Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai ir kita - 2

Visa mūsų šeimyna vartojam ir vitaminus ir mineralus 4u.gif Suaugusieji geriam C,E,česnaką, multivitaminus,gliukozaminą 4u.gif Vaikai C,multivitaminus,kalcio tabletes mirksiukas.gif Kartas nuo karto mes su dukra panaudojam oda-plaukai-nagai,ypač žiemą ir pavasarį mirksiukas.gif
Atsakyti
As visai stengiuosi apseiti be vitaminu, maisto papildu. Vis tik chemija. wub.gif
Atsakyti
Visi sintetiniai vitaminai beveik neduoda naudos.Reikia juos naudoti maisto forma-vaisiai , darzoves.Maisto papildai is viso nesamone-nebent ishsekusiam nuo badavimo zmogui.Zuvu taukai-turi racijos-naturalus produktas.Mineralu irgi maisto produktuose pakanka.O visas aziotazas aplink juos reklaminiai triukai.
Atsakyti
QUOTE(Aukso_dulkele @ 2008 03 28, 12:27)
Visi sintetiniai vitaminai beveik neduoda naudos.Reikia juos naudoti maisto forma-vaisiai , darzoves

Taip, bet man dažnai kyla klausimas, kiek tuose chemikalais užaugintuose vaisiuose ir daržovėse yra vitaminų g.gif Gerai tiems, kas savo daržą turi, o kas ne unsure.gif
Atsakyti
Siuo metu naudoju Nakvisu aleju ir jie man labai patinaka, jau matau ju nauda mano organizmui thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso_dulkele @ 2008 03 28, 12:27)
Visi sintetiniai vitaminai beveik neduoda naudos.Reikia juos naudoti maisto forma-vaisiai , darzoves.Maisto papildai is viso nesamone-nebent ishsekusiam nuo badavimo zmogui.Zuvu taukai-turi racijos-naturalus produktas.Mineralu irgi maisto produktuose pakanka.O visas aziotazas aplink juos reklaminiai triukai.


drinks_cheers.gif
Tikrai tik reklama ir pinigu darymas. Tikrai naudos jokios. Reikia dziaugtis, kad tie papildai nepakenkia jusu organizmui. O buna ir taip.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 03 28, 15:57)
Taip, bet man dažnai kyla klausimas, kiek tuose chemikalais užaugintuose vaisiuose ir daržovėse yra vitaminų g.gif Gerai tiems, kas savo daržą turi, o kas ne unsure.gif


Vitaminai ir mineralines medziagos nedingsta niekur, nors ir su chemikalais uzauginta. Be abejo, priklausomai nuo chemikalu kiekio, bet turbut tada jau ir tie vitaminai bereiksmiai pasidaro. verysad.gif


O mes su vyru panaudojam multi vitaminus. Faktas, kad ne viska is ju organizmas pasisavina, bet bent dali. Juk realiai nelabai kas suvalgo reikiama kieki darzoviu ir vaisiu kasdien. Kaip pvz tarkim 1kg salotu, tai turbut tektu man kokias 2 savaites istisai valgyt. lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
nenaudojam
nebent vit. C geriu didelėm dozėm kai peršalimas kimba
dar manau žuvų taukai duoda naudos, o kiti schmoll.gif

na maisto papildai reikalingi nebent po sunkios ligos g.gif bet vis tiek maistas ir gyvenimo būdas svarbiau 4u.gif
Atsakyti
O as pradejau vartuoti 26 zoleliu ekstrakta Alveo. Pirma jis isvalo kepenys ir visa organizma nuo toksinu, po to praturtina organizma trukstamais mikroelementais, tonizuoja ir teigiamai veikia nervine sistema, ypac padeda nuo streso, depresijos, apatijos. Ir ketvirta sustiprina imunine sistema.
Kiek save pamenu tai visada turejau juodus paakius ir kaip sake gydytojai tai problemos su kepenemis verysad.gif Ir va pradejus vartuoti (vartuoju menuo) ir pastebejau kad tas juodumas paakiais sumazejo thumbup.gif Tai matyt visdelto veiksmingas maisto papildas. Taip pat duodu ji savo vaikams veresneliui nuo alergijos ir maziukui imunitetui sustiprinti ir siaip nepakenks mirksiukas.gif
Vienintelis jo minusas- tai kaina. Bet is kitos puses vaistams buna daugiau isleidziam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(irute1984 @ 2008 04 25, 22:34)
Siuo metu naudoju Nakvisu aleju ir jie man labai patinaka, jau matau ju nauda mano organizmui  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

aš ir naudoju nakvišas bigsmile.gif jau pora metų su nedidelėmis pertraukomis. ir mėnesinės lengviau praeina ir nagai pastebimai tvirtesni thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborge @ 2008 05 10, 19:45)
O as pradejau vartuoti 26 zoleliu  ekstrakta Alveo.  Pirma jis isvalo kepenys ir visa organizma nuo toksinu, po to praturtina organizma trukstamais mikroelementais, tonizuoja ir teigiamai veikia nervine sistema, ypac padeda nuo streso, depresijos, apatijos. Ir ketvirta sustiprina imunine sistema.
Kiek save pamenu tai visada turejau juodus paakius ir kaip sake gydytojai tai problemos su kepenemis verysad.gif  Ir va pradejus vartuoti (vartuoju menuo) ir pastebejau kad tas juodumas paakiais sumazejo thumbup.gif  Tai matyt visdelto veiksmingas maisto papildas. Taip pat duodu ji savo vaikams veresneliui nuo alergijos ir maziukui imunitetui sustiprinti ir siaip nepakenks mirksiukas.gif 
Vienintelis jo minusas- tai kaina. Bet is kitos puses vaistams buna daugiau isleidziam  blush2.gif

o kiek kainuoja g.gif koks ipakavimas - tai skystis ar tabletes ar kapsules ir kur jo gauti cool.gif parasyk daugiau 4u.gif
Atsakyti
naudoju nakvisu alieju.man jis dalykas nr1. thumbup.gif plius dar akims papildas su melynem ir vitaminai moterim is new nordic arba cinko tabletes, sitos tai l. padeda norint spuogeliu atsikratyt. nu ir sesijos metu gerimaxas, nes kitaip mega_shok.gif
Atsakyti