Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės plaukų kaukės

QUOTE(Cherry_ @ 2009 12 09, 15:57)
O bespalve chna tikrai taip gerai plaukams ? g.gif


gerai 4u.gif bet paskui jei dazysit plaukus atsargiai,pati nedazykit..nes chna isigeria i plauka ir dazant galite isgauti zalsva atspalvi...nes chna zalsva ax.gif
is patirties cia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 12 09, 15:00)
o man labai patinka aliejus+medus  wub.gif  plaukai tokie svelnus tampa nuo tokios kaukes  cool.gif

Ar jau po pirmo karto plaukai tampa švelnūs? Aš buvau pasidariusi kaukę iš medaus, cinamono, alyvuogių aliejaus, išsiplovus galvą, plaukai it pakulos buvo, baisiausiai šiurkštūs, dariausi vien alyvuogių aliejaus, rezultatas tas pats, gal vienintelė kaukė kuri nesušiurštino taip plaukų, tai buvo juodos duonos kaukė. Neabejoju, kad plaukas buvo pamaitintas kažkiek, bet švelnumo jokio.... O jūs čia daugelis rašot, kad po vienokios ar kitokios kaukės jūsų plaukučiai patampa švelnūs. O man vat ne sad.gif
Atsakyti

Ar jau po pirmo karto plaukai tampa švelnūs? Aš buvau pasidariusi kaukę iš medaus, cinamono, alyvuogių aliejaus, išsiplovus galvą, plaukai it pakulos buvo, baisiausiai šiurkštūs, dariausi vien alyvuogių aliejaus, rezultatas tas pats, gal vienintelė kaukė kuri nesušiurštino taip plaukų, tai buvo juodos duonos kaukė. Neabejoju, kad plaukas buvo pamaitintas kažkiek, bet švelnumo jokio.... O jūs čia daugelis rašot, kad po vienokios ar kitokios kaukės jūsų plaukučiai patampa švelnūs. O man vat ne sad.gif
[/quote]

Gal jums alyvuogiu aliejus netika. Pabandykit kitoki, pvz man alyvuogiu irgi netinka, bet kanapiu nuostabus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cristale @ 2009 12 09, 16:55)
Gal jums alyvuogiu aliejus netika. Pabandykit kitoki, pvz man alyvuogiu irgi netinka, bet kanapiu nuostabus wub.gif

kur gaut kanapių aliejaus ir ar ten tikrai kanapių ? kiek kainuoja ?
Papildyta:
QUOTE(Cherry_ @ 2009 12 09, 14:57)
O bespalve chna tikrai taip gerai plaukams ? g.gif


tikrai tikrai , ir odai ir plaukams , pažįstu mergina kuri stiprina plaukus hna , uždeda kauke laiko kiek reikia tada prileidžia vonia ir gula pamirko plaukus kol nusiplauna visa hna ir guli joje dar kad odai nauda būtu smile.gif
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 12 09, 15:41)
.nes chna zalsva  ax.gif
is patirties cia  blush2.gif

xi xi hihihi.gif čia blondinėm daugiau gresia , aš kai natūrali man dzilin , bet pamiršau paminėt kieno plaukai dažyti atsargiau su xna biggrin.gif
Atsakyti
Kanapiu aliejaus man parveze is Klaipedos.Is puslapio www.aliejus.com
uz kanapiu, avokadu ir migdolu aliejus sumokejau 15lt, visu po 100 ml. nerafinuoti.
o kiek kuris kainavo nezinau rolleyes.gif Lygtais migdolu 3lt su centais kainavo. tai kanapiu apie 5 lt turetu kainuoti, nes dar buteliukai kazkiek centu kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Cristale @ 2009 12 09, 18:27)
Kanapiu aliejaus man parveze is Klaipedos.Is puslapio www.aliejus.com
uz kanapiu, avokadu ir migdolu aliejus sumokejau 15lt, visu po 100 ml. nerafinuoti.
o kiek kuris kainavo nezinau rolleyes.gif Lygtais migdolu 3lt su centais kainavo. tai kanapiu apie 5 lt turetu kainuoti, nes dar buteliukai kazkiek centu kainuoja.

Taip pigiai???? ohmy.gif ar tikras tada bus tas kanapiu aliejus už tokia kaina? o kokio didžio buteliukas?

Paradoksualė atsiusi man jei ką ane? biggrin.gif tau netoli ten pavažiuot ir nupirkt , man jau toloka .. pasiilgstu Klaipėdos verysad.gif
Atsakyti
Taip pigiai? Kaip pasisek. O alyvuogių aliejų pirkti didelį butelį? ar kaip eteriniai būna mažiuką g.gif
Atsakyti
Nezinau kodel taip pigiai g.gif seip ten alieju parduotuve ir buvo pasirinkimas rafinuoti ir nerafinuoti. As pirkau nerafinuotus, man labai patinka. Jie ten pilstomi, as pirkau po 100 ml. Mano plaukams labai patinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 09, 20:18)
Taip pigiai???? ohmy.gif ar tikras tada bus tas kanapiu aliejus už tokia  kaina? o kokio didžio buteliukas?




Alieju parduotuvese aliejai nebrangus,juk perki po 100 ml. brangesni eina jojobos,kvieciu gemalu,avokadu nerafinuoti aisku... bet ir tai bonkute 6-8 litai smile.gif ..

man alyvuogiu irgi netiko schmoll.gif siurkstino,vele plaukus...

Atsiusiu butinai biggrin.gif
Negalima Klaipedos palikt,negalima wub.gif
Atsakyti
ar galima makadamiju alieju sildyta deti ant plauku ?
Atsakyti
QUOTE(Jūtarė @ 2009 12 09, 17:21)
Ar jau po pirmo karto plaukai tampa švelnūs? Aš buvau pasidariusi kaukę iš medaus, cinamono, alyvuogių aliejaus, išsiplovus galvą, plaukai it pakulos buvo, baisiausiai šiurkštūs, dariausi vien alyvuogių aliejaus, rezultatas tas pats, gal vienintelė kaukė kuri nesušiurštino taip plaukų, tai buvo juodos duonos kaukė. Neabejoju, kad plaukas buvo pamaitintas kažkiek, bet švelnumo jokio.... O jūs čia daugelis rašot, kad po vienokios ar kitokios kaukės jūsų plaukučiai patampa švelnūs. O man vat ne sad.gif


cia del medaus jum taip nutiko, man nuo medaus arba kiausinio trynio kaukiu plaukai veldavosi ir siurkstus tapdavo, aliejaus pameginkir daugiau idet smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Cristale @ 2009 12 09, 19:27)
Kanapiu aliejaus man parveze is Klaipedos.Is puslapio www.aliejus.com
uz kanapiu, avokadu ir migdolu aliejus sumokejau 15lt, visu po 100 ml. nerafinuoti.
o kiek kuris kainavo nezinau rolleyes.gif Lygtais migdolu 3lt su centais kainavo. tai kanapiu apie 5 lt turetu kainuoti, nes dar buteliukai kazkiek centu kainuoja.


Itartinai skamba,
as nepirkciau migdolu al. 100ml vos uz kelis litus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 12 10, 01:14)

as nepirkciau migdolu al. 100ml vos uz kelis litus  schmoll.gif

as galiu parduoti ta pati 100 ml. uz 50 litu,imsit?? lotuliukas.gif jei jums kaina svarbi tai drinks_cheers.gif dar uzklijuosiu etikete kokia L'Occitane biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*MŽ @ 2009 12 09, 22:46)
ar galima makadamiju alieju sildyta deti ant plauku ?

galima smile.gif
Atsakyti