Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vestuvių muzikantai: tradiciniai ir nelabai- II
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Rami-Puma
QUOTE(linux32 @ 2010 01 08, 11:09)
Sveikos merginos, aš čia naujoke, tačiau ir mano vestuves ne už kalnu, gal kas galite parašyti apie grupę "Dvyniai", labai lauksiu atsiliepimų apie juos. Kiek jie ima už vieną vakarą? Reiktų, kad ir pravestų vakarą, ir kokių žaidimukų įdomių prigalvotų. Ačiū  smile.gif
*

Buvau vestuvese su "dvyniais"... na jie muzikantai - vedejai, su pilna pilna programa.. galiu pasakyti tai, kad nebuvo laiko nei valgyti, nei isgerti... kai kurie sveciai jau buvo net truputi susinervine, kad taip aktyviai praso dalyvauti zaidimuose... man irgi truputi per daug lindo i akis... teko burtis balkone, kad nekviestu biggrin.gif As pati ieskau dabar muzikantu, tai ju nenoriu, man buvo visko per daug, bet kas nori veiksmo - puiku... savo darbą tikrai saziningai atidirba...
soninta
Kam įdomu, galiu apteikti savo vykdomos apklausos rezultatus. Apklausa dar eigoje, tad galėsiu papildyti... Ieškojau muzikantų, kurie dainuotų senas geras dainas netik lietuviškai... Štai kam aš skambinau:
* Arūnas Armonas. dainavęs su Giulija, radau keletą jo dainų ftp... Dainuotų dviese už 1000 Lt.
* Muzikantas iš Žemaitijos - taip prisistatė smile.gif)) groja saksofonu, akordeonu pop muziką. Užsiprašė 800 Lt.
* Remigijus (pasivadinęs Sonremo). Dainuoja anglų, rusų lietuvių kalbomis... Prašo 1500Lt.
* Jaunatiškas kolektyvas iš Šiaulių. Dainuotų tryse: vyrukas ir dvi merginos. Visi baigę muzikos mokslus (bent taip jau sakė). Prašo 1000Lt.
* Žinau kad labai gražiai groja grupė black4. Jei vestuvių neveda - tik groja. Musizka instrumentinė. Gaila, bet man neįperkamai.. Prašo 2500-3500 Lt.
* Grupė "Softrain" - 1800 Lt.
* Grupė "Metronomas" - 1200 Lt.
Na pakolkas tiek... Man asmeniškai nei vieni iš jų nelabai patiko, bet juk skoniai skiriasi..
sonrisa81
Sveikos!

Man niekas nieko nerekomendavo...ieskojau pati info internete... radau gera puslapiuka. ten galima pasiklausyti visokiu grupiu irasu..ir siaip ten daug naudingos informacijos:

