Įkraunama...
Įkraunama...

Private Practice

Kaa?? tipo 13 serija kur Add zenysis paskutine??? Kur rast 12 serija???
Atsakyti
QUOTE(saunuolyte @ 2013 01 17, 11:26)
Kaa?? tipo 13 serija kur Add zenysis paskutine??? Kur rast 12 serija???

Jei tinka anglu kalba, tai cia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aniri*: 17 sausio 2013 - 14:28
Nu ka ir baigesi musu serialas. Ka a agaliu paskayt, man jis aptiko, vien del ADDISON. man ji viena nuostabiausiu aktoriu. Tokia aristokratiska ir visuomet grazi
Atsakyti
Man pabaiga būtų patikusi, jei ne Naomi ir Sam santuoka... nu tokia nesąmonė... kas dėl Add, labai džiugu, kad pagaliau rado savo žmogų.
Atsakyti
o aš net nežinojau, kad čia paskutinė serija buvo.. unsure.gif ar planuojamas dar vienas sezonas?
Atsakyti
Kredo- taip viskas THE END. daugiau jo neberodys
Atsakyti
I loved Private Practice, I love it, I will always love it. And Addison as a woman, as an actress and as a doctor... wub.gif Tikiuosi visi gyvens ilgai ir labai laimingai. smile.gif

Labai idomi buvo ir paskutine serija. Ne banalystė, kurioj viskas tik susidėlioja, o stebinanti, su prasmingų minčių gausa. bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Ar matėte, kad tv3 pradeda rodyti šį serialą? bigsmile.gif Kaip smagu, vėl žiūrėsiu, šįkart lietuviškai, smagu bus viską prisiminti. thumbup.gif Pirmadienį 22.00.

http://www.tv3.lt/pr...rivati-praktika
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2014 06 28, 16:14)
Ar matėte, kad tv3 pradeda rodyti šį serialą?  bigsmile.gif  Kaip smagu, vėl žiūrėsiu, šįkart lietuviškai, smagu bus viską prisiminti. thumbup.gif Pirmadienį 22.00.

http://www.tv3.lt/pr...rivati-praktika

Kokia gera zinia!!! Butinai ziuresiu 4u.gif
Atsakyti
pagaliau gera seriala rodo, galetu ir grei anatomija parodyti, nei kokius "fantastikas " kaip antradienias rodo
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2014 07 01, 22:09)
pagaliau gera seriala rodo, galetu ir grei anatomija parodyti, nei kokius "fantastikas " kaip antradienias rodo

Galetu, jį LNK buvo pradėjęs rodyti. Tik nesuprantu kodėl nustojo. Kaip galima nustoti rodyti serialą, kurio tokie aukšti reitingai? nebent per brangu buvo jį visą nupirkti. doh.gif Bet gaila, kad lietuviai taip išskyrė šiuos du serialus. Tie, kurie žiūrės tik PP, galima sakyti, kad sužinos tik pusę istorijos. doh.gif Ir dar bus serijų kai persipins abu serialai. Gaila, kad nukenčia žiūrovas.
Atsakyti
As si seriala ziuriu per TV3 pirmadieni, antradieni. Gal kas ziurite? Kazka praleidau ir tai man nepatinka blush2.gif Gal kas apsvies? Is kur atsirado tas daktaras Nojus, kur su Edison isimyleja? Kazkaip as jo nemaciau ir dabar bac meile begaline. blink.gif
Atsakyti