Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo

QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 16, 23:05)
tai kad neypatingai smile.gif
už šiuos mokėjau po 12 lyg ir.. Po 500ml..
O FIN 20 ir 23, nepamenu tiksliai šampūnas ar kondic pigesnis.. Po 400 ml.. na ir siuntimas gavosi dar 6 litai man..
Nu nors aišku susumavus dvigubai kaina didesnė  lotuliukas.gif  kai neskaičiuoji, ramiau būna  lotuliukas.gif

va, o sakai, neypatingai, ir dar paimk, kai Fruit Kicks akcija būna tai čiut ne trigubai gaunas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2010 03 16, 23:08)
va, o sakai, neypatingai, ir dar paimk, kai Fruit Kicks akcija būna tai čiut ne trigubai gaunas biggrin.gif


Tai pasakiau pirma, o tik tada pagalvojau ir paskaičiavau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 16, 23:09)
Tai pasakiau pirma, o tik tada pagalvojau ir paskaičiavau  lotuliukas.gif

Nu ką dabar, visiem pasitaiko, aš tai kai nelabai ką galiu savo plaukam "įkišt", tai pasirinkimo galimybės laaabai stipriai sumažėja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2010 03 16, 22:00)
kaip gerai tokiu atsiliepimu paskaityt,nes as sian maksimoj jos kvapu ir akcija susigundziau.bandysiu  biggrin.gif

o kuo kvepia????? lotuliukas.gif bigsmile.gif jau ir man jo reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Incredible Me @ 2010 03 16, 23:19)
o kuo kvepia????? lotuliukas.gif  bigsmile.gif  jau ir man jo reikia lotuliukas.gif


nu ne vaisiais biggrin.gif ale neisiu dabar kol kas specialiai uostyt, bet šiaip ji yra su jūros dumbliais, tai gaivus kvapas... kažkaip niekad neakcentavau, nėra ten to kvapo kaip kūno svieste ar kokiam vaisiniam ar saldžiam dušo reikale...
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 03 16, 22:29)
nu ne vaisiais  biggrin.gif ale neisiu dabar kol kas specialiai uostyt, bet šiaip ji yra su jūros dumbliais, tai gaivus kvapas... kažkaip niekad neakcentavau, nėra ten to kvapo kaip kūno svieste ar kokiam vaisiniam ar saldžiam dušo reikale...

Supratau-gaivus kvapas ,aciu smile.gif tiesiog jau ne viena ir ne du kartus teko skaityti,kad kvapas mmmm nereaalus,tai labai suintrigavo,rytoj busiu maximoj-butinaj pauostysiu! biggrin.gif ir nupirksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Incredible Me @ 2010 03 16, 23:38)



jaučiu būtų paprasčiau pasakyti - kvapas, kuris nekvepia sintetika biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ir šiaip Maximoj dabar ji kainuoja 5Lt, tai aš net nustebau, nes pigiausiai esu mačius tikrai virš 5Lt, o čia 4.99, todėl vos nenusipirkau antro į spintą biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pabaigiau paakiam
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Incredible Me @ 2010 03 16, 23:38)
Supratau-gaivus kvapas ,aciu smile.gif  tiesiog jau ne viena ir ne du kartus teko skaityti,kad kvapas mmmm nereaalus,tai labai suintrigavo,rytoj busiu maximoj-butinaj pauostysiu! biggrin.gif ir nupirksiu ax.gif


o tai palaukit,negi tikrai jauciasi pastangrejimas nuo duskes? blink.gif Kame tas jos iskirtinumas nuo kitu? kad nesausina odos ir neikiraus kvapo?
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 03 17, 00:29)
nu ne vaisiais  biggrin.gif ale neisiu dabar kol kas specialiai uostyt, bet šiaip ji yra su jūros dumbliais, tai gaivus kvapas... kažkaip niekad neakcentavau, nėra ten to kvapo kaip kūno svieste ar kokiam vaisiniam ar saldžiam dušo reikale...



QUOTE(Almost @ 2010 03 17, 00:43)
jaučiu būtų paprasčiau pasakyti - kvapas, kuris nekvepia sintetika  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif ir šiaip Maximoj dabar ji kainuoja 5Lt, tai aš net nustebau, nes pigiausiai esu mačius tikrai virš 5Lt, o čia 4.99, todėl vos nenusipirkau antro į spintą  biggrin.gif  biggrin.gif


man kvapas tiesiog gaivus.. ir siek tiek sintetinis smile.gif sian isbandziau,tai nepatiko,kad melynas gelis.. nereikalingi priedai smile.gif)) o visa kita gerai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2010 03 17, 09:09)
man kvapas tiesiog gaivus.. ir siek tiek sintetinis smile.gif sian isbandziau,tai nepatiko,kad melynas gelis.. nereikalingi priedai smile.gif)) o visa kita gerai wink.gif


galit bandyt su šilko ar koks ten kitas, drėkinantis berods. jis baltas ir kvepia švelniau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2010 03 17, 00:03)
o tai palaukit,negi tikrai jauciasi pastangrejimas nuo duskes? blink.gif  Kame tas jos iskirtinumas nuo kitu? kad nesausina odos ir neikiraus  kvapo?


Pastangrėjimas nuo duškės garantuotai neįmanomas. Įmanomesnis dalykas yra laiko mašina biggrin.gif
Šiaip man tai abi tos duškės patinka rolleyes.gif Baiginėju kūno prausiklį iš Rasos jautrios serijos, tai po jo kaip tik kurią nors iš tų mėlynųjų ir ruošiuosi pasiimt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 17 kovo 2010 - 09:57