Įkraunama...
Įkraunama...

Kas būtų, jei savo plaukučius išplautume

QUOTE(mr nobody @ 2009 11 20, 18:06)
as plowiau sawo augintini headen&shouldersu ir nenupliko.. bigsmile.gif

jums su gava ne viskas gerai. Augintiniams šampūnai skirti yra daug silpnesni negu žmonėms, džiaukitės kad nenudaginot odos ar kokios alerginės reakcijos neįvarėt rolleyes.gif

o su šunų šampūnais ir kondicionieriais ne kartą ploviau galvą, efektas superinis, tik kad laabai brangus šitas malonumas ax.gif
Atsakyti
Na kad uzvedziau tema, tai reikia apie rezultatus pranest. Taigis, kaip tik neseniai lankiausi pas savo kirpeja - daziau ir kirpau plaukus, kalbejom apie plovimasi sunu sampunais... Ir ka gi - sako ne jus pirma man sakot, daugeliui moteru tai panaceja nuo slinkimo, siurkstumo, nuo dirglios jautrios odos... taigi pabandymui is durnumo ir siaip tyrimo tikslais nusipirkau kondicionieriu su audines taukais, skirta ilgaplaukiams cuciukams.... Vajeeeeeeeee wub.gif tokie nuostabus mano plaukai buvo, kai man dar buvo 16 ka ir nebuvo paliesti nei lako, nei znypliu, nei dazu, nei cheminio... Minkstumas, svelnumas, purumas, o blizgesys wub.gif Taigi kondicionierius pasiteisino, tik jau brangus gyvate doh.gif , dar nei vieno zmogisko kondicionoeriaus uz tokia kaina nemaciau, na nebent is Altera serijos blush2.gif
Atsakyti
Kokios firmos kondicionierius čia taip patiko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ersa @ 2009 12 02, 21:32)
Kokios firmos kondicionierius čia taip patiko? smile.gif

„# 1All Systems“ pilnas pavadinimas, dar Jorku parduotuvej maciau Bernard ar kazkas su Senbernar... firmos gaminius, tai issiziojau nuo kainu..... po 300 Lt sau dar ant galvos nieko nesu tepus doh.gif , o ir tas kuri naudoju 80 lt uz 200 ml... tai cia mano ilgiems plaukams porai kartu.... brangus malonumas pasirodo turet gyvuneli ir ji gerai priziuret, o jei dar jo kosmetika naudotis, tai bankrotas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 12 03, 11:04)
„# 1All Systems“  pilnas pavadinimas, dar Jorku parduotuvej maciau Bernard ar kazkas su Senbernar... firmos gaminius, tai issiziojau nuo kainu..... po 300 Lt sau dar ant galvos nieko nesu tepus  doh.gif , o ir tas kuri naudoju 80 lt uz 200 ml... tai cia mano ilgiems plaukams porai kartu.... brangus malonumas pasirodo turet gyvuneli ir ji gerai priziuret, o  jei dar jo kosmetika naudotis, tai bankrotas  doh.gif


Visada galima surast kazkokia iseiti, siuo atveju galima pirkt is platintoju arba siustis mirksiukas.gif Manau tikrai galima sutaupyt, nes pardes uzsideda nemazus ankainius rolleyes.gif
Atsakyti
Nu geras biggrin.gif .Nepradesiu skaityt visos temos ,nes tikrai dar sugyvulesiu biggrin.gif Nesijuokiu ,,tiesiog keista..O arkliams sampuno as rasciau manau ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(ingkariuke @ 2009 12 03, 14:03)
Nu geras  biggrin.gif .Nepradesiu skaityt visos temos ,nes tikrai dar sugyvulesiu  biggrin.gif Nesijuokiu ,,tiesiog keista..O arkliams sampuno as rasciau manau  ax.gif .

