Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės plaukų kaukės

QUOTE(diamondness @ 2009 12 02, 20:21)
As siandien kaiptik dariausi,bet tik is alyvuogiu aliejaus ir cinamono,nes kitko siuo metu neturejau blush2.gif Tai plaukai tokie dabar zymiai puresni,bet man patinka cool.gif Laikiau apie 3 val smile.gif


O as aptingau ir nepasidariau, geda doh.gif o jei nakciai susimaisyciau aluvuogiu aliejaus su cinamonu ir palikciau, nebutu prastai g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 12 02, 22:32)
O as aptingau ir nepasidariau, geda  doh.gif  o jei nakciai susimaisyciau aluvuogiu aliejaus su cinamonu ir palikciau, nebutu prastai  g.gif


Aš asmeniškai nelaikyčiau nakčiai, nes ir valandą palaikisu plaukai nelengvaui nuo alejaus išsiplauna,beto net užsidėjus kepurėlę ir rankšluotį kaukė kažkiek varva,tai nep[atogu miegot bent man būtų smile.gif bet jei jum tokie dalykai nekelia problemų, tai galit banyt laikyt nakčiai. Nemanau,kad pakenktų smile.gif
Atsakyti
nu va as siandien sedziu su kauke vel: medus,abrikosu kauliuku aliejus,ricinu aliejus,mieles ir keli lasai zibalo ... ziuresim ka turesim biggrin.gif
Atsakyti
[quote=aistuliaa,2009 12 02, 22:32]
O as aptingau ir nepasidariau, geda doh.gif o jei nakciai susimaisyciau aluvuogiu aliejaus su cinamonu ir palikciau, nebutu prastai g.gif
o as visada per nakti laikau kaukes su aliejum ir nieko viskas gerai, nu su medum nelaikiau visa naktį, bet kitas aliejines tai laikau. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2009 12 02, 22:42)
Aš asmeniškai nelaikyčiau nakčiai, nes ir  valandą palaikisu plaukai nelengvaui nuo alejaus išsiplauna,beto net užsidėjus kepurėlę ir rankšluotį kaukė kažkiek varva,tai  nep[atogu miegot bent man būtų smile.gif bet jei jum tokie dalykai nekelia problemų, tai galit banyt laikyt nakčiai. Nemanau,kad pakenktų smile.gif




kai as laikydavau per nakti, tai man kaip tik kazkaip geriau ryte tas aliejus issiplaudavo.. smile.gif gal prisigerdavo plaukai tiek , kiek jiems noredavosi... Nezinau, bet jie tokie jau posausiai ryte budavo.. smile.gif Tai puikiai, lengvai tikrai issiplaudavo, o va, vakar laikiau tik valanda, nes labai tingejau terliotis blush2.gif , tai labai sunkiai as ji isploviau, tris kartus muiluoti galva teko unsure.gif blink.gif O ta alieju juk kazkiek nugrezi, neini "varvanti" miegoti, dar be to su ranksluosciu ant galvos, na, taip, nuslysta jis, bet daug dar ir i pati ranksluosti susigeria to aliejaus, nezinau, kazkaip neissiterlina man pagalve, gal ramiai miegu, o gal didesni raksluosti deduosi lotuliukas.gif biggrin.gif ax.gif

Tik nesuprantu, kam tas cinamonas? Ka jis duoda? blink.gif
Atsakyti
Tiesiog per naktį įsigeria aliejus į plaukus, dėl to ir mažiau lieka ką išplaut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 11 26, 23:20)
Gal nuo imbiero toks žvilgesys - kaip manot? smile.gif



Manau, kad nuo citrinos mirksiukas.gif Tik nereikia jos padauginti, nes sausina ji siek tiek plaukucius.. smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Victorious @ 2009 12 04, 20:27)
Tiesiog per naktį įsigeria aliejus į plaukus, dėl to ir mažiau lieka ką išplaut ax.gif



Sutinku rolleyes.gif Todel man geriausia laikyti per nakti... Tik va, kai draugas namie, tai nesinori visai "aliejuotai" eiti miegoti biggrin.gif Tai, kai pas mama griztu, ar jo nera namie ax.gif
Atsakyti
Man atidave linu semenu aliejaus visa buteli,galvoju plaukams panaudosiu gal... rolleyes.gif o ka jis gero daro plaukui?Ar gal alyvuogiu aliejus geriau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 22, 16:45)
Va, būtent, ir pas mane dažymo klausimas tebėra atviras  doh.gif Jau šaknys šviečia oho ho, bet ką daryti, bijau dažyti. Jei jau rinkčiausi dažymą kažin kokius dažus geriau naudoti? Į ką labiausiai reikia atkreipti dėmesį>



