Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (II tema)

QUOTE(vida777 @ 2010 02 18, 18:08)
o kodel jus nepasakote savo nuomones, kaip jums paciai dabar?
man - nepalyginamai geriau  smile.gif .
As buciau pirmiausia suglaudusi fotelius, perstaciusi tv staleli ir ivertinusi vaizda, nes taip butu paprasciausia, o tada perstaciusi sitaip.
Jeigu isdestyma taip ir paliktumete, bet sugalvotumete keisti uzolaidas, reiketu pergalvoti uzuolaidu modeli.
Siu dvieju geliu (krotono ir dracenos) kompozicija nera pati geriausia. Kaip jau sakiau, arba dracenai reikia vienai rasti vieta, arba vazonu t.b. nelyginis skaicius - dar kokia prideti zemame ploksciame vazone i ploti augancia.
Stalelio uz sofos vistik noretusi, tik as jo stalvirsi pritaikyciau ir ikisciau i nisa, kad jis atsidurtu vietoje apatines dabar esancios stiklines lentyneles. Tai butu kampelis kokioms buitinems smulkmenoms (laikrastis, knyga, tv valdymo pultelis), kurios neturetu stoveti ant akiu.
Virs sofos - pora/trejeta paveiksleliu arba fotografiju.

Jei vis delto pastatytumete viena (labiau ties staleliu) arba abu fotelius prie radiatoriaus, o dracena prie televizoriaus ir jei kartais dar atsirastu ilgos uzuolaidos, tada ant tos sienos tikrai nieko kabinti nebereiketu, nes bus ir taip pilna vaizdu (tv), konstrukciju (laiptai), o ir gele augs aukstyn.

Patalpa visada optiskai atrodys didesne, jei priesais esantis kampas bus paliktas tuscias. Pagalvokite apie tai  g.gif .

Ivertinant patoguma, fotelis po laiptais galbut pasirodys patogesnis naudojimui, nei abu - prie lango.

taip,man pačiai dabar tikrai geriau žiūrisi.užuolaidas laikui bėgant keisiu,kol kas paliks taip.pats baldų išdėstymas patogesnis,o ant sienos kur dabar stovi sofa galvoju kabinti veidrodį su rėmais,optiškai didintų patalpą g.gif ačiū už nuomonę ir patarimus 4u.gif
Atsakyti
Noreciau patarimo del uzuolaidu, nedideliame kambaryje yra du vitrininiai langai (vienas 1.4 plocio, kitas virs 2m, nes ten plius durys i terasa), galvoju kabinti va tokias virvelines uzuolaidas user posted image. Noreciau patarimo, ar tiktu jos, ar reiktu/galima butu(?) derinti su kitom medziagom, zaliuzem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(reksnyte @ 2010 02 18, 14:22)
labas diena  4u.gif  na rodausi dar kartą  biggrin.gif
user posted image
user posted image

ant staliuko dėsiu žvakes,čia laikinas variantas  ax.gif


na va kaip grazu thumbup.gif
juk, mano nuomone, pagrinde sedima ant sofkutes, o tie foteliukai po laiptais sveciams laikomi (reikalui esant svecias gali pasistumti kur nori)
o del to kad pro laiptus matosi, tai manau, kad kai sveciu yra nelabai kas jais laipioja , nebent vaikai, o kai pats esi seimininkas, laukdamas sveciu gali savo mini sijoneli iskeisti i ilgesni arba kelnes thumbup.gif
o jei kas nors kazka ir bandys pamatyti, tai kaip sakant vyrui kartais profilaktiskai reikia mazycio pavydo, kad suprastu jog zmona dar gerai atrodo, jei kitu demesi traukia.
juk virtuve sone, manau specialiai laipiot nepradesi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 02 18, 21:00)
na va kaip grazu thumbup.gif
juk, mano nuomone, pagrinde sedima ant sofkutes, o tie foteliukai po laiptais sveciams laikomi (reikalui esant svecias gali pasistumti kur nori)
o del to kad pro laiptus matosi, tai manau, kad kai sveciu yra nelabai kas jais laipioja , nebent vaikai, o kai pats esi seimininkas, laukdamas sveciu gali savo mini sijoneli iskeisti i ilgesni arba kelnes thumbup.gif
o jei kas nors kazka ir bandys pamatyti, tai kaip sakant vyrui kartais profilaktiskai reikia mazycio pavydo, kad suprastu jog zmona dar gerai atrodo, jei kitu demesi traukia.
juk virtuve sone, manau specialiai laipiot nepradesi blush2.gif

tikrai be reikalo nelaipiosiu lotuliukas.gif ačiū 4u.gif labai džiaugiuosi atradus šitokią temą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(reksnyte @ 2010 02 18, 15:48)
ačiū  biggrin.gif  bandėm prie lango tv statyt,bet iš lauko pusės ne kaip atrodo,nes ten yra terasa   ax.gif bandysiu dar kažkaip tuos fotelius vienas prie kito statyt  rolleyes.gif
dar turiu klausimą,o man virš tv kabint kokį paveikslą ar geriau žiūrėtusi atvira lentyna  g.gif nes sienos tai tuščios  doh.gif



dabar pagalvojau jei televizorius stovetu salia radiatoriaus - tikriausiai dienos metu butu neimanoma i ji ziuret, nes saule sviestu, ar klystu?