http://www.pirslys.com/paslaugos/muzikantai

Man tai asmeniskai patinka MG International, geri balsai...su jais ir susitarem ax.gif
SandritaM
Sveikos smile.gif kaip muzikantus vestuvems galeciau rekomenduoti grupe ILEX, buvau draugu vestuvese kur jie grojo, is tikro paliko dideli ispudi smile.gif graziai grojo o ir vaoliste balsas nuostabus, norejome imti sau smile.gif tik kad patalpos pas mus nedideles o be bugnu jie negroja sad.gif
Smalsutele
Sveikos smile.gif gal galit patarti kazkokius muzikantus, kad grotu ir lenku, ir rusu, ir lietuviu kalbomis? Buciau labai dekinga.. ax.gif
Meile30
Noriu kapelos gyvos, instrumentinės, ar tokie dar gyvuoja? kontrabosas, mušamieji, armonika, smuikas, kas ten dar būna? Gal patarsit ką mamytės? 4u.gif
Ačiuss iš anksto 4u.gif
kaubojey
Sveikos, mane labai sudomino grupė Dreams, tik kur beieškočiau, niekaip nerandu jų kontaktų. Gal kuri žinote?
Daivuliau
Sveikos, gal girdejote ka nors apie grupe RETRO Band? randu tik ju skelbimus, o daugiau jokios informacijos sad.gif
mikcia
sveikos merginos 4u.gif
labai reiketu jusu pagalbos. muzikantu pradzioj samdytis neketinom, bet uosviai uzsispyre, sake patys apmokes ir gali isrinkt doh.gif mes kadangi uz viska mokam patys ir i planavima juos stengiames netraukt, si kart nusileidom (dek ko dabar baisiausiai gailiuosi) doh.gif doh.gif doh.gif uosviai lietuviai, o mano seimoje yra ir lenku ir rusu, kai kurie lietuviskai nesupranta verysad.gif taigi... uosviai jau turi nusiziureje vienus pazystamus muzikantus (ju kaina 800 lt) jie grotu "senas geras lietuviskas dainas" doh.gif tai nenoriu kad mano gimines visa vakara nuobodziautu, guzciotu peciais ir 22 val. nueitu miego g.gif doh.gif kai apie tai pasakiau uosviams tai sake kad jie ir rusisku pora dainu ismokt galetu. bet kai pagalvoju kad pora dieduku lauzta rusu kalba dainuoja serdiuchkos arba šatunovo dainas mane depresija apima doh.gif
gal kas galit patart ir pasiulyt muzikantus kurie dainuoja gerai ir rusiskai ir lietuviskai (ir gerai butu lenkiskai) ir nebrangiai imtu? kad galetume juos pasiulyt uosviams kaip alternatyvu varianta bigsmile.gif gerai butu jei grotu populiarias ivairias dainas ax.gif busiu begalo dekinga jei rasysyt siulymus ir patarimus i az 4u.gif wub.gif
Gintarele25
Sveikos,

Planuojame vestuves Anyksciuose. Ieskome smagiu muzikantu (grojanciu ne tik su sintezatoriumi) is Utenos apskrities. Gal esate ka girdejusios 4u.gif ?
Arnytė
Superiniai muzikantai yra DAINIAI,tikrai labai smagiai vestuvės praėjo,visi svečiai patenkinti buvo.Labai kultūringi,tvarkingi vyrai.Rekomenduoju juos,nepasigailėsit.Jie yra iš Prienų,bet šiaip važinėja ir i kitus miestus.Jie kam reikia kontaktų prašom i až mirksiukas.gif
kaubojey
Na gerai, dabar man idomu, ar yra geru, linksmu, grojanciu 70-90 metu muzika, turinciu gerus balsus, ir iki 1000 Lt muzikantu, kurie dar ir vestuves sugebetu idomiai pravesti, be eiliniu pakelkim stikliuka, ar pazaiskim traukinuka ir t.t.
Skaiciau daug temu pas jus apie muzikantus, kas domino ziurejau konkreciau, bet niekas nepatiko, tai nezinau ir kaip cia beieskot.
sekunda
QUOTE(kaubojey @ 2010 02 02, 22:17)
Na gerai, dabar man idomu, ar yra geru, linksmu, grojanciu 70-90 metu muzika, turinciu gerus balsus, ir iki 1000 Lt muzikantu, kurie dar ir vestuves sugebetu idomiai pravesti, be eiliniu pakelkim stikliuka, ar pazaiskim traukinuka ir t.t.
Skaiciau daug temu pas jus apie muzikantus, kas domino ziurejau konkreciau, bet niekas nepatiko, tai nezinau ir kaip cia beieskot.
*

doh.gif

Noriu masinos, nesenesnes nei 2 metu, su auksinem rankenelem duryse, su vairuotoju, pageidautina salia jo kad sedetu benzino uzpylejas.

Kaina iki 1000 lt.

kaubojey
Cia as labai didele nesamone paklausiau ane, o tai labai jau samone moketi 2000 - 3000 Lt ir daugiau uz tai kad tau padainuos, ir neaisku kaip? Ne visada kaina atitinka kokybe mirksiukas.gif
sekunda
QUOTE(kaubojey @ 2010 02 02, 22:51)
Cia as labai didele nesamone paklausiau ane, o tai labai jau samone moketi 2000 - 3000 Lt ir daugiau uz tai kad tau padainuos, ir neaisku kaip? Ne visada kaina atitinka kokybe mirksiukas.gif
*

Masinos nepirkciau nepravaziaves, muzikantu nesamdyciau negirdejes. schmoll.gif

Childish
QUOTE(soninta @ 2010 01 26, 15:02)
* Jaunatiškas kolektyvas iš Šiaulių. Dainuotų tryse: vyrukas ir dvi merginos. Visi baigę muzikos mokslus (bent taip jau sakė). Prašo 1000Lt.
*

Labai noreciau situ kontaktu, jei nesunku smile.gif ax.gif
brashke777
QUOTE(Childish @ 2010 02 05, 10:16)
Labai noreciau situ kontaktu, jei nesunku smile.gif  ax.gif
*

laba dienele1,man irgi labai reikia pagalbos renkantis muzikantus... sos... !!!!!
as radau vienus kurie tikrai faini,bet jir nori 3500... man per brangu... galiu moket ne daugiau kaip 1500lt. gal kas turit pasiulimu?
Arnytė
Aš tai kažkaip neesu girdėjus,kad pigiai grotų ir dar gerai.pasisekė kas rado ka pigiau ir kad gražiai pagrojo padainavo.
puskojne
QUOTE(Jurgaina @ 2010 01 22, 00:50)
sveikutes, gal kam teko susidurti su vestuviu muzikantais is alytaus "interviu"?????butu idomu suzinoti atsiliepimus.o gal kas galit pasiulyti gerus muzikantus alytuje???
*

Su jais susidūriau gal prieš kokius 4 metukus, mano sesers vestuvėse teko "garbė" su jais susitikti... Nežinau ar jų sudėtis vis dar ta pati (du vyrukai) g.gif
Na gal ir neblogai grojo (nors man asmeniškai nepatiko), bet apranga buvo tragiška (džinsai ir džinsinis švarkas nemanau, kad tokia proga tinka) ir bendravimas su svečiais žiauriai nepatiko... na žodžiu, aš jų tikrai daugiau nenorėčiau matyti... bet čia tik mano nuomonė smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Arnytė @ 2010 02 02, 19:58)
Superiniai muzikantai yra DAINIAI,tikrai labai smagiai vestuvės praėjo,visi svečiai patenkinti buvo.Labai kultūringi,tvarkingi vyrai.Rekomenduoju juos,nepasigailėsit.Jie yra iš Prienų,bet šiaip važinėja ir i kitus miestus.Jie kam reikia kontaktų prašom i až mirksiukas.gif
*

Šiuos muzikantus ir aš galiu rekomenduoti, pas mus vestuvėse jie grojo, super, esu dėkinga jiems thumbup.gif tikrai nuoširdžiai dirba savo darbą, ne tik kaip muzikantai geri, bet ir kaip vakaro vedėjai, nors pas mus ir piršliukai nepėsti buvo smile.gif tik viena problemikė: juos labai sunku "gauti", užsakyti būna jau praktiškai metams į priekį smile.gif

Na va savo nuomonę išsakiau, o dabar noriu trupučio Jūsų pagalbos. Esame pakviesti piršliauti, vestuvėse gros grupė "Zanavykai", kiek ieškojau niekur neradau atsiliepimų, gal kas nors esate susidūrę su šiais muzikantais? Norisi žinoti su kuo teks "bendradarbiauti" smile.gif
Rituliukas777
QUOTE(Daivuliau @ 2010 01 30, 21:11)
Sveikos, gal girdejote ka nors apie grupe RETRO Band? randu tik ju skelbimus, o daugiau jokios informacijos sad.gif
*

