Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo

user posted image


siaip ne taip "damusiau" plaudama rankas su 5-6 paspaudimais. Labai prastas. Ne gana to, kad sausina oda, bet ir makiazo nenuplauna. Eilini karta isvada, kad brangesnis nelygu geresnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ai neskauda: 20 kovo 2010 - 09:05
user posted image

nekartosiu schmoll.gif grauze veida,pojutis nemalonus,ir kvapas schmoll.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Incredible Me @ 2010 03 20, 10:05)
user posted image

nekartosiu schmoll.gif  grauze veida,pojutis nemalonus,ir kvapas schmoll.gif

drinks_cheers.gif Pritariu, man sita firma , silpna ir sampunas plaukams nieko gero ir kremukas veidui nuo spuogu man netiko schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 20 kovo 2010 - 16:52
ismeciau pasenusi nail system nagu stiprikli, patiko, jo vietoj turiu kita, neseniai pirkta ax.gif
pora slakeliu beliko cacharel amour amour, kol kas nesu numacius kokiu nauju kvepalu pirkimo, tai naudosiu, ka turiu ax.gif Siuo metu traukia Kenzo Flower ir TBS Marocan Rose blush2.gif
Atsakyti
Pabaigų metas mano lentynose tęsiasi! bigsmile.gif

1) Netikėtai greitai pasibaigė Rasos kremas-gelis probleminei odai. Gal todėl, kad veidui jį naudojau tik pradžioje. Paskui pastebėjau, kad pasausina, tai puikiausiai pritaikiau po bikini depiliacijos- padėjo išvengti spuogukų dėl ataugančių plaukelių blush2.gif

user posted image

2) Rasos vaistažolių tonikas. Patiko, tikrai vėliau bus perkamas vėl.

user posted image

3) Avon Foot Works Citrus Mint vėsinamasis (vėsinimo nepastebėjau biggrin.gif ) losjonas kojoms ir Avon Foot Works Berry Mint drėkinamasis kojų kremas. Abiejų buvo likę po nedaug, tai išbaigiau lygiagrečiai. Mėgstu Avon kojų kremus, šie jau ne pirmieji, todėl eilinį kartą patiko mirksiukas.gif

user posted image user posted image

4) Alyvinės spalvos L'oreal Holographic akių šešėlis. Buvo įpusėtas naudoti ir likutis sutrupėjo į smulkius gabaliukus- teko išmesti unsure.gif Labai mėgau jį, gaila... verysad.gif

user posted image

5) Avon Body Lotion. Tik maniškis buvo Firming (neradau foto) ir kažkokio specialaus vasaros leidimo, todėl vėsinantis (bet vėsinimo ir čia nepastebėjau tongue.gif ). Džiaugiuosi, kad baigiau, nes jau buvo pabodęs dėl didelės 400 ml talpos.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aprilita @ 2010 03 21, 01:23)
Pabaigų metas mano lentynose tęsiasi!  bigsmile.gif


turiu loreal holografini seseli,patinka,geras drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Incredible Me: 21 kovo 2010 - 09:40
user posted image
Atsakyti
siaip ne taip:

user posted image
Atsakyti
Subaigiau:
Lavera kuno losjona vaniles-kokosu kvapo
user posted image

Dr.Hauscha pieneli makiazui valyti ( 2 bonkute po pertraukos. patiko veido valymui,o akiu- nelabai.nuvalo puikiai,bet kazkaip sikart akis pagrauze. naudojant pirma butelaiti to nebuvo).
user posted image

Weleda iris intensyvaus poveikio veido kauke
user posted image

Senteurs de Sad veido kremo su argano aliejum meginuka.labai riebus.tiktu tikrai sausai odai.mano ne tokia biggrin.gif
Atsakyti
Sultry, kaip jums lavera? Kaip kvapas? Ar gerai susigeria?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dezdemona*: 21 kovo 2010 - 14:46
Pabaigiau kazkokias papigiajiskas magic wax vasko juosteles kokju depiliacijai, prastos, tokiu paciu nebepirksiu. Is pigesniuju man geriausios beauty formulas zalioje pakuoteje,bet ju daznai nebuna pas mane parduotuvese doh.gif is brangesniu wax away ir veet, bet stengiuosi pirkt kai nuolaidos yra ax.gif
Atsakyti