Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio erozijos ir gastritas

Nu ka Sveikutes, pasidariau tyrima endoskopini gyditojas sake skrandis sveikas, grazios spalvos vienu zodziu nieko nerado, bet as vistiek jauciu skausma skrandzio srytije, apetito neturiu, valgau dziuveselius su arbata,jogurtus,bananus, atpratau nuo silto maisto, gal man skrandis susitraukes ir ka uzvalgau nedauk man skauda lyg akmeni buciau praryjusi ,ir daugiau visa diena nieko nebevalgau nuo to skausmo, gal kas galit patarti kaip pripratinti skrandi prie normalaus silto maisto ?gal kurios esate buvusios susidurusios su tokia situacija ? nezinau net ka daryti , gal kokiu vaistuku nusipirkti skatinanciu apetita ar virskinimo fermentu ? kad pavalgiusi neskaudetu ? laukiu jusu patarimu
Atsakyti
QUOTE(labaryta @ 2011 07 22, 11:22)

4u.gif man buvo panašiai su maistu, tik pas man diagnozė buvo - dvylikapirštės opa smile.gif, na, nesvarb - negali būti toks jausmas ir "viskas visur gražu", ieškokit toliau priežasties ax.gif . beja, įpratau kartas nuo karto gerti gerųjų bakterijų kursus - labai pagerina savijautą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2011 07 22, 11:01)
4u.gif  man buvo panašiai su maistu, tik pas man diagnozė buvo - dvylikapirštės opa smile.gif, na, nesvarb - negali būti toks jausmas ir "viskas visur gražu", ieškokit toliau priežasties  ax.gif . beja, įpratau kartas nuo karto gerti gerųjų bakterijų kursus - labai pagerina savijautą  mirksiukas.gif



Na nebezinau kur ka beieskoti, va siandiena uzvalgiau pusryciams du surelius ir iki dabar nekaip jauciuosi kazkas ten dedas skrandzio srityje sad.gif nieko apsoliuciai uzvalgyti nenoriu nes blogai jauciuosi g.gif
Turiu geruju bakteriju reikes nuo rytojaus pavartoti bigsmile.gif
Bet kaip susigrazinti ankstyvaji apetita ?ir kaip pripratinti skrandi prie normalaus maistelio, reiketu su vaisteliu pagalba nes tik uzvalgau ir jauciu akmeni ir skausma sad.gif jau beveik metus laiko taip kankinuosi ,nezinau prie ko tai prives g.gif
Atsakyti
QUOTE(labaryta @ 2011 07 22, 10:32)
Na nebezinau kur ka beieskoti, va siandiena uzvalgiau pusryciams du surelius ir iki dabar nekaip jauciuosi kazkas ten dedas skrandzio srityje sad.gif nieko apsoliuciai uzvalgyti nenoriu nes blogai jauciuosi g.gif
Turiu geruju bakteriju reikes nuo rytojaus pavartoti bigsmile.gif 
Bet kaip susigrazinti ankstyvaji apetita ?ir kaip pripratinti skrandi prie normalaus maistelio, reiketu su vaisteliu pagalba nes tik uzvalgau ir jauciu akmeni ir skausma sad.gif jau beveik metus laiko taip kankinuosi ,nezinau prie ko tai prives  g.gif

pas mane kazkas panasaus, man nuo viso maisto bloga, pykina,negaliu visiskai nieko valgyti, diagnoze istyrus skrandi buvo silpnas uzdegimas, zodziu daktaro nuomone galima sakyti sveika,dabar gristu i Letuva vel tyrimams, eisiu pas kita gydytoja, seimos daktare sake kad gali buti ir tulzs,nes jauciu daznai kartuma, vargstu jau ir apie metus, buvo dienu kad negaledavau net padirbti,dar siek tiek geriau,bet kas is to, labai mazai valgau ''stipraus'' maisto, to pasekoje vitaminu trukumas organizme,mazakraaujyste,svoris nukrito,o ka jau kalbeti apie kuokstais slenkancius plaukus. as siulyciau kur nors kitur dar pasikonsultuoti, ta ir as darysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Nagi gal kas turite kokiu efektyviu patarimu kaip pripratinti skrandi prie normalaus maisto ? as visai mazai valgau 8 valanda ryto pavalgau ir visa diena jauciuuosi soti ,tiesiog neprijama skrandis maisto kelis kasnius nurynu ir bloguma jauciumana seimos gyd atostogose negaliu kreiptis pas ja.Gal kokiu efektyviu vaistu zinote ? padekite
Atsakyti
QUOTE(labaryta @ 2011 07 23, 09:18)
Nagi gal kas turite kokiu efektyviu patarimu kaip pripratinti skrandi prie normalaus maisto ? as visai mazai valgau 8 valanda ryto pavalgau ir visa diena jauciuuosi soti ,tiesiog neprijama skrandis maisto kelis kasnius nurynu ir bloguma jauciumana seimos gyd atostogose negaliu kreiptis pas ja.Gal kokiu efektyviu vaistu zinote ? padekite


