Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie siuvimą, dalinamės idėjomis

Sena Tema


Tęsiam toliau... 4u.gif

Atsakyti
cameja, normaliai. tikrai nedaug
as pries 5 metus imdavau 150-200 ir cia siauliuose
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2009 09 04, 01:14)
cameja, normaliai. tikrai nedaug
as pries 5 metus imdavau 150-200 ir cia siauliuose



Labai nedaug. Gera kaina.
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2009 09 03, 23:14)
cameja, normaliai. tikrai nedaug
as pries 5 metus imdavau 150-200 ir cia siauliuose

QUOTE(Dollzz @ 2009 09 04, 07:08)
Labai nedaug. Gera kaina.


aisku ... aciu 4u.gif
Atsakyti
cameja, man palto pasiuvimas kainuos apie 500 (dar tiksliai nesusitarem) paltas iki keliu. o ka tu puspaltuku vadini iki keliu ar iki uzpakaliuko?

del tu medziagu tai vis negaliu apsipresti. prie turguas parduoduvej metras kainuoja 50 lt, ibrahime 280 . man reiktu iki 3 metru medziagos skirtumas gaunasi 840 -150 vis=690 lt . man nemazi pinigai. bet is kitos puses jei bent 2 metus nesiosiu ta palta tai kaina ne tokia baisi atrodo. bet ar nesiosiu 2 metus? ibrahime velnias labai grazios medziagos, bet kaina... is kitos puses ziema praktiskai kasdien vilksiuosi palta tai "vieno apsivilkimo kaina" gal ir ne tokia didele ? va ir nezinau kaip pasirinkti. tiesa pas ta siuveja palto dar nesu siuvusi, bet del kitu drabuzeliu jokiu pretenziju neturiu .

kol kas nusprendziau laukti kol atves paltiniu medziageliu i parduotuve , kur prie turgaus. nes ten kol kas tik nuo praeitos ziemos likusios. ir dar reikia aplanktyti parduotuve, kur netoli savanoriu hiper rimi.
Atsakyti
QUOTE(vabalas @ 2009 09 04, 11:39)
cameja, man palto pasiuvimas kainuos apie 500 (dar tiksliai nesusitarem)  paltas iki keliu. o ka tu puspaltuku vadini iki keliu ar iki uzpakaliuko?


as noriu trumpo ..kazko panasaus i sita rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cameja: 04 rugsėjo 2009 - 17:36
O gal žinot kur siuva odines tašes pagal užsakymą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 04 rugsėjo 2009 - 19:07
Gal zinot kur Kaune persiuva kailinius? Turiu senus, ilgus, bet kailis geras ir grazus, noriu persisiuti i trumpus smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Gal galėtumėt pasiūlyt gerą siuvėja Vilniuje? Noriu paisiūti paltuką ax.gif
Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2009 09 04, 20:07)
O gal žinot kur siuva odines tašes pagal užsakymą?



As tai rankdarbiu skyrelyje mergina radau kuri siuna is odos, tai dabar laukiu savo tasytes biggrin.gif
Atsakyti
kailius ir visokius individualius uzskymus siuva mano mama.ir lb kokybiskai.as net beveik neperku rubu nes pasiuti pagal mano norus ir fantazijas yra vienetiniai ir ir jautiesi bent siek tiek iskirtine 4u.gif bigsmile.gif bigsmile.gif jei ka domintu galeciau issamiau papasakot smile.gif kaune ji randasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kr1sta @ 2009 09 05, 17:04)
kailius ir visokius individualius uzskymus siuva mano mama.ir lb kokybiskai.as net beveik neperku rubu nes pasiuti pagal mano norus ir fantazijas yra vienetiniai ir ir jautiesi bent siek tiek iskirtine 4u.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  jei ka domintu galeciau issamiau papasakot  smile.gif  kaune ji randasi smile.gif

Mane domina 4u.gif Gal kokiu foto galima butu pamatyti? Kokios kainos pas ja?
Atsakyti