Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Mergaites, norejau visas pagirt uz nuostabius tortus, kuriais baiget sena tema. O taip pat nerealius grozius, kuriais pradejot sita tema.


QUOTE(neramuole @ 2009 08 22, 19:13)

Neramuole, spjauk tu ant tos beze. Buna dienu

spanguolia..... blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

Pagaliau turiu minutele, bu eisiu toliau dirbti. Na ir dienele siandien, galvojau isprotesiu. Mazoji verke gal 3 val. be priezasties verysad.gif , jau galvojau, kad nusisausiu. Net rankos pradejo i dienos pabaiga drebet. Pavargau moraliskai, tai net negaliu pasakyt kaip.

Tai va, parodau ka padariau.

Tortas Gulbiu ezeras, skirtas auksinems vestuvems. 50 metu kartu. Torta veze 250 km. ir laimingai nuveze biggrin.gif

Viduje riesutiniai ir jogurtiniai biskvitai, abrikosu kremas ir vaisiai. Dengtas saldainiu mase, detales pastilazas, virsus decorgelis

user posted image

user posted image

Ir gulbes is arciau

user posted image


O sitas tortas man nedave ramybes visa menesi. Vis galvojau kaip padaryti. Labai noreciau padekoti vienai rusaiciu konditerei ir Novosibirsko, kuri man suteike informacijos el. pastu ir jos deka stai kas man gavosi.

Tortas briedis, vadinu ji HUNTER lotuliukas.gif
Viduje nemedaus tortas, dengtas sokoladine saldainiu mase ragai ir ausis pastilazas. Kad isivaizduoti jo dydi, tai padeklas yra tokio dydzio, kaip normalios orkaites skarda.

user posted image

Cia snukis is arciau

user posted image

O cia ragai, ausis ir akis is arciau

user posted image

Ir dar vienas tupi mano parase, toks istvirkes, bet jau cia nekelsiu smile.gif

Laukia dar vienas tortas, einu dirbt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 22 rugpjūčio 2009 - 21:15
Nu tas briedis lotuliukas.gif man pavadinimas juokingas, bet kaip statulele blink.gif labai krupsciai padarytas thumbup.gif mano vyrui reikia toki padaryt biggrin.gif bet man toki pagamint, tai kaip iki menulio...

Dabar gal galima placiau apie abrikosini krema? g.gif skaniai skamba. O nemedaus tortui gal kita pavadinima reik duoti biggrin.gif
Papildyta:
Reikejo kelt ir ta is paraso thumbup.gif
Atsakyti
Asseni totai pasaka blink.gif blink.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif wub.gif
Atsakyti
Asseni....viskas labai gražu ....tik ...kas per tortas yra " n e m e d a u s " ????????????????????????????? g.gif .....jau kelintą kartą tai perskaitau ....jei aš įdedu medaus tortą , tai nerašau , kad tai ..... neananasinis , neabrikosinis , nesnikersas ir t.t......nesuprantu , čia koks naujas receptas " nemedaus " g.gif ....gal receptą įmestum rolleyes.gif


Srove ....dailu , gražu wub.gif wub.gif ...tverkinga kaip visada , nieko netrūksta nieko per dauk , spalva mano numylėtinė , žodžiu - puiku thumbup.gif .



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 22 rugpjūčio 2009 - 21:41
QUOTE(naitas @ 2009 08 22, 21:13)
trupinukų galėtų nebūti.. galėtų būti ir šonai baltam fone violetiniai akcentai...[/color]

Galetu bigsmile.gif , jei grietineles limitas butu leides 4u.gif

QUOTE(Asseni @ 2009 08 22, 21:50)
Tai va, parodau ka padariau.

dengtas sokoladine saldainiu mase

akis is arciau



Nu jau cia visu pasaulio ziurkiu ir katinu neuztektu doh.gif blink.gif blink.gif blink.gif thumbup.gif
Sugebejimai neeiliniai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kaip blizga ta mase sokoladine, ar ji kietoka virsuj, noutraukoj atrodo, kaip blizgi kieta karamele, kaip ta mase padarei g.gif
O ta akis atrodo naturoj kaip gyva, ziuri i mane lotuliukas.gif thumbup.gif

Cipciuk
- 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 22 rugpjūčio 2009 - 21:53
Rugiagele, abrikosinis kremas, tai abrikosu dzemas su grietine ir grietinele maisytas. Labai skanu.
QUOTE(Cipciukas @ 2009 08 22, 22:38)
kas per tortas yra  " n e m e d a u s  " ?????????????????????????????  g.gif .....j

Cipciuk, tik po Jusu komentaro supratau ko cia merginos piktinasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Nu gi as ji taip pavadinau "nemedaus" Cia pagal medaus torto recepta tik su kondensuotu pienu ir kremai kiti. O visi galvoja, kad cia slepiu, kok tortas doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Srove @ 2009 08 22, 22:44)
Kaip blizga ta mase sokoladine, ar ji kietoka virsuj, noutraukoj atrodo, kaip blizgi kieta karamele, kaip ta mase padarei g.gif


Cipciuk
- 4u.gif

Srove, cia yra tos mases receptas 1-me psl. virsutineje temoje. Ir labai issamus RiMami komentaras
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 08 22, 23:01)
Srove, cia yra tos mases receptas 1-me psl. virsutineje temoje. Ir labai issamus RiMami komentaras


As iskart primeciau bigsmile.gif , kad galetu tas pats buti, nu bet cia pas tave jis atrodo visiskai kitaip, pavirsius, kaip stiklinis, ten taip nera rolleyes.gif
Atsakyti
Asseni...naują tortą reikia " užvadinti " ...duok jam pavadinimą ir nebus keblumų 4u.gif .

Srove...jamu baliončiką , mėgstu tuos burbulus tongue.gif .




Atsakyti
Asseni user posted image Dzyvai dzyvai kokis grozis user posted image



biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos! Ar dar prisimenate mane biggrin.gif

Šian grįžusi iš atostogų iš karto sėdau prie kompo, o čia - tiek grožybių thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Ši savaitė iš tiesų buvo derlinga wub.gif Per nepilną savaitę baigta tema lotuliukas.gif

Atsiprašau, kad neminėsiu pavardžiui, tiesiog bijau, ką nors praleisti. Visos jūs ŠAUNUOLĖS!!!!!

Eisiu toliau grožėtis jūsų tortukais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 08 22, 22:50)
Mazoji verke gal 3 val. be priezasties

vaikai tiesiog nujaučia, kada jų mama neturi laiko.. ir taip nori tą savo mamą atsikovoti.. visada taip, tik turėk kokio nors darbo darbelio..

QUOTE(Asseni @ 2009 08 22, 22:50)
Tortas briedis, vadinu ji HUNTER 

kažkas antitortiško wub.gif nerealu wub.gif
tiesa, o kokių "briedžių" reikia tam tortui per duris išnešti? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 22 rugpjūčio 2009 - 22:50
Mergaites tos baltos figureles yra is balto sokolado, jas pirkau vilniuj akropolyje saldainiu pardej, o abu tortai 1 auktas pauksciu pienas, 2 aukstas juodasis miskas 4u.gif

Visu jusu tortukai groziai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutyte11: 23 rugpjūčio 2009 - 08:19