Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kas būtų, jei savo plaukučius išplautume
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4
Belesa
Aš atsimenu kažkada gal dešimtoi klasėj ploviau,teko gelbėtis,nes prieš pat šokius paaiškėjo kad namie nebėra šampūno,nu ir ką viskas buvo čiki,gražūs normalūs plaukai.
*perlyte*
Na as irgi plaunu plaukucius su savo suniuko sampunu po to dar ir suniska kondicionieriu uzdedu na ir man super thumbup.gif plaukuciai tokie svelnus buna, slidus wub.gif
Jogurtine
Man tema pakele nuotaika. smile.gif
Neplauciau savo plaukus sampunu gyvunams. O tai kad brangesni, jus paziurekit kad gyvunams viskas brangu. Viskas kas gyvunams yra brangiau negu zmonems. Kaip rubeliams ir zaisliukams kainos uzkeltos. mirksiukas.gif
Lesia
lotuliukas.gif girdejau,kad populiarus labai sampunai,kas vazineja i Russija ar Baltarusija-geras biznis-veza "sampunas ""dlia grivy i hvostov""-arkliu-sampunai,skirtos arkliu uodegoms lotuliukas.gif doh.gif doh.gif na ir pilna norinciu pirkt blink.gif
EVY
QUOTE(Stichija @ 2009 12 02, 19:37)
Na kad uzvedziau tema, tai reikia apie rezultatus pranest. Taigis, kaip tik neseniai lankiausi pas savo kirpeja - daziau ir kirpau plaukus, kalbejom apie plovimasi sunu sampunais... Ir ka gi - sako ne jus pirma man sakot, daugeliui moteru tai panaceja nuo slinkimo, siurkstumo, nuo dirglios jautrios odos... taigi pabandymui is durnumo ir siaip tyrimo tikslais nusipirkau kondicionieriu su audines taukais, skirta ilgaplaukiams cuciukams.... Vajeeeeeeeee  wub.gif  tokie nuostabus mano plaukai buvo, kai man dar buvo 16 ka ir nebuvo paliesti nei lako, nei znypliu, nei dazu, nei cheminio... Minkstumas, svelnumas, purumas, o blizgesys  wub.gif  Taigi kondicionierius pasiteisino, tik jau brangus gyvate  doh.gif , dar nei vieno zmogisko kondicionoeriaus uz tokia kaina nemaciau, na nebent is Altera serijos  blush2.gif
*

Gera tema,uzsinorejau pabandyti lotuliukas.gif Cia ziuriu kainos dar ne tokios baisios,galima parsisiusti per tarpininkes biggrin.gif
Kuri balzama jus turit ? 4u.gif
http://www.cherrybrook.com/index.cfm/a/cat...e/1_All_Systems
giedrute 99
QUOTE(Jogurtine @ 2009 12 23, 22:45)
Man tema pakele nuotaika.  smile.gif
Neplauciau savo plaukus sampunu gyvunams. O tai kad brangesni, jus paziurekit kad gyvunams viskas brangu. Viskas kas gyvunams yra brangiau negu zmonems. Kaip rubeliams ir zaisliukams kainos uzkeltos. mirksiukas.gif
*

Man irgi nuotaika pakilo biggrin.gif O jei rimciau tai,gal kada ir ismeginsiu kai niekas nematys, idomumo delei biggrin.gif
Brass
Kažkada ir aš pasiryžau išmėginti šunišką kosmetiką biggrin.gif Labai patiko Vellus, kartais panaudoju dar, ISB irgi tiko. thumbup.gif Bandžiau ant savęs ir Pure Paws, tai plaukai šiurkštūs liko.Dabar šuniui naudoju Chris Christensen, ateis ir man kada eilė. biggrin.gif
evelinki
QUOTE(deisse @ 2009 11 20, 22:48)
na ir tema...tai dar prigalvokim tokiu temu kaip "kas butu jei plaukus praskalautume su ACE arba tualetinem priemonem" blink.gif
*

tema kaip tema, paskaitykit informacijos anglu kalba daugiau ir uzsienio forumus, apsisviesit smile.gif Sampunas arkliams pardavinejamas placiai ir butent zmoniu plaukams plauti.
Sampuno arkliams naudojimo paskirtys
aves
QUOTE(deisse @ 2009 11 21, 07:48)
na ir tema...tai dar prigalvokim tokiu temu kaip "kas butu jei plaukus praskalautume su ACE arba tualetinem priemonem" blink.gif
*

Nu ir smagiai pasijuokiau pries miega vos vynuoge is juoko npaspringau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aves @ 2009 12 28, 08:58)
Nu ir smagiai pasijuokiau pries miega vos vynuoge is juoko npaspringau  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

Bet siaip tai manau, kad tie sampunai tokie patys kaip ir zmonem, tik gal sudeties svelnesne, gal ir isbandyciau idomumo deliai koki sampuna lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
sheillana
na galima juoktis is sito, arba nekreipti demesio, bet mano ziniomis, auginancios sunis, kuriu kailiui reikalinga ipatinga prieziure yra isbandziusios ir priemones, kurias naudoja savo augintiniu prieziurai lotuliukas.gif nekalbu apie kikinius ar maximinius sampunus ir balzamus, tikrai esu ir pati isbandziusi ne vienos firmos sampunus, kondicionierius, kaukes skirtus sunu prieziurai blush2.gif na ir ka galiu pasakyti, man laaaabai patiko Vellus firmos produktai (nors suniukui netiko), kauke tai tikrai nuostabi, bet ir kaina nuostabi doh.gif tai uztepu karta i savaite ant savo plaukuosenos blush2.gif ir zinau merginu kurios nuolat naudoja sitos firmos sampunus ir kondicionierius ir net kirpejos pastebejo stulbinamus pokycius thumbup.gif na is kitos puses, tai man kandziojasi kaina, jei nuolatos pirkti tokiom kainom sampunus ir kondicionierius blush2.gif o ta Vellus kauke tikrai kvepia skaniai, migdolais, ir plaukai silkiniai lieka po jos drinks_cheers.gif
Marge
Nu geras, man irgi sita tema labai aktuali biggrin.gif As kazkada skaiciau, kad Jenifer Aniston is draugu irgi plauna plaukus su arkliu sampunu, o pas ja plaukai tai ohoho bigsmile.gif Butu idomu isbandyt, jei kas pirksit is ebay ar is kazkur kitur parasykit i az, as irgi noresiu uzsisakyt biggrin.gif
Panikė
savo pupsikui naudoju ISB, pasiskaičiau čia ir susigundžiau pati išmėgint kada smile.gif)
B.Blythe
as pabandyciau jei tik tureciau rolleyes.gif nemanau kad nuo vieno plovimo kazkas atsitiktu..

dede galva buvo issiploves su Mr. Proper plovikliu ir dabar dar nenuplikes biggrin.gif
Balalaika.
jau kai kurių jūsų komentarai lotuliukas.gif Aš tai specialiai neperku, ir manau nepirksiu, naudoju žmonėms skirtus šampūnus, bet jei netyčia baigtųsi, tai tikrai nematyčiau bėdos išsiplauti su šunišku šampūnu. Ai ką jau ten, aš ir su Fairy plaučiau, jei prispirtų tiek, kad 'plauk su Fairy, arba eik riebaluota' Kas jau čia nutiktų irnesakyk.gif tik tiek, kad kvapas nemalonus būtų. smile.gif
7.2.5.4.1
QUOTE(mr nobody @ 2009 11 20, 19:06)
as plowiau sawo augintini headen&shouldersu ir nenupliko.. bigsmile.gif
*

Tai džiaukitės, nes tokie dalykai gali pasibaigt baisiom alergijom iki išsikasymų iki kraujo, nuplikimo, žaizdų ir t...t... Tvirtas jūsų augintinis...
~Dark Elf~
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 11 20, 19:22)
Bet vistiek linksmai skamba,zmonems skirtos priemones gyvunams draudziamos naudoti  biggrin.gif ,o ant gyvunu priemoniu neparasyta kad zmogui kenktu  lotuliukas.gif tai ka mes naudojam ??? chemija ir tiek...  cool.gif
bet neplauciau savo plauku suns sampunu...man smirda jie...as savaja kale ismaudau ir vistiek laseli savo sampuno imaisau,nu kad ta kvapa uzmustu  doh.gif  biggrin.gif
*

Zinok tada pigus sampunas tavo suns. Uzsisakyk tikrai gera...yra net su kokosu kvapu.. ir jie nera pigus. 100ml 50<lt tai patikek,tada nesmirdes kailiukas smile.gif
QUOTE(deisse @ 2009 11 20, 21:48)
*

nenusikalbek.
Papildyta:
Mano pazistama naudoja kazkoki tepala sanariams,kuris skirtas arkliu snaraimas.. sako laaabai veiksmingas,labai padeda. bigsmile.gif
-čiobrelis-
QUOTE(~Dark Elf~ @ 2010 01 03, 16:36)

Mano pazistama naudoja kazkoki tepala sanariams,kuris skirtas arkliu snaraimas.. sako laaabai veiksmingas,labai padeda. bigsmile.gif
*

Nu čia jau aišku ne į temą, bet mano močiutė irgi naudoja ir dar tėčiui atsiuntė, kažkoks mėtinis tepalas, aiškiai vokiškai parašyta, kad arkliams biggrin.gif biggrin.gif
~Dark Elf~
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 03, 15:39)
Nu čia jau aišku ne į temą, bet mano močiutė irgi naudoja ir dar tėčiui atsiuntė, kažkoks mėtinis tepalas, aiškiai vokiškai parašyta, kad arkliams biggrin.gif biggrin.gif
*

Gali but kad tas pats...ji irgi sake ,kad vokiskas smile.gif gaivina labai... doh.gif
Papildyta:
O seip butu reikalas ..pati nusiplauciau galva smile.gif ka jau daryt.. smile.gif manau tikrai ten geri sampunai... bet jei ant veido sampuno uztiks...tikiuosi plaukotuma nedidina biggrin.gif
Garbanes
o apie tepala ir as zianu viena tokia kur naudoja nuo sanariu skausmo,gyvuliams skirta tepala is pat pradziu pagalvojau kad siap arkliukai paveikslelyjebet pradejau skaityti nuo to,nuo ano,bet geriausia fraze nuo tesmens skausmo,na jei naudotu gyvunams nebutu taip juokinga,bet kad naudoja sau lotuliukas.gif nors sako kad labai padeda biggrin.gif
Ka_kava
Mano šuns šampūnas už mano bene dvigubai trigubai brangesnis, bet vistiek nedrįsčiau juo išsiplaut plaukų lotuliukas.gif
Balalaika.
o ko jau čia nedrįsti galima? baisu nuplikti ar šuniuku pavirsti? g.gif
Intrinsa
QUOTE(Ka_kava @ 2010 01 04, 15:59)
Mano šuns šampūnas už mano bene dvigubai trigubai brangesnis, bet vistiek nedrįsčiau juo išsiplaut plaukų lotuliukas.gif
*

zinai, tavo sampuno ir suns a la brangesnio savikaina panasiai vienoda, teoriskai ir sudetis labai artima cool.gif
Blondine uz vairo
Pudra suniukams irgi galima isbandyti smile.gif ar sampuna sausa lotuliukas.gif Domintu sampunas sausas smile.gif)))
jurgitux79

lotuliukas.gif thumbup.gif Nu ziauriai susizvengiau, gal atidaryt temuke kas butu jei suns maista pradeciau valgyt. Negi rimtai kazkas galva plauna sunu sampunu ir dar nuo blusu doh.gif
EVY
jei butu badas ir sunu maista suvalgytum biggrin.gif Is esmes tame maiste pagal sudeti nieko tokio blogo nera,ne nuodai. Sampune tuo labiau smile.gif
Noriu labai isbandyti ta arklini sampuna,tik neaisku koki geriau rinktis biggrin.gif
Gaila temos autore neisduoda paslapties koki ten superini suniska balzama isbande biggrin.gif Firma pasake o kuri butent ne unsure.gif

jurgitux79
QUOTE(EVY @ 2010 01 07, 21:12)
jei butu badas ir sunu maista suvalgytum  biggrin.gif  Is esmes tame maiste pagal sudeti nieko tokio blogo nera,ne nuodai. Sampune tuo labiau  smile.gif
Noriu labai isbandyti ta arklini sampuna,tik neaisku koki geriau rinktis  biggrin.gif
Gaila temos autore neisduoda paslapties koki ten superini suniska balzama isbande  biggrin.gif Firma pasake o kuri butent ne  unsure.gif
*

Jei butu! o jum badas?. Nesigilinu, plaukit su kuo norit lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
SiVidz
augintinį maudau tik su jam skirtu šampūnu ir jo plaukai būna šilkiniai, blizgantys wub.gif anksčiau daugelis stebėdavosi,kad kačiuko kailis labai blizga wub.gif kartą tingėjau ieškoti kačiuko šampūno ir iki pusės jį (buvo išsiterliojusi biggrin.gif ) išploviau savo šampūnu smile.gif . Nagi, nenumirė, nenupliko, bet plaukas ne toks švelnus liko... 4u.gif nežinau ar didelis skirtumas yra sudėtyje su mano šampūnais, nelyginau 4u.gif
Féline
QUOTE(ferari @ 2010 01 03, 17:35)
o apie tepala ir as zianu viena tokia kur naudoja nuo sanariu skausmo,gyvuliams skirta tepala is pat pradziu pagalvojau kad siap arkliukai paveikslelyjebet pradejau skaityti nuo to,nuo ano,bet geriausia fraze nuo tesmens skausmo,na jei naudotu gyvunams nebutu taip juokinga,bet kad naudoja sau lotuliukas.gif nors sako kad labai padeda biggrin.gif
*

