Įkraunama...
Įkraunama...

Namo apdaila

Medūza liuks spalva ir namukas 4u.gif
Atsakyti
ojej aciu wub.gif ,kajp fainei,kad jums patinka,ir mums patinka irgi,neryskus,nekrenta i akis ax.gif
dar zinoma nepabaigtas,pamata reik nudazyt,tokia spalva kajp stogas ir langai,ir viena siena da nenudazyta biggrin.gif doh.gif ,nes nespejo prie pliusines temperaturos ,o prie minusines tinkuot negali,ir stovi darbas verysad.gif
bet jau ir tiek daug..dziaugiuos,kajp as pavydedavau ziuredama jusu uzbaigtus namukus thumbup.gif , daba jau ramesne 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meduza @ 2005 11 27, 17:08)



Man asmeniskai sito namuko projektas nepatinka ,pats paprasciausias namo projektukas,dezute ir tiek ,nejauku man tokiam butu gyvent


Va o sitas namukas super ,isivaizduoju kaip atrodys kaip bus pastatytas thumbup.gif ,grazu

ŠITAS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solle: 27 lapkričio 2005 - 20:47
kiek zmoniu tiek nuomoniu drinks_cheers.gif ,mes ir norejom paprastos dezutes su vienšlaiciu stogu thumbup.gif
man jis pats paciausias wub.gif
kadangi mano vyras yra minimalistas,jam svarbiausia buvo namo funkcionalumas thumbup.gif

westa aciu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduza: 27 lapkričio 2005 - 20:59
QUOTE(Solle @ 2005 11 27, 20:45)
Man asmeniskai sito namuko projektas nepatinka ,pats paprasciausias namo projektukas,dezute ir tiek ,nejauku man tokiam butu gyvent
Va o sitas namukas super ,isivaizduoju kaip atrodys kaip bus pastatytas thumbup.gif ,grazu

ŠITAS

be abejo mano pats gražiausias blush2.gif Ačiū ačiū biggrin.gif biggrin.gif . O va jei rimtai tai dabar turbūt statyčiau būtent tokį kaip pas Medūzką - taisyklingų formų ... ax.gif Ir galiu pasakyt kodėl. Todėl, kad visi tie ciucki mucki suėda labai daug erdvės, susidaro daug neišnaudojamų plotų . va taips tai. Bet kadangi jau pasistatėm tokį tai bandysim suktis iš padėties doh.gif
Atsakyti
Meduza- namas toks naminis, kadangi man patinka paprastos/aiskios formos su malonumu tokiame gyvenciau smile.gif. Mes taip pat planuojame labai lakoniska arba visai a'la kaimiska. Spalva tokia skani jusu namuko thumbup.gif.
Atsakyti
QUOTE(kropka @ 2005 11 28, 01:14)
Meduza- namas toks naminis, kadangi man patinka paprastos/aiskios formos su malonumu tokiame gyvenciau smile.gif. Mes taip pat planuojame labai lakoniska arba visai a'la kaimiska. Spalva tokia skani jusu namuko thumbup.gif.

aciu 4u.gif
zinai,jei nama statytumemes kokiam dabar sparciai kylanciam naujam kvartale,taj tikrai nepasiduotume ir statytume koki mandresni lotuliukas.gif ,bet daba kaj pasistatem uz Kauno 19km. ir dar uz kaimo kilometras,tarp misku,be kaimynu,tai nelabai norejos,kad vagim aki trauktu 4u.gif
Atsakyti
Medūza thumbup.gif jūsų namuko graži spalva,kaip kažkas rašė "skani" tokia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Solle @ 2005 11 27, 21:45)
Man asmeniskai sito namuko projektas nepatinka ,pats paprasciausias namo projektukas,dezute ir tiek ,nejauku man tokiam butu gyvent
Va o sitas namukas super ,isivaizduoju kaip atrodys kaip bus pastatytas thumbup.gif ,grazu

ŠITAS

Nesuprantu tokių komentarų doh.gif
Suprasčiau, jei žmonės rodytų tik projektą ir klaustų, ką manote, tada kritikuoti sveika - bet kai viskas jau pastatyta, kam čia reikia nuotaiką žmonėms gadint? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2005 11 28, 08:39)
Nesuprantu tokių komentarų  doh.gif
Suprasčiau, jei žmonės rodytų tik projektą ir klaustų, ką manote, tada kritikuoti sveika - bet kai viskas jau pastatyta, kam čia reikia nuotaiką žmonėms gadint?  doh.gif


as tau pritariu.tokie komentarai is pavydo.kiekvienas namas yra savaip grazus,nes visu pirma jis yra savas.
as visom besistatanciom ir jau pasistaciusiom nuosirdziai pavydziu.silto ir jaukaus gyvenimo SAVO namuose. 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi prisidedu prie nesupratusių tokios "kritikos" :ax
Kiekvienam savo namelis-jaukiausias thumbup.gif
Atsakyti
Medūza, labai fainas namukas ir spalva thumbup.gif Ech, laukiu nesulaukiu kada ir pas mumi jau bus pastatytas, nes dabar dar tik pamatai tūno rolleyes.gif

Beje, sveikinu labai su nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti