Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo

QUOTE(prieblanda @ 2010 03 17, 10:56)
Pastangrėjimas nuo duškės garantuotai neįmanomas. Įmanomesnis dalykas yra laiko mašina biggrin.gif
Šiaip man tai abi tos duškės patinka  rolleyes.gif  Baiginėju kūno prausiklį iš Rasos jautrios serijos, tai po jo kaip tik kurią nors iš tų mėlynųjų ir ruošiuosi pasiimt smile.gif


Nu taiva,kad neimanomas...nuo kremu tai nors jauti ,kad oda sudreikinta svelnesne,tvirtesne... todel ir nesuprantu ,kuo giriama ir kuo skiriasi nuo visu kitu duso zeliu..mano oda kai nesauseja, o dar vistiek naudoju kuno kremus, man ir paprasto muilo menesiui uz lita uztenka, svarbu kvapo malonaus.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2010 03 17, 12:14)



čia turbūt labai jau ne į temą šnekėsim, bet aš asmeniškai negaliu naudot muilo, man oda sausėja iškart. todėl tikrai kai pabandžiau Rasos dušo želė (taip nutiko, kad po ranka papuolė būtent lietuviškas gaminys, o draugas dar pasakė, kad su jūros dumbliais turėtų būti geriau) ir susitvarkiau odą, tai tik ją ir naudoju. nematau kol kas reikalo keist. kiek skaitau, tiek nematau, kad akcentuoja stangrinamąjį poveikį. tiesiog giria želė ir tiek. juk niekas neverčia nieko pirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 03 17, 00:39)
Pabaigiau paakiam
user posted image

Noreciau placiau apie, ar patiko, gerai drekino ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 17 kovo 2010 - 12:26
QUOTE(Almost @ 2010 03 17, 12:44)
čia turbūt labai jau ne į temą šnekėsim, bet aš asmeniškai negaliu naudot muilo, man oda sausėja iškart. todėl tikrai kai pabandžiau Rasos dušo želė (taip nutiko, kad po ranka papuolė būtent lietuviškas gaminys, o draugas dar pasakė, kad su jūros dumbliais turėtų būti geriau) ir susitvarkiau odą, tai tik ją ir naudoju. nematau kol kas reikalo keist. kiek skaitau, tiek nematau, kad akcentuoja stangrinamąjį poveikį. tiesiog giria želė ir tiek. juk niekas neverčia nieko pirkt  biggrin.gif

Zinoma, kad nevercia,tiesiog idomu, kad paprasta duso zele tiek komplimentu susilauke,as nemokeciau ju nei pagirt nei papeikt ,tad ir nusistebedama pasitiksilinau,viskas smile.gif
Atsakyti
user posted image

Nebaigiau, pardaviau, gal kažkams patiks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 03 17, 10:32)
galit bandyt su šilko ar koks ten kitas, drėkinantis berods. jis baltas ir kvepia švelniau  smile.gif

man patinka tastruputi sintetinis kvapukas,pasiilgau tokiu po keliu is eiles nat.duskiu smile.gif

QUOTE(dilgelyt @ 2010 03 17, 13:14)
Nu taiva,kad neimanomas...nuo kremu tai nors jauti ,kad oda sudreikinta svelnesne,tvirtesne... todel ir nesuprantu ,kuo giriama ir kuo skiriasi nuo visu kitu duso zeliu..mano oda kai nesauseja, o dar vistiek naudoju kuno kremus,  man ir paprasto muilo  menesiui uz lita uztenka, svarbu kvapo malonaus.

as tai giriu tik del kvapo,nes irgi stangrinimu netikiu smile.gif
Atsakyti
Baigesi CVS nagu lako valiklis - pirkau ji del to, kad daug ir pigu (na cia visokiems pavalymams kai ne nagus valyt tenka, bet teko ir nagucius kelis kartus nusivalyt ir labai patenkinta likau).
Atsakyti
Subaigta:
Rasa drėkinamasis kremas jautriai odai - labai patiko, tikrai dar kada kartosiu, gerai drėkino, lengvai tepas, neriebina odos.
user posted image
Dar gal liko pora lašelių, bet šiaip jau baigės:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2010 03 19, 16:08)
Subaigta:
Rasa drėkinamasis kremas jautriai odai - labai patiko, tikrai dar kada kartosiu, gerai drėkino, lengvai tepas, neriebina odos.
[img]
Dar gal liko pora lašelių, bet šiaip jau baigės:


kaip pasta? patiko? kartosit? smile.gif
Atsakyti
user posted image

nors visai nieko, į jo vietą:
user posted image

drieziuxx, nors ne man klausimas adresuotas, bet man ta pasta patinka, stebuklų nedaro, dantys ne kaip perlai, bet man viena iš geriausių ax.gif
Atsakyti
Pabaigiau, po kol kas nekartosiu, nes jau pradėjau kitą, bet ateityje, manau, kartosiu, nes tikrai gerai nuvalo dantis, nors skonis ne pats maloniausias 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2010 03 16, 15:32)
cia  eco cert sertifikuotas dezodorantas?  ax.gif Ar jis be aliuminio drusku? Ar geras, kiek kainuoja ir kur pirktas? ax.gif  4u.gif  4u.gif

Taip, eco cert, natūralus, be aliuminio druskų smile.gif Ar labai gerai apsaugo nežinau, nes neturiu problemos dėl prakaitavimo, man buvo geras ir labai patiko, dabar Elizabeth Arden naudoju, tai jaučiasi skirtumas, Arden vistik schmoll.gif Yra pirkti visur, kur Biotherm pardavinėja, o pas mus kaina apie 70Lt

Baigėsi Sally Hansen lako valiklis, niekur neberandu jų pirkti unsure.gif
user posted image
Atsakyti