Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Asseni, o tu koki abrikosini dzema naudoji? Nes as vis pirkdavau Maximoje Geroves firmos, labai skanus, bet jo pastaruoju metu nematau, kad butu pardavime...bent pas mus...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 23, 10:14)
Asseni, o tu koki abrikosini dzema naudoji? Nes as vis pirkdavau Maximoje Geroves firmos, labai skanus, bet jo pastaruoju metu nematau, kad butu pardavime...bent pas mus...

unsure.gif unsure.gif , nezinau blush2.gif . Pirkau koks buvo, tai visa isnaudojau ir ismeciau indeli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 23 rugpjūčio 2009 - 09:46
sveikos,nu mergos jus ir pavarot,tortai nerealus,visos be isimties saunuoles 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 23, 10:14)
Asseni, o tu koki abrikosini dzema naudoji? Nes as vis pirkdavau Maximoje Geroves firmos, labai skanus, bet jo pastaruoju metu nematau, kad butu pardavime...bent pas mus...


O nebandei to prancuzisko po 1kg. yra iki pardej, akcijos metu 6lt., jis man labai skanus, nepersaldus, gaivus.
[img=http://img268.imageshack.us/img268/5996/dsc08665.jpg]

Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 08 23, 11:25)
O nebandei to prancuzisko po 1kg. yra iki pardej, akcijos metu 6lt., jis man labai skanus, nepersaldus, gaivus.
[img=http://img268.imageshack.us/img268/5996/dsc08665.jpg]


Va sito ir nebandziau, as tada pirkau mazesni indeli, tai nepatiko ten kazkoks. O va ketinau jau sita pirkti, nes maciau kad tokiu yra smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 08 22, 15:58-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 08 22, 15:58)
Na mergaitės, registruojuos naujoje temoje.
Šio ryto darbelis - mano dukterėčių grįžimo iš stovyklos prie jūros proga  smile.gif Einu toliau mokytis  unsure.gif

blink.gif neturiu ka pridurt,NUOSTABU!!!!!!

QUOTE(neramuole @ 2009 08 22, 16:13)
mergaites, negi paprastas zmogus gali kuri toki grozi  blink.gif  jus nuostabios  wub.gif sakau is sirdies tortukai labai labai dailuciai, tiesiog ziuriu ir net sirdi spaudzia, nera zodziu jiems apibudint, taaip grazu  wub.gif man sis savaitgalis buvo labai nesekmingas, beze nuciuoze vel nuo torto, blioviau kaip mazas vaikas  verysad.gif kiti tortukai pavyko, bet kaip skaudu kai stengies visa savaite ir galutini vaizda pamacius asaros byra  doh.gif  sory kad issiliejau, bet antra diena vaikstau be nuotaikos ir prisiminus vakaryksti vaizda asaros tvenkias, matyt ne man su jos didenybe susidraugaut  verysad.gif


console.gif gaila,kad nepasiseke,bet tikrai neverta del to gadintis sau nervu,tikrai visoms taip buve ir visoms dar visko bus.Auksciau galva,nugramdai nenusisekusia beze ir apibarstai kuom randi...


QUOTE(Srove @ 2009 08 22, 17:13)
Va dar vienas rafaelo is ferero lotuliukas.gif
Grietinele ir cukrinukes.


kaip tau visda taip graziai gaunasi,atrodo paprasta,bet taip grazu wub.gif

QUOTE(Asseni @ 2009 08 22, 18:50)
Mergaites, norejau visas pagirt uz nuostabius tortus, kuriais baiget sena tema. O taip pat nerealius grozius, kuriais pradejot sita tema.
Neramuole, spjauk tu ant tos beze. Buna dienu

Pagaliau turiu minutele, bu eisiu toliau dirbti. Na ir dienele siandien, galvojau isprotesiu. Mazoji verke gal 3 val. be priezasties verysad.gif , jau galvojau, kad nusisausiu. Net rankos pradejo i dienos pabaiga drebet. Pavargau moraliskai, tai net negaliu pasakyt kaip.

Tai va, parodau ka padariau.


va cia tai darbeliai,gulbiu ezeras mane pakerejo,o nuo briedzio akys isvarvejo,o akys akys briedzio kokios..ir ji reikes suvalgyti,ji reikia ant sienos pakabint.

Su vaikais tai jau taip,maniskiai kai pradedu ka nors daryt pradeda man kenkt,viena karta prisinese pieniu puku ir pradejo ant mano torto pust blink.gif Galvojau as juos nupusiu su visais pukais negriztamai. doh.gif
dar dar tortu idekit,cia mano megstamiausias puslapis.
Atsakyti
mergaitės, o kiek laiko pastilaža galima pasiruošus laikyt šaldytuve plėvelėje? ar iškart pasidarai ir turi sulipdyt? ir kaip suprantu tai gliukozė skysta turi būt?
Atsakyti
Na jau daryt torta su morengu, tai savizudybe doh.gif virs 6 val.padziovinau, ir isjungiau, gana elektra degint lotuliukas.gif ir tai pasirinkau savaitgali, kada pigesne elektra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2009 08 23, 17:54)
mergaitės, o kiek laiko pastilaža galima pasiruošus laikyt šaldytuve plėvelėje? ar iškart pasidarai ir turi sulipdyt? ir kaip suprantu tai gliukozė skysta turi būt?


Skysta smile.gif .

Aš padarau ir dengiu , tada ji normalaus kietumo būna - elastinga , ir nereikia niekur jos laikyti schmoll.gif ...ypač šaldytuve .


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 23 rugpjūčio 2009 - 17:23
sveikos,


o jau tortu grozybes blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif truksta zodziu!!!!!!
As noreciau Asseni paklaust,jei nepaslaptis gal pasidalintum savo biskvitu receptasi,lyg nemaciau,kad butum parasius kai kazkas klause su sviestu ar kitias riebalais kai kepi ir sitais paskutiniais,jogurtiniu ir riesutiniu.Kepiau kazkada riesutini,bet man gavosi kietas kaip cemantas doh.gif
is anksto labai aciu!!!!!!!
Atsakyti
aciu mergaites uz sveikinimus 4u.gif vakar ismovem i pirtele smagiai apsibuvom, dabar ka tik nuo medvegalio gryzom, zodziu turiningas savaitgalis thumbup.gif nesekme jau pamirsau, juolab kad dabar atrodo nebereiks su ja gamint, darysiu siaip vistiek as ja iveiksiu, jau atrodo kad buvau perkandus jos darymo buda o va nedariau koki men ir vel nebeiseina doh.gif
ASSENI tavo tortukai nuostabus, akis kaip tikra atrodo, o jau gulbiu ezeras............ wub.gif gal gali papasakot kaip tas baltas gelytes darei ax.gif
Atsakyti
mergaites, padekit verysad.gif , niekaip nerandu pastilazo recepto is kurio noriu padaryti geles ant torto 4u.gif
Atsakyti