Įkraunama...
Įkraunama...

odiniai baldai

QUOTE (pusk @ 2004 06 29, 20:59)
tikrai pas mane ne Klaipedos g-ba, tiesiog jau turejom miegamojo baldus Klaipedos g-bos, tai po ju tikrai nieko tos firmos nebepirkome ir nepirksime...

PUSK,
turiu omenyje ne "KLAIPEDOS BALDAI"(jie daba atrodo SBA priklauso), bet gaminti klaipedoje wink.gif
bent mus patikino g.gif
Atsakyti
QUOTE (sauluke @ 2004 06 29, 21:25)
PUSK,
turiu omenyje ne "KLAIPEDOS BALDAI"(jie daba atrodo SBA priklauso), bet gaminti klaipedoje wink.gif
bent mus patikino g.gif

neaaaaaa.......bent pries 5 metus sake Siauliu, gal dar rasciau koki irasa , bet tingiu ieskot, tiek jau to...
Atsakyti
QUOTE (RAMAŠKA @ 2004 06 29, 18:34)
Turim italiska odini kampa.Naturalios odos. Va toks. rolleyes.gif
--Resize_Images_Alt_Text--
Esu juo tikrai patenkinta. Pasitaiko kad Gabija uzpaiso ant jo- nuvalau Amway Locu- kol svieziai- labai lengvai nusivalo, kai isigeria jau sunkiau g.gif .
Retkarciais ji pavalau odai skirta priemone, o siaip Locu supurkstu dregnu skudureliu, o po to nusausinu.
Su vaiku net neisivaizduoju kaip atrodytu kokie kitokie baldai- man rodos odiniai tikrai yra praktiski rolleyes.gif

grazu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Eaglet @ 2004 06 28, 16:09)
Sveciuose teko pasedeti ant naturalios odos. Nieko gero - ziema salta, vasara 'limpa' rubai. sad.gif Ir tada man nepavyko itikinti vyro pirkti odinius - uzsispyre kad ne ir tiek. Nors as galeciau ir pridengti kazkuom, man tai ne brokas biggrin.gif

Prie tikros odos niekas nelimpa wink.gif Ten, matyt, ne tikros, o dirbtines odos baldai buvo smile.gif

Mes odinius baldus turim prie TV - su dviem mazais vaikais tie baldai turi aukso verte thumbup.gif Kiek ispilta visko, atpilta, apipaishyta, sutepliota ir pan - nuvalau ir ne zenklo!!! Vyras dar priesh vaikus siule atsikratyti tais baldais, nors jie atrodo kaip nauji, bet sakau, palauk, kol turesim vaiku, suprasi apie ka as kalbu tongue.gif Dabar irgi patenkintas wink.gif
Atsakyti
pas mane dirbtine oda, bet tokiu bedu, kaip prilipimas nera g.gif
Atsakyti
Speju, kad limpa prie nelabai shvariu baldu wink.gif .
O kuo jus valote odinius baldus? Musu labai shviesi sofa, reikia gerokai pashveisti kas kiek laiko, bet nerandu jokios priemones g.gif . Yra tokie kremai odai, bet jie labiau maitinimui tinka. Man pradzhioje reikia shvariai nuplauti, paskui tais kremais tepti. Nieko gudriau nesugalvojau kol kas, kaip muiluotu ar kokiu shampuniuotu vandeniu plauti, bet nelabai man mielas tas metodas dry.gif . Fairio gi nepilsi ant naturalios odos? *****, TURI buti kazhkas, bet ash enrandu nieko tinkamo, ga patarsit ka? g.gif
Atsakyti
jeigu pirksit odinius ,tai pirkit tik naturalios odos,nes pas mano uosviene nenaturalios odos baldai tai per keturis metus taip susidevejo kad baisu i juos ir ziureti, o sumokejo uz juos tai blink.gif blink.gif nerealia kaina.
Atsakyti
man tai geriausias odiniu baldu valiklis ERES firmos, kainos nepamenu, nes vieno buteliuko metams uzteko ( gal valau retai? tongue.gif ), o pirkau maximoje...

--Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusk: 01 liepos 2004 - 08:14
na o as prisipazinsiu kad man jau nebepatinka odiniai baldai. kazkada mes su draugu tik apie juos ir svajojom. sakem kai nusipirksim buta arba net nama dry.gif butinai i svetaine pirksim odinius baldus. bet teko man jau pagyventi su jais viename nuomuojame name ir vsio. daugiau nebenoriu as ju! labai jau nejauku budavo ant ju sedeti, salta... na gal tie baldai ir nebuvo pacios auksciausios kokybes, bet as jais labai nusivyliau sad.gif
Atsakyti
QUOTE (pusk @ 2004 07 01, 08:13)
man tai geriausias odiniu baldu valiklis ERES firmos, kainos nepamenu, nes vieno buteliuko metams uzteko ( gal valau retai? tongue.gif ), o pirkau maximoje...

--Resize_Images_Alt_Text--

Tai chia ir yra tas kremas, kuri ir ash turiu. Jis netinka NUVALYTI neshvarumams nuo shviesios odos, o jei ir bandychiau, tai man neuzhtektu to buteliuko visiems baldams shvariai nuvalyti sad.gif .
Atsakyti
Man, odiniai baldai tik terasai arba prieškambariui, kambary - nepriimtina.
Na čia mano nuomonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE (ChikuRaku @ 2004 07 01, 09:16)
QUOTE (pusk @ 2004 07 01, 08:13)
man tai geriausias odiniu baldu valiklis ERES firmos, kainos nepamenu, nes vieno buteliuko metams uzteko ( gal valau retai?  tongue.gif ), o pirkau maximoje...

--Resize_Images_Alt_Text--

Tai chia ir yra tas kremas, kuri ir ash turiu. Jis netinka NUVALYTI neshvarumams nuo shviesios odos, o jei ir bandychiau, tai man neuzhtektu to buteliuko visiems baldams shvariai nuvalyti sad.gif .

sakau man pakako metams - valiau sio tepalio ant kempineles dregnos uztepus....jo nedaug ir reikedavo....
Atsakyti