Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 19

QUOTE(romantikė @ 2009 10 03, 15:37)
Mano "technine apziura" praejo sklandziai, jokiu nukrypimu nerado  biggrin.gif

thumbup.gif 4u.gif

Oras tai tragiskas doh.gif Sedim namie unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2009 10 03, 14:37)
Mano "technine apziura" praejo sklandziai, jokiu nukrypimu nerado  biggrin.gif

kokia smagi žinia wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2009 10 03, 14:37)
Idomu, kurioje vietoje buvo parasyta, kad "uzsiprogramuojame"???  g.gif

Tarkim, as esu is tu zmoniu, kuriems visada reikia tiksliai zinot kas, kur, kada... Del to man ir reikalinga visada visa imanoma informacija. Tada man ramu.


Niekas jums neduos 100% kad jus susirgsit ar NEsusirgsit.Mes kiekvienas nezinom iseje is namu ar sugrysim schmoll.gif Ramu nebus nes kiekviena skausmele pritaikysit vezinei ligai unsure.gif Negalvokit apie tai ir bus ramiau 4u.gif
Sekmes ir stiprybes visoms sio skyrelio dalyvems 4u.gif
Atsakyti
sveikos, pasirodau retai, bet vel man klausimas iskilo, mano mamai jau kaip metai dingusios menesines, siandien pradejo kraujuot, ir pilvo skausmas didelis, siulau jai vaziuot i ligonine ji atsisako, sako jai nepraeis tai ryt. siuo metu leidziasi avastina....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lora++: 03 spalio 2009 - 20:08
Nemokamos paskaitos
,,Gyvenimas Jūsų rankose”

Nuo rugėjo mėnesio visoje Lietuvoje bus skaitomos bioenergetikės Nerijos Kondratenko paskaitos „Gyvenimas Jūsų rankose“.
Paskaitos tematika:
1.Gyvenimo nesėkmių ir ligų priežastys bei galimybės jų išvengti.
2. Universali minties galia.
3. Destruktyvios mintys, - priežastys ir pasekmės
4. Visatos dėsnių pažinimas ir pritaikymas mūsų gyvenime.
5. Paranormalių reiškinių - būrimų, ekstrasensorikos, astologijos, Reiki metodikos - veikimo principai ir NEIGIAMA įtaka mūsų gyveime.
6. Vaikų susirgimų priežastys.


P.s. Paskaitos metu dalyvaus Gyduolis Vitalijus, kilęs iš Ukrainos padedantis žmonėms pasveikti nuo visų ligų ir negalavimų. Gyduolis Vitalijus - tai žmogus turintis išskirtinę misiją padėti žmonėms. Asmeninėms konsultacijoms pas Gyduolį galima registruotis el. paštu nerijos.konsultacijos@gmail.com arba tel. 868363757 .
Daugiau informacijos apie lektorę www.nerijos-konsultacijos.visiems.lt



Paskaitos vyks siuose miestose:

Vilniuje spalio 6 d. 18 val. (Mokytojų namų mažoji salė)
Šiauliuose spalio 8 d. 18 val. Šiaurės Lietuvos kolegija, Tilžės g. 22 Šiauliai)
Anykščiuose spalio 12 d. (13 val.)
Panevėžyje spalio 15 d. 18 val. (Panevėžio kolegija, Klaipėdos g. 3, Panevėžys; 428 auditorija)
Telšiuose spalio 27 d. 18 val.
Marijampolėje lapkričio 3 d. 18 val. (D&DM biuras)
Kaune lapkričio 5 d. 18 val.
Druskininkuose lapkričio 12 d.
Mažeikiuose lapkričio 19 d.
Ignalinoje lapkričio 27 d.
Tauragėje gruodžio 8 d.

Kiti miestai bus lankomi 2010 m.

PASKAITOS NEMOKAMOS
Paskaitų vietos bus tiklinamos vėliau.
Pradžia 18 val.

Kadangi vietų skaičius ribotas, reikalinga išankstinė registracija el. paštu registrascom@gmail.com arba tel. 862059500 (nurodant savo vardą ir miestą, kuriame vyksiančioje paskaitoje dalyvausite).
Daugiau informacijos www.nerijos-konsultacijos.visiems.lt

Atsakyti
lora nesigasdinkit labai,,mano sesei buvo taip,mazdaug po metu ,kai baigesi menesine pradejo pakraujuoti ir pilvo skausmai neraminti,gydytojai pasake,kad koks tai susilaikymas,o kam prasidejes klimaksas visoms tokiu atveju daro valyma ir viskas susitvarke,zinoma jusu atvejis gal ir kitoks,todel butinai pasirodykit gydytojui
Atsakyti
QUOTE(Laiminge @ 2009 10 03, 21:09)
Nemokamos paskaitos
,,Gyvenimas Jūsų  rankose”

