Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio erozijos ir gastritas

Inesa pasakyk ar pades tau arbatos Jadvygos smile.gif eisiu iesko alijosiaus sulciu pirkti o gal taip pat veiktu ir aloe vera kapsules??
Atsakyti
QUOTE(a.inesa @ 2009 11 17, 12:04)
alyvuogiu aliejaus gerdavau vakare pries miega, nepadejo, gal semenu gerti? reiks pabandyti nevalgius isgerti.
aha, pastebejau ir as, kai medu su siltu vandeniu ar karstu geri, labai gerai, o nuo salto varianto kyla rugstis. Geras, tas pats dalykas, nuo temperaturos skirtumo kitaip veikia blink.gif  bigsmile.gif
man skausmas aprimo, tik dar valgau kose, lengva maista, rugstis nori kilti. Vakare raniberl geriau.
ryte alijosiaus sulciu su medum ir vandeniu isgeriu, sako zaizdas gydo, gal jis man ir padeda, nors dar tik tris rytus geriau blush2.gif



Šiaip alyvuogių aliejus nieko neduoda nuo skrandžio problemų. O medų dėti į karštesnį nei 40 laipsnių temepratūros vandenį nerekomenduotina - dingsta visos naudingos savybės.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2009 11 17, 15:10)
Šiaip alyvuogių aliejus nieko neduoda nuo skrandžio problemų. O medų dėti į karštesnį nei 40 laipsnių temepratūros vandenį nerekomenduotina - dingsta visos naudingos savybės.

as medaus isvis i skysti nededu, imu su sauksteliu po truputi i burna ir uzsigeriu arbata, man thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(lucero @ 2009 11 17, 14:55)
Inesa pasakyk ar pades tau arbatos Jadvygos smile.gif eisiu iesko alijosiaus sulciu pirkti o gal taip pat veiktu ir aloe vera kapsules??

zinokit man super suveike ta Jadvygos arbatele bigsmile.gif isgeriau pavalgiau kaip zmogus, nuo kazko lyg norejo rugstis kilt, as vel tos Jadvygos ikaliau ir praejo smile.gif prisiplikiau puodus dabar arbatu, vyrui nuo putimo, mazajai,kad stipri butu smile.gif o sau dvi pirkau- nuo skrandzio ir zarnyno peristaltikai gerinti, tai siandien tokia uzsiplikiau, gersiu, paziuresiu kas bus smile.gif
butinai parasysiu lucero, kaip toliau jos mane veikia mirksiukas.gif
ir dar alijosiaus su medum ryte ant tuscio skrandzio gurkstelnu.
Nezinau ar sutapimas, ar man cia tos liaudiskos priemones padeda, zinokit akyse sviesiau, kad vien koses valgyt nereikia. Aisku ziuriu dabar ka valgau, bet jau po truputi nusizengiu ziauriai dietai, vakar baltos tirpios kavos geriau ir sokolado valgiau blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a.inesa: 18 lapkričio 2009 - 10:48
QUOTE(a.inesa @ 2009 11 18, 11:45)
Aisku ziuriu dabar ka valgau, bet jau po truputi nusizengiu ziauriai dietai, vakar baltos tirpios kavos geriau ir sokolado valgiau  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Juokas mane ima, visos tų saldumynų negali atsisakyti biggrin.gif Aš labai šauniai saldumynus pakeičiau vaisiais smile.gif Bet va-kavos, tai siaubingai sunku atsisakyti. Tiesiog negaliu ir viskas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 11 18, 12:05)
Juokas mane ima, visos tų saldumynų negali atsisakyti  biggrin.gif  Aš labai šauniai saldumynus pakeičiau vaisiais smile.gif Bet va-kavos, tai siaubingai sunku atsisakyti. Tiesiog negaliu ir viskas  blush2.gif

tai tu saunuole, kad be saldumynu gali, tau medalis wub.gif 4u.gif o as negaliu, man is prigimties padidintas noras saldymynams islikes. Kai negalejau valgyti tai medu rijau kaip meskinas blush2.gif aisku dabar jau daug sveikiau gaminu maista, ant garu verdu ir kosiu daug visokiu makaluoju ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a.inesa: 19 lapkričio 2009 - 09:05
QUOTE(a.inesa @ 2009 11 19, 10:02)
tai tu saunuole, kad be saldumynu gali, tau medalis wub.gif  4u.gif o as negaliu, man is prigimties padidintas noras saldymynams islikes. Kai negalejau valgyti tai medu rijau kaip meskinas blush2.gif aisku dabar jau daug sveikiau gaminu maista, ant garu verdu ir kosiu daug visokiu makaluoju ax.gif

