Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai ir kita - 2

Apie 90proc rinkoje siūlomų maisto papildų papildų yra visai nenaudingi, arba dubliuojantys vieni kitus. Mano patarimas būtų rinktis tik pagal reikiamą veikliąją medžiagą, pavyzdžiui silpstančioms akims naudoti tik liuteina be jokių kitų priedų - jų koncentracija nebūna didelė ir iš esmės neatlieka tokios pat funkcijos kaip pagrindinė veiklioji medžiaga, tiktai kainą užkelia.
Atsakyti
Siuo metu geriu Noni sultis.Baigiu buteli , bet povekio jokio nepastebiu.Gal kuri naudojot ?
Atsakyti
QUOTE(bitute23 @ 2008 03 25, 22:49)
blush2.gif  parasykit kas naudojate maisto papildus, mineralus mirksiukas.gif  kokius


Aš pastoviai pavartoju maisto papildus blush2.gif Man B grupės vitaminai būtini, Magnis ir kalcis t.p. o ir kiti įvairiausi (pasirenku pagal poreikį). Mūsų šeimyna vartoja šiuos ir be galo džiaugiasi, nes juntamas teigiamas jų poveikis:
http://www_coral-club-lt_eu/index.php?
Atsakyti
Vartoju jau 2 metus tik GNLD maisto papildus,super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(apolonas @ 2009 09 10, 17:00)
Apie 90proc rinkoje siūlomų maisto papildų papildų yra visai nenaudingi, arba dubliuojantys vieni kitus. Mano patarimas būtų rinktis tik pagal reikiamą veikliąją medžiagą, pavyzdžiui silpstančioms akims naudoti tik liuteina be jokių kitų priedų - jų koncentracija nebūna didelė ir iš esmės neatlieka tokios pat funkcijos kaip pagrindinė veiklioji medžiaga, tiktai kainą užkelia.


Na šitie vitaminai tikrai neblogai reklamuojami, tik nežinau jų poveikio, mano vaikai vartojo bet profilaktiškai (regėjimas geras).
Dabar patarčiau mamoms , kad duotumėte mokiniams b grupės vitaminus-padeda.Vaikai po vasaros sunkiai susitvarko su mokyklose esančiais krūviais, ir dienos režimas pasikeitė, šiais metais mano vienas sūnus gėrė nuo rugsėjo 1, tai labai gerai jaučiasi, o kitas vis laiko neturėjo- dabar pervargęs ir iš mokyklos pareina labai pavargęs.
Atsakyti
Kokius papildus patartumėt naudoti sutrikusiam virškinimui?
Atsakyti
QUOTE(Gyvenimo menas @ 2009 09 11, 22:56)
Kokius papildus patartumėt naudoti sutrikusiam virškinimui?

Virškinimo problemų pasitaiko įvairių, sprendžiamos jos irgi skirtingai. Esant pykinimui, viduriavimui, pilvo pūtimui, dispepsijai, gastritui reiktų vartoti didesnį gingerolio kiekį turinčius papildus dažniausiai jie būna imbiero pagrindu. Priklausomai nuo sutrikimo laipsnio gingerolio paros norma 12-38mg. Kadangi jį išgryninti gana brangu, tai dažniausiai parduodamas nedidelės koncentracijos, pavyzdziui 250mg 5proc kapsulemis.
Esant problemoms su kepenų funkcija ar sutrikusiu metabolizmu naudojamos kitos veikliosios medžiagos.
Atsakyti
QUOTE(apolonas @ 2009 09 10, 17:00)
Apie 90proc rinkoje siūlomų maisto papildų papildų yra visai nenaudingi, arba dubliuojantys vieni kitus.


Tą patį girdėjau iš savo dėstytojos, kuri tiesiogiai susiduria su maisto papildų tyrimais 4u.gif Visiškai nenaudingi ir didelė reklama. Nieko daugiau.
Tik klausimas, ar pvz. nakvišų aliejus, kuris yra parduodamas kapsulių pavidalu ir įvardijamas kaip maisto papildas yra toks pats šlamštas kaip ir kiti maisto papildai... g.gif naudoju..ir pagerėjimas jaučiamas..negi tai tik psichologinis efektas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherich @ 2009 09 14, 13:24)
Tą patį girdėjau iš savo dėstytojos, kuri tiesiogiai susiduria su maisto papildų tyrimais 4u.gif Visiškai nenaudingi ir didelė reklama. Nieko daugiau.
Tik klausimas, ar pvz. nakvišų aliejus, kuris yra parduodamas kapsulių pavidalu ir įvardijamas kaip maisto papildas yra toks pats šlamštas kaip ir kiti maisto papildai... g.gif naudoju..ir pagerėjimas jaučiamas..negi tai tik psichologinis efektas g.gif

Jei organizme yra kokių nors medžiagų trūkumas, tai daugeliu atvejų jaučiam vienokį ar kitokį diskomfortą, o kai organizmas pilnai subalansuotas, tai ir jaučiamės gerai. Nakvišos aliejus pats savaime - kaip ir, pavyzdžiui, žuvų taukai - būtų bevertis; visa esmė yra tame, koks jame yra veikliųjų bei organizmui trūkstamų medžiagų kiekis ir koncentracija. "Gerame" nakvišos aliejuje yra apie 10proc gama-linoleno, 75proc linolo, 14proc oleino, palmitino ir stearino rūgščių.
Gama-linoleno rūgšties didelis trūkumas būna menopauzės metu, sergant diabetu, gydant egzemą ji padeda drėkinti odą ir saugo ją nuo aplinkos oksidacinių pažeidimų. Kitos rūgštys palengvina priešmenstruacinius galvos, krūtinės skausmus, reguliuoja cholesterolio kiekį...
Atsakyti
sveiki, as ir mano seima naudojame NUTRILITE maisto papildus, tai naturalus vit. C, multivitaminai vaikams, vit. A ir E, Omega 3 Complex ir kiti, nes vaikai nelabai valgo tu darzoviu ir vaisiu, tai kompensuoju siomis maisto papildomis. Tikrai padeda, nes maziau pradejo sirgti!
Atsakyti
QUOTE(*Nastiushka* @ 2009 05 09, 07:44)
Sveikutes. Labai prasau pagalbos, nes vitaminuose nieko neismanau. Patarkite koki vitaminu kompleksa imunitetui stiprinti po kudikio maitinimo nutraukimo. Labai nusilpo imunitetas, veido oda pilka, vietomis issausejo, kartais beria... ir t.t. Labai aciu!


Imunitetas reiktų stiprinti ne tik vitaminais. Sveika mityba, sportas, grūdinimasis, geras miegas... nors aišku, kai mažylis yra, tai sunku.
O dėl vitaminų aišku geriausiai patartų vaistininkas ar gydytojas (geriau - pažįstamas, kad nekištų savo reklamuojamų vitaminųsmile.gif ). Papilkėjusiai odai man padėjo The Body Shop kapsulės su vitaminu C. Bendrai imunitetui stiprinti - vitamino C injekcijos. Žodžiu, vitaminas C, geras miegas ir nuolatinis judėjimas. smile.gif
Atsakyti
Ir as nuolat vartoju ivairiausiu vitaminu. Dazniausiai tai perku is platintoju Amway ir Neways visokiausius, bet kai pinigu trukumas, tai is vaistines. Bet tai labai retai buna ax.gif O siap jau nekarto isitikinusi, kad vitaminu ir papildu vartojimas, jei jie tau tinka ir geros kokybes, padeda atstatyti organizma thumbup.gif
Atsakyti