Įkraunama...
Įkraunama...

madingos plaukų šukuosenos,idėjos...

QUOTE(Sypsena @ 2010 07 31, 11:28)
o as labai noriu nusidazyti plaukus taip
Lyg ir nuauge butu...Kazkodel labai grazu man  ax.gif Tik jauciu reikes sita foto nestis i kirpykla, nes nemokesiu paaiskinti ko tiksliai noriu  ax.gif


Zinok as ir taip noriu smile.gif bet nuotraukose neatrodo cia labai graziai...
Atsakyti
QUOTE(ingrise @ 2010 07 31, 15:13)
Zinok as ir taip noriu  smile.gif bet nuotraukose neatrodo cia labai graziai...



gal tuomet zinai grazesniu?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal turit idėjų labai ilgiems (žemiau užpakalio) plaukams? Be visa ko jų dar ir daug (vos apimu su delnu). Nekenčių jų žiauriai, labai norėčiau nusikirpt, tik kad niekas neleidžia doh.gif Kažkaip sušukuoti juos pačiai labai sunku,nes ilgos sruogos labai veliasi, be to,dar neradau,kas išlaikytų bent paprastą uodegą kiek aukščiau surištą doh.gif viskas, ką randu ilgiems plaukams, gan sudėtinga, o kiekvieną dieną į kirpyklą neprivaikščiosi schmoll.gif kasos,kuodai jau įgrysę. O palaidais kai einu, tai visi žiūri, jaučiuosi kaip koks frykas biggrin.gif biggrin.gif tad tikiuosi gal kas užmatysit ir čia įmesit paprastų nesudėtingų idėjų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2010 07 06, 15:15)
Zuvyte, tau koki 150 kartu graziau atrodo tiesus plaukai kaip antroj nuotraukoj. Siaip dazymas, nors ir sruogelem, siek tiek padidina plauko apimti ir jie ne tokie prisiploje buna, bent jau man. Dar padeda plauku apimti didinantys sampunai ir koncidionieriai, jei jau niekam daugiau nelieka laiko. O jie lieka - apimti didinancios putos ir dziovinimas su apvaliu sepeciu keliant nuo saknu. Galima pasidaryti saknini chemini, jei riebios saknys, tik susirask gera kirpeja, kad nesimatytu ataugimo.
O siaip nezinau, kokias priemones tau naudojo kirpeja tai sukuosenai, bet ji atrodo super!



thumbup.gif antra foto


pirmoje nuotraukoje vaizdas schmoll.gif primena senokai buvusi madoj spiralini chemini... doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Natha @ 2010 07 31, 23:31)
Sveikos  4u.gif  Gal turit idėjų labai ilgiems (žemiau užpakalio) plaukams? Be visa ko jų dar ir daug (vos apimu su delnu). Nekenčių jų žiauriai, labai norėčiau nusikirpt, tik kad niekas neleidžia  doh.gif Kažkaip sušukuoti juos pačiai labai sunku,nes ilgos sruogos labai veliasi, be to,dar neradau,kas išlaikytų bent paprastą uodegą kiek aukščiau surištą  doh.gif viskas, ką randu ilgiems plaukams, gan sudėtinga, o kiekvieną dieną į kirpyklą neprivaikščiosi  schmoll.gif kasos,kuodai jau įgrysę. O palaidais kai einu, tai visi žiūri, jaučiuosi kaip koks frykas biggrin.gif biggrin.gif tad tikiuosi gal kas užmatysit ir čia įmesit paprastų nesudėtingų idėjų smile.gif


Man tai labai gražu ilga, netvarkinga, "minkšta" kasa, supinta ant šono. wub.gif
Ne naujiena, bet gal susigundysit. ;Dd

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vivace @ 2010 08 01, 17:18)
Man tai labai gražu ilga, netvarkinga, "minkšta" kasa, supinta ant šono.  wub.gif
Ne naujiena, bet gal susigundysit. ;Dd

Man irgi taip gražu smile.gif mano normaliai supinta kasa taip atrodo po valandos biggrin.gif tik bėda,kad dar po valandos jau išvis į kasą nepanašu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(charizsma @ 2010 07 30, 04:37)
buciau laabai dekinga 4u.gif

Nepykit, kad taip ilgai neidejau, tiesiog nelaibai turejau laiko smile.gif Taigi pirmiausiai plaukus susisukuojate i prieki, stai taip:
user posted image
toliau pasiimate is tu plauku toki kieki plauku kiek noresite velti (kuo daugiau plauku pasiimsite, tuo didesnis efektas bus), tik ziurekite, kad tarp likusiu plauku nebutu tarpo:
user posted image
paskui ta sruoga susiveliate:
user posted image
toliau taip suvyniojate:
user posted image
paskui likusius plaukus sukeliate i virsu:
user posted image
na ir stai efektas (nepamirskite supurksti laku):
user posted image