Tai va, tu šaunuolė, kad košes valgai thumbup.gif O aš į košę net pažiūrėti negaliu. Prisimenu kaip sunku buvo, kai gulėjau ligoninėj, o ten du-tris kartus per dieną košę atnešdavo doh.gif Pamakaluoji šaukštu, paknibinėji ir atseit jau pavalgius smile.gif Daugybė gydytojų sakė, kad sveika, kad valgyčiau, bet... blush2.gif
Šiaip ir medaus aš nemėgstu, tai nelabai norom pavartoju smile.gif Na , ryt pamatysiu ar kiek padėjo visi tie gydymo būdai, ar taip ir liko tos erozijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 11 19, 10:54)
Tai va, tu šaunuolė, kad košes valgai   thumbup.gif  O aš į košę net pažiūrėti negaliu. Prisimenu kaip sunku buvo, kai gulėjau ligoninėj, o ten du-tris kartus per dieną košę atnešdavo  doh.gif  Pamakaluoji šaukštu, paknibinėji ir atseit jau pavalgius smile.gif Daugybė gydytojų sakė, kad sveika, kad valgyčiau, bet...  blush2.gif
Šiaip ir medaus aš nemėgstu, tai nelabai norom pavartoju smile.gif Na , ryt pamatysiu ar kiek padėjo visi tie gydymo būdai, ar taip ir liko tos erozijos  ax.gif

eisi ryt slanga???????? oi uzjauciu, mergyt ir SEKMES, kad tik butu uzgije 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
o kosiu ir as nenoriu, ale prisiverciu kazkaip dar, tik kazin ar ilgai, vakar net sriubos pieniskos prisiviriau, pirma karta gyvenime ir VALGIAU, tai vyras grizes akis ispute blink.gif, biggrin.gif kas cia per meniu pasikeitimai, to nera buve, kose, garuose virtos vistienos kepeneles, pieniska sriuba. CIRKAI tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a.inesa: 19 lapkričio 2009 - 11:42
QUOTE(a.inesa @ 2009 11 19, 12:39)
eisi ryt slanga???????? oi uzjauciu, mergyt ir SEKMES, kad tik butu uzgije 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
o kosiu ir as nenoriu, ale prisiverciu kazkaip dar, tik kazin ar ilgai, vakar net sriubos pieniskos prisiviriau, pirma karta gyvenime ir VALGIAU, tai vyras grizes akis ispute blink.gif, biggrin.gif  kas cia per meniu pasikeitimai, to nera buve, kose, garuose virtos vistienos kepeneles, pieniska sriuba. CIRKAI tongue.gif  biggrin.gif

Ačiū,a.inesa 4u.gif
Taip ryt, reiks ryti šlangą doh.gif Pilnai užgiję turbūt nebus, bet tikiuosi bent pagerėjimo kažkokio smile.gif
Linksma man tavo postus skaityti biggrin.gif Sakai vyras amo neteko biggrin.gif
Šiaip košių yra ir skanių, neseniai buvau pas brolį svečiuose ir maitinau jo mažiukę, tai paragavau, kad tikrai jos skanios(o ir pagaminamos labai greitai, tik karštu vandenuku užpylei ir viskas). Tik aš neprisiruošiu tokios nusipirkti, o jei ir nusipirkčiau, tai gulėtų nepaliesta tikriausiai blush2.gif Man visokie daržovių/mėsos troškiniai žymiai labiau patinka ax.gif Aš tokia prie mesėėdžių labiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 11 19, 13:02)
Ačiū,a.inesa 4u.gif
Taip ryt, reiks ryti šlangą  doh.gif Pilnai užgiję turbūt nebus, bet tikiuosi bent pagerėjimo kažkokio  smile.gif
Linksma man tavo postus skaityti  biggrin.gif  Sakai vyras amo neteko  biggrin.gif 
Šiaip košių yra ir skanių, neseniai buvau pas brolį svečiuose ir maitinau jo mažiukę, tai paragavau, kad tikrai jos skanios(o ir pagaminamos labai greitai, tik karštu vandenuku užpylei ir viskas). Tik aš neprisiruošiu tokios nusipirkti, o jei ir nusipirkčiau, tai gulėtų nepaliesta tikriausiai  blush2.gif  Man visokie daržovių/mėsos troškiniai žymiai labiau patinka  ax.gif  Aš tokia prie mesėėdžių labiau  blush2.gif

wub.gif wub.gif wub.gif ačiū, kad pagyrei wub.gif kad smagu mane skaityti lotuliukas.gif , siaip esu labai linksma, tik tos ligos i nevilti varo kai uzpuola.
o kosyciu tai as tu skaniu esu ir prisipirkus kur tik uzplikai ir valgai, i darba nesuosi net ax.gif
reiks ir man kokius darzovinius, mesinius troskiniu gaminti, ir vyrui ir pupai bus gerai. Tik kai labai skaudejo, tai net morkos troskintos netiko.
pasidalink kokiu skaniu receptuku, gal ir as ka nors islausiu blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a.inesa: 19 lapkričio 2009 - 13:36
QUOTE(a.inesa @ 2009 11 13, 19:04)
as geriu tik raniberl dabar, bet jauciu tokio gydymo neuzteks.
girdejau kazkoki recepta apie biciu piki su spiritu ir kita varianta topoliu pumpurus su spiritu.
gal kas bandet?