prajuokino lotuliukas.gif
man tai nekyla tokios mintys biggrin.gif pilna zmonem sukurtu sampunu ir kitu priemoniu rupintis plaukais,na o tas stebuklingos gyvunu priemones naudot nebent kai labai prasta plauku bukle, arba kai norisi eksperimentu,bet ir tokiu atveju nemanau, kad naudociau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(SkyMai @ 2009 12 04, 10:43)
o as galvoju kodel Sarah Jessica Parker is Sex and the City atrodo kaip...
lotuliukas.gif
*

lotuliukas.gif
Ferrari
Maskvos "auksinio jaunimo" 2009 metų topas - plauti plaukus šampūnais arkliams. Jie pasirodo yra skirtingi - vieni skirti karčiams, kiti uodegai, visam kailiui ir pan. (visi kiti madingi praėjusių metų aributai - domėjimasis pasamonės galiomis, sveikas gyvenimo būdas, sportas, vakarėliai be alkoholio ir kitų svaiginančių medžiagų)
Pati nebandžiau, nežinau koks poveikis smile.gif
Blondine uz vairo
QUOTE(jurgitux79 @ 2010 01 07, 21:15)
lotuliukas.gif  thumbup.gif Nu ziauriai susizvengiau, gal atidaryt temuke kas butu jei suns maista pradeciau valgyt. Negi rimtai kazkas galva plauna sunu sampunu ir dar nuo blusu doh.gif
*

Mes zvengiam, o kazkas naudoja ir dziaugiasi. tongue.gif
micefee
Geras, iš pradžių pagalvojau, kad tema sukurta šiaip filosofiniam pamąstymui ir pakikenimui, tikrai negalvojau, kad kas nors galėtų plauti galvą su šuns arba arklio šampūnu, nes tiesiog maniau, kad jų sudėtis daug prastesnė nei žmogiškųjų. bigsmile.gif Bet jei turėčiau augintinį ir pirkčiau jam gerą šampūną, turbūt paskaičiusi šią temą susigundyčiau išbandyti. biggrin.gif O jei atsiras išbandžiusių ir patenkintų rezultatais, gal tada ir aš pabandysiu. biggrin.gif
filmukas
nu joo:))) as turiu sampuna persu katei:) kad nesiveltu plaukai, bet kazkaip nesinori isbandyt:)))
ritule.rita
QUOTE(Blondine uz vairo @ 2010 01 14, 18:17)
Mes zvengiam, o kazkas naudoja ir dziaugiasi.  tongue.gif
*

biggrin.gif pritariu.
Garbanes
mmm sampunu yra visokiu ir papigiai parduotuvese,na ir kur kaina tikrai ispudinga,kurie ,kvepia purina kaili,kad nesiveltu ir t,t,Baltam kailiui,rudam ir t.t tai kuri pradet bandyt thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o po to kauliukus su ypatingais skoniais sako ir sveika lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tiffany
idomi tema biggrin.gif siaip savo katems (persui ir egzotui) naudoju Paul Mitchel Pet drekinanti sampuna, tai nemanau, kad kas nutiktu mano plaukams, jei juo "netycia" issiplauciau biggrin.gif o siaip nu maza kokiu situaciju buna gyvenime - kas nors (tarkim MB) pabaigia paskutinius mylimiausio sampuno likucius, o reikia plauti galva, o ner kuo tongue.gif o iki parduotuves toli, masinos ner, salta ir pan...tektu plauti gyvunelio sampunu biggrin.gif
Kasema
Nu bet ir ideju cia jums kyla.... g.gif
weemee
ot prikolas tema lotuliukas.gif
Kimora
Jei norite atsiliepimų, nueikite i Jorkšyrų temą ir pasiklauskite, ten dauguma tikrai yra bandžiusios šuniškus šampūnus, o ne viena naudoja ir pastoviai. biggrin.gif

Be to visos sako, kad poveikis labai geras mirksiukas.gif
tik drugelis
Nu, lotuliukas.gif mano augintiniui (snauceriui) skirtas sampunas pagal ideja siurkstina kaili, tad jei doh.gif isplauciau su juo savo plaukus - greiciausiai likciau su kupeta unsure.gif
solnisko...
O ka kitu sampunu nera kad jau gyvunams skirtems sampunais naudotumemes doh.gif biggrin.gif
Viktorija69
Jei prispirtu reikalas manau issiplauciau ir su savo suniuko sampunu, bet vistiek manau, kad neteks .. biggrin.gif
*MiLi*
QUOTE(Kimora @ 2010 02 01, 04:55)
Jei norite atsiliepimų, nueikite i Jorkšyrų temą ir pasiklauskite, ten dauguma tikrai yra bandžiusios šuniškus šampūnus, o ne viena naudoja ir pastoviai.  biggrin.gif