Labukas,
Gal čia apie grupe RETRO? Man jie labai patiko, mačiau puskės vestuvėse. Juos užsisakėme savo šventei gegužės 15d. Jei tik įvyks -vyro mamai insultas....Meldžiamės,kad viskas būtų gerai....Viskas užsakyta....
astruze
QUOTE(puskojne @ 2010 02 06, 00:22)
Su jais susidūriau gal prieš kokius 4 metukus, mano sesers vestuvėse teko "garbė" su jais susitikti... Nežinau ar jų sudėtis vis dar ta pati (du vyrukai) g.gif
Na gal ir neblogai grojo (nors man asmeniškai nepatiko), bet apranga buvo tragiška (džinsai ir džinsinis švarkas nemanau, kad tokia proga tinka) ir bendravimas su svečiais žiauriai nepatiko... na žodžiu, aš jų tikrai daugiau nenorėčiau matyti... bet čia tik mano nuomonė  smile.gif
Papildyta:
Šiuos muzikantus ir aš galiu rekomenduoti, pas mus vestuvėse jie grojo, super, esu dėkinga jiems  thumbup.gif  tikrai nuoširdžiai dirba savo darbą, ne tik kaip muzikantai geri, bet ir kaip vakaro vedėjai, nors pas mus ir piršliukai nepėsti buvo smile.gif tik viena problemikė: juos labai sunku "gauti", užsakyti būna jau praktiškai metams į priekį  smile.gif
Na va savo nuomonę išsakiau, o dabar noriu trupučio Jūsų pagalbos. Esame pakviesti piršliauti, vestuvėse gros grupė "Zanavykai", kiek ieškojau niekur neradau atsiliepimų, gal kas nors esate susidūrę su šiais muzikantais? Norisi žinoti su kuo teks "bendradarbiauti" smile.gif
*

sveikos merginos. 4u.gif as pas jus naujoke noriu prisideti prie sios temos kas liecia muzikantus is Alytaus tikrai yra geru ir netinginiu su vedimu,zaidimais ir ttt
Apola
gal zinote kokiu nebrangiu muzikantu Alytuje? nebrangiu, tai kad, kaina uz vakara butu apie 1000lt? ax.gif
EUFORIJAA
Sveikutes,

gal galite parekomenduoti kokius saunius muzikantus,kurie Kaune galetu vestuvese palinksminti svecius...??
Kas liecia grupe Dreams,tai gal zinote ju kontaktus?ir kokia kaina??
Jurgaina
QUOTE(astruze @ 2010 02 07, 10:23)
sveikos merginos. 4u.gif as pas jus naujoke noriu prisideti prie sios temos kas liecia muzikantus is Alytaus tikrai yra geru ir netinginiu su vedimu,zaidimais ir ttt
*

gal konkreciau gali pamineti???
Papildyta:
QUOTE(Bordini @ 2010 02 07, 20:15)
gal zinote kokiu nebrangiu muzikantu Alytuje? nebrangiu, tai kad, kaina uz vakara butu apie 1000lt?  ax.gif
*

na uz tokia kaina nlb gal kas eis....as visiems kam skambinau domejausi del dvieju dienu...reziume:
"interviu"-2000lt
"ziukai"-2000lt
"sypsena"-3000lt
"kokteilis"-3000lt
va cia visi dviems dienoms!!!!
Apola
nu jo.... moketi apie 2000 - 3000 uz muzikantus man yra per daug. man reikia tiesiog kad kazkas pagrotu viena vakara. tiesiog, kad nereiktu CD klausyti... g.gif siaip man tik tu ir muzikantai is kauno, nes svesim ne paciam alytuj....
puskojne
QUOTE(Bordini @ 2010 02 08, 12:57)
nu jo.... moketi apie 2000 - 3000 uz muzikantus man yra per daug. man reikia tiesiog kad kazkas pagrotu viena vakara. tiesiog, kad nereiktu CD klausyti...  g.gif  siaip man tik tu ir muzikantai is kauno, nes svesim ne paciam alytuj....
*

tai tau gal ir DJ užtektų, jie pigesni smile.gif o DJ vestuvėse vis populiarėja smile.gif
*GUCCI*
Musu vestuves grojo du muzikantai. kaip ju grupe vadinasi tai as nzn, bet jie Kaune lb daznai groja Legendoje. Va cia kaip tik praeita Penktadieni jie buvo TV3 laidoje Padainuokim (lygtai taip vadinasi smile.gif ). vienam vakaraui kainuoja 2500lt, bet groja visokia muzika (lietuviska, angliska, rusiska), veda vakara patys jei reikia, visoki zaidimai ir siaip nera jokiu uzstales dainu kaip degtine karti ir pan smile.gif
kaubojey
QUOTE(EUFORIJAA @ 2010 02 07, 21:35)
Sveikutes,

gal galite parekomenduoti kokius saunius muzikantus,kurie Kaune galetu vestuvese palinksminti svecius...??
Kas liecia grupe Dreams,tai gal zinote ju kontaktus?ir kokia kaina??
*

