Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimimo liudijimas

O kaip registruoti vaikelį tuo atveju, jei tėvai, nors ir susituokę, kartu negyvena, tėvas tikrai nesutiks kartu važiuoti, savo dokumento neduos? Tik per teismą?
Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2009 01 12, 11:12)
Gal galite patarti kas nors - mes su vyru registruoti vis dar pas tevus (kituose miestuose) bet gyvename Vilniuje. I vaikucio visus dokumentus tvarkysimes Vilniuje. Ar mums dar iki gimstant vaikui reikia deklaruotis teisinga savo gyvenama vieta, ar kai gims - visi trys galesime prisiregistruoti.

Analogiska situacija, kaip ir mano. Geriau butu, kad bent vienas is jusu prisiregistruotumet Vilniuj iki leliukas gims. Paskiau zymiai paprasciau su vaiko pinigais bus. Gimus leliukui, as issiregistravau is tevu ir prisiregistravau Vilniuj kartu su vaiku. Siandien seniunijoj tvarkiausi popierius del 97 lt, tai uz pirma men pinigai nuplauke, nes tuomet dar nebuvau oficialiai vilniete. O seniunija moka pinigus tik saviem gyventojam, o ne kitiems miestams. Aisku, galiu uz ta menesi tvarkytis savo mieste, bet mane jau daede tos moteriskes su visais popierizmais, nebenoriu vel vazineti ir laika gaist, tai pasirasiau, kad uz ta menesi pinigu atsisakau unsure.gif
Jei ka neaiskiai parasiau - klausk 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uksnė: 14 sausio 2009 - 11:51
QUOTE(Mėlynakės-mama @ 2008 01 17, 12:01)
Sveiki
noriu paklausti ka ir kokiu dokumentu reikia vaiko gyv. vietos deklaravimui, jei  as esu priregistruota(ir gyvenu) tam bute kur be manes yra dar 2 buto savininkai(mes tryse esam buto savininkai). Tai ka reikia daryt tiems kitiems buto savininkams-ar rasyt leidima-prasyma leisti priregistruoti mano vaika siame bute. Bukit geri apsvieskite mane, nes atvaziuoje viena is buto savininkiu trumpam i LT, tai noriu greit sutvarkyti vaiko gyvenamosios vietos deklaracija(ir ar greit galima sutvarkyti dok.?)


patarčiau žinok pasiskabinti į seniūniją ir ten tau geriausiai atsakys, nes nuo seniūno priklauso, vis kokia smulkmenėlė kitaip gali būti.

mums reikėjo būtinai atsivesti buto savininką arba notaro patvirtintą dokumentą, kad sutinka registruot.
nebepamenu gerai, ar tikrai reikėjo, bet žmoną, bendrasavininkę, irgi tempėmės kartu dėl visa ko.
nepamirškit buto dokumentų.

beje, ten būna priėmimo valandos, jas irgi pasitikslinkit, nes ne visada gali priimti. o jei visi suvažiuosit su visai dokumentais paskirtu laiku, tai iš karto ir susitvarkysit, ten nieko sudėtingo nėra.
Papildyta:
QUOTE(Dalia B @ 2009 01 12, 23:27)
O kaip registruoti vaikelį tuo atveju, jei tėvai, nors ir susituokę, kartu negyvena, tėvas tikrai nesutiks kartu važiuoti, savo dokumento neduos? Tik per teismą?


žinok pasiskambink į sesiūniją ir viskas bus aiškiausiai tada.
aš nebepamenu gerai, bet atrodo sutuoktinio dokumento reikėjo, nors jis ir nevažiavo mums.
taigi, seniūnas geriausiai jums patartų, nes vis dėlto juk pinigėlių klausimas čia, ne tik gyvenamosios vietos, tai gal ten yra kokia atskira tvarka, kaip jį įpareigoti atvykti ar atsakyti į kokius oficialius raštus. o jei pats seniūnas ir nežinos, tai gi nukreips į geriau nusimanančią instanciją.
Papildyta:
QUOTE(VOV @ 2009 01 07, 19:14)
Vaiko varda ir pavarde paprase uzrasyti ant gimimo pazymos ir pasirasyti. Tai, kad jeigu abu tevai pasirasys, manau neturetu buti mama verciama vaziuoti. Paskambinkit i metrikacijos skyriu viska susakys ir darbo laika irgi.

