Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (II tema)

QUOTE(reksnyte @ 2010 02 17, 17:50)
va cia foto is kitos puses
user posted image

tarkime... sedziu ant sofkutes biggrin.gif mirksiukas.gif tv kelciau tiesiai pries ja prie sienos taisyklingai vietoj geliu mirksiukas.gif ir siena neatrodys tuscia ,
geles arba salia kairio arba salia desinio tv spinteles sono (tik kaip ten su auksciu po laiptais siuos atveju,ar tilps mirksiukas.gif ), viena foteli kelciau 'sau' i desine mirksiukas.gif juk foteliu nugareles grazios (tikriausia? biggrin.gif ) taigi nieko blogo nematau jei ji bus atsukta i atvira erdve blush2.gif man asmeniskai taip taisyklingai isdestyti baldai graziau mazoje erdveje blush2.gif dabartini isdestyma palikciau nebent didesniame kamb blush2.gif

tikiuosi aiskiai mintis isdesciau blush2.gif na jei kazka nusikalbejau atsiprasau, nezinau baldu bei patalpos ismatavimu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo comep: 17 vasario 2010 - 20:59
O man cia uzuolaidu truksta.Ne romaneciu,o uzuolaidu-dieniniu,puosniu.Ir geles kazkaip vienoj vietoj sudet reiktu ax.gif Po laiptais,o spintele su tv prie sienos.
Grazus kilimas,man kaip tik tokio reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2010 02 17, 23:02)
O man cia uzuolaidu truksta.Ne romaneciu,o uzuolaidu-dieniniu,puosniu.Ir geles kazkaip vienoj vietoj sudet reiktu ax.gif Po laiptais,o spintele su tv prie sienos.
Grazus kilimas,man kaip tik tokio reikia biggrin.gif

pirkom "dubingiuose" kilima pries metus mirksiukas.gif ačiū už nuomonę 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(comep @ 2010 02 17, 22:50)
tarkime... sedziu ant sofkutes  biggrin.gif  mirksiukas.gif tv kelciau tiesiai pries ja prie sienos taisyklingai vietoj geliu mirksiukas.gif ir siena neatrodys tuscia ,
geles arba salia kairio arba salia desinio tv spinteles sono (tik kaip ten su auksciu po laiptais siuos atveju,ar tilps  mirksiukas.gif ), viena foteli kelciau 'sau' i desine  mirksiukas.gif juk foteliu nugareles grazios (tikriausia?  biggrin.gif ) taigi nieko blogo nematau jei ji bus atsukta i atvira erdve  blush2.gif man asmeniskai taip taisyklingai isdestyti baldai graziau mazoje erdveje  blush2.gif dabartini isdestyma palikciau nebent didesniame kamb  blush2.gif

tikiuosi aiskiai mintis isdesciau  blush2.gif na jei kazka nusikalbejau atsiprasau, nezinau baldu bei patalpos ismatavimu  4u.gif

viską supratau thumbup.gif ačiū 4u.gif rytoj vyrą remsiu prie sienos biggrin.gif
Atsakyti
Mano nuomon del reksnytes kambario
As televizoriu kabinciau ant tos rudos sienos, TV staliuko visiskai atsisakyciau (jau atsirastu erdves). Aisku jus ji cia labai graziai priderinote...Bet pasakoju kaip as daryciau. Po laiptais tada itaisyciau visas geles (kurias galima pasodinti i salotines spalvos vazonelius).Ant staliuko tikrai nelaikyciau tokios puokstes, geriau suzaisciau kokia kompozicija su salotinem zvakem. A va su foteliais tikrai sunku ka patarti g.gif
Viena galbut statyciau nugara i virtuve ten prie laiptu. O galbut isvis atsisakyciau to fotelio kambaryje ir ji ikompanuociau prieskambaryje kur nors...
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2010 02 17, 20:50)
...viena foteli kelciau 'sau' i desine  mirksiukas.gif juk foteliu nugareles grazios (tikriausia?  biggrin.gif ) taigi nieko blogo nematau jei ji bus atsukta i atvira erdve  blush2.gif man asmeniskai taip taisyklingai isdestyti baldai graziau mazoje erdveje  blush2.gif dabartini isdestyma palikciau nebent didesniame kamb  blush2.gif

mano akimis pas reksnyte ir taip labai labai daug visko, o jei dar baldus ismetyti, tai jau butu chaoselis ax.gif . Bet kas zino, gal jai jusu pasiulymas bus kaip tik labiau prie sirdies... smile.gif

O del uzuolaidu, galvoju lygiai taip pat kaip giega, tik nebenorejau inesti daugiau sumaisties. Fotelius pastumciau toliau nuo rudosios sienos, o kampe kabinciau ilgas uzuolaidas, per viduri paristas juosta (ne kutosu).

Atsakyti
QUOTE(reksnyte @ 2010 02 17, 15:58)
sveikos  4u.gif  daznai paskaitineju jusu tema,todel nutariau ir as paprasyti jusu patarimo.dedu savo foto ir laukiu nuomoniu kas ne taip,nes man paciai kazkas kliuna  ax.gif cia mano svetaine sujungta su virtuve ir valgomuoju.aisku dar daug ko truksta ant sienu,bet rodau tai,kas yra dabar  4u.gif

user posted image
user posted image

Sofą statyčiau prie rudos sienos, fotelius - prie lango vienoje eilėje, jokių pakraipymų. Arba atvirkščiai - sofą prie lango, fotelius prie rudos sienos. Sofa graži, matytųsi iš virtuvės. Kabinčiau šviesias užuolaidas įžieduotas. O prie tos sienos kur stovi jūsų sofa statyčiau televizorių ir šalia televizoriaus staliuko link lango statyčiau abi vazonines gėles. Gerberos ir tulpės gyvos, ne dirbtinės? Man gėlių daugoka. 4u.gif Puokštelė ant staliuko netinka, kažko nedidelio žalio stikle norėtųsi - gal žvakės žalios stiklinėje, gal žalios gerberos žiedelio stikle. Virš sofos ant rudos sienos kabinčiau kokį paveikslą šviesų.
Labai gražus ir jaukus kampelis. Patinka man jūsų ir baldai, ir kilimas, ir sienų spalvos. Pats derinys toks mielas. wub.gif Tik su išdėliojimu pažaiskite, man kažkaip nelabai televizorius po laiptais žiūrisi. 4u.gif

Arba palikčiau sofą kaip jūsų pastatyta, fotelius irgi, tik ištiesinčiau, televizorių su staliuku patraukčiau ties rudos sienos viduriu, vazonines gėles statyčiau po laiptais (jei šviesos pakanka). 4u.gif Bambuką pastatyčiau prie televizoriaus staliuko.

Aš pati kambarį apsatydama, perkomponuoju kelis kartus baldus, pasižiūriu, kaip jaukiau ir patogiau. blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adelle: 17 vasario 2010 - 23:30
ačiū visoms už nuomonę ir idejas 4u.gif ant staliuko ta puokšte laikinai ,kol rasiu ka nors tinkamo biggrin.gif del užuolaidų sutinku drinks_cheers.gif o su baldais užsiimsim rytoj biggrin.gif įmesiu foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reksnyte @ 2010 02 17, 18:50)
laiptai i antra auksta  ax.gif ten kur bambukai,sienoje yra nisa su stiklinemis lentynomis.priesingoje  langui puseje yra virtuve ir valgomasis  ax.gif  aciu uz pasiulyma  4u.gif

man viskas ikomponuota gerai, tik as pamazinciau geliu ir vazu skaiciu. palikciau tik ta palme (kur arciau televizoriaus). kazkaip tos visos vazos man sukuria truputeli betvarke ir labai uzpildo ir taip maza erdve.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2010 02 17, 22:51)
mano akimis pas reksnyte ir taip labai labai daug visko, o jei dar baldus ismetyti, tai jau butu chaoselis  ax.gif . Bet kas zino, gal jai jusu pasiulymas bus kaip tik labiau prie sirdies...   smile.gif



man asmeniskai kaip tik dabartiniame variante yra chaoselis o to varianto kuri pasakiau as tikrai nepavadinciau ismetymu schmoll.gif
pvz kuri ir norejau pritaikyti jos kambareliui (na gal ir ne pats tinkamiausias blush2.gif ) smile.gif
user posted image

na bet zinoma visi skirtingai suvokiam patoguma, ir kitus dalykus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo comep: 18 vasario 2010 - 10:42
QUOTE(jolax @ 2010 02 15, 17:11)
Kreipiuosi prasydama pagalbos . Labai ieskau pavyzdziu kur galeciau pasiziureti kaip idomiau atskirti koridoriaus erdve nuo valgomojo kambario. Zoziu pas mus kai ieini i buta koridorius ir valgomasis yra viena didele erdve. Taip pragyvenome 3 m., bet dabar pagalvojau gal visai neblogai butu kazkaip atskirti tas erdves. Vat ir ieskau idomesniu sprendimu. Gal galetumet kokiu nuorodeliu ikelti, buciau dekinga.


Dar vienas is erdviu atskyrimo budu (nuotrauka pasiskoloniau is vieno lenku forumo blush2.gif ):
user posted image
Atsakyti
labas diena 4u.gif na rodausi dar kartą biggrin.gif
user posted image
user posted image

ant staliuko dėsiu žvakes,čia laikinas variantas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(reksnyte @ 2010 02 18, 13:22)
labas diena  4u.gif  na rodausi dar kartą  biggrin.gif


o man jau geriau bigsmile.gif blush2.gif
tik fotelius traukciau labiau link sofos puses, toliau nuo tv jei eina blush2.gif
Atsakyti