Dreams kaina 3500 lt, groja tris taimus po 45 min, ir daro pertraukas iki 30 minuciu. Antra valanda po vidurnakcio isvaziuoja.
Tel: 8 615 13 908
gintaras.dreams@gmail.com
Jurgaina
QUOTE(Bordini @ 2010 02 08, 11:57)
nu jo.... moketi apie 2000 - 3000 uz muzikantus man yra per daug. man reikia tiesiog kad kazkas pagrotu viena vakara. tiesiog, kad nereiktu CD klausyti...  g.gif  siaip man tik tu ir muzikantai is kauno, nes svesim ne paciam alytuj....
*

tai as surasiau kainas dviems dienoms...o tu pasiskambi nk pasidomek kiek kainuotu vienai dienai....turetu juk buti pigiau
Linalinalina
Sveikos.

Mano vestuvėse 2009 metų vasarą grojo Grupė "Kaprizas", jie yra iš Alytaus, bet atvažiavo pas mus į Vilnių, čia juos ir išgirdau pirmą kartą smile.gif Užsisakėme likus metam iki vestuvių, nes vasaros metu jie būna laaabai užimti. Dainavo du vyrukai ir mergina. Viskas tvarkingai, kulturingai. Repertuaras labai platus. Dainuoja ir angliškas ir rusiškas dainas, kas mums buvo labai aktualu nes turėjome svečių iš Londono ir Maskvos. Visiems labai patiko, šokom ant stalų ir pan, atpalaidavo mus kaip reikiant biggrin.gif Grupės vokalistas Vidmantas buvo ir vakaro vedėjas, tikrai nereikia samdyti atskiro žmogaus, daug žaidimų ir juoko, viskas originalu, nėra tų nuvalkiotų ir seniai atsibodusių vulgarių juokelių ir pan. Dar Vidmantas grojo ir akustine gitara ir dainavo. Laaabai gražu. Gyvai atliekama, graži muzika manau visiems visada patiko ir patiks smile.gif Visiems planuojantiems vestuves siūlyčiau būtent šiuos muzikantus smile.gif Kaina atitinka kokybę, aš jiems dar ir primokėčiau. Nes tokia šventė yra vieną kart gyvenime (na bent jau primoji santuoka smile.gif ), nereikia taupyti ant tokių dalykų kaip muzikantų, fotografų ar filmuotojų, juk jie jums palieka atsiminimus visam gyvenimui. Jeigu reiks kontaktų sakykit smile.gif
Avietinuke
QUOTE(brashke777 @ 2010 02 05, 10:01)
laba dienele1,man irgi labai reikia pagalbos renkantis muzikantus... sos... !!!!!
as radau vienus kurie tikrai faini,bet jir nori 3500... man per brangu... galiu moket ne daugiau kaip 1500lt. gal kas turit pasiulimu?
*

Labas,pas mus grojo superiniai muzikantai pernai vestuvese,vienas is ju groja grupej Mexicano.Tikrai saunus ir kulturingi vyrukai,pravede vakara bei pagrojo saksofonu,ko labai norejau tongue.gif Tik kainos ju nebepamenu kiek mokejom,jei reikia galiu paziureti vestuviu biudzeto uzrasuose arba gali pasiteirauti berods siuo nr. kuris likes mano telefone : 863168809
jurcikelis
QUOTE(Rituliukas777 @ 2010 02 07, 03:32)
Labukas,
Gal čia apie grupe RETRO? Man jie labai patiko, mačiau puskės vestuvėse. Juos užsisakėme savo šventei gegužės 15d. Jei tik įvyks -vyro mamai insultas....Meldžiamės,kad viskas būtų gerai....Viskas užsakyta....
*

Sveikute, Rituliuk!
Užjaučiu...Tikėkimės, kad viskas bus gerai.... O pasirinkimas tikrai l. geras!
Daivuliau
QUOTE(jurcikelis @ 2010 02 11, 16:42)
Sveikute, Rituliuk!
Užjaučiu...Tikėkimės, kad viskas bus gerai.... O pasirinkimas tikrai l. geras!
*

