Įkraunama...
Įkraunama...

Kas būtų, jei savo plaukučius išplautume

Nu geras, man irgi sita tema labai aktuali biggrin.gif As kazkada skaiciau, kad Jenifer Aniston is draugu irgi plauna plaukus su arkliu sampunu, o pas ja plaukai tai ohoho bigsmile.gif Butu idomu isbandyt, jei kas pirksit is ebay ar is kazkur kitur parasykit i az, as irgi noresiu uzsisakyt biggrin.gif
Atsakyti
savo pupsikui naudoju ISB, pasiskaičiau čia ir susigundžiau pati išmėgint kada smile.gif)
Atsakyti
as pabandyciau jei tik tureciau rolleyes.gif nemanau kad nuo vieno plovimo kazkas atsitiktu..

dede galva buvo issiploves su Mr. Proper plovikliu ir dabar dar nenuplikes biggrin.gif
Atsakyti
jau kai kurių jūsų komentarai lotuliukas.gif Aš tai specialiai neperku, ir manau nepirksiu, naudoju žmonėms skirtus šampūnus, bet jei netyčia baigtųsi, tai tikrai nematyčiau bėdos išsiplauti su šunišku šampūnu. Ai ką jau ten, aš ir su Fairy plaučiau, jei prispirtų tiek, kad 'plauk su Fairy, arba eik riebaluota' Kas jau čia nutiktų irnesakyk.gif tik tiek, kad kvapas nemalonus būtų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2009 11 20, 19:06)
as plowiau sawo augintini headen&shouldersu ir nenupliko.. bigsmile.gif


Tai džiaukitės, nes tokie dalykai gali pasibaigt baisiom alergijom iki išsikasymų iki kraujo, nuplikimo, žaizdų ir t...t... Tvirtas jūsų augintinis...
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 11 20, 19:22)
Bet vistiek linksmai skamba,zmonems skirtos priemones gyvunams draudziamos naudoti  biggrin.gif ,o ant gyvunu priemoniu neparasyta kad zmogui kenktu  lotuliukas.gif tai ka mes naudojam ??? chemija ir tiek...  cool.gif
bet neplauciau savo plauku suns sampunu...man smirda jie...as savaja kale ismaudau ir vistiek laseli savo sampuno imaisau,nu kad ta kvapa uzmustu  doh.gif  biggrin.gif


Zinok tada pigus sampunas tavo suns. Uzsisakyk tikrai gera...yra net su kokosu kvapu.. ir jie nera pigus. 100ml 50<lt tai patikek,tada nesmirdes kailiukas smile.gif
QUOTE(deisse @ 2009 11 20, 21:48)
na ir tema...tai dar prigalvokim tokiu temu kaip "kas butu jei plaukus praskalautume su ACE arba tualetinem priemonem" blink.gif

nenusikalbek.
Papildyta:
Mano pazistama naudoja kazkoki tepala sanariams,kuris skirtas arkliu snaraimas.. sako laaabai veiksmingas,labai padeda. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Dark Elf~ @ 2010 01 03, 16:36)

Mano pazistama naudoja kazkoki tepala sanariams,kuris skirtas arkliu snaraimas.. sako laaabai veiksmingas,labai padeda. bigsmile.gif


Nu čia jau aišku ne į temą, bet mano močiutė irgi naudoja ir dar tėčiui atsiuntė, kažkoks mėtinis tepalas, aiškiai vokiškai parašyta, kad arkliams biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 03, 15:39)
Nu čia jau aišku ne į temą, bet mano močiutė irgi naudoja ir dar tėčiui atsiuntė, kažkoks mėtinis tepalas, aiškiai vokiškai parašyta, kad arkliams biggrin.gif biggrin.gif

Gali but kad tas pats...ji irgi sake ,kad vokiskas smile.gif gaivina labai... doh.gif
Papildyta:
O seip butu reikalas ..pati nusiplauciau galva smile.gif ka jau daryt.. smile.gif manau tikrai ten geri sampunai... bet jei ant veido sampuno uztiks...tikiuosi plaukotuma nedidina biggrin.gif
Atsakyti
o apie tepala ir as zianu viena tokia kur naudoja nuo sanariu skausmo,gyvuliams skirta tepala is pat pradziu pagalvojau kad siap arkliukai paveikslelyjebet pradejau skaityti nuo to,nuo ano,bet geriausia fraze nuo tesmens skausmo,na jei naudotu gyvunams nebutu taip juokinga,bet kad naudoja sau lotuliukas.gif nors sako kad labai padeda biggrin.gif
Atsakyti
Mano šuns šampūnas už mano bene dvigubai trigubai brangesnis, bet vistiek nedrįsčiau juo išsiplaut plaukų lotuliukas.gif
Atsakyti
o ko jau čia nedrįsti galima? baisu nuplikti ar šuniuku pavirsti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka_kava @ 2010 01 04, 15:59)
Mano šuns šampūnas už mano bene dvigubai trigubai brangesnis, bet vistiek nedrįsčiau juo išsiplaut plaukų lotuliukas.gif

zinai, tavo sampuno ir suns a la brangesnio savikaina panasiai vienoda, teoriskai ir sudetis labai artima cool.gif
Atsakyti