Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai: tradiciniai ir nelabai- II

Superiniai muzikantai yra DAINIAI,tikrai labai smagiai vestuvės praėjo,visi svečiai patenkinti buvo.Labai kultūringi,tvarkingi vyrai.Rekomenduoju juos,nepasigailėsit.Jie yra iš Prienų,bet šiaip važinėja ir i kitus miestus.Jie kam reikia kontaktų prašom i až mirksiukas.gif
Atsakyti
Na gerai, dabar man idomu, ar yra geru, linksmu, grojanciu 70-90 metu muzika, turinciu gerus balsus, ir iki 1000 Lt muzikantu, kurie dar ir vestuves sugebetu idomiai pravesti, be eiliniu pakelkim stikliuka, ar pazaiskim traukinuka ir t.t.
Skaiciau daug temu pas jus apie muzikantus, kas domino ziurejau konkreciau, bet niekas nepatiko, tai nezinau ir kaip cia beieskot.
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2010 02 02, 22:17)
Na gerai, dabar man idomu, ar yra geru, linksmu, grojanciu 70-90 metu muzika, turinciu gerus balsus, ir iki 1000 Lt muzikantu, kurie dar ir vestuves sugebetu idomiai pravesti, be eiliniu pakelkim stikliuka, ar pazaiskim traukinuka ir t.t.
Skaiciau daug temu pas jus apie muzikantus, kas domino ziurejau konkreciau, bet niekas nepatiko, tai nezinau ir kaip cia beieskot.


doh.gif

Noriu masinos, nesenesnes nei 2 metu, su auksinem rankenelem duryse, su vairuotoju, pageidautina salia jo kad sedetu benzino uzpylejas.

Kaina iki 1000 lt.

Atsakyti
Cia as labai didele nesamone paklausiau ane, o tai labai jau samone moketi 2000 - 3000 Lt ir daugiau uz tai kad tau padainuos, ir neaisku kaip? Ne visada kaina atitinka kokybe mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaubojey: 02 vasario 2010 - 23:08
QUOTE(kaubojey @ 2010 02 02, 22:51)
Cia as labai didele nesamone paklausiau ane, o tai labai jau samone moketi 2000 - 3000 Lt ir daugiau uz tai kad tau padainuos, ir neaisku kaip? Ne visada kaina atitinka kokybe mirksiukas.gif



Masinos nepirkciau nepravaziaves, muzikantu nesamdyciau negirdejes. schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(soninta @ 2010 01 26, 15:02)
* Jaunatiškas kolektyvas iš Šiaulių. Dainuotų tryse: vyrukas ir dvi merginos. Visi baigę muzikos mokslus (bent taip jau sakė). Prašo 1000Lt.



Labai noreciau situ kontaktu, jei nesunku smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Childish @ 2010 02 05, 10:16)
Labai noreciau situ kontaktu, jei nesunku smile.gif  ax.gif

laba dienele1,man irgi labai reikia pagalbos renkantis muzikantus... sos... !!!!!
as radau vienus kurie tikrai faini,bet jir nori 3500... man per brangu... galiu moket ne daugiau kaip 1500lt. gal kas turit pasiulimu?
Atsakyti
Aš tai kažkaip neesu girdėjus,kad pigiai grotų ir dar gerai.pasisekė kas rado ka pigiau ir kad gražiai pagrojo padainavo.
Atsakyti
QUOTE(Jurgaina @ 2010 01 22, 00:50)
sveikutes, gal kam teko susidurti su vestuviu muzikantais is alytaus "interviu"?????butu idomu suzinoti atsiliepimus.o gal kas galit pasiulyti gerus muzikantus alytuje???




