Įkraunama...
Įkraunama...

odiniai baldai

Pusk, chia yra balzamas, o ne valymo priemone. Tamsiai odai tikiu kad tinka, nes ant jos nesimato neshvarumu ir nereikia jos shvariai nuplauti, kad neliktu "ne sheshelio abejones" laugh.gif . Man pirma sofa reikia nuplaut, paskui pamaitint butent tuo balzamu smile.gif .
Atsakyti
QUOTE (ChikuRaku @ 2004 07 01, 19:43)
Pusk, chia yra balzamas, o ne valymo priemone. Tamsiai odai tikiu kad tinka, nes ant jos nesimato neshvarumu ir nereikia jos shvariai nuplauti, kad neliktu "ne sheshelio abejones" laugh.gif . Man pirma sofa reikia nuplaut, paskui pamaitint butent tuo balzamu smile.gif .

As ir situ valau jau svaria oda. O kuo plaut irgi nieko spec neatkasu, tai ir valai Amway Locu pamuiluotu vandeniu ir po to sausai nusluostau.
Atsakyti
Pagal skelbimą visai nieko baldus radau, bet tikriausiai ne odiniai sad.gif Mane spalva veža laugh.gif baldai
Atsakyti
QUOTE (Joanna @ 2004 07 29, 10:45)
Pagal skelbimą visai nieko baldus radau, bet tikriausiai ne odiniai sad.gif Mane spalva veža laugh.gif baldai

oho- tikrai faini baldai, tik gaila neisskleidziami....bet pagal kaina- liux variantas, tik kad realiai nebutu baisiau nei nuotraukose....
Atsakyti
Gal kas turit eko odos baldus? Ka galit apie juos pasakyti - niekur nerandu info. Koks skirtumas nuo tikros odos baldu? Parduotuvese mums mykia, kad tas pats, bet as netikiu.
Atsakyti
QUOTE (Muse @ 2004 08 02, 09:35)
Gal kas turit eko odos baldus? Ka galit apie juos pasakyti - niekur nerandu info. Koks skirtumas nuo tikros odos baldu? Parduotuvese mums mykia, kad tas pats, bet as netikiu.

Vat man irgi įdomu, nes tie baldai iš eko dirbtinos odos g.gif Bet jaučiu, kad reikia nesigviešinti ir pirkti natūralios sad.gif
Atsakyti
mes turim naturalios odos kampa, siek tiek panasu i ta kur PUSK fotke idejo, tik musu didesnis ir spalva tokia svelniai gelsva. pirkom ji nauja, bet kaip supratau is ekspozicijos, ir su minimaliu defektu. mokejom 1300lt, kas mums pasirode fantastine kaina. jis isskleidziamas, kai turim sveciu, guldom miegoti, labai patogus. as kad butu smagiau uztiesiau ant sedimos dalies kailiuko, bet tokio minksto svelnaus, kad tikrai labai cool, o ir ne taip oda sudumba. zodziu, kaip uz tokia kaina, mes esam suzaveti savo pirkiniu, jau virs metu turim. pirkom Marijampolej - visai netycia uzklydom kazkada, tai apsimokejo net i Kauna parsivezt musu akimis smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Rucelie @ 2004 08 02, 11:45)
mes turim naturalios odos kampa, siek tiek panasu i ta kur PUSK fotke idejo, tik musu didesnis ir spalva tokia svelniai gelsva. pirkom ji nauja, bet kaip supratau is ekspozicijos, ir su minimaliu defektu. mokejom 1300lt, kas mums pasirode fantastine kaina. jis isskleidziamas, kai turim sveciu, guldom miegoti, labai patogus. as kad butu smagiau uztiesiau ant sedimos dalies kailiuko, bet tokio minksto svelnaus, kad tikrai labai cool, o ir ne taip oda sudumba. zodziu, kaip uz tokia kaina, mes esam suzaveti savo pirkiniu, jau virs metu turim. pirkom Marijampolej - visai netycia uzklydom kazkada, tai apsimokejo net i Kauna parsivezt musu akimis smile.gif

Uz tokia kaina tikrai vertu butu parsivezt wink.gif
Man butu privalumas - isskleidziamas.
Apie eko oda girdejau nelabai kokiu atsiliepimu,bet cia kaip kam.
Atsakyti
QUOTE (JurgitaM @ 2004 08 02, 14:01)
Uz tokia kaina tikrai vertu butu parsivezt wink.gif
Man butu privalumas - isskleidziamas.
Apie eko oda girdejau nelabai kokiu atsiliepimu,bet cia kaip kam.

mes tada kai rinkomes, buvom issirinke neisskleidziama, berods uz 800. bet mano mama sudraude, sako kai as i svecius atvaziuosiu, kur mane guldysit? biggrin.gif taip isigijom sita. bet kainos toj pardej tikrai nerealios. ten dauguma baldu nauji, tik stoveje ekspozicijose. kai mano vyras suseke tokias kainas, tada net nepatikejau.
Atsakyti
Turėjom eko odos baldus. Vizualiai atrodo beveik kaip odiniai (daug kas galvojo, kad odiniai). Na, net nežinau kaip pasakyti kaip atrodo, tikrai kaip odiniai tik ne odiniai. Kadangi buvo geltoni, tad dažnokai valydavau, nuo ko pradėjo šerpetoti spalva, tad daugiau tokių nepirkčiau rolleyes.gif Bet šiaip atrodė tikrai gražiai, atlaikė pas mus 3 metus ir dar tiek būtų drąsiai atlaikę smile.gif

Rucelie, gal gali mestelt koordinates tos parduoruvės? wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ely: 02 rugpjūčio 2004 - 15:41
QUOTE (ely @ 2004 08 02, 15:30)
Turėjom eko odos baldus. Vizualiai atrodo beveik kaip odiniai (daug kas galvojo, kad odiniai). Na, net nežinau kaip pasakyti kaip atrodo, tikrai kaip odiniai tik ne odiniai. Kadangi buvo geltoni, tad dažnokai valydavau, nuo ko pradėjo šerpetoti spalva, tad daugiau tokių nepirkčiau rolleyes.gif Bet šiaip atrodė tikrai gražiai, atlaikė pas mus 3 metus ir dar tiek būtų drąsiai atlaikę smile.gif

Rucelie, gal gali mestelt koordinates tos parduoruvės? wink.gif

ely, zinok neturiu koordinaciu... galiu paaiskint, kur ji yra - priesais GULBE yra gatvele link Vilkaviskio. joje yra pesciuju pereja su sviesoforu, perejus ten vaziuoti negalima. reikia eiti nosies tiesumu, gana tolokai, kol atsimusi i pastata. tai po kairei yra ta parduotuve huh.gif
jauciu, sukakotai as cia paaiskinau doh.gif nu bet neturiu koordinaciu, tik taip ir galiu paaiskint... jei kas kada busit Maripolej, pabandykit paieskot pagal mano surasyma. zinokit mums tada akys nuo kainu issoko...
tikrai durnau paaiskinau doh.gif paciai juokinga skaityt. bus man pamoka - tokiu parduotuviu telefonus ateity nusirasyt laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucelie: 02 rugpjūčio 2004 - 15:48
Na tai kaip suprantu, tai geriausia odiniai wink.gif
reik nesigviešint ant pigumo
Atsakyti