Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita.........

as vis su kosuliu vargstu, kasdien geriu avieciu arbata ir taip kelis kartus per diena, dar ir imbiero isipjaustau, dabar susimasciau ar skrandziui tai nekenkia? gal dirgina?
Atsakyti
Na va,ir as jau cia biggrin.gif Viskas praejo super thumbup.gif Grizus visa diena miegojau,tai va tik dabar prie kompo prisedau doh.gif Vnz.,pilnos narkozes nedave,tik primigde,suleido tokiu vaistu i vena nuo kuriu iskart galva apsisuko ir pradejau issijungineti,labai gera pasidare-nei baimes,nei skausmo,isvis jokiu minciu ar emociju,tik kazkuriuo momentu supratau kad jau zarna kisa,paskui kad istraukia ir issijungiau,spejau kazka tokio susapnuoti,o paskui pajutau kad jau nuo stalo mane krapsto,sako,kelkis,einam i lova (pazistama anesteziste buvo,pasiseke man thumbup.gif )kazkiek laiko pasnaudziau,paskui su taxu namo grizau.savijauta buvo tokia kaip gera pusbuteli baltos isgerus,nuotaika irgi atitinkama ax.gif Vnz.,jokio streso,skausmo ar stemples spazmu,vienas malonumas,uz tai negaila ir sumoketu pinigu,be to,ramiai galejo viska apziureti kai skrandis nesitampe thumbup.gif
Tai va rezultatas: nieko blogo biggrin.gif eritemine gastropatija ir duodenogastrinis refliuksas (uzmetimas is dvylikapirstes i skrandi),bakterijos nera,eroziju skrandyje irgi nebera,viskas grazu (dar ir nuotrauka skrandzio gavau smile.gif ).Gydytoja sake,kad reiketu pasidaryti echoskopija,nes del skrandzio kaip ir nera priezasties kad negaleciau valgyti,sake,gali buti akmenys kepenyse ar panasiai ir del to gali pykinti,ar gal dar kas negerai,reiks issitirti,ryt savo gydytojai paskambinsiu.Va dabar pavakary suvalgiau banana,ir vel buvo skausmo ir blogumo priepuolis,o kai nevalgau tai visai sveika jauciuosi doh.gif Dar pasake,kad mano darbas nenormalus,ir kad ketvirta valanda ryto zmogus turi miegoti o ne dirbti hihihi.gif
Nu ir prirasiau ispudziu... karsta.gif

P.s.Ai,beje,sumokejau uz viska 268lt 20cnt,gerokai maziau,negu kad registraturoj nuteike thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 25, 23:10)
... kodel manai kad keisksis smile.gif ar taip jau kada buvo biggrin.gif man ir viena kart teko trumpai narkoze gauti, na bet net nepagalvojau apie tai biggrin.gif atrodo nieko nepliurpiau


Nemazai metu medicinoj pradirbau,tai prisiziurejau tokiu cirku doh.gif Aisku,zmogus paskui nieko neprisimena,o ta faze praeina operacineje,kol dar tik bunda,ir aisku paskui niekas nieko niekam nesako,bet kai prisiziuri tai paskui ir baisu kad pati neimtum issidirbineti.Na bet viskas gerai praejo,rami buvau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 26 sausio 2010 - 20:24
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 26, 20:15)
as vis su kosuliu vargstu, kasdien geriu avieciu arbata ir taip kelis kartus per diena, dar ir imbiero isipjaustau, dabar susimasciau ar skrandziui tai nekenkia? gal dirgina?

man profesorius Irnius sake su imbieru negert, sake dirgina vistiek, gal ir nera blogis, bet geriau be reikalo nenaudot. as atsisakiau zalios arbatos su imbieru. bet tokio pasakymo, kad jis gerai ar blogai-nera. tad spresti lieka tau paciai. paeksperimentuok su juo ir be jo mirksiukas.gif

QUOTE(denaxa @ 2010 01 26, 20:22)

super naujienos, beveik sveika pilnai, belieka kasdienine itampa (rutina) ir stresa sumazint iki minimumo ir megautis gyvenimu be nusiskundimu bigsmile.gif to ir linkiu
Atsakyti
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 26, 20:34)
man profesorius Irnius sake su imbieru negert, sake dirgina vistiek, gal ir nera blogis, bet geriau be reikalo nenaudot. as atsisakiau zalios arbatos su imbieru.  bet tokio pasakymo, kad jis gerai ar blogai-nera. tad spresti lieka tau paciai. paeksperimentuok su juo ir be jo  mirksiukas.gif

