Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės plaukų kaukės

Su citrinos kaip ir kitų citrusinių vaisių sultim - atsargiai, nes sausina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 05 25, 20:24)
Kodėl majonezo bijot? Receptas būtent su juo ir valgyt juk nereikės biggrin.gif

netiko man,bandziau,kazkokie plaukai sunkus ir tokie nekokie nuo jo pasidare,gal majonezas nekokybiskas pakliuvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(luckyme @ 2010 05 25, 23:10)
netiko man,bandziau,kazkokie plaukai sunkus ir tokie nekokie nuo jo pasidare,gal majonezas nekokybiskas pakliuvo biggrin.gif

Gal per daug tepei, per ilgai laikei ar nelabai gerai išsiplovė g.gif Šiaip nelabai aš žaviuosi tuo majonezu, bet kauke su šaukštu jo ir braškėmis likau patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(luckyme @ 2010 05 25, 20:54)
o nebuna po jo plaukai sulipe poto? g.gif  nes kai kazkada skalavau dilgelem saknis tai palaikiau veliau perploviau nes baisiai sulipo,ka ne taip darau? unsure.gif


Nezinau, nieko tokio nepastebejau g.gif

Gal pries tai sampunas ar kauke nebuvo gerai isplauti? Nes as tai pradzioje nuskalauju gerai paprastu vandeniu, o tik paciam "finalui" naudoju nuovira arba vandeni su slakeliu acto.
Atsakyti
Sukurkit kas nauja tema jau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Love*: 26 gegužės 2010 - 07:39
QUOTE(Victorious @ 2010 05 25, 22:21)
Gal per daug tepei, per ilgai laikei ar nelabai gerai išsiplovė  g.gif Šiaip nelabai aš žaviuosi tuo majonezu, bet kauke su šaukštu jo ir braškėmis likau patenkinta smile.gif

tada tikrai per daug dejau,nes skaiciau,kad "negailet"jo tai as tikrai nepagailejau lotuliukas.gif per visa ilgi puse indelio susikroviau doh.gif

QUOTE(tik drugelis @ 2010 05 25, 22:25)
Nezinau, nieko tokio nepastebejau g.gif

Gal pries tai sampunas ar kauke nebuvo gerai isplauti? Nes as tai pradzioje nuskalauju gerai paprastu vandeniu, o tik paciam "finalui" naudoju nuovira arba vandeni su slakeliu acto.

aisku,na nezinau,vanduo su citrina skalavimui man puikiai tiko,o kokia nauda actas duoda? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luckyme @ 2010 05 26, 08:53)
aisku,na nezinau,vanduo su citrina skalavimui man puikiai tiko,o kokia nauda actas duoda? 4u.gif



Panasiai, kaip citrina, suminkstina vandeni, atstato lengvai rugstu pH, plaukai geriau issiplauna, labiau blizga...
Naudoju acta del keliu priezasciu - man taip patogiau (buteliukas vonioje stovi, niekad nepamirstu uzpilti, nes pries akis) ir be to, kiek zinau citrina kiek pasviesina plaukus, o mano plaukai tamsus, tai netiktu.
Atsakyti
QUOTE(tik drugelis @ 2010 05 26, 08:12)
Panasiai, kaip citrina, suminkstina vandeni, atstato lengvai rugstu pH, plaukai geriau issiplauna, labiau blizga...
Naudoju acta del keliu priezasciu - man taip patogiau (buteliukas vonioje stovi, niekad nepamirstu uzpilti, nes pries akis) ir be to, kiek zinau citrina kiek pasviesina plaukus, o mano plaukai tamsus, tai netiktu.

aisku,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Love* @ 2010 05 26, 08:38)
Sukurkit kas nauja tema jau  mirksiukas.gif


va tema nauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 05 26, 09:10)

ps ir as nauja sukuriau,einu trint blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti