Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita.........

Man kai pablogejimas tai nuolat pakoseju,jau nebekreipiu demesio i tai...
Tai va,buvau siandien poliklinikoj,pasiemiau nedarbinguma,o paskui nuvaziavau i Grybo gatve uzsirasiau FGS',taigi,ryt 9h vaziuosiu zarnos ryt su narkoze doh.gif kainuos aisku,bet issitirti gi reikia,jau senai daryta bebuvo.Parasysiu po to kaip sekesi ir ka rado (tikiuosi,kad nieko baisaus ir neras ir kad man cia nuo pervargimo visi "dziaugsmai").
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 24, 20:39)
sveikos, o jus prie sios ligos labai smarkiai kosejat? as tikrai smrakiai ne tik ryte nakti bet ir paprastai diena, net nezinau gal cia man jau nebe del refliukso toks kosulys 4u.gif

Mane taip pat vargina kosulys.. Dazniausiai jauciu toki dirginima po valgio ar atsigulus ant pilvo, kaip kazkada sakiau tarytum stemple virpa kaip styga. Tikrai nemalonus pojutis, tuomet stengiuosi pajudeti o nesedeti..
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 24, 20:31)
na bet taip ilgai jau koseju, slogos nera, tai jei paprastas kosulys turbut jau butu praejes, o koset pradejau 2 dienos po to kai jau vaistus vartot omepozol pradejau, tai atrodo jau vaistus vartot  pradejau, bloget neturetu, o cia dar kosulys doh.gif


koseju ir as, ir dar su tokiomis skreplemis, kol neatkosau tol nepraeina doh.gif uzgeriu silto vandens tada apsimalsina doh.gif

QUOTE(denaxa @ 2010 01 25, 10:40)
Man kai pablogejimas tai nuolat pakoseju,jau nebekreipiu demesio i tai...
Tai va,buvau siandien poliklinikoj,pasiemiau nedarbinguma,o paskui nuvaziavau i Grybo gatve uzsirasiau FGS',taigi,ryt 9h vaziuosiu zarnos ryt su narkoze doh.gif kainuos aisku,bet issitirti gi reikia,jau senai daryta bebuvo.Parasysiu po to kaip sekesi ir ka rado (tikiuosi,kad nieko baisaus ir neras ir kad man cia nuo pervargimo visi "dziaugsmai").


didziausios sekmes
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 01 25, 10:40)
Man kai pablogejimas tai nuolat pakoseju,jau nebekreipiu demesio i tai...
Tai va,buvau siandien poliklinikoj,pasiemiau nedarbinguma,o paskui nuvaziavau i Grybo gatve uzsirasiau FGS',taigi,ryt 9h vaziuosiu zarnos ryt su narkoze doh.gif kainuos aisku,bet issitirti gi reikia,jau senai daryta bebuvo.Parasysiu po to kaip sekesi ir ka rado (tikiuosi,kad nieko baisaus ir neras ir kad man cia nuo pervargimo visi "dziaugsmai").

cia jus privaciai eisi a r ne? kokia kaina privaciai darant sia procedura? o kodel su narkoze ji? ten kazkaip kitaip ji daroma?
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 25, 17:39)
cia jus privaciai eisi a r ne? kokia kaina privaciai darant sia procedura? o kodel su narkoze ji? ten kazkaip kitaip ji daroma?


Lygiai ta pati procedura,tik as turiu beda-stemple labai spazmuoja nuo menkiausio prisilietimo ir jokie ten kvepavimai nepadeda,ir po pirmo tyrimo poliklinikoj sakiau daugiau niekad niekad... schmoll.gif kazkur anksciau jau rasiau kaip man ten prastai buvo,o ir skausmas koks,ir po to dar kelias dienas,net valgyt nieko negalejau,stemples spazmas ir viskas atgal doh.gif O ir ka ten gali normaliai apziureti jei guliu ir tampausi be perstojo blush2.gif doh.gif Tai vat sakiau sumokesiu ir issitirsiu normaliai,bet irgi tos narkozes baisoka (bijau kad galiu keiktis busdama ar kokiu nesamoniu pripliurpti blush2.gif )O kaina tai kosmosas blink.gif 200lt pats tyrimas,narkoze priklausomai nuo vaistu 100-150lt,nu ir dar ten toliau priklausys nuo to ka ras ar neras doh.gif
Atsakyti
Sveikos seniai pas jus bebuvau, bet kažkaip imu jus mergaitės prisiminti. Matau Malibu nicką pakeitei smile.gif Man buvo juodas pablogėjimas, nes mažutė mano vos neužduso, tai po kelių jos operacijų, vos daropojau iki daktarės, niu kol gėriau vaistus lyg ir nieko, bet dabar tai nieko gero. Nesuprantu kas yra, bet žinokit po pietų negaliu išbūti ilgiau nei tris val. nevalgius, taip ima skrandis tampytis ir prasideda rauguliai+kosuliai. Atrodo burna neužsičiaupia. Taip bloga pasidaro kol iš darbo parvažiuoju tai visai ligoniu pasijuntu. Ir nors tam tarpe suvalgau kažką nedaug, niu nežinau. Ir man nuo raugulio žiauriai kutena gerklę, ar jums taip yra? Lyg trachėją pastoviai dirgintų. Bet ir MB kažkoks pablogėjimas. Galvoju gal mums nuo nervų viskas. Gal stogą reikia tvarkyt? Pasiguodžiau. O kai pagalvoju apie skrandžio tyrimą tai vymdo iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 01 25, 10:40)
ryt 9h vaziuosiu zarnos ryt