Su jais susidūriau gal prieš kokius 4 metukus, mano sesers vestuvėse teko "garbė" su jais susitikti... Nežinau ar jų sudėtis vis dar ta pati (du vyrukai) g.gif
Na gal ir neblogai grojo (nors man asmeniškai nepatiko), bet apranga buvo tragiška (džinsai ir džinsinis švarkas nemanau, kad tokia proga tinka) ir bendravimas su svečiais žiauriai nepatiko... na žodžiu, aš jų tikrai daugiau nenorėčiau matyti... bet čia tik mano nuomonė smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Arnytė @ 2010 02 02, 19:58)
Superiniai muzikantai yra DAINIAI,tikrai labai smagiai vestuvės praėjo,visi svečiai patenkinti buvo.Labai kultūringi,tvarkingi vyrai.Rekomenduoju juos,nepasigailėsit.Jie yra iš Prienų,bet šiaip važinėja ir i kitus miestus.Jie kam reikia kontaktų prašom i až mirksiukas.gif



Šiuos muzikantus ir aš galiu rekomenduoti, pas mus vestuvėse jie grojo, super, esu dėkinga jiems thumbup.gif tikrai nuoširdžiai dirba savo darbą, ne tik kaip muzikantai geri, bet ir kaip vakaro vedėjai, nors pas mus ir piršliukai nepėsti buvo smile.gif tik viena problemikė: juos labai sunku "gauti", užsakyti būna jau praktiškai metams į priekį smile.gif




Na va savo nuomonę išsakiau, o dabar noriu trupučio Jūsų pagalbos. Esame pakviesti piršliauti, vestuvėse gros grupė "Zanavykai", kiek ieškojau niekur neradau atsiliepimų, gal kas nors esate susidūrę su šiais muzikantais? Norisi žinoti su kuo teks "bendradarbiauti" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puskojne: 05 vasario 2010 - 22:29
QUOTE(Daivuliau @ 2010 01 30, 21:11)
Sveikos, gal girdejote ka nors apie grupe RETRO Band? randu tik ju skelbimus, o daugiau jokios informacijos sad.gif

Labukas,
Gal čia apie grupe RETRO? Man jie labai patiko, mačiau puskės vestuvėse. Juos užsisakėme savo šventei gegužės 15d. Jei tik įvyks -vyro mamai insultas....Meldžiamės,kad viskas būtų gerai....Viskas užsakyta....
Atsakyti
QUOTE(puskojne @ 2010 02 06, 00:22)
Su jais susidūriau gal prieš kokius 4 metukus, mano sesers vestuvėse teko "garbė" su jais susitikti... Nežinau ar jų sudėtis vis dar ta pati (du vyrukai) g.gif
Na gal ir neblogai grojo (nors man asmeniškai nepatiko), bet apranga buvo tragiška (džinsai ir džinsinis švarkas nemanau, kad tokia proga tinka) ir bendravimas su svečiais žiauriai nepatiko... na žodžiu, aš jų tikrai daugiau nenorėčiau matyti... bet čia tik mano nuomonė  smile.gif
Papildyta:
Šiuos muzikantus ir aš galiu rekomenduoti, pas mus vestuvėse jie grojo, super, esu dėkinga jiems  thumbup.gif  tikrai nuoširdžiai dirba savo darbą, ne tik kaip muzikantai geri, bet ir kaip vakaro vedėjai, nors pas mus ir piršliukai nepėsti buvo smile.gif tik viena problemikė: juos labai sunku "gauti", užsakyti būna jau praktiškai metams į priekį  smile.gif
Na va savo nuomonę išsakiau, o dabar noriu trupučio Jūsų pagalbos. Esame pakviesti piršliauti, vestuvėse gros grupė "Zanavykai", kiek ieškojau niekur neradau atsiliepimų, gal kas nors esate susidūrę su šiais muzikantais? Norisi žinoti su kuo teks "bendradarbiauti" smile.gif

sveikos merginos. 4u.gif as pas jus naujoke noriu prisideti prie sios temos kas liecia muzikantus is Alytaus tikrai yra geru ir netinginiu su vedimu,zaidimais ir ttt
Atsakyti
gal zinote kokiu nebrangiu muzikantu Alytuje? nebrangiu, tai kad, kaina uz vakara butu apie 1000lt? ax.gif
Atsakyti