sveikutes wink.gif priimkit ir mane i savo buri .as taip pat turiu beda su skrandziu ir esu visai jauna doh.gif doh.gif ryjau zarna, tai pasake kad gastritas ir tulzies sulciu per daug patenka i skrandi, uzdegimas skrandzio.. israse omeprazol ir raniberl.
snekejot apie biciu piki, tai mano MB ir jo tetis bande, ir tetis issigyde o MB dar gydosi.. tik tas biciu pikis labai apsivelia, pvz apie sauksta.. nes reik ipilt i valgomaji sauksta ir td i stikline su vandeniu, ir labai burnoj viskas apsivelia, gerciau ir as ta biciu piki, bet jis labai aspivelia, o as su breketais tai negaliu gert doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justyte**: 19 lapkričio 2009 - 14:28
QUOTE(a.inesa @ 2009 11 19, 14:36)
wub.gif  wub.gif  wub.gif ačiū, kad pagyrei wub.gif kad smagu mane skaityti lotuliukas.gif , siaip esu labai linksma, tik tos ligos i nevilti varo kai uzpuola.
o kosyciu tai as tu skaniu esu ir prisipirkus kur tik uzplikai ir valgai, i darba nesuosi net ax.gif
reiks ir man kokius darzovinius, mesinius troskiniu gaminti, ir vyrui ir pupai bus gerai. Tik kai labai skaudejo, tai net morkos troskintos netiko.
pasidalink kokiu skaniu receptuku, gal ir as ka nors islausiu blush2.gif  lotuliukas.gif

Oho, keista, kad morkytės netiko smile.gif
Aš labiausiai mėgstu paukštieną-vištieną ir kalakutieną, tai didžiausią dalį raciono ši mėsytė ir sudaro. Na ir kartą-du per savaitę žuvį valgau.
O vištieną darau būna su ryžiais(ale plovą), troškinu su įvairom daržovėm, kai labiau tingiu galvoti, tai įdedu morkytę, bulvytę, kopūsto ir su vištiena valgau smile.gif Kitais kartais, kad būtų įvairiau-valgau su pupelėmis, arba kalafijorais/briuselio kopūstais/brokoliais.
Nors atseit man negalima jokių ankštinių daržovių ir kopūstų visokių, bet kad man jie tinka, tai ir valgau rolleyes.gif Šiaip dažnai ir vieną vištieną/kalakutieną pasitroškinu ir valgau su virtomis bulvėmis/bulvių koše+ šviežios,nuluptos daržovės smile.gif
Mums ir sriubytės sveika labai rolleyes.gif Tik kad ne kasdien yra laiko prisivirti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 11 19, 13:56)
Oho, keista, kad morkytės netiko smile.gif
Aš labiausiai mėgstu paukštieną-vištieną ir kalakutieną, tai didžiausią dalį raciono ši mėsytė ir sudaro. Na ir kartą-du per savaitę žuvį valgau.
O vištieną darau būna su ryžiais(ale plovą), troškinu su įvairom daržovėm, kai labiau tingiu galvoti, tai įdedu morkytę, bulvytę, kopūsto ir su vištiena valgau smile.gif Kitais kartais, kad būtų įvairiau-valgau su pupelėmis, arba kalafijorais/briuselio kopūstais/brokoliais.
Nors atseit man negalima jokių ankštinių daržovių ir kopūstų visokių, bet kad man jie tinka, tai ir valgau  rolleyes.gif  Šiaip dažnai ir vieną vištieną/kalakutieną pasitroškinu ir valgau su virtomis bulvėmis/bulvių koše+ šviežios,nuluptos daržovės smile.gif
Mums ir sriubytės sveika labai  rolleyes.gif  Tik kad ne kasdien yra laiko prisivirti  blush2.gif

o as tai pupeliu negaliu valgyti man blogai zarnynui nuo ju, ir apie baltaguzi kopusta negraziu dalyku skaiciau tiems kieno skrandis jautrus, kazkokias negeras lasteles jis skatina gamintis.
bet kokia tu sveikuole-briuselio kopustai ir brokoliai man fe kaip neskanu, kaka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ale reiks kazka valgyt.
as burokelius virtus valgau, man jie gerai ir morkas dabar jau galiu, tai reiks ka prisigalvot.

Papildyta:
justyte**, junkis prie musu, mielai priimam. Norejau parasyt, SVEIKA ATVYKUS, bet, kad nesveikos esam rolleyes.gif tongue.gif
as to pikio dar nebandziau, zinokit man super tas alijosius su medum ir Jadvygos arbata, jau beveik pasveikau, pfu pfu pfu, kad ji kur...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a.inesa: 19 lapkričio 2009 - 15:36