima Kauno civilinej metrikacijoj? Gal registracija neturi nieko bendro su gyvenamosios vietos deklaracija?

aciu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.