Aisku cia pas mane ne taip kaip nuotraukoje, bet jeigu kruopsciau ir daugiau paveltumete plauku gautumete didesni efekta, bet man nelabai patinka, todel darausi taip smile.gif
P.S. nekreipkite demesio i nuaugusias saknis, rugpjucio pabaigoje einu i kirpykla keistis plaukuosenos, todel reikejo atsiauginti saknis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natha @ 2010 07 31, 23:31)
Sveikos  4u.gif  Gal turit idėjų labai ilgiems (žemiau užpakalio) plaukams? Be visa ko jų dar ir daug (vos apimu su delnu). Nekenčių jų žiauriai, labai norėčiau nusikirpt, tik kad niekas neleidžia  doh.gif Kažkaip sušukuoti juos pačiai labai sunku,nes ilgos sruogos labai veliasi, be to,dar neradau,kas išlaikytų bent paprastą uodegą kiek aukščiau surištą  doh.gif viskas, ką randu ilgiems plaukams, gan sudėtinga, o kiekvieną dieną į kirpyklą neprivaikščiosi  schmoll.gif kasos,kuodai jau įgrysę. O palaidais kai einu, tai visi žiūri, jaučiuosi kaip koks frykas biggrin.gif biggrin.gif tad tikiuosi gal kas užmatysit ir čia įmesit paprastų nesudėtingų idėjų smile.gif


Siulyciau plaukus is pradziu pasitrumpinti (nebutina visai trumpai kirpti, bet zemiau uzpakalio, o dar jei ju daug ir stori, tai tikrai jau per ilgi doh.gif. Is tokiu plauku sunku ka grazaus islauzti ). Ta iva - pirmas zingsnis patrumpinti tarkim iki nugaros vidurio. Kirpti ne tiesiai, o V forma.
Tarkim atrodytu stai taip :

user posted image

(Jeigu plaukai puciasi - tiesink znyplemis. Tas irgi padeda plaukus suvaldyti.)

Dar siulyciau pakirptus plaukus iki nugaros vidurio iskarpyti per visa ilgi. Taip lengviau juos suvaldysi. Aisku, reikia ideti siek tiek darbo, kad jie tvarkingai atrodytu, bet jei susitvarkysi, tai tikrai zmones ziures su pasigerejimu ir nesijausi kaip frykas biggrin.gif.

user posted image


O siaip tai dziaukis, tuo kad toki lobi turi - kitos koookius pinigus moka, kad turetu tankius plaukus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2010 08 02, 13:19)
Siulyciau plaukus is pradziu pasitrumpinti

Dėkui už labai gerą idėją thumbup.gif patrumpinus ir iškarpius tokį kiekį plaukų, turėtų nerealiai atrodyt wub.gif gal pirmą kartą gyvenime savo plaukais džiaugsiuos biggrin.gif
Nes kokių tik būdų neišbandžiau bandydama juos nužudyt,kad nušiurtų ir ant manęs nebepyktų kai juos nusikirpsiu biggrin.gif ir lygintuvu lyginau, ir šampūną po 2 lt pirkau, ir gręždavau šlapius kiek tik jėgos leido,ir dar ko neprisigalvodavau lotuliukas.gif o jie bjaurybės neužmušami, kaip auga sau sveiki taip auga doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natha: 02 rugpjūčio 2010 - 13:34
QUOTE(Natha @ 2010 08 02, 13:29)
Dėkui už labai gerą idėją  thumbup.gif patrumpinus ir iškarpius tokį kiekį plaukų, turėtų nerealiai atrodyt  wub.gif gal pirmą kartą gyvenime savo plaukais džiaugsiuos  biggrin.gif
Nes kokių tik būdų neišbandžiau bandydama juos nužudyt,kad nušiurtų ir ant manęs nebepyktų kai juos nusikirpsiu biggrin.gif ir lygintuvu lyginau, ir šampūną po 2 lt pirkau, ir gręždavau šlapius kiek tik jėgos leido,ir dar ko neprisigalvodavau  lotuliukas.gif o jie bjaurybės neužmušami, kaip auga sau sveiki taip auga  doh.gif

doh.gif doh.gif doh.gif
Turbut 90 proc mergu tau plauku pavydi, o tu tokius cirkus darai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Natha @ 2010 08 02, 14:29)
Dėkui už labai gerą idėją  thumbup.gif patrumpinus ir iškarpius tokį kiekį plaukų, turėtų nerealiai atrodyt  wub.gif gal pirmą kartą gyvenime savo plaukais džiaugsiuos  biggrin.gif
Nes kokių tik būdų neišbandžiau bandydama juos nužudyt,kad nušiurtų ir ant manęs nebepyktų kai juos nusikirpsiu biggrin.gif ir lygintuvu lyginau, ir šampūną po 2 lt pirkau, ir gręždavau šlapius kiek tik jėgos leido,ir dar ko neprisigalvodavau  lotuliukas.gif o jie bjaurybės neužmušami, kaip auga sau sveiki taip auga  doh.gif


Tik is pradziu susirask gera kirpeja, nes ir nuo jos daug kas priklauso. O kirpejos prasyk, kad "lengvintu" plauku kritima. Na ir siaip gera kirpeja turetu patarti, kaip tvarkytis su plaukais.

Aij dar plauku dziovinimui ir formavimui iskarpytiems plaukams siulyciau tokio tipo dalyka isigyti :

user posted image

Na man jis nepamainomas. Tik reikia ziureti kad tie dantukai butu minksti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigris: 02 rugpjūčio 2010 - 14:39
QUOTE(Tigris @ 2010 08 02, 14:16)

Aij dar plauku dziovinimui ir formavimui iskarpytiems plaukams siulyciau tokio tipo dalyka isigyti :

user posted image

Na man jis nepamainomas. Tik reikia ziureti kad tie dantukai butu minksti.

As toki turiu, labai geras daiktas. Nors mano plaukai pusilgiai, bet man patinka su juo dziovinti ir graziai formuoja smile.gif
Atsakyti