To tai pilnas ebejus, arklinio, ir kaina nedidele , iki 10 zaliu... O paskaicius kelias dienas forumuose uzsienio apie jo geruma net rankos tiesiasi nusipirkti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 12 03, 11:04)
„# 1All Systems“  pilnas pavadinimas, dar Jorku parduotuvej maciau Bernard ar kazkas su Senbernar... firmos gaminius, tai issiziojau nuo kainu..... po 300 Lt sau dar ant galvos nieko nesu tepus  doh.gif , o ir tas kuri naudoju 80 lt uz 200 ml... tai cia mano ilgiems plaukams porai kartu.... brangus malonumas pasirodo turet gyvuneli ir ji gerai priziuret, o  jei dar jo kosmetika naudotis, tai bankrotas  doh.gif

All Systems kondicionierius gal ir neblogas, bet apie šampūną daug negerų atsiliepimų girdėjau. Iv San Bernard visai nebloga kosmetika. Tokia labai švelni. Aš savo šuniui naudoju dažniems maudymams, kai noriu, kad tausotų kailį. Kvepia labai skaniai obuoliais thumbup.gif Būna dar bananinis, mėtinis, citrininis ir pan. Bet tikrai ne po 300Lt. Kaip tik čia viena iš pigesnių kosmetikų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ersa @ 2009 12 03, 17:29)
All Systems kondicionierius gal ir neblogas, bet apie šampūną daug negerų atsiliepimų girdėjau. Iv San Bernard visai nebloga kosmetika.  Tokia labai švelni. Aš savo šuniui naudoju dažniems maudymams, kai noriu, kad tausotų kailį. Kvepia labai skaniai obuoliais thumbup.gif Būna  dar bananinis, mėtinis, citrininis ir pan. Bet tikrai ne po 300Lt. Kaip tik čia viena iš pigesnių kosmetikų smile.gif

Tai vistik reikia prieti prie isvados, kad gyvuneliu priemones labai smarkiai brangesnes? Kodel? Turbut, kad daug geresni ingredientai parinkti ir sudeti, isvadoj - kaip ir produkcija geresne ? g.gif Visai susiveliau doh.gif lotuliukas.gif Neagituoju ir pati strimgalviais nepulsiu pirktis suniskos kosmetikos, nes tai tiesiog per brangu, bet tas kondicionierius kuri dabar naudoju (suniska ) tai kazkas nerealaus, tai kas butu uzsitepus uz 300-500Lt? Dabar audziu ideja fiks pabandyti arklini sampuna lotuliukas.gif
Atsakyti
Stichija, meskit čion sudėtį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 11 20, 18:17)
Sveikutes  4u.gif  Nepykit uz iš paziuros kvaila tema, bet mane si mintis kamuoja jau daug metu, kai perskaiciau COSMO, jog Kere is Sex and the City plaukus plauna arkliams skirtu sampunu....
O ka jus manon? Gal netycia bandet? Gal kas is pazystamu bande? Gal labiau ismanancios sudetis prakomentuos kas gerai, o kas blogai?

o as galvoju kodel Sarah Jessica Parker is Sex and the City atrodo kaip...
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 12 03, 22:51)
Tai vistik reikia prieti prie isvados, kad gyvuneliu priemones labai smarkiai brangesnes? Kodel? Turbut, kad daug geresni ingredientai parinkti ir sudeti, isvadoj - kaip ir produkcija geresne ?  g.gif  Visai susiveliau  doh.gif  lotuliukas.gif  Neagituoju ir pati strimgalviais nepulsiu pirktis suniskos kosmetikos, nes tai tiesiog per brangu, bet tas kondicionierius kuri dabar naudoju (suniska ) tai kazkas nerealaus, tai kas butu uzsitepus uz 300-500Lt?  Dabar audziu ideja fiks pabandyti arklini sampuna  lotuliukas.gif

Aš manau, kad dėl geresnės sudėties ir dėl to, kad šuniška kosmetika yra koncentruota. Ją reikia skiesti ir gaunasi daug didesnis kiekis nei nusipirkus. Būna ir tokių šampūnų, kurie net 1:20 skiedžiami tai atitinkamai jų ir kainos aukštesnės smile.gif
Atsakyti