Įkraunama...
Įkraunama...

odiniai baldai

gal kaune kas galit kokia gera parduotuve rekomenduot?
Vakar vaziavom paziureti nedaug nudevetus baldus,bent jau taip buvo parasyta skelbime...ir nuotraukoj taip atrode(1000lt uz minksta kampa ir foteli)
bet kai realei pamatem tai ziauru blink.gif fotelis taip nutrintas,kad tikrai pervilkt reikia o ir sofa murzina visa, neisivaizduoju kaip ja nuplaut tektu.
Atsakyti
--Resize_Images_Alt_Text--

cia ta sofa- lova, Siauliu gamybos wink.gif
Atsakyti
QUOTE (JurgitaM @ 2004 06 29, 07:45)
gal kaune kas galit kokia gera parduotuve rekomenduot?
Vakar vaziavom paziureti nedaug nudevetus baldus,bent jau taip buvo parasyta skelbime...ir nuotraukoj taip atrode(1000lt uz minksta kampa ir foteli)
bet kai realei pamatem tai ziauru blink.gif fotelis taip nutrintas,kad tikrai pervilkt reikia o ir sofa murzina visa, neisivaizduoju kaip ja nuplaut tektu.

ka as zinau, mes atrodo naujus Mariuje senai pirkom, bet lyg 1500 kainavo, tai kokia logika uz devetus 1000 moket???? Nebent pabrando....labai viskas- europa rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (pusk @ 2004 06 29, 10:40)
as turiu kampine odine sofa- lova- ryskiai geltonos spalvos....jau kokie penki metai- lietuviu gamybos, Siauliu berods...Nu ir ka- galiu pasakyti, kad atrodo labai graziai, priziureti labai lengva- ypac pasiteisina odiniai baldai, kai augini vaika- lengva nuvalyti visokiu bananus, ar kose netycia isspjauta rolleyes.gif ...Tik va- mano vaikas jau pradejo piesti- piesinys ant sofos su tusinuku- tai dabar jau koks menuo nzn kuo isvalyti, gal kas turit kokiu ideju????

tavoji kampine thumbup.gif ir spalva labai thumbup.gif jei ne paslaptis kiek uz ja mokejot?
o tusinuka drauge vale su ukisku muilu lygtais tiksliau su muilinu vandeniu.Bet buvo nesenai pripiesta ir lengvai nusivale.
Atsakyti
ACIU TAU PUSK rolleyes.gif
Tik pataisysiu-klaipedos g-ba wink.gif

dar kazkas rase kad netinka laikant suni-priesingai-turint ciuciu-tik odine(ar dibtine/naturali-kaip iseina)...
Atsakyti
Turiu naturalios odos baldus. Vien tik pliusai: kate nagu negalanda, nes nekliuna nagai, vaiku demes issivalo no problem, o uzpakalis nei limpa, nei sala (cia mitas arba del prastos odos gali buti). Po 2 metu intensyvaus naudojimo jokiu defektu.
Atsakyti
QUOTE (sauluke @ 2004 06 29, 07:52)
ACIU TAU PUSK rolleyes.gif
Tik pataisysiu-klaipedos g-ba wink.gif

dar kazkas rase kad netinka laikant suni-priesingai-turint ciuciu-tik odine(ar dibtine/naturali-kaip iseina)...

isigijai???
Atsakyti
QUOTE (JurgitaM @ 2004 06 29, 07:52)
tavoji kampine thumbup.gif ir spalva labai thumbup.gif jei ne paslaptis kiek uz ja mokejot?
o tusinuka drauge vale su ukisku muilu lygtais tiksliau su muilinu vandeniu.Bet buvo nesenai pripiesta ir lengvai nusivale.

ojej, as -dura- pabandziau acetonu.... blink.gif tikriausiai net nereik pasakoti kaip oda apsiserpetojo g.gif ....zodziu bandysiu su kazkuo paprastesniu. g.gif
Atsakyti
aš taip pat už odinius baldus thumbup.gif ,gera oda prie kuno temper greit prisitaiko ir nėra šalta ar karšta huh.gif
Atsakyti
Mes irgi ruosiames isigyti odinius. Jei iki siol turejau kokiu tai abejoniu, dabar jau - ne!
Atsakyti
QUOTE (sauluke @ 2004 06 29, 07:52)
ACIU TAU PUSK rolleyes.gif
Tik pataisysiu-klaipedos g-ba wink.gif

dar kazkas rase kad netinka laikant suni-priesingai-turint ciuciu-tik odine(ar dibtine/naturali-kaip iseina)...

tikrai pas mane ne Klaipedos g-ba, tiesiog jau turejom miegamojo baldus Klaipedos g-bos, tai po ju tikrai nieko tos firmos nebepirkome ir nepirksime...
Atsakyti
Turim italiska odini kampa.Naturalios odos. Va toks. rolleyes.gif
--Resize_Images_Alt_Text--
Esu juo tikrai patenkinta. Pasitaiko kad Gabija uzpaiso ant jo- nuvalau Amway Locu- kol svieziai- labai lengvai nusivalo, kai isigeria jau sunkiau g.gif .
Retkarciais ji pavalau odai skirta priemone, o siaip Locu supurkstu dregnu skudureliu, o po to nusausinu.
Su vaiku net neisivaizduoju kaip atrodytu kokie kitokie baldai- man rodos odiniai tikrai yra praktiski rolleyes.gif
Atsakyti