sekmes tau ir lauksim pasirodant su naujienomis. spaudziu abu kumstukus, kad viskas butu gerai wub.gif

QUOTE(Giedre.vs @ 2010 01 25, 21:33)

O Dievuleliau, kokie isbandymai jusu seima uzklupo. Stiprybes jums visiems. linkiu, kad po siu baisiu isgyvenimu greiciau viskas stotu i savo vezes.
o kas buvo nutike, jei gali papasakok, nors turbut nesinori apie tai kalbeti. man su maziuku yra buve, kad vos atpumpavo nuo laringito, ta naktis buvo baisiausia man ir dar svetimam mieste, vienai ir su pasakymu " kai visai nustos kvepuoti, pakvieskit". toks abejingumas isvis i nevilti vare unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 01 25, 20:09)
Lygiai ta pati procedura,tik as turiu beda-stemple labai spazmuoja nuo menkiausio prisilietimo ir jokie ten kvepavimai nepadeda,ir po pirmo tyrimo poliklinikoj sakiau daugiau niekad niekad... schmoll.gif kazkur anksciau jau rasiau kaip man ten prastai buvo,o ir skausmas koks,ir po to dar kelias dienas,net valgyt nieko negalejau,stemples spazmas ir viskas atgal doh.gif O ir ka ten gali normaliai apziureti jei guliu ir tampausi be perstojo blush2.gif  doh.gif Tai vat sakiau sumokesiu ir issitirsiu normaliai,bet irgi tos narkozes baisoka (bijau kad galiu keiktis busdama ar kokiu nesamoniu pripliurpti blush2.gif )O kaina tai kosmosas blink.gif 200lt pats tyrimas,narkoze priklausomai nuo vaistu 100-150lt,nu ir dar ten toliau priklausys nuo to ka ras ar neras doh.gif

atsiprasau neskaiciau visu temu tai matyt praleidau, kodel manai kad keisksis smile.gif ar taip jau kada buvo biggrin.gif man ir viena kart teko trumpai narkoze gauti, na bet net nepagalvojau apie tai biggrin.gif atrodo nieko nepliurpiau
dabar kai ziuriu ka valgau ir po daug maziau bet dazniau tai atrodo visa diena jauciuos nedavalgius normaliai ir visa laika tik ir galvoju apie maista, burna neuzsidaro doh.gif
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=534455
Paskaityk ten pabaigoj rašiau apie tai kas buvo mums.
Papildyta:
Šiandien kažkaip geriau man, bet visumoj durna diena: darbe nieko gero nepadariau tik šefo kliedesių klausiau, dar valgykloj privalgiau ryškiai ne pirmos jaunystės maisto, o namo grįždama nusilaužiau kulną doh.gif
Ar jums nuo raugulio gerklių nekutena?
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2010 01 26, 16:14)
Ar jums nuo raugulio gerklių nekutena?

man ne, tik nuo labai dazno, kai kartojasi kas kelias sekundes, dustu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2010 01 26, 16:14)
http://www.supermama...howtopic=534455
Paskaityk ten pabaigoj rašiau apie tai kas buvo mums.
Papildyta:
Šiandien kažkaip geriau man, bet visumoj durna diena: darbe nieko gero nepadariau tik šefo kliedesių klausiau, dar valgykloj privalgiau ryškiai ne pirmos jaunystės maisto, o namo grįždama nusilaužiau kulną doh.gif
Ar jums nuo raugulio gerklių nekutena?


as tai neraugeju tfu tfu, bet va kai ilgiau gerkle paskausta tai jauciu kad kutena doh.gif
kazi kaip denaxai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reniss: 26 sausio 2010 - 17:32
QUOTE(Reniss @ 2010 01 26, 18:29)
as tai neraugeju tfu tfu, bet va kai ilgiau gerkle paskausta tai jauciu kad kutena doh.gif
kazi kaip denaxai g.gif

Jo man nuo dažno raugulio taip būna. Įdomu, kaip jai?
Atsakyti