Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 19

TIKĖSIU
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaxa: 04 spalio 2009 - 21:00
user posted image
TIKĖSIU...
Atsakyti
TIKESIU, LAIKYKIS... heart.gif

unsure.gif
Atsakyti
TIKESIU !!!!!!!!! As su tavim !!!!!
Atsakyti
Tikėsiu, stiprybės..

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ar man tiketi @ 2009 10 02, 23:06)
Kodėl jūs norit užsiprogramuoti kad ir jūsų vaikams bus ar jums yra liga? Kam jūs eikvojat savo nervus? Pagalvokit kas geriau:gyventi ir nejausti ar žinoti ir kasdien pergyventi dėl kiekvieno skausmelio?Nesakau kad suprasiu sergančius ir kokias kančias jie patiria verysad.gif Dieve suteik jums visom stiprybės kas gydosi ir slaugo besigydančius.Tas tyrimas skirtas gal jaunesnei kartai nei 35-cių kartai.Atsiprašau jei nusišnekėjau bet turit išgirsti ne vien tik siūlančiųjų nuomone.

As vaiku dar neturiu ir as verciau pasvarstysiu, ar verta tureti, jei yra labai didele tikimybe, kad mano vaikas paveldetu mano liga.
Be to, nemazai ligu yra gana velai diagnozuojamos, tad zinodamas galimybe sirgti, taip pat turi galimybe anksciau diagnozuoti liga, o kuo anksciau diagnozuojama, tuo lengvesnis gydymas, tuo mazesnes pasekmes, tuo didesne tikimybe pasveikti.
Atsakyti
Va ir paaiškėjo mano nugaros skausmo priežastis - visdėlto tarpslankstelinio disko medialinė išvarža doh.gif

AČIŪ už maldas ir širdis, skirtas TIKĖSIU, bet kolkas jos neveikia.... verysad.gif
Atsakyti
saulėlydi, o kas dabar laukia? kaip Jums tai nustatė?
Atsakyti
TIKESIU, heart.gif
QUOTE(ar man tiketi @ 2009 10 02, 23:06)
Kodėl jūs norit užsiprogramuoti kad ir jūsų vaikams bus ar jums yra liga? Kam jūs eikvojat savo nervus? Pagalvokit kas geriau:gyventi ir nejausti ar žinoti ir kasdien pergyventi dėl kiekvieno skausmelio?Nesakau kad suprasiu sergančius ir kokias kančias jie patiria verysad.gif Dieve suteik jums visom stiprybės kas gydosi ir slaugo besigydančius.Tas tyrimas skirtas gal jaunesnei kartai nei 35-cių kartai.Atsiprašau jei nusišnekėjau bet turit išgirsti ne vien tik siūlančiųjų nuomone.

As tai nieko nenoriu uzprogramuot,bet man norisi zinot.O kodel manot,kad tas tyrimas skirtas jaunesnei nei 35-ciu kartai?Man kaiptik 35m.,mano vaikai mazi-vienam nera net metuku,labai noretusi juos uzaugint,uztat norisi apsaugot save nuo tokiu ligu kaip vezys.Gal ir kvailai cia susakiau,bet butent tokios mintys sukasi galvoje.
Atsakyti
user posted image


SU JŪSŲ ŠVENTE,BRANGIOS MOKYTOJOS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nothing sweet @ 2009 10 05, 16:52)
saulėlydi, o kas dabar laukia? kaip Jums tai nustatė?

Šitoj temoj gal ne vieta išsiplėsti g.gif . Jau stuburo išvaržų temą įsikėliau į "favorites" mirksiukas.gif Pamatė kompiuterinės tomografijos nuotraukoje. Medialinė reiškia, kad diskas eina ne į įšorę, o į vidų ir spaudžia stuburo smegenis verysad.gif Tikiuosi su operacija neskubėsiu. Prisiskaičiau jau ir forume, ir kitur apie visokius metodus. Pirmas tikslas - kad sumažėtų skausmas. O paskui matysiu. Kad gyvenimo būdą reikės keisti, tai faktas doh.gif
Atsakyti
TIKĖSIU stiprybės laikykis
http://img201.images...b8c90381d40.jpg
ir aš nemokų foto idėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune27: 05 spalio 2009 - 20:16