Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(mamkaa @ 2009 08 23, 17:00)
mergaites, padekit  verysad.gif , niekaip nerandu pastilazo recepto is kurio noriu padaryti geles ant torto  4u.gif

cia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 08 23, 18:21)
Skysta  smile.gif .

Aš padarau ir dengiu , tada ji normalaus kietumo būna - elastinga , ir nereikia niekur jos laikyti  schmoll.gif ...ypač šaldytuve .


na aš ne tortą dengt noriu o figurėles lipdyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rembiene: 23 rugpjūčio 2009 - 18:04
Aciu, mergaites. Idesiu dar viena torta, tik kiek veliau.

QUOTE(rembiene @ 2009 08 23, 17:54)
mergaitės, o kiek laiko pastilaža galima pasiruošus laikyt šaldytuve plėvelėje? ar iškart pasidarai ir turi sulipdyt? ir kaip suprantu tai gliukozė skysta turi būt?

As laikau ji kambario temperaturoje tiek kiek reikia. Paskutini laikiau virs savaites, kol visa sunaudojau.

QUOTE(kersiene @ 2009 08 23, 18:34)
As noreciau Asseni paklaust,jei nepaslaptis gal pasidalintum savo biskvitu receptasi,lyg nemaciau,kad butum parasius kai kazkas klause su sviestu ar kitias riebalais kai kepi ir sitais paskutiniais,jogurtiniu ir riesutiniu.Kepiau kazkada riesutini,bet man gavosi kietas kaip cemantas  doh.gif
is anksto labai aciu!!!!!!!

kersiene, tai gi as parasiau kokius biskvitus kepu unsure.gif . Nuo juodojo misko, nuo pasakos, nuo ruletinio torto, Cipciuko idetas receptas, berods juodas princas vadinasi (jis yra su jogurtu), grietines biskvito parasiau recepta. Tai visi situ biskvitu receptai yra SM. O riesutini darau paprastai, dali miltu keiciu riesutais.

QUOTE(neramuole @ 2009 08 23, 18:41)
ASSENI tavo tortukai nuostabus, akis kaip tikra atrodo, o jau gulbiu ezeras............ wub.gif gal gali papasakot kaip tas baltas gelytes darei  ax.gif

Aciu 4u.gif Neturiu ka ir pasakyt . Lipdziau rankom ir tiek. kakla tai gapenkis kartus dariau, kol gavau to ko reikia. O sparnus nupiesiau ant popieriaus, iskirpau ir ispjoviau. Psio. Jokiu formu neturiu gulbems daryt
Atsakyti
Su jogurtu yra " Negro bučinio " recepto biskvitas , mano pats mylimiausias iš kakavinių wub.gif wub.gif wub.gif





Atsakyti
Cipciuk, norėčiau jūsų paklausti dėl torto dengimo pastilažu bigsmile.gif Gal jau atsakinėjote į tokius klausimus, bet ieškoti per temas būtų problematiška ax.gif
1. Kokį aliejų geriau naudoti?
2. Kiek jums maždaug išeina cukraus pudros?
3. Kokiame pastilažo gamybos procese dėti dažus? Tiesa, kokius geriau, gelinius Americolor ar milteliais (ukrainietiškus)?
4. Ant ko geriau kočioti pastilažą prieš dengimą: ant krakmolo ar pudros?
5. Kokio storio turi būti iškočiota masė, kad neplyštų dengiant tortą?

Atsakyti
Nu jau grozybiu prikepet visoms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As su klausimu, torta galvoju dengt saldainiu mase, ar beze laikysis ant saldainiu mases ar geriau daryti asinga?
Atsakyti
Asseni,labai aciu,matyt neatidi buvau blush2.gif aciu!!!
Cipciuk,aciu 4u.gif noriu pamegint kelis kremus,o norisi Jusu ismegintu biskvitu,nes pati tik meduti,snikeri ir plikytos teslos darmiku gamint ax.gif
dekoju,kad Jus mum naujokem,pradedanciom tokios kantrios 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Briedis kaip tikras thumbup.gif
Skaitineju senas temas ir idomu pasidare ar dar uzsisakinejat bendrom jegom is uzsienio,lb noriu formeliu gelyciu gamybai
Atsakyti
QUOTE(April-Aries @ 2009 08 23, 21:47)
Briedis kaip tikras thumbup.gif
Skaitineju senas temas ir idomu pasidare ar dar uzsisakinejat bendrom jegom is uzsienio,lb noriu formeliu gelyciu gamybai


