Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (II tema)

QUOTE(Tinka @ 2011 08 12, 08:26)
nu vadinasi duru siena atkrenta. o ka jus tojs skrynioj laikot? nes nu jei del jos gaunasi toks balaganas, mesciau ja velniop ar kur kitur sugalvociau panaudot. arba pvz ja pristumt prie pat galvugalio galbut, kaip tipo suoleli ir pan.

pati perskaiciau ka parasiau, kojugalio, o ne galvugalio
Atsakyti
Sveikos merginos
Visai netikėtai pamačiau šią temelę, kaip tik man dabar aktualiąsmile.gif
Ar galėčiau gauti specių patarimą, ka daryti su tualeto kambariu. Mat keitem vamzdyną ir teko nuimti dalį plytelių ir pirkti tokių jau nebėra. Dabar stovi "plikas" kampas:) Jei sutinkate patarti, įmesčiau foto:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dalruka @ 2011 08 12, 20:04)
Sveikos merginos
Visai netikėtai pamačiau šią temelę, kaip tik man dabar aktualiąsmile.gif
Ar galėčiau gauti specių patarimą, ka daryti su tualeto kambariu. Mat keitem vamzdyną ir teko nuimti dalį plytelių ir pirkti tokių jau nebėra. Dabar stovi "plikas" kampas:) Jei sutinkate patarti, įmesčiau foto:) 4u.gif


Ne negalėtumėt. Na vaikų darželis ar ką? Tema tam ir sukurta, koks čia dar "meilikavimas" ir klausimai galima ar ne dėt? Dedat ir laukiat patarimų gi. Bus idėjų bus ir patarimų - nebus tai nebus.
Atsakyti
QUOTE(nerigus @ 2011 08 11, 21:40)
O lova netilptu prie tos sienos, kur yra durys?



QUOTE(Avocetė @ 2011 08 11, 22:44)
ir aš tą patį manau  drinks_cheers.gif lovą statyti prie durų


Labai jau patogi man ta lovos vieta, nenoriu aukoti patogumo vardan grožio. Bandau grožį sukurti papildomomis dekoravimo priemonėmis

QUOTE(nerigus @ 2011 08 12, 10:39)
Na siaip dar galima gi statyti prie sienos, esancios priesais langa. Spinteles is sonu, o skyria (kazkaip isivaizduoju ten laikoma patalyne) statyciau prie duru sienos per viduri pvz. Siuo atveju man toks variantas gal ir geresnis, nes ASMENISKAI MAN noretusi ant spinteliu ar bent jau vienos is ju naktines lemputes(nes ne sviesa is visaus ne visuomet reikalinga), o rozete nuotraukose matau butent tik sienoje priesais langa. Langas tokiu atveju lieka laisvas ir cia jau laisve uzuolaidom, drasiai galima pagal norus gi.


QUOTE(Tinka @ 2011 08 12, 09:26)
nes nu jei del jos gaunasi toks balaganas, mesciau ja velniop ar kur kitur sugalvociau panaudot. arba pvz ja pristumt prie pat galvugalio galbut, kaip tipo suoleli ir pan.

o del uzuolaidu, tai tada as stumciau lova prie lango ir kiek imanoma i lango viduri. tada dienines trumputes romaneciu principio ir is sonu paleisciau ilgas naktines, kurios ta nesimetriskuma del lango uzmaskuotu tiesiog. uzdengciau dali sienos uzuolaida.

tada realiai ir skyrnia galetu stovet duru sienoje.

apsvietima visgi as slopinciau, ens veidrodziai atspindes ir taip pakankamai, tai jei bus ryskus, bus labai labai rysku.


Ačiū už patarimus.
nerigus, rozetė yra ir sienoje, kur langas. Nesimato, nes pasislepia už lovos galvūgalio, tai toršerus pajungti nebus problemų.

Tinka, dėl skrynios galvosiu. Gaila mesti lauk - kai lova labai žema ji mums miegamajame tarnauja kaip suoliukas. Kol kas palikau prie tos sienos, kur prieš langą - pratinsimės vaikščioti taip. Man tai gerai (mano spinta prie lango, o vyrui kliuva, nes jo spinta patenka už skrynios. Žiūrėsiu, gal pripras ax.gif biggrin.gif Šviestuvų galvoju neakcentuosiu, sudėsiu įleidžiamus į lubas. Akcentas bus toršerai. Aš taip pat visada galvojau simetriją atstatyti užuolaidomis, tik noriu jų paprastų, ilgų, krentančių už lovos galvūgalio. Audinio norėčiau kažko panašaus į liną spalva, gal ir faktūra.

Padirbėjau su nuotrauka ir sudėjau, ką aš įsivaizduoju kaip galutinį variantą. Kol kas tas pledo margumas viską gadina, lovatiesė irgi būtų lino spalvos, medžiaga panaši į užuolaidinų. Kaip jūsų nuomone žiūrisi, pridėjus užuolaidas ir toršerus, kaip įsivaizduoju.

Be užuolaidų
user posted image

Pridėjus užuolaidas
user posted image
Atsakyti
pagyvenus- vaizdelis zyyyyymiai geresnis su uzuolaidomis. thumbup.gif
O kai realiai pasikabinsit ilgas uzuolaidas, bus dar geriau. bigsmile.gif Lovatiese, pagalveles priduos minkstumo kambariui.Nes kol kas jis labai "kampuotas".
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2011 08 12, 21:36)
Padirbėjau su nuotrauka ir sudėjau, ką aš įsivaizduoju kaip galutinį variantą. Kol kas tas pledo margumas viską gadina, lovatiesė irgi būtų lino spalvos, medžiaga panaši į užuolaidinų. Kaip jūsų nuomone žiūrisi, pridėjus užuolaidas ir toršerus, kaip įsivaizduoju.
Pridėjus užuolaidas
user posted image

vaizdas zyyyymiai geresnis. tik man tokie karnizai nelabai miegamajam. noretus kazko dar minkstesnio. ir lino galbut su vos vos rudais pazaidimais. tokio lengvo lengvo vejo plevenimo ispudzio.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2011 08 13, 09:39)
vaizdas zyyyymiai geresnis. tik man tokie karnizai nelabai miegamajam. noretus kazko dar minkstesnio. ir lino galbut su vos vos rudais pazaidimais. tokio lengvo lengvo vejo plevenimo ispudzio.

drinks_cheers.gif man kazkodel noretusi mezio atspalvio..tiek karnizo, tiek uzuolaidos.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(kiske @ 2011 08 12, 19:31)
Ne negalėtumėt. Na vaikų darželis ar ką? Tema tam ir sukurta, koks čia dar "meilikavimas" ir klausimai galima ar ne dėt? Dedat ir laukiat patarimų gi. Bus idėjų bus ir patarimų - nebus tai nebus.

oho kaip piktai, juk žmogus tik klausia, nepatinka juk galima ir patylėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyn@kė @ 2011 08 13, 13:47)
oho kaip piktai, juk žmogus tik klausia, nepatinka juk galima ir patylėt doh.gif


O tai ko nesivadovaujat savo patarimu?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti