Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai ir kita - 2

QUOTE(bitute23 @ 2008 05 12, 09:26)
o kiek kainuoja g.gif koks ipakavimas - tai skystis ar tabletes ar kapsules ir kur jo gauti  cool.gif parasyk daugiau 4u.gif



Mazmenine kaina 171 Lt, arba pasirasyti sutarti ir pirkti sau pigiau mirksiukas.gif As taip ir padariau tongue.gif Ipakuota 950 ml. butelyje kuriuo uztenka vienam menesiui. Placiau apie ji pasiskaityti galima cia http://www.e-vaistine.lt/tema58 arba rusiskai cia ir butelis pavaizduotas
http://www.elshop.kr...n...shstat&id=7
Atsakyti
as naudoju perfectil vitaminus. cia jau antra pakuote, bet daugiau nepirksiu. Kitokius imsiu, nes nuo siu man pradeda skaudet pilva kai tik isgeriu. Viena pakuote su puse isgeriau, tai nieko nebuvo, o dabar prasidejo. Tai va liko 10 tableicu ir baigsiu.
Dar geriu kalci, nes dantukai negeri mano ir magvit maisto papilda...
Atsakyti
QUOTE(ingeborge @ 2008 05 15, 11:08)
Mazmenine kaina 171 Lt, arba pasirasyti sutarti ir pirkti sau pigiau mirksiukas.gif As taip ir padariau tongue.gif  Ipakuota 950 ml. butelyje kuriuo uztenka vienam menesiui. Placiau apie ji pasiskaityti galima cia http://www.e-vaistine.lt/tema58 arba rusiskai cia ir butelis pavaizduotas 
http://www.elshop.kr...n...shstat&id=7

geria vaikas šitą, kol kas poveikio nepastebiu. O gero labai daug rašo apie jas. kas norėtų galėčiau paimti šitų sulčių. bigsmile.gif
Atsakyti
As Basica dabar nusipirkau maisto papildas su mineralinemis medziagomis ,siaip girdejau daug kur kad jis organizmui gerai smile.gif
Papildyta:
Dar puslapi kazkur maciau verta demesio ,gal ir cia kazkas minejo smile.gif www.vitamin.lt , ziurinejau cia kada tai neblogas smile.gif
Atsakyti
nuejau i vaistine pasiule WELLWUMEN nezinau ar geros,bet man po gimdimo kazkas baisaus su atmintim,cia prisimenu,cia ne,visa isiblaskiusi,nors fizinio kruvio nera,svoris krito pries nestuna sveriau 50kg,nestuma 78kg,dabar vel 50kg,nors anksciau rukiau,o dabar ne,apetitu nesiskundziu,bet medziagu apikaita greita verysad.gif ,kompleksoju ,kad esu 170cm.sakalis blink.gif ,tai prasau,gal kas turi ka pasiulit vitaminukus svoroi didinimui be salutinio efekto.aciu
Atsakyti
QUOTE(natalikas @ 2009 06 16, 16:41)
nuejau i vaistine pasiule WELLWUMEN  nezinau ar geros,bet man po gimdimo kazkas baisaus su atmintim,cia prisimenu,cia ne,visa isiblaskiusi,nors fizinio kruvio nera,svoris krito pries nestuna sveriau 50kg,nestuma 78kg,dabar vel 50kg,nors anksciau rukiau,o dabar ne,apetitu nesiskundziu,bet medziagu apikaita greita verysad.gif ,kompleksoju ,kad esu 170cm.sakalis blink.gif ,tai prasau,gal kas turi ka pasiulit vitaminukus svoroi didinimui be salutinio efekto.aciu

Dėl svorio suprantu tave console.gif aš po gimdymo sveriu porą kg mažiau nei prieš, tai dabar 170 cm ūgis ir nepilnai 48 kg svoris. Jaučiuosi baisiai, o dar visi pabrėžia tai cry.gif Kai jau organizmas visai nusilpo, tada pradėjau rimtai vartoti papildus. Aš perku Tianshi ir jie yra iš natūralių medžiagų jokios sintetikos schmoll.gif pradėjau juos vartoti prieš 6 metus, pagerėjo ir nutraukiau. O dabar po gimdymo visai susibaigiau, tai sudarė man kursą, nes problemų ojoj doh.gif ir jau po truputį grįžtu į normalų gyvenimą smile.gif Su maistu šiais laikais turbūt neįmanoma gauti visko ko reikia organizmui. O vat kaip svorio priaugti neįsivaizduoju unsure.gif
Atsakyti
Aš manau, kad gerus antioksidantus laikas nuo laiko pavartot verta. Nėra tas mūsų maistas toks subalansuotas - daržovėse daugiau chemijos, nei vertingų medžiagų, o laisvieji radikalai pastoviai atakuoja mūsų ląsteles, todėl kažkokios stipresnės gynybos reikia...
Svarbiausia - A, C, E vitaminai ir selenas smile.gif
Atsakyti
Sveiki visi, noriu išgirsti (nu realiai tai perskaityti) atsiliepimus ka manote apie maisto papildus ir bandyti gal kas moksliškai išmano ar tai reali panacėja ar viso labo reklamos padarinys silpnavaliams?

Pastebėkite kas darosi vaistinėse, vaistu skyriu nebeliko, 90% vien papildu krautuves beliko. Statistika byloja ta pati, n kartu per metus auga papildu suvartojimas.
Atsakyti
Mano šeima vartoja ir tikrai jaučiasi, kad yra geriau (tik labai priklauso iš kur perki- kokia firma)
Atsakyti
Vartoju ir toliau vartosiu GNLD maisto papildus ,nes tikrai jauciu tik teigiama ju poveiki biggrin.gif
Atsakyti
Visa šeima naudojame Nutrilite vitaminus, parinktus kiekvienam asmeniškai pagal Folio metodą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligita69 @ 2009 09 09, 22:47)
Visa šeima naudojame Nutrilite vitaminus, parinktus kiekvienam asmeniškai pagal Folio metodą smile.gif


Siuo metu geriu Nutrilite kalci + magni. Nagai iskart tapo daug tvirtesni.
Atsakyti