Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras

Kazkoks durnas jausmas,kad nieko blogo neras ir Bykova smile.gif
Atsakyti
galim lazintis, kad ras drinks_cheers.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 29, 17:23)
Kazkoks durnas jausmas,kad nieko blogo neras ir Bykova  smile.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 03 29, 15:57)
galim lazintis, kad ras  drinks_cheers.gif



Is ko? biggrin.gif

Labai noredamas prie bet ko prisikabinsi,bet ar tai reiksminga ir kiek,tai va klausimas.Ai,nesvarbu kaip cia bus,bus kaip bus,o bus gerai biggrin.gif
Sorry,as cia isprotejus siandien biski cool.gif

Emaila gavai? ax.gif
Atsakyti
gavau, einu analizuot ir atrasysiu wub.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 29, 18:18)
Emaila gavai? ax.gif

Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 29, 16:23)
Kazkoks durnas jausmas,kad nieko blogo neras ir Bykova  smile.gif



QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 29, 17:18)
Is ko?  biggrin.gif

Labai noredamas prie bet ko prisikabinsi,bet ar tai reiksminga ir kiek,tai va klausimas.Ai,nesvarbu kaip cia bus,bus kaip bus,o bus gerai  biggrin.gif
Sorry,as cia isprotejus siandien biski  cool.gif

Emaila gavai? ax.gif


kad ras, tai tikrai ras. Bet va, man irgi idomu, kaip tie "atradimai" yra svarbus ir ant kiek lemiama itaka jie turi cool.gif

man irgi kazkaip nervai nelaiko doh.gif
Atsakyti
Linkiu visoms ryt gero vizito pas Bykova 4u.gif
Nesinervuoki, ras - neras kazka, bet faktas, kad pasiulys kiekvienai bent jau krypti.

T.P.Keberiokst, o jei tau paskirs injekcijas, tu kas menesi grizinetum i LT? Nes pagrinde sita gydyma ir skiria, tik pries tai siaip viska istiria. Musu atvejas buvo tas, kad praktiskai neturejo labai prie ko prisikabinti, bet vistiek geriau ir Citrosepta, ir siaip vitaminu israse organizmo stiprinimui. Ir injekcijas paskyre.

Sekmes jums vism ryt!!!
Atsakyti
QUOTE(wow.as @ 2010 03 29, 19:09)
Linkiu visoms ryt gero vizito pas Bykova  4u.gif
Nesinervuoki, ras - neras kazka, bet faktas, kad pasiulys kiekvienai bent jau krypti.

T.P.Keberiokst, o jei tau paskirs injekcijas, tu kas menesi grizinetum i LT? Nes pagrinde sita gydyma ir skiria, tik pries tai siaip viska istiria.  Musu atvejas buvo tas, kad praktiskai neturejo labai prie ko prisikabinti, bet vistiek geriau ir Citrosepta, ir siaip vitaminu israse organizmo stiprinimui. Ir injekcijas paskyre.

Sekmes jums vism ryt!!!


as parasysiu, ka man Bykova sake... Nes man iskart pasake, kad kai vel pastosiu, tiek ji, tiek mano gine neleis man niekur is namu eit. Ir sake, kad jei reiks tu injekciju, tai kazkaip darys, kad vyras turetu vienas vazinet i LV ir paskui parvezt (?) ta savo krauja, ir tada kazkas cia LT man jas suleistu... g.gif na bent jau as kazka tokio supratau. o gal net po kelias injekcijas iskart galetu pagamint ir parvezt g.gif sito nezinau kazkaip... nepasigilinau, nes kol kas neaktualu, nes dar toli iki to planuojamo nestuke.gif ax.gif
Atsakyti
Na merginos auksciau nosi pioneers.gif
Nelabai turime kitos iseities ir kito pasirinkimo. Bent jau as.
Jeigu ir nebus rezultato, tai bent jau senatveje galesiu save paguosti, kad padariau ka galejau... Galesiu lengvesne sazine karsintis biggrin.gif

Iki ryt mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Bembis1 @ 2010 03 29, 14:07)
la mergaites, tenorejau uzkalusti, kodel jus vaziuojat pas ta Bykova? cia labiau linkusios pas ja vaziuoti pas kurias kazkokie nesuderinamumai tarp partneriu??? jei klausimas kvailai nuskambejo, tai sory tongue.gif


Bykova yra imunologe. Ji biski daugiau suka galva KODEL pas mus nera vaikuciu, kodel vyksta persileidimai ir t.t. Kitaip sakant maziau ziuri tarp koju... Tiria imunine sistema, paiesko bacilu visokiu. O situacijos pas visas skirtingos, bet ji optimistiskai nusiteikusi bent kazkuom padeti. As Lietuvoje tik ir tegirdziu: sukaupsit pinigeliu - atvaziuokit, tik ir tesiulo uzsiimti intecyviu sportu t.y. daryti IVF tol kol pavyks.
Atsakyti
Butvile,labai pritariu tavo poziuriui.Jei ir nepasiseks,zinosim,kad padarem viska.

Amade,tai mes su tavim vietoj pasimatysim mirksiukas.gif

Visom kitom geru svenciu (ir vaisingu) mirksiukas.gif
As jauciu tik po Velyku prisijungsiu.Einu miegelio,labanakt smile.gif
Atsakyti
Sėkmės visoms, tikiuosi vizitas bus visoms naudingas. Ten bent jau knaisiojasi ir ieško, ne taip kaip LT prižiūri.
Kad ir ginė sako, jog ne eilinė neštukė esu, bet kad paskirt kraujo tyrimus dažniau pakartot, nes HB žemas, o dar ir dėl krešumo, bet viskas dzin, kraują darė prieš du mėnesius smile.gif
Gerai, kad rygoj rimčiau prižiūri
Atsakyti
sveikos, ziuriu, as pirma is siandieninio vizito 4u.gif gavau kazkokiu tableciu ir zvakuciu is "po prekystalio" biggrin.gif Tribestano (ir man, ir MB), Cinko ir liepe akupunktura si menesi uzsiimt 4u.gif
einu dabar skaityt Keberiokst duotu knygu cool.gif ir laukiam tyrimu ats kita sav (man ju mazai bedare)...
Ir geguze vidury ciklo vaziuosim pilstyt kraujo biggrin.gif
Atsakyti
a tau kodel tribestano? testosteronas tavo koks nors mazas, ar kodel cia taip?
O kaip keberiokst sekesi? kaip sekesi susitikimas visoms vienoj vietoj? biggrin.gif


PS. nerandu niekur cinko pirkt.. jei rasit-praneskit.... ax.gif

QUOTE(Amade @ 2010 03 30, 19:46)
....  Tribestano (ir man, ir MB) ...

Atsakyti