Kai mes registravom vaika (abu tevai), maciau prie kitu dvieju staliuku tik vienus tecius. Tai matomai nebutina abiem tevams buti, jei nera kokios specifines padeties.  smile.gif

O liudijima isduoda iskarto.


mūsų viską tik tėtis tvarkė, man nereikėjo niekur važinėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FedeSperanza: 20 sausio 2009 - 12:01
neperseniausiai registravau savo mažylę,taigi man paaiškino,kad gali registruoti pas bet kurio iš tėvų(vaiko tėvelio ar mamytės)tik jo deklaruotoj(registruotoj) vietoj,nesvarbu,kad tu gyveni visai kitur. 4u.gif
ir kas keisčiausiai,esu registruota pas tėvus,nors ten negyvenu,turėjau gaut jų sutikima,kad leis prisiregistruoti mano vaikelį savo bute. g.gif
žodžiu reikia savininko sutikimo,taigi turėjau vežtis ir jų pasus 4u.gif
iškarto duodu patarimą -išsiimkit tuo pačiu pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą(gerai nors tiek,kad iškart visus ant vieno lapo surašo-ir jus ir jūsų vaikučius-nebereiks antrą kart eit pažymos,norint tvarkytis pašalpas už didesnius nei 3metų vaikus) 4u.gif
aš tai net keletą kopijų pasidariau,nes pradedu galvot,kad greit su kiekvienu dokumentu reikės deklaruotos vietos g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 22 sausio 2009 - 11:03
smile.gif Laba. Gal kuri gales man aiskiai parasyti kaip cia man ka padarius ir ko reikia: Mano situacija tokia, kad as prisiregistravus esu pas savo tevus (kaime tolimam ax.gif ), o vyras Vilniaus raj. Neuzilgo gims vaikelis. Noresim ji priregistruoti ten kur ir vyras. Tuo paciu ir man sako geriausia prisiregistruoti kur ir vyras, del doku tvarkymo. Tai man ir vaikeliui kokiu doku reikes pristatyti? Dekoju baisiausia uz atsakymus blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
ar isduodant vaiko gimimo liudijima yra deklaruojama vaiko gimimo vieta? ar ja reik deklaruot kazkur kitur?
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2009 01 29, 20:16)
ar isduodant vaiko gimimo liudijima yra deklaruojama vaiko gimimo vieta? ar ja reik deklaruot kazkur kitur?


Deklaruojama yra seniunijoje ar miesto savivaldybeje 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aiduskina @ 2009 01 26, 16:51)
smile.gif  Laba. Gal kuri gales man aiskiai parasyti kaip cia man ka padarius ir ko reikia: Mano situacija tokia, kad as prisiregistravus esu pas savo tevus (kaime tolimam ax.gif ), o vyras Vilniaus raj. Neuzilgo gims vaikelis. Noresim ji priregistruoti ten kur ir vyras. Tuo paciu ir man sako geriausia prisiregistruoti kur ir vyras, del doku tvarkymo. Tai man ir vaikeliui kokiu doku reikes pristatyti? Dekoju baisiausia uz atsakymus blush2.gif  4u.gif


Reikes asmens dokumentu, tiek mazylio, tiek tavo.Paskui vaziuojant deklaruoti gyvenamosios vietos reikia savininko (aisku su dokumentais) to buto, ar namo kur norite prisiregstruoti,nes savninkas raso prasyma, kad butu priregsitruota, tik nepamenu ar reikia namo (buto) dokumentu ar ne.Issiregistruoti is buvusios vietos nereikia,nes ten viskas automatiskai.
As pries pusantru metu registravau savo vaika pas tevus, nes ten ir as buvau registruota, tai reikejo vaiko dokumentu ir mano tevo su dokumentais, nes ant jo namas registruotas (mama netiko,nors turtas bendras skaitosi doh.gif )
4u.gif
Atsakyti
Mano vaikelis gims Danijoje, gal kas nors esate susidure su dokumentacija registruojant vaikeli Lietuvos pilieciu is Danijos? Jai netycia matete sia tema labai prashau nukreipkite mane ten. Noriu pradet tvarkyti dokumentus kuo anksciau labai laukiu vaikuciu, jau ji labai myliu ir noriu kad jam nekiltu jokiu problemu, nei keliaujant su manimi namo i Lietuva. Labai laukiu atsakymo. Labos nakties visoms. Is anksto aciu. 4u.gif
Atsakyti
norejau paklausti, o vaiko negalima bet kur priregistruoti, pvz pas pazystamus? kadangi as registruota ten kur mama mano, o tas namas dar priklauso mano dedukui, o jis jau mires, tai negales duoti sutikimo gi.
Atsakyti
Sveikos....
Pdeekit ... nieko nbesuprantu

tai kur vaikutis bus registruota jei mano deklaruota vieta yra vienas adresas, vyro deklaracijos kitas, o gyvename dar treciu ardesu

tai kur tas vaukutis bus priregistruotas


Aciu uz atsakymus
blush2.gif
Atsakyti
Prasau pasakykit kur reikia kreiptis kad butu isduotas vaikucio gimimo liudijimo dublikatas?
Atsakyti
labas. norejau paklausti, esu nescia o leliuko tevas uzsieni mes nesam susituoke. kaip bus su vaiko gimimo liudijimu? ar gales tureti draugo pavarde ar reikes laukti kol grys is uzsienio?
Atsakyti