Sveikutė, eik būtinai pas kita daktarą pasikonsultuot, pažiūrėk kokį gerą prifesorių išsirink ir nejuokauk, aišku, kad kažkas yra netvarkoj, aš pati praėjau 3 daktarus kol papuoliau pas gerą profesorių, kuris ir sugebėjo rasti kas negerai yra, dabar sveika jo dėka esu, nelauk ir nebandyk pati su savim ekspermentuot, ieškoti kažkokių kitų būdų pripratint skranduką...skauda vadinas yra negerai. Sėkmės didžiausios 4u.gif
Atsakyti
Na eisiu kita savaite uzsiregistroti popirma pas savo seimos gyd, nes nezinau kur kreiptis , o jei jums yra buve tokia situacija kaip pavyko pripratinti skranduka prie maisto ? ir aplamai ar pavyks jy pripranti ir gyventi pilnaverti gyvenima? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(labaryta @ 2011 07 23, 15:25)
Na eisiu kita savaite uzsiregistroti popirma pas savo seimos gyd, nes nezinau kur kreiptis , o jei jums yra buve tokia situacija kaip pavyko pripratinti skranduka prie maisto ? ir aplamai ar pavyks jy pripranti ir gyventi pilnaverti gyvenima? verysad.gif


Žinokit ir man panašiai buvo.Labai daug gyd perėjau irgi skrandis tik truputi uždegimiškas.Vaistai nuo rūgštingumo nepadeda.Labiausiai man psichiatras padėjo(pradėjau viską valgyti,nuotaika pagerėjo nors tą griaužimą jaučiu kas dieną. Čia truputi apie tai.

Psichosomatiniai sutrikimai. Šių sutrikimų požymis yra nuolatiniai fiziniai nusiskundimai, kartu bandant nustatyti ligą pastoviai atliekami medicininiai diagnostiniai tyrimai, kurių rezultatai dažniausiai yra geri ar nedaug pakitę ir niekaip neįtakoja sutrikimo eigos. Nežiūrint to, pacientas gali reikalauti kad jam būtų atliekami vis naujesni ir sudėtingesni tyrimai. Simptomai gali pasireikšti bet kurioje kūno vietoje ar organizmo sistemoje, tačiau dažniausiai būna:

- virškinamajame trakte – „Skrandžio neurozė“ (skausmas, raugėjimas, vėmimas, pykinimas, kartumas burnoje), viduriavimas, pilvo pūtimas

- Patologiniai pojūčiai odoje (niežėjimas, deginimas, dilgčiojimas, aptirpimas, sausumas ir kt.)

- „širdies neurozė“ – širdies plakimas, prakaitavimas, paraudimas, drebulys, silpnumas, svaigimas

- Padažnėjęs kvėpavimas ir kosulys.

- Nuolatiniai skausmai, deginimas, sunkumas ar įtampa, pūtimo, ištempimo bei kitokie sunkiai nupasakojami pojūčiai galūnėse ar atskirame organe.

- dažnai kartu būna menstruacijų bei seksualiniai sutrikimai.
Atsakyti
Noreciau suzinoti, er esat vartojusios PANGROL 10000 Kasos fermentu ,ir kaip tie vaistukai ar padejo jums ?man gyd israse ju pavartoti kelias savaites, nes as neturiu apetita ir pavalgau pusrycius ir jauciosi visai dienai soti ,kartai jauciu negeruma pavalgiusi, ar jie padetu ? smile.gif
Atsakyti
Laba diena,
Jungiuosi ir aš prie bijoklių blush2.gif Bijau aš to skrandžio tyrimo swoon.gif Nesu gyvenime rijusi tos žarnos cool.gif MV darė praeitais metais tyrimą, tai ir aš kartu bijojau. Rado tą bakteriją, tai gėrė vaistukus, vėliau vėl turėjo eiti išsitirti, ar viskas gerai, bet taip ir nebenuėjo. Dabar geriam abu sultis alavijo, mums rekomendavo ir gydytoja thumbup.gif Tai galvoju praeis ir be to tyrimo viskas smile.gif Alavijo sultys normalizuoja ir skrandžio rūgštingumą, skatina gijimą ir apsaugo gleivinę thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti