Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita.........

QUOTE(*Malibu* @ 2009 12 08, 18:22)
tai dar karta irodo, kad gerl saknys centrineje nervu sistemoje ir jei neimanoma kazkaip paciam to sutvarkyti, tai gydyti reikia nuo ten pradet  rolleyes.gif
o man dazniausiai priesingai, kol stresas gerai, kai tik viskas nurimsta ir dusioje svente, tai ir prasideda bedos bedeles  lotuliukas.gif  as visad kaip ufonautas buvau  lotuliukas.gif


oho, tai tau pasiseke, nes streso visur pilna biggrin.gif o ramiam isbuti oho kaip sunku doh.gif
Atsakyti
sveikutes
kaip begyvenat pries sventes ax.gif
man asirodo bronhitas, nu ir kas per velnias kaip ziema taip kimba doh.gif
Atsakyti
Geru Naujuju Metu, daug daug sveikatytes ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites,

Kaip begyvenat? Kaip sventes praejo - ar be pasekmiu skrandukui?
Kaip tau, Reniss, bronchitas ar jau praejo?
Kaip tau Malibu reikaliukai?

Atsakyti
QUOTE(Austejyte @ 2010 01 12, 19:15)
Sveikos, mergaites,

Kaip begyvenat? Kaip sventes praejo - ar be pasekmiu skrandukui?
Kaip tau, Reniss, bronchitas ar jau praejo?
Kaip tau Malibu reikaliukai?

labuka, temuke apmire, o tai turetu reiksti visuotini pagerejima imant ne individualiai, o visas mus kartu. Sventes pas mane nelabai skyresi nuo standartiniu dienu, nelabai ir jutau ju, skrandukas negavo jokios papildomos apkrovos nei iprastai, per naujus maziukas gan sunkiai atkrito, bet ir greit pasveiko. mano gyvenime dabar sunkiausias periodas, tikiuosi sveikatai neitakos, nors nervai tai ohoho kencia, bet kolkas pasekmiu stempleje nejauciu. gali buti kad gyvenama vieta Vilniuje iskeisim i Palangos miesteli kur ore daug juodo ir raminantis juros osimas blush2.gif tai savotiskas begimas ir kartu problemos sprendimas. tik va bijau kad ten darbelio tikrai galiu negaut niekad unsure.gif tokiu atveju tektu patikrinti ka sugebu kitaip smile.gif
tai tiek ziniu is mano fronto, bukit sveikos mergytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 13, 13:23)
labuka, temuke apmire, o tai turetu reiksti visuotini pagerejima imant ne individualiai, o visas mus kartu. Sventes pas mane nelabai skyresi nuo standartiniu dienu, nelabai ir jutau ju, skrandukas negavo jokios papildomos apkrovos nei iprastai, per naujus maziukas gan sunkiai atkrito, bet ir greit pasveiko. mano gyvenime dabar sunkiausias periodas, tikiuosi sveikatai neitakos, nors nervai tai ohoho kencia, bet kolkas pasekmiu stempleje nejauciu. gali buti kad gyvenama vieta Vilniuje iskeisim i Palangos miesteli kur ore daug juodo ir raminantis juros osimas  blush2.gif  tai savotiskas begimas ir kartu problemos sprendimas. tik va bijau kad ten darbelio tikrai galiu negaut niekad  unsure.gif  tokiu atveju tektu patikrinti ka sugebu kitaip smile.gif
tai tiek ziniu is mano fronto, bukit sveikos mergytes  4u.gif