jei man kiltu rugstys pasakyciau las blogai kas gerai, bet man rugstys nekyla, o visa kita man visada lieka, nieko negereja, koseju baisiai, gerkle ryte vakare skauda, o ir nugara uzeina paskauda, tai dabar zinok nuo ko cia, jei visa laika taip doh.gif na apseisiu tada ir be imbiero, o del avieciu arbatos turbut nieko 4u.gif
o medus kazi kaip? saldumynu nevalgau bet medu tai kartais pavarau sausktais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 26, 20:48)
jei man kiltu rugstys pasakyciau las blogai kas gerai, bet man rugstys nekyla, o visa kita man visada lieka, nieko negereja, koseju baisiai, gerkle ryte vakare skauda, o ir nugara uzeina paskauda, tai dabar zinok nuo ko cia, jei visa laika taip doh.gif na apseisiu tada ir be imbiero, o del avieciu arbatos turbut nieko 4u.gif
o medus kazi kaip? saldumynu nevalgau bet medu tai kartais pavarau sausktais biggrin.gif

man sakydavo kad daug vandens gerciau, o ne arbatu, bet vandens neapkenciu, tad leido visas nevaisines be jokiu priedu, isskyrus metu dar. medu galima ir net patartina, jis mazina rugstinguma sako, ypac kai su siltu vandeniu ryte taip paskanaujama mirksiukas.gif as nebandziau, tik merginos cia diskutavo kazkada, kas naturaliai gydesi. tik zinoma jei neesi alergiska jam.
o ar veikia imbiera ar ne, turetum vistiek jausti, juk nebutinai turi jaust rugstis. yra ir kiti blogumai, kuriuos pati katik surasei 4u.gif dar labai daug ka duoda isankstinis nusistatymas, mintys nuolatines apie dedama kasni. pozytiviai nusiteikti ir ramiai i visa tai reaguoti ismoke Redauta mane ir be galo palengvino simptomus. Didelis aciu jai. gaila senbuves temos retokai beuzsuka, pasiilgstu ju ir nezinau kaip kaikurioms sekasi. gal jau sveikos kaip ridikai. ot butu malonu tai isgirst wub.gif

Atsakyti
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 26, 21:01)
man sakydavo kad daug vandens gerciau, o ne arbatu, bet vandens neapkenciu, tad leido visas nevaisines be jokiu priedu, isskyrus metu dar. medu galima ir net patartina, jis mazina rugstinguma sako, ypac kai su siltu vandeniu ryte taip

medu megstu tai tada liuks 4u.gif sakau gal negerai jis 4u.gif

bet tie simptomai mane lydi visa laika, koseju istisai, sunku pasakyti tikslai nuo ko, va uzvalgiau baltos misraines, o joje buvo aisku tu konservuotu darzoviu (zirneliai, agurkai) , po to atsigeriau tos arbatos su imbieru avieciu , nugara taip lygtais pradejo skaudeti, bet nejaugi taip greitai butu suveike, o jei ir suveike zinok nuo kurio dalyko cia doh.gif

o cia be priedu tai cia turejo galvoje tas naturalias arbatas ar be priedu be cukraus medaus?

aciu tau uz pagalba, kad visada taip greit atsakai 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxaass: 26 sausio 2010 - 21:16
QUOTE(denaxa @ 2010 01 26, 21:33)
Na va,ir as jau cia biggrin.gif Viskas praejo super thumbup.gif Grizus visa diena miegojau,tai va tik dabar prie kompo prisedau doh.gif Vnz.,pilnos narkozes nedave,tik primigde,suleido tokiu vaistu i vena nuo kuriu iskart galva apsisuko ir pradejau issijungineti,labai gera pasidare-nei baimes,nei skausmo,isvis jokiu minciu ar emociju,tik kazkuriuo momentu supratau kad jau zarna kisa,paskui kad istraukia ir issijungiau,spejau kazka tokio susapnuoti,o paskui pajutau kad jau nuo stalo mane krapsto,sako,kelkis,einam i lova (pazistama anesteziste buvo,pasiseke man thumbup.gif )kazkiek laiko pasnaudziau,paskui su taxu namo grizau.savijauta buvo tokia kaip gera pusbuteli baltos isgerus,nuotaika irgi atitinkama ax.gif Vnz.,jokio streso,skausmo ar stemples spazmu,vienas malonumas,uz tai negaila ir sumoketu pinigu,be to,ramiai galejo viska apziureti kai skrandis nesitampe thumbup.gif
Tai va rezultatas: nieko blogo biggrin.gif eritemine gastropatija ir duodenogastrinis refliuksas (uzmetimas is dvylikapirstes i skrandi),bakterijos nera,eroziju skrandyje irgi nebera,viskas grazu (dar ir nuotrauka skrandzio gavau smile.gif ).Gydytoja sake,kad reiketu pasidaryti echoskopija,nes del skrandzio kaip ir nera priezasties kad negaleciau valgyti,sake,gali buti akmenys kepenyse ar panasiai ir del to gali pykinti,ar gal dar kas negerai,reiks issitirti,ryt savo gydytojai paskambinsiu.Va dabar pavakary suvalgiau banana,ir vel buvo skausmo ir blogumo priepuolis,o kai nevalgau tai visai sveika jauciuosi doh.gif Dar pasake,kad mano darbas nenormalus,ir kad ketvirta valanda ryto zmogus turi miegoti o ne dirbti hihihi.gif
Nu ir prirasiau ispudziu... karsta.gif

P.s.Ai,beje,sumokejau  uz viska 268lt 20cnt,gerokai maziau,negu kad registraturoj nuteike thumbup.gif
Papildyta:
Nemazai metu medicinoj pradirbau,tai prisiziurejau tokiu cirku doh.gif Aisku,zmogus paskui nieko neprisimena,o ta faze praeina operacineje,kol dar tik bunda,ir aisku paskui niekas nieko niekam nesako,bet kai prisiziuri tai paskui ir baisu kad pati neimtum issidirbineti.Na bet viskas gerai praejo,rami buvau lotuliukas.gif

O kaip faina, kad viskas neblogai. Gal gali atsiųsti duomenis, kur galima tokį malonumą apturėti? Aš tai darausi tuos tyrimus Santariškėse, bet ir labiau norėčiau ramesnio tyrimo. O žinai aš pamiršau, kuo tu dirbi? blush2.gif Bet man taip būna, kai aš atsikeliu 6 ryto, man taip tąsosi skrandis, o ilgiau pamiegojus geriau būna. Reiktų į darbą varyti anksti tai būtų ne kas.
Atsakyti
siandien atsikosejau krauju, sunerimai visai, matyt atsirado eroziju kuriu pries 2sav nebuvo doh.gif o jums taip pat yra teke atsikoseti krauju?
Atsakyti
unsure.gif nesupratau, tu koseji krauju, o ar atsikosejimas eina ne is plauciu unsure.gif as ne medike, bet kai sergu bronchitu ir atsikoseju sekretu tuo, tai buna is plauciu. o kai turiu eroziju, tiesiog kartais jauciu kraujo skoni burnoj. gal pasirodyk gydytojui, nes kazkaip baisiai cia aprase unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2010 01 26, 22:32)
O kaip faina, kad viskas neblogai. 1-Gal gali atsiųsti duomenis, kur galima tokį malonumą apturėti? Aš tai darausi tuos tyrimus Santariškėse, bet ir labiau norėčiau  ramesnio tyrimo.2- O žinai aš pamiršau, kuo tu dirbi? blush2.gif3- Bet man taip būna, kai aš atsikeliu 6 ryto, man taip tąsosi skrandis, o ilgiau pamiegojus geriau būna. Reiktų į darbą varyti anksti tai būtų ne kas.


1-Grybo gatvej medicinos diagnostikos centre.Eiliu nera,uzrase sekanciai dienai smile.gif
2-Vairuotoja,vairuoju miesto autobusa smile.gif Anksciau medicinoj dirbau.
3-O isivaizduok,kaip jis tasytusi jei reiktu keltis 3-4h doh.gif I darba leisgyve nuvaziuoju,dantis sukandus,siek tiek atsigaunu apie 7h ryto,tada jau pusryciams galiu kazka uzkasti ax.gif O per iseigines kai pamiegu ilgiau viskas normaliai buna.
Atsakyti
QUOTE(SoftSkin @ 2010 01 27, 11:27)
unsure.gif nesupratau, tu koseji krauju, o ar atsikosejimas eina ne is plauciu  unsure.gif  as ne medike, bet kai sergu bronchitu ir atsikoseju sekretu tuo, tai buna is plauciu. o kai turiu eroziju, tiesiog kartais jauciu kraujo skoni burnoj. gal pasirodyk gydytojui, nes kazkaip baisiai cia aprase  unsure.gif

na katik gryzau is gydytoju, paklausiau velgi nieko neranda,persviete plaucius be pakitimu, nors koseju ir skreplioujuos baisiai, ryte tarp skrepiu biskeli kraujo buvo, net nezinau kur toliau kreiptis, ar praeis....israse antibijotiku ir tiek
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 27, 14:46)
na katik gryzau is gydytoju, paklausiau velgi nieko neranda,persviete plaucius be pakitimu, nors koseju ir skreplioujuos baisiai, ryte tarp skrepiu biskeli kraujo buvo, net nezinau kur toliau kreiptis, ar praeis....israse antibijotiku ir tiek


Man irgi taip yra buve,tai gydytoja aiskino kad besitampant ir bekosejant nuo to tampymosi kazkur kapiliaras truksta tuo momentu,ir tiek tos ir bedos.Siaip,jei kraujuotu skrandis,butu ismatos juodos spalvos-tada jau rimtai reiketu susirupinti.
Atsakyti