o del paveikslo, tai virs televizoriaus tikrai nereikia, nebent koki neutralu fototapeta su zaluma, turetu neblogai atrodyti (cia tik siaip pasvarstymui, nes pastebejau, kad megstat geles)

user posted image
user posted image

sitoks turetu tikti fototapetas, nes prie tamsiu baldu gal sienos sviesesnes noretusi
user posted image
cia pora variantu,kaip jis atrodo ivairiuose kambariuose http://www.photowall.../hanging-bamboo
tikrai yra labai graziu su zaluma (cia aisku tik mano nuomone)

o jei kabinciau paveiksla tai tik virs sofkutes siaura ir pailga , arba tris, kurie sudaro visuma, dabar tik gaila pavyzdziuko taip staigiai nerasiu imesti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 18 vasario 2010 - 19:46
QUOTE(reksnyte @ 2010 02 18, 12:22)
labas diena  4u.gif  na rodausi dar kartą  biggrin.gif
user posted image
user posted image

ant staliuko dėsiu žvakes,čia laikinas variantas  ax.gif

Labai grazu thumbup.gif Dabar jau net nekrenta i akis ta romanete,nebereikia ir uzuolaidu biggrin.gif
Sienas palikciau ramybej,nebent virs sofos koki dideli paveiksla.
Atsakyti
QUOTE(reksnyte @ 2010 02 18, 17:49)
taip,man pačiai dabar tikrai geriau žiūrisi.užuolaidas laikui bėgant keisiu,kol kas paliks taip.pats baldų išdėstymas patogesnis,o ant sienos kur dabar stovi sofa galvoju kabinti veidrodį su rėmais,optiškai didintų patalpą  g.gif  ačiū už nuomonę ir patarimus  4u.gif

Virš sofos kabinčiau paveikslą, o gal kelis eilėje mažus, o virš televizoriaus sieną palikčiau tuščią. 4u.gif
Krotonas ir dracena kol maži šalia gerai atrodo, bet paskui šios gėlės auga didelės, ir dvi šalia mažame kambaryje schmoll.gif Tokia mano nuomonė. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2010 02 18, 16:02)
O man labai grazus,  wub.gif  wub.gif ryskios spalvos man asmeniskai kaip tik jau nuvalkiotos ir pabode, man asmeniskai sis interjeras labai grazus... Kad visi taip susitvarkytu tai butu liuks  unsure.gif


aciu 4u.gif
Man patinka sveika kritika, ji skatina tobuleti, bet tokius zodelius girdeti labai miela... wub.gif
Atsakyti
[quote=Adelle,2010 02 18, 23:38]
Virš sofos kabinčiau paveikslą, o gal kelis eilėje mažus, o virš televizoriaus sieną palikčiau tuščią. 4u.gif
Krotonas ir dracena kol maži šalia gerai atrodo, bet paskui šios gėlės auga didelės, ir dvi šalia mažame kambaryje schmoll.gif Tokia mano nuomonė. 4u.gif
[/quote
na kol gėlės mažos manau gali būt,o kai paaugs kelsim kitur ax.gif ačiū už patarimą mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2010 02 18, 21:32)
Labai grazu thumbup.gif Dabar jau net nekrenta i akis ta romanete,nebereikia ir uzuolaidu biggrin.gif
Sienas palikciau ramybej,nebent virs sofos koki dideli paveiksla.

ačiū 4u.gif biggrin.gif bet romanetę laikui bėgant keisiu į užuolaidas ax.gif tik dabar galvoju,pas mane toje patalpoje yra trys langai su tokiom pat romanetėm,tai jei keisiu reikia kažko panašaus ar ne g.gif ta prasme derinti prie kitų langų smile.gif
Atsakyti
Reksnyte, žiūrėjau, žiūrėjau. Tikrai dabar geriau. Bet man ta siena po laiptais kiek per tamsi atrodo tokiai erdvei. Aišku, kiek žmonių, tiek nuomonių. biggrin.gif Ir vistiek ant sienos norisi ar paveikslo ar gražiam rėme veidrodžio arba kokios gražios kompozicijos. O gėlėm gal kokį stovelį pastatyčiau, tad ne taip liūdnai po vieną atrodytų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2010 02 19, 10:31)
Reksnyte, žiūrėjau, žiūrėjau. Tikrai dabar geriau. Bet man ta siena po laiptais kiek per tamsi atrodo tokiai erdvei. Aišku, kiek žmonių, tiek nuomonių.  biggrin.gif Ir vistiek ant sienos norisi ar paveikslo ar gražiam rėme veidrodžio arba kokios gražios kompozicijos. O gėlėm gal kokį stovelį pastatyčiau, tad ne taip liūdnai po vieną atrodytų  biggrin.gif

ta siena nėra tokia tamsi g.gif gal tik foto taip atrodo ax.gif o šiaip ačiū už nuomonę mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reksnyte: 19 vasario 2010 - 09:18
Noreciau patarimo blush2.gif kaip parinkti zydra spalva luboms kad ji neatrodytu purvina prie gelsvu sienu? g.gif
Atsakyti