O kur butu ju galima pasiklausyti? as nerandu sad.gif kokio tipo jie muzika groja?
aciu!!!!
RRauDonAA
Sveikutes. norejau pasiteirauti, gal kas ka zinot apie grupe turne?
mes jau juos kaip ir uzsisakem, nes patare vestuviu vedejas. blink.gif internete siek tiek yra ju dainu. atrodo, lyg ir normaliai. tik idomu, kaip jie groja gyvai. ar nenusidainuoja. unsure.gif
jei kuri ka zino, busiu labai dekinga uz info.
kristil
niekaip negaliu surasti geru muzikantu vestuvems
mano gimine lenkai, busimojo lietuviai, draugai rusai :-) noretusi linksmu geru muzikantu kurie ne tik dainuotu visom tom kalbom, bet ir pravestu linksmai vakara, su zaidimais, konkursais.........,
gal galite parekomenduoti ka?
jurcikelis
QUOTE(Daivuliau @ 2010 02 11, 16:54)
O kur butu ju galima pasiklausyti? as nerandu sad.gif kokio tipo jie muzika groja?
aciu!!!!
*

Sveika
Jei netingi, paieškok ankstesniuose temos puslapiuose. Ten tikrai nemažai gerų atsiliepimų apie juos. Paklausyti ir pažiūrėti mes važiavom pas vieną iš jų į namus.Tai ir tarėmės ko mums reikia, kaip kas bus, kokios norime muzikos. Groja gerą seną muziką....Pastebėjau, kad mėgsta džiazą (pertraukėlių metų grojo su "kaifu")O šiaip, tai jie tikrai šaunuoliai. Ypač jei reikia vesti stalą, ar kuklūs piršliai. Svarbiausiai kad nenusidainuoja ir nenusišneka.... Mums -super! Turiu tel.:862085107 Vytautas
Daivuliau
QUOTE(jurcikelis @ 2010 02 12, 15:50)
Sveika
Jei netingi, paieškok ankstesniuose temos puslapiuose. Ten tikrai nemažai gerų atsiliepimų apie juos. Paklausyti ir pažiūrėti mes važiavom pas vieną iš jų į namus.Tai ir tarėmės ko mums reikia, kaip kas bus, kokios norime muzikos. Groja gerą seną muziką....Pastebėjau, kad mėgsta džiazą (pertraukėlių metų grojo su "kaifu")O šiaip, tai jie tikrai šaunuoliai. Ypač jei reikia vesti stalą, ar kuklūs piršliai. Svarbiausiai kad nenusidainuoja ir nenusišneka.... Mums -super! Turiu tel.:862085107 Vytautas
*

Labai dekui jurcikelis!!! bandysim laime. Jei nepaslaptis kiek jie kainuoja?
Kova
Sveikos merginos 4u.gif
gal turit kokių žinių apie grupę Kokteilis? ax.gif kaip ji? ar patikima? blush2.gif nes svetainės jie sano neturi.... g.gif
jurcikelis
QUOTE(Daivuliau @ 2010 02 12, 15:52)
Labai dekui jurcikelis!!! bandysim laime. Jei nepaslaptis kiek jie kainuoja?
*

Mes susitarem 2200lt. dviems dienoms. Manau, kad reikia skambintis ir tartis. Tai tikrai pigiau ir zymiai geriau nei kokie "16H" ar "Rondo" su papildomai apmokamais vedejais. Teko dalyvauti ir drauges vestuvese su "16H". Tai jie sau, vedejas sau.... Kelios dainos ir ilgaaaaaa pertrauka... fonograma ir vel pertrauka.... gerai, kad turejo savo centriuka pasiruose. Juodas nusivylimas. Tada geriau vestuviu metiniu proga nueiti i ju koncerta kokiam kabake tongue.gif
Daivuliau
QUOTE(jurcikelis @ 2010 02 13, 16:15)
Mes susitarem 2200lt. dviems dienoms. Manau, kad reikia skambintis ir tartis. Tai tikrai pigiau ir zymiai geriau nei kokie "16H" ar "Rondo" su papildomai apmokamais vedejais. Teko dalyvauti ir drauges vestuvese su "16H". Tai jie sau, vedejas sau.... Kelios dainos ir ilgaaaaaa pertrauka... fonograma ir vel pertrauka.... gerai, kad turejo savo centriuka pasiruose. Juodas nusivylimas. Tada geriau vestuviu metiniu proga nueiti i ju koncerta kokiam kabake tongue.gif
*

