Įkraunama...
Įkraunama...

Private Practice

Grey's Anatomy kūrėjų darbas.
user posted image
Dabar Amerikoje rodomas 3 sezonas. Ketvirtadieniais, taigi penktadieniais jau randame naujas serijas torrentuose.

Gero žiūrėjimo ir aptarinėjimo!!
Atsakyti
Nerealus serialas wub.gif Isimylejau nuo pirmos serijos. Ir patinka jis man netgi truputuka labiau nei Grey's Anatomy. Siunciuosi 2 sezona.
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
Myliu sita seriala wub.gif
Atsakyti
Et kaip man truksta Adison meiles romanu 3 sezone rolleyes.gif gal pagaliau kas nors su naujuoju onkologu iseis (jis 6 serijoj pasirode) rolleyes.gif ax.gif
nors geriausia butu, kad Noa atsirastu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Simutee @ 2009 11 06, 18:09)
Et kaip man truksta Adison meiles romanu 3 sezone  rolleyes.gif  gal pagaliau kas nors su naujuoju onkologu iseis  (jis 6 serijoj pasirode)  rolleyes.gif  ax.gif
nors geriausia butu, kad Noa atsirastu  wub.gif

aš tik už Noah... wub.gif wub.gif wub.gif onkologas fui.. unsure.gif
Atsakyti
Onkologas ir man pasirode neverrtas addison demesio tongue.gif O ir is jos paciso reakcijso matyti, kad jis jos labai nesuzavejo..kantrybes laukiam griztancio noah friends.gif
Atsakyti
QUOTE(saunuolyte @ 2009 11 09, 00:37)
Onkologas ir man pasirode  neverrtas addison demesio tongue.gif O ir is jos paciso reakcijso matyti, kad jis jos labai nesuzavejo..kantrybes laukiam griztancio noah friends.gif

Taip taip, matėsi, kad sutiko kavos (?) nueiti tik iš mandagumo smile.gif Mane primena biggrin.gif
Atsakyti
is tikruju, kai addison atejo i sia klinika9serialo pradzioje) man visai patiko hos ir pete romanas 4u.gif pamenat ta bucini ant laiptu? kai jinai verke ir pasake jam kad jos biologinis laikas baigesi, kad ji "tuscia" ir t.t. ir kaip jis tada ja pabuciavo ir pasake, kad ji labai faina ir visokia kitokia...ech va nuo tada ir uzsikabinau zu sito serialo... sokiai.gif
Atsakyti
7-oji serija labai jau graudi.......nors ir labai emocinga....kaip jum bucinys serijos pabaigoje???? wub.gif wub.gif wub.gif gal ir grazi is ju isietu pora 4u.gif
Atsakyti
ko gero viena iš labiausiai patikusių serijų paskutinioji man. smile.gif labai liūdna, sukrečianti, netikėta. tikrai labai veikia mane šie serialai... žliumbiu vos ne kiekvieną seriją..
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2009 11 13, 21:22)
ko gero viena iš labiausiai patikusių serijų paskutinioji man. smile.gif labai liūdna, sukrečianti, netikėta. tikrai labai veikia mane šie serialai... žliumbiu vos ne kiekvieną seriją..

gerai, kai atsiranda bendraminciu, nes galvojau, kad as viena cia tokia suminkstejus lotuliukas.gif drinks_cheers.gif 4u.gif

o Adison ir Samo bucinys- hm grazus zmones, bet kaip pora -kazko nesiziuri jie man rolleyes.gif
Atsakyti