Įkraunama...
Įkraunama...

Private Practice

QUOTE(Simutee @ 2009 11 15, 17:54)


o Adison ir Samo bucinys- hm grazus zmones, bet kaip pora -kazko nesiziuri  jie man rolleyes.gif

taigi čia eksperimentas bvuo. abu patvirtino, kad negerai smile.gif
man Sam su Miranda iš GA galėtų burkuotis. wub.gif
Atsakyti
Labai emocinga naujoji serija,vargsas Cooper'is ax.gif o ir vaikas geras melagis doh.gif
Atsakyti
Jus manot kad Adison ir Semas tik eksperimentas???nemanau, tuomet, kodel jis taip sunerimo, kai visi pamate adison teva ir paskleide ganda, kad ale cia tikriausiai jos vyresnio amziaus meiluzis:D Man atrodo, kad tarp ju dra nepadetas taskas. blush2.gif
O cooperio naivumas tai ane sunervavo, suanuole adison, akd nekause jo panos ir taip sakant isgelbejo ji nuo tolimesiu kankinimu
Atsakyti
Man aplamai sita serija nevykus pasirode- ir tas Adison tevas visai ne i tema, ir ta netikroviska istorija su sumustu Cooperiu uz grotu -nebuna taip- uz tokius dalykus nieks nemusa, o jei jau musa, tai tikrai ne i veida schmoll.gif g.gif Ir vaikas kazkaip netikroviskai prisipazino g.gif Neitikino visai schmoll.gif
Atsakyti
Nors ši serija ir nebuvo iš tų gerųjų, bet iš dalies man patiko. Man patinka kai atrodo pamirštos istorijos vėl išvysto tęsinį. Dėl Addison ir Sam tai man irgi atrodo, kad čia dar ne visiškai padėtas taškas, nes Sam reakcija į ale naują vyrą Addison gyvenime pasirodė tokią ne kokią buvo smile.gif
Dėl Cooperio tai mane kankina dviprasmiški jausmai. Gal ir per didelis atrodo jo atsidavimas darbui ir pacientam, bet iš kitos pusės kaip tu gali netikėti vaiku kai jis kalba tokius dalykus ir sakyčiau pakankamai įtikinamai. O dėl Cooperio sumušimo kalėjime tai drįsčiau nesutikti su Simutee, ten papuolęs gali būt sumuštas ne už tai ką padarei ar ko nepadarei, bet paprasčiausiai už tai, kad ten esi. Ir manau, kad jo sumušimui neturėjo jokios įtakos tai kuo jis buvo kaltinamas. Tai tiesiog elementarus dalykas, kad bet kas ten papuolęs paragauja tos duonos unsure.gif
Atsakyti
Man Cooper labai patinka, ir Addison smile.gif Daugiau iš PP na dar gal Charlotte (norėčiau būt tokia įžūli ir sarkastiška kaip ji)...
Atsakyti
Mergytes, is kur siunciates PP??? help.gif help.gif help.gif
Mininova uzrauke visa reikaliuka...Linkomanijoj nera unsure.gif unsure.gif gilus liudesys verysad.gif verysad.gif
o 10 serija tai yra cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(zole @ 2009 12 04, 13:43)
Mergytes, is kur siunciates PP??? help.gif  help.gif  help.gif
Mininova uzrauke visa reikaliuka...Linkomanijoj nera unsure.gif  unsure.gif gilus liudesys verysad.gif  verysad.gif
o 10 serija tai yra  cray.gif  cray.gif


jeigu tik suzinosi is kur galima gaut, labau prasau - informuok. As irgi soke buvau, kai pamaciau jog mininova uzrauke verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Felise @ 2009 12 04, 13:54)
jeigu tik suzinosi is kur galima gaut, labau prasau - informuok. As irgi soke buvau, kai pamaciau jog mininova uzrauke  verysad.gif

jau parasiau ir tam zmogui, kuris linkomanijoj dedavo, bet kol kas jokiu ziniu unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Felise @ 2009 12 04, 14:54)
jeigu tik suzinosi is kur galima gaut, labau prasau - informuok. As irgi soke buvau, kai pamaciau jog mininova uzrauke  verysad.gif


o per www.cucirca.com nebandet ziuret? mirksiukas.gif ten online
Atsakyti
QUOTE(pantenee @ 2009 12 04, 14:35)
o per www.cucirca.com nebandet ziuret? mirksiukas.gif ten online


Labai aciu pantenee bis.gif bis.gif bis.gif
labai mazulytis ekraniukas, bet ziuresiu bigsmile.gif bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif geriau nei nieko 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
oi, pasirodo pasididina thumbup.gif
Atsakyti