Nepergyvenk, SoftSkin, Palanga labai netoli Klaipedos, tai darbuka ten tikrai turetum rasti smile.gif Dabar daug kas taip vazineja mirksiukas.gif
Svarbiausia, rupinkis sveikatyte ir viskas bus liuks thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Austejyte: 15 sausio 2010 - 16:18
sveikutes
na kaip ir ismasazavo man ta bronhita, nu niekaip nesuprantu kaip ziema taip jis man kartojasi, nors niekas negirdi, tik matosi nuotraukoje doh.gif
sventes ir praejo gana ramiai, bet persivalgyti teko doh.gif
pries naujus ryjau zarnike, kaip ir viskas tvarkoje ax.gif
bet kazko po tu lygu pradejo skrepliai lysti, taip noris vis iskoseti ir iskosau doh.gif kaip suprantu ir nuo gerl buna tu skrepliu o nuo ju gali buti bronhitas, tik nezinau kaip man ju isvengti, stengiuos issikoseti doh.gif
SoftSkin linkiu geru permainu ax.gif o Palanga nuo Klaipedos tikrai netoli ax.gif nors darbelio ir cia ner, nieko dar neradau normalus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2010 01 17, 01:14)
sveikutes
na kaip ir ismasazavo man ta bronhita, nu niekaip nesuprantu kaip ziema taip jis man kartojasi, nors niekas negirdi, tik matosi nuotraukoje doh.gif
sventes ir praejo gana ramiai, bet persivalgyti teko doh.gif
pries naujus ryjau zarnike, kaip ir viskas tvarkoje ax.gif
bet kazko po tu lygu pradejo skrepliai lysti, taip noris vis iskoseti ir iskosau doh.gif kaip suprantu ir nuo gerl buna tu skrepliu o nuo ju gali buti bronhitas, tik nezinau kaip man ju isvengti, stengiuos issikoseti doh.gif
SoftSkin linkiu geru permainu ax.gif o Palanga nuo Klaipedos tikrai netoli ax.gif nors darbelio ir cia ner, nieko dar neradau normalus doh.gif

Smagu,kad apsigydei wub.gif o pas ka tikrinaisi skranduka?Nerado jokiu eroziju?ka kalbejo apie isvarzele?Nepyk jei perdaug smalsauju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Redauta @ 2010 01 18, 21:19)
Smagu,kad  apsigydei wub.gif o pas ka tikrinaisi skranduka?Nerado jokiu eroziju?ka kalbejo apie isvarzele?Nepyk jei perdaug smalsauju blush2.gif


na kaip ir normoj viskas, tik aisku tie klapanai mano vangus doh.gif o isvarzele sake labai maza, nieko cia su ja nepadarysi, as einu tik pas Zindziu, atsako i visus mano klausymus tai kitu ir neieskau ax.gif
kaip tu ar apsigydei erozijas ax.gif
Atsakyti
sveikos, o jus prie sios ligos labai smarkiai kosejat? as tikrai smrakiai ne tik ryte nakti bet ir paprastai diena, net nezinau gal cia man jau nebe del refliukso toks kosulys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 24, 19:39)
sveikos, o jus prie sios ligos labai smarkiai kosejat? as tikrai smrakiai ne tik ryte nakti bet ir paprastai diena, net nezinau gal cia man jau nebe del refliukso toks kosulys 4u.gif

turetu greit atsiliept merginu, kurios koseja, as tai beveik niekad nuo refliukso nekoseju, retas atvejis. kosulys gali but ir nuo gerl ir ne tik, gal persalus esi. bet kosinciu merginu cia daug unsure.gif nors temuke apmirusi, bet sulauksi ju patirties pasipasakojimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 24, 19:59)
turetu greit atsiliept merginu, kurios koseja, as tai beveik niekad nuo refliukso nekoseju, retas atvejis. kosulys gali but ir nuo gerl ir ne tik, gal persalus esi. bet kosinciu merginu cia daug  unsure.gif  nors temuke apmirusi, bet sulauksi ju patirties pasipasakojimo  4u.gif


na bet taip ilgai jau koseju, slogos nera, tai jei paprastas kosulys turbut jau butu praejes, o koset pradejau 2 dienos po to kai jau vaistus vartot omepozol pradejau, tai atrodo jau vaistus vartot pradejau, bloget neturetu, o cia dar kosulys doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxaass: 24 sausio 2010 - 20:34