Nuo rugėjo mėnesio visoje Lietuvoje bus skaitomos bioenergetikės Nerijos Kondratenko paskaitos „Gyvenimas Jūsų rankose“.
Paskaitos tematika:
1.Gyvenimo nesėkmių ir  ligų  priežastys bei galimybės jų išvengti.
2. Universali minties galia.
3. Destruktyvios mintys, - priežastys ir pasekmės
4. Visatos dėsnių pažinimas ir pritaikymas mūsų gyvenime.
5. Paranormalių reiškinių - būrimų, ekstrasensorikos, astologijos, Reiki metodikos - veikimo principai ir NEIGIAMA  įtaka mūsų  gyveime.
6.  Vaikų susirgimų priežastys.
P.s.  Paskaitos metu dalyvaus Gyduolis Vitalijus, kilęs iš Ukrainos padedantis žmonėms pasveikti nuo visų ligų ir negalavimų.  Gyduolis Vitalijus - tai žmogus turintis išskirtinę misiją padėti žmonėms. Asmeninėms konsultacijoms  pas Gyduolį galima registruotis el. paštu nerijos.konsultacijos@gmail.com arba tel. 868363757 .
Daugiau informacijos apie lektorę www.nerijos-konsultacijos.visiems.lt

Paskaitos vyks siuose miestose:

            Vilniuje spalio 6 d. 18 val.  (Mokytojų namų mažoji salė)
Šiauliuose spalio 8 d.  18 val. Šiaurės Lietuvos kolegija, Tilžės g.  22 Šiauliai)
Anykščiuose spalio 12 d.  (13 val.)
Panevėžyje spalio 15 d. 18 val.  (Panevėžio kolegija, Klaipėdos g. 3, Panevėžys; 428 auditorija)
Telšiuose spalio 27 d. 18 val.
Marijampolėje lapkričio 3 d.  18 val. (D&DM biuras)
Kaune lapkričio 5 d. 18 val.
Druskininkuose lapkričio 12 d.
Mažeikiuose lapkričio 19 d.
Ignalinoje lapkričio 27 d.
Tauragėje gruodžio 8 d.

Kiti miestai bus lankomi 2010 m.

PASKAITOS NEMOKAMOS
Paskaitų vietos bus tiklinamos vėliau.
Pradžia 18 val.

Kadangi vietų skaičius ribotas, reikalinga išankstinė registracija el. paštu registrascom@gmail.com  arba tel. 862059500 (nurodant savo vardą ir miestą, kuriame vyksiančioje paskaitoje dalyvausite).
Daugiau informacijos www.nerijos-konsultacijos.visiems.lt

Ziauru moterie...sarmatos ir gedos turetumete doh.gif
Atsakyti
Sveikutės , mieliausios Mergaitės, 4u.gif

Kreipiuosi į Jus su prašymu vėl susitelkti maldai , kaip jau esame ne kartą dariusios. Šį kartą mūsų visų maldos reikia mūsų TIKĖSIU. Negaliu pasakyti jokių smulkmenų, tik žinau, kad jai dabar LABAI, LABAI, LABAI reikia paramos. Gėriui , minčiai ir žodžiui sklisti atstumai nesvarbūs...
Mielosios, paprašykit šiandien savo brangaus laiko paaukoti keletą minučių maldai už TIKĖSIU. Ir paskirkime jai po ŠIRDELĘ, kad ir virtualią - kaip gyvybės, sveikatos, meilės ir vilties simbolį.


Brangioji, TIKĖSIU, wub.gif Tau mano širdelė ir malda...

user posted image
Atsakyti
K......-a, Tikėsiu, laikykis, dar ne laikas, per anksti, laikykis, mieloji, laikykis!!!

user posted image
Atsakyti
[quote=romantikė,2009 10 02, 18:43]
Siandien daktaras patare eit kas 6 menesiu, jei ner kazkokiu problemu.
[IMG]http://t1.gstatic.com/images?
4u.gif 4u.gif 4u.gif


user posted image

Aš kasdien už visas forumo dalyves sukalbu maldelę.Visoms reikia sveikatos, vilties ir tvirtybės.
Atsakyti
Tikesiu......meldziuosi.............stiprybes...
user posted image
Atsakyti
Mieloji TIKĖSIU, žinau kaip tau sunku, žinau kokia neviltis juoda ir tikėjimas blėsta, bet priimk mergaičių nuoširdžią maldą... Nepasiduok.
user posted image
Atsakyti