Be to visos sako, kad poveikis labai geras  mirksiukas.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Skaičiau tenais ir aš, bet savo jorko šampūnu dar nedrįsau plauti .... kol kas lotuliukas.gif pagunda, paskaičius atsiliepimus, tikrai kilo. Šampūnai brangesni nei pačios sau perkam, gal ir žmonių plaukams stebuklus padarytų lotuliukas.gif Nesusikaupiu pabandyt, vis ranką ištiesiu prie savo šampūno. Dabar vėl noras kyla... jei net tema užvesta lotuliukas.gif
Esante
Nu idomi idomi tema biggrin.gif pati nerizikuociau mirksiukas.gif
Balalaika.
QUOTE(Esante @ 2010 09 24, 18:33)
Nu idomi idomi tema  biggrin.gif  pati nerizikuociau  mirksiukas.gif
*

jooo, baisi rizika, dar plaukai nukris, ania..
Esante
Nukrist gal ir nenukris bet kam isradieti tai ko nereikia schmoll.gif
mexica
As palyginau sudetis suns ir savo sampunu, tai suns sampune daug maziau brudo visokio schmoll.gif: pabandziau issiplauti viena karta, tai nepastebejau skirtumo tarp sunisko ir brangiausio Kerastase sampuno biggrin.gif
selme
O mane šita tema labai labai paskatino išmėginti arklių šampūną. Ir ką jūs manot.. nejučiom ir užsisakiau jį internetu iš čia jau paskelbto tinklalapio biggrin.gif

http://www.manentail.com/products/personal/home.asp

Žiūrėsim kas bus kai gavus išsiplausiu lotuliukas.gif
Luandra
Jau seniai perskaiciau rusikame cosmopolitano forume, kad merginos plauna galva su arkliu (butent arkliu, ne kaciu, ne sunu ir ne ziurkiu smile.gif)) ) Jos yra begalo patenkintos, net jau nusprende kurie is visu geriausi.
Kai perskaiciau ta tema, pati buvau susidomejusi, bet tokiu pas mus nemaciau smile.gif
Bet merginos raso, kad plauka blizga labai, greitai auga. Ir kai kurios jau daugiau ei metus naudoja tokius sampunus
selme
Na aš tikiuosi irgi tokių rezultatų sulaukti bigsmile.gif Tik užsakyt iš ten kažkaip problematiška g.gif Gal kuri esat tai darius ir galit instrukcijas duot? unsure.gif
Tutia
QUOTE(Kimora @ 2010 02 01, 04:55)
Jei norite atsiliepimų, nueikite i Jorkšyrų temą ir pasiklauskite, ten dauguma tikrai yra bandžiusios šuniškus šampūnus, o ne viena naudoja ir pastoviai.  biggrin.gif

Be to visos sako, kad poveikis labai geras  mirksiukas.gif
*

QUOTE(tik drugelis @ 2010 02 01, 16:25)
Nu,  lotuliukas.gif  mano augintiniui (snauceriui) skirtas sampunas pagal ideja siurkstina kaili, tad jei  doh.gif  isplauciau su juo savo plaukus - greiciausiai likciau su kupeta  unsure.gif
*

QUOTE(*MiLi* @ 2010 09 24, 16:22)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Skaičiau tenais ir aš, bet savo jorko šampūnu dar nedrįsau plauti .... kol kas  lotuliukas.gif   pagunda, paskaičius atsiliepimus, tikrai kilo.  Šampūnai brangesni nei pačios sau perkam, gal ir žmonių plaukams stebuklus padarytų  lotuliukas.gif  Nesusikaupiu pabandyt, vis ranką ištiesiu prie savo šampūno. Dabar vėl noras kyla... jei net tema užvesta  lotuliukas.gif
*

biggrin.gif tikrai taip, mano šuns šampūnai brangesni nei aš pati sau perkuos ax.gif aišku, nereikia klaidingai suprasti, jie koncentruoti kitaip ir ilgam užtenka. ir... tiesą sakant keletą kartų ploviausi dėl įdomumo su saviškio šampūnu ir kondiku, nu tai ką, plaukai puručiai, minkštučiai paliko, labai geras efektas thumbup.gif tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.