Įkraunama...
Įkraunama...

odiniai baldai

zi-zi, tikrai grazus kampas ir mane domina is kur pirkot? 4u.gif

Man irgi sviesus laaabai patinka,bet del vaikuciu apsisprendem rinktis tamsesnius -tamsiai rudi su bordo atspalviu ... ax.gif Nes atzala planuojam ne viena turet, o tamsus praktiskiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 01 14, 19:18)
O su kuo valyti nuo odiniu baldu tusinuka ir flamasterius?

Mes pirkom juodalksny, tai ten ir priemones pirkom, ypatingom demem tipo labai gerai spec piestukas, tik mazas niuansas: juo pavalius nusivalo ir odos spalva... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 01 15, 10:11)
labai grazus  thumbup.gif
cia is kur pirkta? kokia kaina jei ne paslaptis?  ax.gif

"Dalia" parduotuvėje pirkti. Pavadinime padariau klaidą ne MAETO, o MATEO. Pirkom prieš šventes su nuolaida 30% ir gavosi 4200lt. Dabar mačiau 22% nuolaida jiems. Be nuolaidos jų kaina 6000.
ETAP baldai (antra eilutė MEBLE NOWOCZESNE)
Atsakyti
As buvau apsisprendus pirkti sviesu odini kampa, bet pagalvojau, kad nepraktiska.... g.gif , dabar kol dar nera vaiku, tai nieko, bet po to bus vargas...

Rudi ir juodi nepatinka schmoll.gif , tai issirinkom raudona!!!, dar nezinau kaip su juo susigyvensim, bet....
galit paziuret cia...
raudonas kampas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deine: 16 sausio 2007 - 12:02
gal kas bandėt spec priemones odiniam baldam, kur atseitt panaikina negilų idrėskimą? mum šuo biški įdrėskė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(meshis @ 2007 01 16, 12:14)
gal kas bandėt spec priemones odiniam baldam, kur atseitt panaikina negilų idrėskimą? mum šuo biški įdrėskė  verysad.gif

Tamsiai rudiems baldams nusipirkau iš Norfos tokius kaip dažus odiniams gaminiams, nu ir liux, nes mums katė buvo padraskiusi, tai aišku neužlygina įbrėžimo, bet paslepia puikiai, ir atnaujina. Nes jau buvau strese kai nagais pavarė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Baronė @ 2007 01 16, 14:29)
Tamsiai rudiems baldams nusipirkau iš Norfos tokius kaip dažus odiniams gaminiams, nu ir liux, nes mums katė buvo padraskiusi, tai aišku neužlygina įbrėžimo, bet paslepia puikiai, ir atnaujina. Nes jau buvau strese kai nagais pavarė  rolleyes.gif

o pavadinimo tikslaus nepasakysi? nesinori apsirikti ir nusipirkti š...
Atsakyti
QUOTE(lilja @ 2007 01 16, 15:58)
o pavadinimo tikslaus nepasakysi? nesinori apsirikti ir nusipirkti š...

Pavadinimas...King firmos, Leather Polish, tokioj nedidelėje juodoje dėžutėje, nupiešta ruda striukė, kaina apie 8 lt.. Tik mačiau rudos ir juodos spalvos, kadangi kitokios nereikėjo, tai net nesidomėjau, gal ir kitokių spalvų yra. Iš pradžių bijojau kad nedažytų šviesių rūbų, bet thumbup.gif nedažo.
Atsakyti
QUOTE(Baronė @ 2007 01 16, 18:11)
Pavadinimas...King firmos, Leather Polish, tokioj nedidelėje juodoje dėžutėje, nupiešta ruda striukė, kaina apie 8 lt.. Tik mačiau rudos ir juodos spalvos, kadangi kitokios nereikėjo, tai net nesidomėjau, gal ir kitokių spalvų yra. Iš pradžių bijojau kad nedažytų šviesių rūbų, bet  thumbup.gif  nedažo.

ačiū. 4u.gif man kaip tik rudos reikia.
Atsakyti
QUOTE(lilja @ 2007 01 16, 16:13)
ačiū.  4u.gif  man kaip tik rudos reikia.

Tik ten tamsi ruda spalva mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes turim odinius baldus. Spalva- bordo sendinta. Nesalti, prisitaiko prie kuno silumos. Labai dziaugiames jais. Ypac, kai mazas vaikas- tai laizo, tai uzpila, istepa... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(deine @ 2007 01 16, 12:00)
As buvau apsisprendus pirkti sviesu odini kampa, bet pagalvojau, kad nepraktiska.... g.gif , dabar kol dar nera vaiku, tai nieko, bet po to bus vargas...

Rudi ir juodi nepatinka  schmoll.gif , tai issirinkom raudona!!!, dar nezinau kaip su juo susigyvensim, bet....
galit paziuret cia...
raudonas kampas

Labai grazus kampas bigsmile.gif kur cia toki radote ir kiek kainuoja ax.gif
Atsakyti