ech uzimti jau mano dienelei. Dekui labai Jucikelis, gal dar ka pazistat, kurie dziaza, rokenrola, swinga koki groja?
astruze
QUOTE(Bordini @ 2010 02 07, 21:15)
gal zinote kokiu nebrangiu muzikantu Alytuje? nebrangiu, tai kad, kaina uz vakara butu apie 1000lt?  ax.gif
*

sveikos merginos siam cezonui muzikantai kainas numete tai galima rast ir uz 1000 lt su trupuciu vienam vakarui
astruze
QUOTE(astruze @ 2010 02 14, 21:35)
sveikos merginos siam cezonui muzikantai kainas numete tai galima rast ir uz 1000 lt su trupuciu  vienam vakarui
*

rasau vienos grupes tel.868602153 kolegos tarkites g.gif
*Bruknee*
sveikos,norejau pasiteirauti pas jus ar esate girdeja apie alvyda pralgauska?kiek skaiciau niekur neradau jokiu atsiliepimu unsure.gif butu idomu kaip jie praveda vestuves,kokie balsai?!laaabai lauksiu jusu atsakymu 4u.gif
HenriLuk
Sveikos planuotojos,gal kuri gali rekomenduoti gerus muzikantus gimtadienio-jubiliejaus vakareliui, veiksmo vieta Vilnius......buciau dekinga 4u.gif Ieskau,rasau , skambinu arba neatraso,arba neatsako kaikurie.....
bandziau susisiekti su MG International g.gif neatsake.....Drauge siulo,kviestis Ata is "muzikos akademijos"....kaina padori,bendrauja mielai,bet manau mazoka pas zmoguti patirties.....
cerina
QUOTE(HenriLuk @ 2010 02 16, 11:32)
Sveikos planuotojos,gal kuri gali rekomenduoti gerus muzikantus gimtadienio-jubiliejaus vakareliui, veiksmo vieta Vilnius......buciau dekinga 4u.gif Ieskau,rasau , skambinu arba neatraso,arba neatsako kaikurie.....
bandziau susisiekti su MG International  g.gif  neatsake.....Drauge siulo,kviestis Ata is "muzikos akademijos"....kaina padori,bendrauja mielai,bet manau mazoka pas zmoguti patirties.....
*

mes tai vestuvems uzsisakem I.Ulvydaite is Panevezio su grupe.Jie gal ir brangesni,bet labai labai nerealus
thumbup.gif thumbup.gif
Daivuliau
QUOTE(cerina @ 2010 02 16, 12:20)
mes tai vestuvems uzsisakem I.Ulvydaite is Panevezio su grupe.Jie gal ir brangesni,bet labai labai nerealus
thumbup.gif  thumbup.gif
*

gal su ja groja Darius? nes mes su juo susitarem susitikti.
*Bruknee*
QUOTE(*Bruknee* @ 2010 02 15, 19:20)
sveikos,norejau pasiteirauti pas jus ar esate girdeja apie alvyda pralgauska?kiek skaiciau niekur neradau jokiu atsiliepimu unsure.gif  butu idomu kaip jie praveda vestuves,kokie balsai?!laaabai lauksiu jusu atsakymu 4u.gif
*

nejau niekas negirdeja??? unsure.gif labai labai reik pagalbos!!!!!!!
Bonce
Sveikos.
Gal ka nors girdejot apie kaunieti muzikanta Vytauta Domeika?
Apola
QUOTE(astruze @ 2010 02 15, 14:53)
rasau vienos grupes tel.868602153 kolegos tarkites g.gif
*

o kas cia per grupe? gal placiau siek tiek galetum? g.gif
cerina
QUOTE(Daivuliau @ 2010 02 17, 13:01)
gal su ja groja Darius? nes mes su juo susitarem susitikti.
*

gal ne,nes kaip suprantu reikalus visus tvarko moteriske smile.gif bet jie groja tryse smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.