Zinau tokiu, kurios dazo su chna ir labai patenkintos.. thumbup.gif Ir plaukus stiprina ir naturalus.. smile.gif As tai nedazau visai, man mano spalva labai grazi.. ax.gif rolleyes.gif Bet oj buvo vargo, kol atsiauginau visus, ojojoj... Galvojau, nuprotesiu su tais ryzais galais vaikscioti biggrin.gif Bet pakentejau ir va dabar sakiau dazysiu tik, kai atsiras zile galvoje lotuliukas.gif cool.gif
Papildyta:
QUOTE(diamondness @ 2009 12 04, 20:33)
Man atidave linu semenu aliejaus visa buteli,galvoju plaukams panaudosiu gal... rolleyes.gif o ka jis gero daro plaukui?Ar gal alyvuogiu aliejus geriau? g.gif



Siaip tai laaabai gerai linu semenu... Yra toks specialus linu semenu aliejukas Alfaparf, berods taip firma vadinasi , bet jis labai jau brangus uz toooki maza kieki, o Tu ka turi, tai liuks, dar plius naturalus, pasildyk tik pries naudodama... thumbup.gif

Zinoma ir alyvuogiu taip pat super smile.gif Ir tinka toli grazu ne tik plaukams... thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Simute90 @ 2009 11 21, 21:49)
labukas, o jei as issispaudziau svoguno sulciu ir man gavosi per daug ar galiu palaikyti saldytuve likusia dali kokias 2 dienas?



Svogunu sultys ir svogunai rugsta labai greitai, tai kazin, ar geras sumanymas, nors gal per dvi dienas ir nieko neatsitiks.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Placiakelne @ 2009 11 17, 12:06)
As dariau sia kauke jau 2kartus, slinkimas iskart sumazejo ir labai zenkliai thumbup.gif
Kokiais sampunais plaunate plaukus?



As naudoju Great Lengths , man labai patinka.. smile.gif
Papildyta:
SPUOGAI
Pasta iš 3 valg. šaukštų medaus ir 1 arbatinio šaukštelio cinamono
miltelių. Prieš eidami miegoti patepkite šia pasta spuogelius ir
nuplaukite sekantį rytą šiltu vandeniu. Jei dvi savaites darysite tai
kasdien spuogai bus pašalinti „iš pat šaknų". Šios procedūros dėka oda
bus šviežia ir švelni.


Gal kas bandete tai? Butu idomu suzinoti, ar veikia, ar kam padejo? g.gif ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnėMMM @ 2009 12 04, 20:47)
Papildyta:
SPUOGAI
Pasta iš 3 valg. šaukštų medaus ir 1 arbatinio šaukštelio cinamono
miltelių. Prieš eidami miegoti patepkite šia pasta spuogelius ir
nuplaukite sekantį rytą šiltu vandeniu. Jei dvi savaites darysite tai
kasdien spuogai bus pašalinti „iš pat šaknų". Šios procedūros dėka oda
bus šviežia ir švelni.
Gal kas bandete tai? Butu idomu suzinoti, ar veikia, ar kam padejo?  g.gif  ax.gif  rolleyes.gif

Aš bandžiau, bet taip miegant galima prie pagalvės prilipti smile.gif Tai taip ir stovi dabar ta visa makalošė indelyje nenaudojama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnėMMM @ 2009 12 04, 22:47)
Papildyta:
Siaip tai laaabai gerai linu semenu... Yra toks specialus linu semenu aliejukas Alfaparf, berods taip firma vadinasi , bet jis labai jau brangus uz toooki maza kieki, o Tu ka turi, tai liuks, dar plius naturalus, pasildyk tik pries naudodama...  thumbup.gif

Zinoma ir alyvuogiu taip pat super smile.gif Ir tinka toli grazu ne tik plaukams...  thumbup.gif

O ji ant saknu galima tepti?Ir gal zinot,ar jis labai sunkiai issiplauna?nes kai tepiau alyvuogiu alieju,tai labai sunkiai plovesi,ir kazkaip manau,kad dar nevisai gerai ir issiplove g.gif doh.gif


Ir gal zinot kiek mazdaug reikia svoguno ir kokio dydzio,kad jo sulciu pakaktu itrinti i saknis? g.gif
Atsakyti
Tuoj eisiu ant savo plaukučių užsidėt kaukę iš medus, kiaušinio trinys, citrina ir cinamonas, dėčiauir ricinos aliejaus, bet nerandu jo doh.gif su cinamonu dar nė karto nebandžiau tai žiūrėsim kas bus ax.gif
Atsakyti