Yra atskira tema sukurta musu apsipirkimui biggrin.gif galesi jungtis. Naitas viska organizuoja.
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 08 23, 19:48)
Su jogurtu yra " Negro bučinio " recepto biskvitas , mano pats mylimiausias iš kakavinių  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Aciu, CIpciuk uz podskazke, bu jau uzsimerkus atsimenu ta biskvita, tai ir pamirsau tikru pavadinima doh.gif

********************************
Raportuoju.
Paskutinis sios savaites tortukas.
Viduje sokoladinia ir balti biskvitai, sokoladinis bananinis kremas, varskes vysniu kremas (be vysniu) ir grietines grietineles kremas. Tortas be vaisiu si kart smile.gif

Stai toki tortuka turejau padaryt, tik su kita masina.
user posted image
O masina turejo buti Bugatti Veyron doh.gif . Ale tokiu net internete zaisliniu neradau blink.gif
Va stai tiks agregatas blink.gif Pasirodo ne taip paprasta toki chuda nulipdyt. Tai ir gavosi man hibridas biggrin.gif
user posted image


Tai va ka padariau

user posted image

O cia tas agregatas is arciau. Jis is marcipano, ilgis 12 cm

user posted image

Kadangi tortukas vaikui, tai nenorejau deti daug dazu, kad gautusi juoda spalva. Sokoladine saldainiu mase yra superine, super dazosi idejus tik vos lasiuka. Juoda spalva - juodo sokolado-saldainiu mase, raudona - balto sokolado-saldainiu mase, melyna - saldainiu mase


Papildyta:


Bet jau nuotrauku bjaurumas doh.gif , negaliu ziuret. Mano kompe visai kitaip rodo, bet cia ikelus, nu zodziu cool.gif

Brach, ka tik pamaciau : blink.gif blink.gif blink.gif , dureliu rankenu nepadariau doh.gif doh.gif . Lai buna pasleptos irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 23 rugpjūčio 2009 - 21:38
QUOTE(Migle79 @ 2009 08 23, 20:54)
Cipciuk, norėčiau jūsų paklausti dėl torto dengimo pastilažu bigsmile.gif Gal jau atsakinėjote į tokius klausimus, bet ieškoti per temas būtų problematiška ax.gif
1. Kokį aliejų geriau naudoti?
2. Kiek jums maždaug išeina cukraus pudros?
3. Kokiame pastilažo gamybos procese dėti dažus? Tiesa, kokius geriau, gelinius Americolor ar milteliais (ukrainietiškus)?
4. Ant ko geriau kočioti pastilažą prieš dengimą: ant krakmolo ar pudros?
5. Kokio storio turi būti iškočiota masė, kad neplyštų dengiant tortą?


1 . Florijol , Natūrą ( kuo šviesesnį ir bekvapį ) .
2 . 500 g. būtinai .
3 . Nesvarbu kokius , tik miltukus padarai košelės pavidalu , aš nedažau visos , darau baltą , nes daugumoj jos kažkiek lieka , dažau tiek kiek man reikia , jau užminkytą pastilažą .
4 . Aš naudoju tik krakmolą , jis be vargo nusivalo šepetėliu ....žinau iš profo , kad geriau kukurūzų krakmolas , jis ne taip sausina .
5 . Kuo storiau , tuo lygiau padengsi , žiūrėjau įrašą , ir knygą turiu su foto , maždauk 3 mm. storio ......nepamiršai žurnale patarimo ....kuo lygiau išlyginsi kremu torto paviršių ( sviestiniu , šokoladiniu ) tuo geriau ir lygiau pasidengs tortas . smile.gif smile.gif smile.gif




Atsakyti
Cipciuk, ačiū labai už informaciją wub.gif

Asseni, puikiai įgyvendinta idėja 4u.gif Neabejoju, kad mažylis bus laimingas.
Tiesa pasakius net nežinau tokios markės mašinos blush2.gif
Atsakyti