Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie mokestį už darželį

QUOTE(wilmusia @ 2010 04 08, 18:58)
Tai vat....neturetu vaiko pinigai skaiciuotis, bet darzelis reikalauja...


musu darzelis irgi skaiciuoja,
bet uztad kompensacijos soc. remtiniems yra tikrai 100 proc, nereikia jokiu ugdymo ar kitokiu nesamoniu primoket. mokam 0.00lt
metu pradzioj nuperkam priemoniu kuriu reikia ir simboliskai visi vienoda sumyte surenkam pinigeliais (seniui salciui ir panasiai)- metu pradzioj nebuvau soc remtina, gal tie remtini ir tokiu nerenka, nzn...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 08 balandžio 2010 - 18:26
QUOTE(vikosiuks @ 2010 04 09, 17:18)
cia jau kaip nusprendzia jusu savivaldybe, del tu pasaliniu priemoku....


taip, Vilniaus miesto savivaldybes nutarimu manau reikia po ta 1 lt moketi uz lavinima, o Šiulių miesto savivaldybes nutarimu gal ir nereikia.
Atsakyti
gal kas zinot kiek dabar kainuoja viena diena vaikui darzelyje, pilnas mokestis? niekaip nebesusigaudau, abu vaikai eina tiek pat dienu, jei vieno nevedu tai ir kitas neina, abieju grupiu tas pats mokestis. bet kazkaip kiekviena menesi pas abu vis skirtingos sumos.kai nuejau pas buhaltere tai pasake, kadangi du tai jom susimaiso kuriam kokia suma ir atseit vienam nedaraso, kitam perdaug todel priraso. nu tiek to, visko sakau buna ir visko pasitaiko. nu bet dabar tai abra kadabra. vaikai sirgo abu vos ne visa praita menesi o mokestis atejo didesnis nei vasario menesi, lotuliukas.gif thumbup.gif kai vasari kiek pamenu tikrai nebuvo tu dienu svenciu daug.ir vaikai ejo kasdien iskyrus savaitgalius.sakiau reik paciai zymetis ir skaiciuot , bet va nezinau koks tas dieninis mokestis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(bbbituteee @ 2010 04 13, 00:29)
gal kas zinot kiek dabar kainuoja viena diena vaikui darzelyje, pilnas mokestis? niekaip nebesusigaudau, abu vaikai eina tiek pat dienu, jei vieno nevedu tai ir kitas neina, abieju grupiu tas pats mokestis. bet kazkaip kiekviena menesi pas abu vis skirtingos sumos.kai nuejau pas buhaltere tai pasake, kadangi du tai jom susimaiso kuriam kokia suma ir atseit vienam nedaraso, kitam perdaug todel priraso. nu tiek to, visko sakau buna ir visko pasitaiko. nu bet dabar tai abra kadabra. vaikai sirgo abu vos ne visa praita menesi o mokestis atejo didesnis nei vasario menesi, lotuliukas.gif  thumbup.gif  kai vasari kiek pamenu tikrai nebuvo tu dienu svenciu daug.ir vaikai ejo kasdien iskyrus savaitgalius.sakiau reik paciai zymetis ir skaiciuot , bet va nezinau koks tas dieninis mokestis. g.gif


Dienos maitinimas lopšelinukui 6,26 Lt + 1 Lt ugdymui, vyresnėm vaikams 7,26 lt +1 Lt ugdymui. Bet dabar Vilniuje už ugdymo priemones žada pakelti iki 2,50 Lt. Jeigu 2 vaikučiai lanko tą patį darželį, vienam už maitinimą 100%, o kitam turėtų taikyti 20% nuolaidą- tektų mokėti tik 80%. smile.gif O buhalterės paaiškinimai labai juokingi, nes buhalteris ne susimaišyti turi, o tikliai paskaičiuoti g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lina07 @ 2010 04 11, 21:56)
taip, Vilniaus miesto savivaldybes nutarimu manau reikia po ta 1 lt moketi uz lavinima, o Šiulių miesto savivaldybes nutarimu gal ir nereikia.


oi kokia pazistama situacija, o dar idomumo delei paziurejau is kokio jus miesto doh.gif
tikrai zymekites visas dienas... ir negali buti jokiu blogu paskaiciavimu ir darasymu ar nurasymu.
buhalterei taip ir pasakyciau, kad nerasytu lapeliu is "lempos". turi buti aiskus ir tikslus mokestis, nebijokit pagrasint jei kiekviena menesi netiksliai darys paskaiciavimus ir vienam darasys, kitam nurasys - kad kreipsites i atitinkamas istaigas, kad perziuretu jusu veikla (manau tikrai nera sunku dienos mokesti teisingai sudauginti su lankytu dienu skaiciumi, juolabiau,kad turim tokias technologijas - skaiciavimo masinele). o gal jusu vaikai skirtingo amziaus ir vienas lanko lopseliukus, o kitas jau ikimokykline grupe?

http://www.darzelis....eliams/mokestis
cia yra parasyta,kiek siauliuose reikia moketi uz darzeli.

Vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2007m. lapkričio 22d. sprendimu Nr. T-411 „Dėl maitinimo kainos savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigose nustatymo“: Nustatytas vienos dienos užmokesčio dydis už vaiko išlaikymą ikimokyklinėje įstaigoje: lopšelio grupėje – 5.85 Lt, ikimokyklinėje ir priešmokyklinėje grupėse – 6.63 Lt.

siauliuose nera jokio ugdymo mokescio, kaip vilniuje to 1lt per diena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 13 balandžio 2010 - 17:58
buhalterei taip ir pasakyciau, kad nerasytu lapeliu is "lempos". turi buti aiskus ir tikslus mokestis, nebijokit pagrasint jei kiekviena menesi netiksliai darys paskaiciavimus ir vienam darasys, kitam nurasys - kad kreipsites i atitinkamas istaigas, kad perziuretu jusu veikla (manau tikrai nera sunku dienos mokesti teisingai sudauginti su lankytu dienu skaiciumi, juolabiau,kad turim tokias technologijas - skaiciavimo masinele). thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MarinaL: 13 balandžio 2010 - 20:51
Sveikos, noriu paklausti, Ar čia visiems taikoma nuolaida darzeliui kurių pajamos vienam asmeniui neviršija 525 Lt g.gif Ar būtinai aš turiu būti soc remtina kad butu taikoma ta nuolaiada. Gal galėtų kas atsakyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darausra @ 2010 04 16, 11:14)
Sveikos, noriu paklausti, Ar čia visiems taikoma nuolaida darzeliui kurių pajamos vienam asmeniui neviršija 525 Lt g.gif Ar būtinai aš turiu būti soc remtina kad butu taikoma ta nuolaiada. Gal galėtų kas atsakyti 4u.gif

tikslei nezinau bet jai nevirsija 525,manau 50 procentu gausi nemokamai uz darzeli,o jai soc. remtina 100 procentu turi apmoket,as esu soc. remtina kazkodel man sake tik uz pietus gausiu nemokamai,ar cia nuo miestu priklauso?
Atsakyti
mano pajamos nevirsija 525 lt bet reikia isstoveti birzoje 3 menesius kad gautum 50 % nuolaida darzeliui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma19831025 @ 2010 04 16, 11:20)
mano pajamos nevirsija 525 lt bet reikia isstoveti birzoje 3 menesius kad gautum 50 % nuolaida darzeliui smile.gif

Tai pas mane tik vyras dirba, o as darbo birzoje stoviu jau virs metu. Pajamos nevirsija. Tai man kreiptis i darzeli reikia? Ar kur?
Beje as Vilniuje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2010 04 16, 11:56)
I socialine rupyba, man rodos g.gif

jo jo i soc.kur visas pasalpas tvarkomes
Atsakyti
man darzelio aukletoja pasake kad amn priklauso puse kainos moketi,tai ji pasake kad reikia seimos sudeti parasyti tinka jau ir sava ranka rasytas,po to vaiku gimimo liudijimo kopijas,ir is vyro 3 paskutiniu menesiu pajamas i darzeli viska nunesiua direktorei ir padaviau ir jau kita man buvo puse kainos
Atsakyti